Další zápas kvalifikace : 

         HC SLOVAN LOUNY - HC RODOS DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM

                      Středa 22.3.2017 v 19:00 h , ZS Louny

                             

Aktuality

Svoboda znovu neudržel nervy, Slovan porazil Bohemians a vítězná série pokračuje

02.02.2014 10:17

Po druhé v této sezoně zavítal Slovan na led pražské Slavie Praha. V Edenu se odehrálo utkání mezi domácí Bohemians, která se propadá tabulkou a týmem, který již po 4x za sebou vyhrál a v tabulce o 5. - 10. místo dál drží vedoucí pozici. Zajímavé utkání, které sledovalo několik lounských fanoušků skončilo nakonec vítězně pro Slovan. Marek Svoboda neudržel nervy a po faulu ze zadu se poroučel do sprch. 

 

     HC Bohemians Praha - HC Slovan Louny
3:4

(1:1,1:1,1:2)

 

Datum utkání: 21.kolo (3.kolo skupiny o umístění), sobota 1.2.2014, 20:15
Branky a nahrávky: 6. Žák (Trpišovský), 25. Doskočil (Florián), 59. Suk z TS - 15. Srb (Šedivý), 28. Veselák (Sak), 52. Švarc (Vavrica), 59. Vavrica (Veselák, Srb).
Rozhodčí: Kratochvíl - ...
Vyloučení: 2:6 navíc Cetl (B) + Marek Svoboda (L) 5 min. + do konce. Využití:2:0  V oslabení: 

HC Bohemians Praha

Kolinger (Vála) - Bažant, Dobrý, Florián, Krása, Žák - Cetl, Doskočil, Honsů, Kovář, Stuchlík, Suk, Trpišovský, Vostrovský.

HC Slovan Louny:

Dorn (M.Charvát) - Kolčava, Krupka, Martin Svoboda, Srb, Hloucha, T.Kučera - Sak, Veselák, Marek Svoboda - Šedivý, Švarc, Vavrica, D.Dittrich. Trenéři: Kovařík.

 

Reportáž

Sobota večer je klasickým časem Bohemians sehrát domácí utkání. Pro Slovan docela nezvyklý čas startu - 20:15. Louny přivezli do Prahy celkem 13 hráčů a 2 brankáře, ovšem ze třinácti hráčů byla polovina obránců, a tak si něktěří připomněli hru vpředu. Slovan začal utkání velice "vlažně". V Edenu je úzké kluziště a to dělalo asi největší problém lounským hráčům zpočátku utkání. Za několik málo minut, kdy prověřil domácího golmana Veselák a Vavrica se začaly nad Slovanem stahovat mračna. Po faulu Kolčavy se hrála první přesilovka domácích a hra ve čtyřech nám opravdu nesvědčila. Po "namazání" Tomáše Kučery přímo před branku vsítila první gól Bohemians. Slovan se oklepal a zanedlouho vyrovnal Srb. První třetina se hrála převážně ve středním pásmu a akcí moc k vidění nebylo. Ovšem hra se začala přiostřovat a padaly první větší tresty. Do kabin se poroučel Cetl za faul na Martina Svobodu. Lounští bohužel nedokázali využít 5 minutovou přesilovku 5 -4.

 

Druhá třetina již byla o něco zajímavější. Šance přibývaly, ale končili buď na chráničích brankářů a nebo mimo branku. V 25.minutě Slovan již poněkolikáté fauloval a Bohemians využila druhou přesilovku. Celá akce vznikla za brankou hostů, kde nahrál mezi kruhy Trpišovský, Dorn sice puk zastavil a poslal zpět do rohu, ovšem Slovanu se nepodařilo vyhodit. Druhá nahrávka již prošla mezi kruhy, kde zůstali volní dva útočníci Bohemians. Dorn dokázal dvoum střelám odolat, ovšem třetí dorážcce již nezabránil a "Bohemka" se dostala do vedení. Z utkání se již stala dokonalá jatka a zákroky přecházeli všechny meze zdravého rozumu. Situaci ke konci uklidnil gólem Veselák, který znamenal vyrovnání na 2:2. Své nervy drželi dlouho dva útočníci hostí Sak a Marek Svoboda, první jmenovaný pouze ústně sděloval své pocity, ale Marek Svoboda již tvrdil muziku. Po chvíli již zmíněný lounský útočník bohužel ze zadu poslal pražského obránce k ledu a poroučel se do kabin. Nejprve jen postával v klidu na ledě a čekal na verdikt rozhodčího, poté když si vyslechl rozsudek začal "řádit". Cestou do kabin připomínal přítomným fanouškům prvotřídního dřevorubce a svojí holí mlátil kam to šlo, za tento výkon si odnesl trest TH a v příštích zápasech by si nejspíš nezahrál, nebýt kouče Kovaříka, který po debatě s hlavním rozhodčím zmírnil trest - do konce utkání, tedy Svoboda jen zaplatí do klubové kasy a příští zápas opět může " kácet dřevo ". Třetina se odehrála ke konci v poklidu, i když Bohemians hrála pětiminutovou přesilovku. Pražští útočníci se nedokázali dostat za červenou čáru.

 

Třetí třetina byla z pohledu utkání asi nejvyrovnanější. Šance byli vidět na obou stranách, 8 minut před koncem vsítil gól Švarc a zdálo se být rozhodnuto. Zanedlouho přidal do prázdné branky gól Vavrica a vypadalo to na klidný konec. Opak byl pravdou. Dvě minuty před koncem se sám před Dornem ocitl útočník Suk, ale golmana hostů nadvakrát nepřekonal, ovšem napotřetí mu bezbranný Dorn hodil hokejku pod nohy a bylo nařízeno trestné střílení. Suk zakončil svůj nájezd tvrdou střelou mezi betony a 00:49 před koncem byl tedy stav 4:3. Bohemians dokázala ještě 2x vystřelit, ale bez úspěchu. Slovan byl o něco lepší než soupeř a zaslouženě vyhrál. V příštím utkání přivítá na domácím ledě Kobru Praha, v neděli 9.2 od 17 h.

 

Hvězdy utkání : 1.Švarc (LNY)  2.Veselák (LNY) 3. 

(DD)   

 

                      

                                               Jedna z šarvátek mezi týmy ( LVICICKA )

 

Nová posila do obrany "A" teamu

01.02.2014 09:27

Souhrn výsledků mládeže 25.1 - 26.1.2014

26.01.2014 20:39

Mladší žáci
V sobotu 25.1.2014 měli hrát mladší žáci v Ústí nad Labem, ale zápas se nakonec neuskutečnil. Příští sobotu 1.2.2014 od 9h. hrají mladší žáci doma s HC Rakovník.

 

Ročník 2004
V neděli 26.1.2014 hrál doma ročník 2004 mistrovský zápas s HC Vervou Litvínov a vyhrál 15:1. Branky Slovanu: 5x Ekrt, 3x Srb a Čech D., 2x Cimrman, 1x Bareš a Šprynar. Další mistrovský zápas čeká ročník 2004 v neděli 2.2.2014, kdy jede do Kadaně.

 

Ročník 2005 
V neděli 26.1.2014 hrál ročník 2005 přátelský zápas v Mostě a vyhrál rozdílem třídy 4:26(2:10,1:7,1:9). Pouze úvodní minuty byly vyrovnané, Slovan šel zásluhou Stanka do vedení, ale Most ještě dokázal vyrovnat, pak se ale rozběhl brankostroj Slovanu. Most pouze dokázal korigovat. Branky Slovanu: 8x Horský a Stanko, 6x Zíval, 3x Kladivo, 1x Buchcar. Sestava Slovanu: Fridrich, Horský, Zíval, Kladivo, Stanko, Málek, Buchcar, Fischer, Götzl, Fiala. Příští neděli 2.2.2014 od 9h.hraje ročník 2005 mistrovský turnaj v Lounech s HC Ústeckými Lvi A a s Děčínem.

 

Ročník 2006 – V sobotu 25.1.2014 hrál ročník 2006 s A i B týmem v Lounech přátelský zápas proti A a B týmu HC Meteoru Třemošná. Slovan A prohrál v nejhorším zápase sezóny jednoznačně 3:19(1:6,1:5,1:8). Slovan A chtěl poprvé v sezóně Meteor A porazit, ale bohužel i přes bojovný výkon se to nepovedlo a Slovan A obdržel nejhorší prohru v sezóně. Meteor A byl od prvních minut jasně lepší a již ve 4 min. Slovan A prohrával 0:2. V 8 min. vykřesal naději po přihrávce Kladiva Zíval, ale naděje vydržela pouze 2 minuty a Slovan A opět inkasoval a do konce třetiny inkasoval ještě 3x a stav byl 1:6, bohužel v první třetině opustil utkání Horský a Slovan A dohrával zápas pouze v 7 lidech. Druhou třetinu Slovan A začal lépe a po přihrávce Zívala Stanko snižoval na 2:6. Pak se hrál chvilku vyrovnaný hokej, ale v závěru druhé třetiny nasypal Meteor A Slovanu A 5 branek na stav 2:11 a bylo rozhodnuto. Slovanu A došli ve třetí třetině síly a ještě 8x inkasoval. Za zmínku stojí už jen branka Stanka, který obdržel krásnou přihrávku od Zívala. Branky Slovanu A: 2x Stanko, 1x Zíval. Sestava Slovanu A: Tarant, Zíval, Buchcar, Kladivo, Stanko, Málek, Slavíčková, Štekl, Horský.

Slovan B také prohrál s HC Meteorem Třemošná B 5:12 (1:1,3:6,1:5). Slovan B hrál přeci jen vyrovnanější zápas než Slovan A a dlouho držel s Meteorem B krok. První třetina skončila 1:1. A ještě v polovině zápasu byl stav 3:3. Bohužel od druhé poloviny zápasu Meteor B přidal a i on nakonec s přehledem zvítězil a to 5:12. Branky Slovanu B: 2x Bechyně, 1x Holý, Sainer a Bártl. Sestava Slovanu B: Holub, Sainer, Holý, Bechyně, Němota, Benešovský, Budiač, Kurucz, Bártl.

V sobotu 1.2.2014 jede A tým ročníku 2006 k mistrovskému turnaji do Kadaně, kde se střetne s HC Kadaní a s Pirátama Chomutov A.

V neděli 2.2.2014 jede B tým ročníku 2006 k mistrovskému turnaji do Děčína, kde se střetne s HC Děčínem a s HC Vansdorfem.

 

Jaroslav Zíval

Ve vypjatém utkání Slovan porazil Žižkov 5:3

26.01.2014 20:28

Po dvou týdnech dorazil na lounský led opět celek Žižkova. V souboji pátého a šestého týmu KPPM Slovan vyhrál 5:3 a ve skupině o 5.- 10. místo si upevnil 5.pozici a zvýšil svůj náskok před Žižkovem na 5 bodů. Stou branku Loun v této sezóně vsítil Zdeněk Sak. Příští utkání odehraje Slovan v sobotu 1.2. na zimním stadionu Eden proti Bohemians Praha.

 

     HC Slovan Louny - SK Žižkov Praha
5:3

(2:2,2:0,1:1)

 

Datum utkání: 20.kolo (2.kolo skupiny o umístění), neděle 26.1.2014, 17:00
B
ranky a nahrávky: 7. Švarc (Marek Svoboda, M.Dittrich), 10. Sak (M.Dittrich, Krupka), 31. Švarc (M.Dittrich, Marek Svoboda), 37. Vavrica (F.Červíček), 56. F.Červíček - 2. Suchan, 11. Jedlička (Vondřejc), 55. Jedlička (Vondřejc).
Rozhodčí: Barna - Temr, Majerčin.
Vyloučení: 4:6 + Kindl (Ž) 10 min.os.trest. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0.

HC Slovan Louny:

Dorn (41. M.Charvát) - Kolčava, Krupka, Martin Svoboda, Srb, Hloucha, T.Kučera - Máša, Sak, Veselák - Marek Svoboda, Švarc, M.Dittrich - F.Červíček, Vavrica, Čech, J.Červíček, D.Dittrich. Trenéři: Šedivý, Kovařík.

SK Žižkov Praha:

Krásný - Černý, Fojt, Hervert, Jakl, Jedlička, Kindl, Orság, Raiman, Rosenberg, Suchan, Vondřejc, Záhorovský. Trenér: Kindl.

 

Reportáž

Utkání přitom nezačalo pro domácí Slovan příliš dobře. Ačkoliv přijel Žižkov ve velmi oslabené sestavě, která připomínala počtem hráčů situaci Slovanu dva týdny zpátky, vstup do utkání jim vyšel lépe a už po dvou minutách hry vstřelil úvodní branku Suchan. Hráči Slovanu jako by vůbec nevěděli, co mají hrát. V sedmé minutě utkání dodal domácím fanouškům klid Švarc, a o tři minuty poslal Louny do vedení Zdeněk Sak, který se do sestavy vrátil po několika zápasech. Jenže už v jedenácté minutě bylo všechno jinak a bylo znovu vyrovnáno.

Nerozhodný stav vydržel až do konce první třetiny, ačkoliv hrál Slovan i přesilovky. V těch se jim ale často vůbec nedařilo dostat se do útočného pásma. Druhá třetina již byla z pohledu Slovanu mnohem lepší.

Hráči byli aktivnější a častěji ohrožovali hostujícího gólmana Krásného. Ten měl mnohokrát štěstí, že lounští hráči mířili nepřesně, nebo střelu zblokoval někdo z obránců. V 31. minutě utkání už ale gólu Švarce nezabránil a Slovan se dostal do těsného vedení. Jen sedm minut trvalo, než vedení navýšil Vavrica, a druhá třetina skončila za stavu 4:2 pro Slovan. 

Poslední třetina utkání už byla značně vyhrocená. Dominika Dorna vystřídal v brance domácích Martin Charvát. Na ledě se sem tam strhla menší strkanice, ale vše se obešlo bez trestů. Závěr utkání bohužel nezvládli rozhodčí, kteří svými rozhodnutími pobouřili nejen hráče, ale také fanoušky na tribunách. V 55. minutě snížil na 4:3 Jedlička, a klidný zbytek zápasu zajistil domácím až v 56. minutě František Červíček. Hosté už se poté na nic nezmohli a utkání tedy skončilo 5:3. 

Další utkání hraje Slovan v sobotu 1.2. proti pražským Bohemians na jejich ledě. Doma pak Slovan znovu uvidíme 9.2. proti Kobře B.

Hvězdy utkání : 1.Švarc (LNY)  2.Krásný (ŽIŽ)  3.Červíček František (LNY)

(PŠ,DD)

Smutná zpráva pro Slovan

23.01.2014 12:11

Smutná zpráva pro Slovan

Dne 9. ledna odešel největší fanda nejen hokejového klubu. Zemřel výtečný fanoušek Tomáš Brejcha. Čest jeho památce. Slovan Louny uctí památku minutou ticha v nedělním zápase 26.1.2013 , kdy hraje s týmem SK Žižkov.

Tomáš Brejcha na jednom z posledních utkání na házené ( foto: V.M.)

Shrnutí výsledků mládeže 18.1. - 19.1.2014

19.01.2014 20:28

Starší žáci
Tento víkend měli starší žáci odložen zápas s HC Ostrovem nad Ohří. Příští týden mají starší žáci volno.

 

Mladší žáci
Tento víkend měli mladší žáci odložen zápas s HC Ostrovem nad Ohří. Příští sobotu 25.1.2014 jedou mladší žáci do Ústí nad Labem.

 

Ročník 2004
V neděli 19.1.2014 hrál ročník 2004 mistrovský zápas v Klášterci nad Ohří a vyhrál 0:13. Branky Slovanu: 3x Bareš a Ekrt, 2x Srb, Čech D., 1x Hynek F., Cimrman a Šprynar. Další mistrovský zápas čeká ročník 2004 v Lounech v neděli 26.1.2014 od 9 hod., kdy přivítají HC Vervu Litvínov.

 

Ročník 2005
V neděli 19.1.2014 hrál ročník 2005 mistrovský zápas v Roudnici a vyhrál 1:20(0:8,0:7,1:5). Slovan byl celý zápas lepší a zaslouženě vyhrál. Branky Slovanu: 7x Čech, 6x Hynek, 2x Šprynar, Götzl, 1x Bártl, Síč, Fiala. Sestava Slovanu: Fridrich, Čech Hynek, Šprynar, Fischer, Götzl, Fiala, Síč, Bártl a Suja. Příští v neděli hraje ročník 2005 přátelský zápas v Mostě.

 

Ročník 2006
V neděli 19.1.2014 hrál ročník 2006 v Lounech mistrovský turnaj. V prvním zápase hrál Slovan A proti Slovanu B a Slovan A vyhrál 13:5(4:1,5:1,4:3). Slovan A byl po dvě třetiny lepší a až třetí třetina byla vyrovnaná a Slovan B v závěru snížil. Branky Slovanu A: 6x Zíval, 2x Budiač, Málek a Stanko, 1x Kladivo. Branky Slovanu B: 2x Holý, 1x Bechyně, Gras a Štekl.

Ve druhém zápase vyhrál Slovan A nad HC Most jednoznačně 21:2(6:1,6:0,9:1). Slovan A byl po celý zápas lepší a zaslouženě vyhrál rozdílem třídy a tím pádem vyhrál i celý mistrovský turnaj. Branky Slovanu A: 6x Horský a Štekl, 4x Zíval, 3x Stanko, 1x Kladivo a Málek.

Ve třetím zápase prohrál Slovan B s HC Most 3:8(1:3,1:3,1:2). Slovan B začal zápas dobře a v 5 minutě šel do vedení zásluhou Haufa, potom ale 3x během 3 minut skóroval Most a otočil vývoj zápasu na 1:3. Ve druhé třetině nejprve Most na začátku třetiny zvýšil na 1:4. Slovan B v 25 minutě snížil na 2:4 zásluhou Holýho a čekal se jeho nápor. Bohužel ještě v 25 minutě zvýšil Most na 2:5 a v závěru třetiny přidal ještě jednu branku na 2:6 a bylo rozhodnuto. Ve třetí třetině sice ještě Bechyně snížil na 3:6, ale v závěru Most ještě 2x skóroval a vyhrál zaslouženě 3:8. Branky Slovanu B: 1x Bechyně, Hauf a Holý.

Sestava Slovanu A na turnaji: Tarant, Zíval, Horský, Budiač, Kladivo, Štekl, Stanko, Málek a Slavíčková.
Sestava Slovanu B: Holub, Hauf, Holý, Sainer, Gras, Němota, Trefný, Bechyně a Jarý.

Příští týden v sobotu 25.1.2014 od 9h čeká A i B tým na domácím ledě přátelský zápas proti A a B týmu z Třemošné.

 

Jaroslav Zíval

První utkání nadstavbové části úspěšné - Slovan porazil Olympik 8:3

19.01.2014 20:13

V prvním kole skupiny o umístění se Slovan utkal s celkem HC Olympik Praha, který se v základní části umístil na posledním místě přeboru. Za hostující celek nastoupil brankář Lukáš Turza, který v Lounech chytal v minulých sezónách.
 

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQj1J-uLfjhKvvi3G9fNSN0llr3rlQRtaZsLXJlCqXtKDAvdcFg        HC Slovan Louny - HC Olympik Praha
8:3

(1:2,3:0,4:1)

 

Datum utkání: 19.kolo (1.kolo skuepiny o umístění), neděle 19.1.2014, 17:00
B
ranky a nahrávky: 8. Vavrica (J.Červíček, Kučera), 23. Šedivý (Kolčava), 27. Vavrica (D.Dittrich, Martin Svoboda), 34. Švarc (M.Dittrich, Marek Svoboda), 49. Marek Svoboda (Kučera), 51. M.Dittrich (Vavrica), 58. Marek Svoboda (J.Červíček, F.Červíček), 60. M.Dittrich (D.Dittrich, Vavrica) - 13. Meszároš (Kolář, Rohlíček), 14. Kolář (Brokl), 42. Meszároš (Kolář, Braniš)
Rozhodčí: Vlasák - Tauš, Farkaš.
Vyloučení: 6:8.  Využití: 3:1.  V oslabení: 1:0. Diváci: 71.

HC Slovan Louny:

Dorn (31. M.Charvát)
- Kolčava, F.Červíček, Krupka, Srb, Hloucha, T.Kučera - Čech, Šedivý Veselák - M.Dittrich, Švarc, Marek Svoboda - Martin Svoboda, Vavrica, J.Červíček, D.Dittrich. Trenéři: Šedivý, Kovařík.
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQj1J-uLfjhKvvi3G9fNSN0llr3rlQRtaZsLXJlCqXtKDAvdcFg

HC Olympik Praha:

Turza (36. Mašát) - Mařík, Jasanský, Rohlíček, Čáp, Krch, Bláha, Kolář, Schlixbier, Žilík, Braniš, Krnáč, Meszároš, Brokl. Trenér: Mařík.

 

Reportáž


Slovan v neděli přivítal na domácím ledě celek Olympiku Praha, který v základní části skončil na posledním místě tabulky.Začátek utkání překvapivě patřil hostům, kdy na domácího golmana Dominika Dorna vystřelil během úvodní minuty hned 5x. První třetina se odehrávala převážně ve středním pásmu, na hráčích Slovanu bylo vidět, že utkání podcenili. První branku sice vstřelil po hezké kombinaci třetí lajny Vavrica, který si vytvořil prostor před brankářem Turzou, to bylo ale o domácích vše. Naopak hosté vstřelili vyrovnávající branku, když si počkal Kolář za domácí brankou a nahrával na nekrytého Mezsároše, který "z první" trefil výtečně.

Olympik pohrozil podruhé během několika vteřin, kdy skákající puk přeskočil Hlouchovi hokejku a Kolář si ve svém sólovém úniku pohrál s Dornem, stav 1:2. V kabině domácích v tu dobu nebylo zrovna do smíchu a trenér Kovařík se musel rozčílit. Druhá třetina již přinesla dobrý hokej ze strany domácích, ikdyž je nutné podotknout, že šance většinou končili na brankáři Turzovi, který se vytáhl proti týmu ve kterém dlouho chytal.

Ovšem již nestačil na Ondřeje Šedivého který srovnal na 2:2 a tím započal obrat utkání. Dále se trefil dobře hrající Vavrica  a zanedlouho poté také Marek Švarc a utkání bylo více méně rozhodnuté. Dominik Dorn opustil svou klec v polovině utkání, kde ho vystřídal Martin Charvát a ve druhé třetině moc práce neměl. Taktéž hostující vystřídali brankáře a místo Turzy nastoupil Mašát. 

Slovan přidal další branky a ikdyž ve třetí třetině jednou inkasoval, na utkání to již nic nezměnilo. Slovan porazil poslední Olympik a podruhé za sebou vyhrál. V příštím utkání 26.1. přivítá znovu na domácím ledě tým SK Žižkov od 17 hodin.

Hvězdy utkání : 1.Vavrica Jakub (LNY)    ;    2.Turza Lukáš (OLY)    ;    3.Svoboda Marek (LNY)

 

                                                                         

(DD)                                        Na snímku třetí lajna, která byla nejvíc v zápase vidět(Červíček,Vavrica)

 

 
<< 29 | 30 | 31 | 32 | 33 >>