Diskuse

Diskusní téma: 1.třída (2010)

Datum: 08.02.2017

Vložil: Borl

Titulek: Ribano

Dobrý den,
prosíme o navrácení ribana!!!!!!!! Děkuji Kocianova

Vložil: Slavík

Titulek: omluva

Z důvodu nemoci omlouvám Šimona z tréninků minimálně na 14 dní. Děkuji Martina

Vložil: L.E.

Titulek: Re: omluva

Ahoj Marti, tak koukám, že ta zrychlená rekonvalescence nic moc. Tak se zrychzujte. Ahoj Lenka

Vložil: Slavík

Titulek: Re: Re: omluva

Ale máme doma stříbrnou medaili!
Šimon je smutný, že si nedoveze další.
V sobotu se držte, zdravíme.

Datum: 24.01.2017

Vložil: David Sedláček

Titulek: Reakce na dotaz

Dobrý den pane Novák, jestli máte nějaký problém, tak se zastavte za trenéry v kabině, rádi Vám odpoví. DS.

Datum: 21.01.2017

Vložil: Novak

Titulek: dotaz

A třetí otázka kdo je Janecek. Toho ani nezname.

Datum: 22.01.2017

Vložil: Muller

Titulek: odpověď

Pane Novak....., nebo!!!!! Jestli vam lezi muj syn v zaludku tak veřte že jeho hokejovy tyden nezačíná a nekonci branou zimniho stadionu v Lounech. Kluk na sobe pracuje a to asi někteří dokáží ocenit. Myslim si ze trener Grunt a sef trener Trefny delaji svoji praci s dětmi vic nez dobre. A takove debaty podle mého názoru nepatri do diskuzi oddílu.

Datum: 30.01.2017

Vložil: Jan Semrád

Titulek: Re: dotaz

Jsem přesvědčen, že frustrace některých rodičů z toho, že zrovna jejich potomek není v pěti letech nominován k zápasu je zbytečná, ba dokonce hloupá či minimálně úsměvná. Pokud dané dítě u sportu, v tomto případě hokeje, vydrží, bude mít spoustu příležitostí si zápas zahrát, zejména pak v případě klubu HC Slovan Louny. Historie se opakuje, na začátku je spousta nadšenců (v tomto případě často v řadách ambiciosních rodičů, samozřejmě ale i dětí), hráči se téměř nevejdou do kabiny a na ledě je při tréninku plno. Postupem času ale zástupy hráčů řídnou a už v mládežnických kategoriích je hokejistů jako šafránu, hraje se věčně na dvě pětky, někdy dokonce jenom na tři beky. Nepomůže tomu ani podpora od svazu v podobě zapůjčení výzbroje a první rok trénování zdarma. Takže pane Nováku buďte trpělivý a určitě se dočkáte. Vlastně měl bych říci, že Váš syn se dočká. :-)

Datum: 30.01.2017

Vložil: Jan Semrád

Titulek: Re: dotaz

Navíc v době raného dětství je daleko důležitější trénink v podobě nacvičování techniky bruslení a práce s holí. Zápasy jsou spíše prostředkem pro tmelení kolektivu, s opravdovým hokejem mají ještě pramálo společného. Řada chlapců/dívek pro hraní zápasů lidově řečeno zralá. Poslední věta je ale můj subj. názor.

Datum: 21.01.2017

Vložil: Novak

Titulek: dotaz

Dobrý večer můžete mně nekdo odpovědět proc za 1 tridu hraje vecne s pripravky jen Muller. Jsou tu hraci co trenuji druhy rok a nehráli nic A druha otazka jak muze byt v nominaci Kotouckova ktera je v pripravce kratce. To je tak dobra Diky za odpověď