Výsledky

23.4.2017 - ZS Neratovice -  turnaj ročníku 2010

sestava: Louny I. Keprta (b), Egerman, Šrůma, Studený, Rybka, Slavík, Trefný

sestava: Louny II. Ekrt (b), Grunt, Svítek, Kotoučková, Maier, Muller, Holub

 

Konečné pořadí:

1. HC Buldoci Neratovice I.

2. HC Slovan Louny II.

3. HC Mělník I.

4. HC Slovan Louny I.

5. HC Buldoci Neratovice II.

6. HC Mělník II.

 

Neratovice I.  - Mělník I.  10 : 2

Neratovice II.  - Mělník II.  7 : 4

Neratovice I.  - Louny I.  6 : 2

Neratovice II.  - Louny II.  3 : 15

Louny I.  - Mělník II.  5 : 4

Louny II.  - Mělník I.  7 : 10

Neratovice I.  - Louny II.  11 : 8

Neratovice II.  - Louny I.  12 : 4

Neratovice I.  - Mělník II.  10 : 3

Neratovice II.  - Mělník I.  5 : 10

Neratovice I. - Neratovice II. 8 : 7

Mělník I. - Mělník II.  7 : 7

Mělník II. - Louny II.  3 : 16

Mělník I. - Louny I.  2 : 3

Louny I. - Louny II. 0 : 0

 

 

16.4.2017 - ZS Neratovice -  turnaj ročníku 2010 pro 5 týmů

sestava: Keprta (b), Egerman, Grunt, Šrůma, Studený, Kotouček, Rybka, Slavík,  Kotoučková,  Maier

2. místo

Louny - Neratvice   12 : 9

Louny - Kobra Praha  17 : 3

Louny - Kralupy  13 : 4

Louny - Sparta  5 : 6

8.4.2017 - ZS Neratovice -  turnaj ročníku 2010 pro 4 týmy

sestava: Sedláček (b), Egerman, Ekrt, Grunt, Šrůma, Studený, Kotouček, Rybka, Svítek, Trefný, Kotoučková, Keprta, Maier


Konečné pořadí:

1. HC Sparta

2. HC Slovan Louny

3. HC Buldoci Neratovice

4. HC Mělník


Louny - Sparta 2 : 10 (1:7, 1:3)  branky: 1x Šrůma, 1x Grunt

Louny - Mělník 9 : 4 (5:3, 4:1)  branky: 4x Šrůma, 2x Grunt, 1x Egerman, 1x Studený, 1x Rybka

Louny - Neratvice   7 : 5 (2:1, 5:4)  branky:  4x Grunt, 2x Šrůma, 1x Studený


2.4.2017 - ZS Neratovice -  turnaj ročníku 2010

sestava: Sedláček (b), Egerman, Ekrt, Šrůma, Studený, Kotouček, Rybka, Slavík, Trefný, Kotoučková, Maier, Keprta, Grunt

 

Konečné pořadí:

1. HC Buldoci Neratovice

2. HC Sparta

3. HC Slovan Louny

4. HC Slavia

5. HC Mělník

 

Louny - Neratvice   1 : 10 (0:2, 1:8)  branky: 1x Slavík

Louny - Mělník 16 : 3 (7:1, 9:2)  branky: 7x Šrůma, 7x Grunt 1x Trefný, 1x vlasní

Louny - Slavia 10 : 7 (5:3, 5:4)  branky: 7x Grunt, 1x Šrůma, 1x Slavík, 1x Slavík

Louny - Sparta 6 : 6 (2:4, 4:2)  branky: 6x Grunt

25.-26.3.2017 - ZS Česká Lípa -Turnaj ročníku 2010 a mladší o pohár města Česká Lípa

sestava:  Sedláček (b), Egerman, Ekrt, Grunt, Šrůma, Studený, Kotouček, Rybka, Svítek, Slavík, Müller, Kotoučková, Maier

 

Konečné pořadí:

 

1) Bílí Tygři Liberec

2) HK Lokomotiva Nové Zámky

3) HC Slavia Praha

4) HC Slovan Louny

5) HC Spartak Nové Město

6) HC Děčín

7) HC Hvězda Praha

8) HC Slavoj Zbraslav

9) Meteor Třemošná

10) HC Česká Lípa

11) HC Letci Letňany

12) Jiskra Humpolec

25. 3. 2017 – sobota                                                              

1.        10:15             A1-A6           HC Česká Lípa - HK Nové Zámky (SVK)   2 : 10

2.        10:15             B1-B6           Bílí Tygři Liberec - HC Slovan Louny   16 : 1

3.        10:50             A2-A5           HC Slavia Praha - HC Hvězda Praha   9 : 5

4.        10:50             B2-B5           HC Slavoj Zbraslav - Letci Letňany   6 : 2                                 

5.        11:50             A3-A4           Jiskra Humpolec - Spartak Nové Město n. M.   2 : 7

6.        11:50             B3-B4           Meteor Třemošná - HC Děčín   0 : 8

7.        12:25             A1-A2           HC Česká Lípa - HC Slavia Praha   1 : 9

8.        12:25             B1-B2           Bílí Tygři Liberec - HC Slavoj Zbraslav   19 : 0                                  

9.        13:25             A5-A3           HC Hvězda Praha - Jiskra Humpolec   8 : 4

10.      13:25             B5-B3           Letci Letňany - Meteor Třemošná   3 : 7

11.      14:00             A6-A4           HK Nové Zámky (SVK) - Spartak Nové Město   1 : 1

12.      14:00             B6-B4           HC Slovan Louny - HC Děčín   4 : 5                                  

13.      14:55             A3-A1           Jiskra Humpolec  - HC Česká Lípa   3 : 4

14.      14:55             B3-B1           Meteor Třemošná - Bílí Tygři Liberec   1 : 11

15.      15:30             A4-A5           Spartak Nové Město n. M. - HC Hvězda Praha   6 : 11

16.      15:30             B4-B5           HC Děčín - Letci Letňany   8 : 2         

17.      16:30             A2-A6           HC Slavia Praha - HK Nové Zámky (SVK)   3 : 4

18.      16:30             B2-B6           HC Slavoj Zbraslav - HC Slovan Louny   1 : 3

19.      17:05             A1-A4           HC Česká Lípa – Spartak Nové Město n. M.   1 : 8

20.      17:05             B1-B4           Bílí Tygři Liberec - HC Děčín   16 : 3                                 

21.      18:00             A6-A5           HK Nové Zámky (SVK) - HC Hvězda Praha   10 : 6

22.      18:00             B6-B5           HC Slovan Louny - Letci Letňany   5 : 4

23.      18:35             A2-A3           HC Slavia Praha - Jiskra Humpolec   5 : 3                                                

24.      18:35             B2-B3           HC Slavoj Zbraslav - Meteor Třemošná   4 : 2

26. 3. 2017 – neděle

25.      9:00               A4-A2           Spartak Nové Město - HC Slavia Praha   4 : 2

26.      9:00               B4-B2           HC Děčín - HC Slavoj Zbraslav   9 : 2

27.      9:35               A5-A1           HC Hvězda Praha - HC Česká Lípa   6 : 4

28.      9:35               B5-B1          Letci Letňany - Bílí Tygři Liberec   3 : 9                                  

29.      10:30             A3-A6          Jiskra Humpolec - HK Nové Zámky (SVK)   0 : 10                                                

30.      10:30             B3-B6          Meteor Třemošná - HC Slovan Louny   3 : 2

Pořadí ve skupinách:

Skupina A:

1) Hk Nové Zámky /SVK/

2) TJ Spartak Nové Město

3) HC Slavia Praha

4) HC Hvězda Praha

5) HC Česká Lípa

6) Jiskra Humpolec

Skupina B:

1) Bílí Tygři Liberec

2) HC Děčín

3) HC Slovan Louny

4) HC Slavoj Zbraslav

5) Meteor Třemošná

6) Letci Letňany

                                  

Rozpis utkání – finálová část o pořadí

26. 3. 2017 – neděle

31.               11:30   Čtvrtfinále A1-B4 Plocha A   HK Nové Zámky /SVK/ - HC Slavoj Zbraslav   9 : 1                      

32.               11:30   Čtvrtfinále B1-A4 Plocha B   Bílí Tygři Liberec - HC Hvězda Praha   10 : 4                      

33.               12:05   Čtvrtfinále A2-B3 Plocha A   TJ Spartak Nové Město - HC Slovan Louny   4 : 5                         

34.               12:05   Čtvrtfinále B2-A3 Plocha B   HC Děčín - HC Slavia Praha   3 : 7                  

 

35.               13:00   A5-B5  9.a10. místo Plocha A   HC Česká Lípa - Meteor Třemošná   3 : 4 sn                   

36.               13:00   B6-A6  11.a12. místo Plocha B   Letci Letňany - Jiskra Humpolec   4 : 3

                       

37.               13:40   Poražený čtvrtfinalista/o 5.- 6. místo/ Plocha A   TJ Spartak Nové Město - HC Děčín   9 : 5  

38.               13:40   Poražený čtvrtfinalista/o 7.- 8. místo/ Plocha B   HC Slavoj Zbraslav - HC Hvězda Praha   4 : 8

 

39.               14:40   Vítěz utkání č. 31/34 Semifinále / A   HK Nové Zámky /SVK/ - HC Slavia Praha   5 : 4 sn                   

40.               14:40   Vítěz utkání č. 32/33 Semifinále / B   Bílí Tygři Liberec - HC Slovan Louny   7 : 4

                       

41.               15:40   Vítěz utkání č. 39/40 o 1.- 2. místo/ A HK Nové Zámky /SVK/ - Bílí Tygři Liberec 2 : 3 sn

42.               15:40   Poražený z utkání č. 39/40 o 3.- 4. místo/ B   HC Slavia Praha - HC Slovan Louny   3 : 2

 

 

 

19.3.2017 - ZS Klášterec nad Ohří - přátelský turnaj ročníku 2010

9:30 - Karlovy Vary B, 10:30 - Klášterec

sestava: Sedláček (b), Ekrt, Studený, Šrůma, Kotouček, Kotoučková, Svítek, Rybka, Slavík, Müller, Maier, Tarant

 

Louny - Karlovy Vary  5 : 7 (2:4, 2:2, 1:1)  branky: 2x Šrůma, 2x Ekrt, 1x Slavík

 

Louny - Klášterec 15 : 7 (5:4, 3:0, 7:3)  branky: 3x Šrůma, 3x Ekrt, 3x Müller, 2x Slavík, 2x Rybka, 1x Studený, 1x Kotouček

 

 

12.3.2017 - ZS Klášterec nad Ohří - přátelský turnaj ročníku 2010

sestava: Keprta (b), Egerman, Ekrt, Studený, Šrůma, Trefný, Kotouček, Kotoučková, Müller, Musil

Louny - Karlovy Vary  18 : 15 (5:8, 6:2, 7:5)  branky: 6x Šrůma, 5x Müller, 3x Studený, 3x Ekrt, 1x Egerman

Louny - Klášterec 8 : 8 (3:3, 4:2, 1:3)  branky: 4x Šrůma, 3x Müller, 1x Ekrt

5.3.2017 - ZS Louny - přátelský zápas s HC Sparta Praha B

sestava: Šrůma (b), Egerman, Ekrt, Grunt, Rybka, Studený, Trefný, Slavík, Semrád

Louny - Sparta B  8 : 8 (5:5, 3:1, 0:2)  branky: 6x Grunt, 1x Egerman, 1x Ekrt

4.3.2017 - ZS Neratovice -  turnaj ročníku 2010

sestava: Šrůma (b), Egerman, Ekrt, Grunt, Kotouček, Rybka, Studený, Svítek, Trefný

 

Konečné pořadí turnaje:

1. HC Buldoci Neratovice modří

2. HC Slovan Louny

3. HC Buldoci Neratrovice žlutí

4. HC Rakovník A

5. HC Rakovník B

 

Louny - Neratovice modří 3 : 4 (1:2, 2:2) branky: 3x Grunt

Louny - Rakovník A   21 : 1 (10:1, 11:0) branky: 9x Grunt, 6x Ekrt, 2x Egerman, 2x Studený, 1x Trefný, 1x Rybka

Louny - Neratovice žlutí  7 : 5 (3:3, 4:2) branky: 7x Grunt

Louny - Rakovník B  27 : 2 (14:0, 13:2) branky: 8x Grunt, 6x Ekrt, 4x Egerman, 3x Rybka, 2x Kotouček, 1x Studený, 1x Trefný, 1x Svítek

26. 2. 2017 - ZS Louny - ročník 2010 proti HC Ústí nad Labem

sestava: Keprta, Sedláček (b), Ekrt, Grunt, Kotouček, Kotoučková, Rybka, Slavík, Studený, Svítek, Šrůma, Trefný, Semrád, Egerman

Louny - Ústí  6 : 15 (0:7, 2:4, 4:4) branky: 4x Grunt, 2x Šrůma

25.2.2017 - ZS Rakovník - turnaj ročníku 2010

účastníci: Rakovník, Kralupy nad Vltavou

sestava: Sedláček (b), Ekrt, Grunt, Kotouček, Koutoučková, Rybka, Slavík, Studený, Šrůma, Trefný, Musil, Tarant

Louny - Rakovník  12 : 5 (4:2, 4:1, 4:2) branky: 6x Grunt, 5x Šrůma, 1x Slavík

Louny - Kralupy  15 : 0 (4:0, 4:0, 7:0) branky: 5x Grunt, 4x Šrůma, 2x Studený,1x Slavík, 1x Kotoučková, 1x Tarant, 1x Ekrt

 

Konečné pořadí turnaje:

1. HC Slovan Louny

2. HC Rakovník

3. HK Kralupy nad Vltavou

4.2.2017 - ZS Louny přátelský zápas

sestava:  Keprta (b), Ekrt, Egerman, Šrůma, Sedláček, Rybka, Müller, Musil, Tarant, Vondráček, Štěpán, Trubač, Nejedlý

Louny - Rakovník  11 : 9 (2:4, 5:4, 4:1)  branky: 6x Müller, 2x Musil, 1x Rybka, 1x Šrůma, 1x Ekrt

28.1.2017 - ZS Ústí nad Labem - přátelský zápas

sestava:  Keprta (b), Egerman, Sedláček, Studený, Rybka, Müller, Musil, Tarant

Louny - Ústí A  2 : 9 (1:3, 1:6)  branky: 1x Rybka, 1x Müller

Louny - Ústí B  13 : 0 (7:0, 6:0)  branky: 5x Müller, 2x Sedláček, 2x Studený, 2x Musil, 1x Egerman, 1x Rybka

22.1.2017 - ZS Kralupy nad Vltavou - turnaj ročníku 2010

sestava:  Keprta (b), Egerman, Grunt, Kotouček, Kotoučková, Rybka, Sedláček, Studený, Trefný, Müller, Slavík, Ekrt, Janeček

 

Konečné pořadí turnaje:

1. HC Slavoj Zbraslav

2. HC Slovan Louny

3. HK Lev Slaný

4. HK Kralupy nad Vltavou

5. HC Rakovník

 

HC Rakovník - HK Kralupy nad Vltavou 0 : 9

HC Slovan Louny - HK Lev Slaný 4 : 6 (2:5, 2:1) branky: 1x Studený,1x Egerman, 1x Grunt, 1x Müller

HC Rakovník - HC Slavoj Zbraslav 2 : 10

HC Slovan Louny - HK Kralupy nad Vltavou 10 : 1 (6:0, 4:1) branky: 5x Grunt, 2x Müller, 1x Ekrt, 1x Trefný, 1x Janeček

HC Slavoj Zbraslav - HK Lev Slaný 4 : 1

HC Slovan Louny - HC Rakovník 6 : 3 (4:1, 2:1) branky: 2x Grunt, 1x Studený, 1x Trefný, 1x Rybka, 1x Müller

HK Kralupy nad Vltavou - HK Lev Slaný 2 : 1

HC Slovan Louny - HC Slavoj Zbraslav 4 : 4 (1:1, 3:3) branky: 3x Grunt, 1x Ekrt

HC Slavoj Zbraslav - HK Kralupy nad Vltavou 5 : 1

HK Lev Slaný - HC Rakovník 8 : 1

21.1.2017 - ZS Klášterec nad Ohří, přátelský turnaj ročníku 2010

účastníci: HC Klášterec nad Ohří, HC Most

sestava:  Keprta (b), Egerman, Grunt, Kotouček, Kotoučková, Rybka, Sedláček, Studený, Šrůma, Trefný, Slavík, Müller, Janeček

Louny - Most  10 : 11 (0:5, 2:5, 8:1) branky: 3x Grunt, 3x Šrůma, 1x Sedlášek, 1x Müller, 1x Janeček, 1x Egerman

Louny - Klášterec  19 : 9 (7:3, 6:3, 6:3) branky: 5x Grunt, 3x Šrůma, 3x Müller, 2x Studený, 2x Kotouček, 2x Trefný, 1x Sedláček 1x Rybka

14.1.2017 - ZS Most - přátelský zápas

sestavaKeprta (B), Ekrt, Grunt, Šrůma, Studený, Sedláček, Trefný,  Rybka, Svítek, Kotuček, Müller

Louny - Most  9 : 12 (1:1, 2:7, 6:4)

branky: 3x Grunt, 2x Šrůma, 2x Sedláček, 1x Müller, 1x Rybka

26.12.2016 - ZS Most, turnaj ročníku 2010

sestava: Keprta (b) Grunt, Müller, Studený, Svítek, Šrůma, Trefný, Musil, Slavík

 

Pořadí turnaje:

1. HC Most

2. HC Slovan Louny

3. HC Poděbrady

4. HC Letci Letňany

 

HC Slovan Louny - HC Most 10 : 5 branky: 2x Grunt 2x Müller, 1x Trefný

HC Slovan Louny - HC Poděbrady 8 : 8 (prohra na nájezdy 9:8) branky: 4x Grunt,1x Slavík,1x Šrůma,1x Trefný,1x Studený

HC Slovan Louny - HC Letci Letňany 18 : 1 branky: 8x Grunt, 4x Müller, 3x Šrůma, 1x Studený, 1x Svítek, 1x Musil

Semifinále:

HC Slovan Louny - HC Poděbrady 7 : 6 branky: 4x Grunt, 3x Šrůma

Finále:

HC Slovan Louny - HC Most 3 : 12 branky: 1x Slavík, 1x Šrůma, 1x Grunt

17.12.2016 - ZS Louny, Vánoční turnaj ročníku 2010

sestava: Keprta (b) Egerman, Ekrt, Grunt, Müller, Rybka, Sedláček, Studený, Svítek, Šrůma, Trefný, Musil,

 

Pořadí turnaje:

  1. HC Most
  2. HC Slovan Louny
  3. HK Kralupy nad Vltavou
  4. HC Baník Sokolov
  5. HC Rakovník

 

HC Slovan Louny - HK Kralupy nad Vltavou 7 : 3 (5:1, 2:2,) branky: 3x Grunt, 3x Müller, 1x Rybka

HC Baník Sokolov - HC Rakovník 16 : 2

HC Slovan Louny - HC Rakovník 10 : 0 (5:0, 5:0) branky: 4x Grunt, 2x Sedláček, 1x Müller, 1x Studený, 1x Trefný, 1x Ekrt

HC Baník Sokolov - HC Most 4 : 6

HC Baník Sokolov - HK Kralupy nad Vltavou 4 : 7

HC Slovan Louny - HC Most 5 : 9 (4:4, 1:5,) branky: 3x Grunt, 1x Svítek, 1x Egerman

HC Rakovník - HK Kralupy nad Vltavou 3 : 8

HC Slovan Louny - HC Baník Sokolov 6 : 2 (1:1, 5:1,) branky: 3x Grunt, 2x Ekrt, 1x Studený

HC Most - HK Kralupy nad Vltavou 13 : 2

4.12.2016 - ZS Slávia Praha, přátelský zápas ročníku 2010+2009


sestava: Keprta (b), Egerman, Ekrt, Grunt, Kotouček, Slavík, Šrůma, +2009 - Slavíček, Kondrát, Novotný, Grund, Laube, Ryček


HC Slovan Louny - HC Slávia Praha 11 : 2 (2:1, 6:0, 3:1) 

branky: 3x Ekrt, 2x Grunt, 2x Kondrát, 2x Novotný, 1x Slavík, 1x Laube

27.11.2016 - ZS Poděbrady, přátelský turnaj ročníku 2010

účastníci: HC Poděbrady, SC Kozlové Kolín, HC Buldoci Neratovice, HC Česká Lípa

sestava:  Keprta (B), Egerman, Ekrt, Grunt, Šrůma, Studený, Trefný,  Rybka, Svítek, Kotuček, Slavík, Müller

 

Pořadí turnaje:

1. SC Kozlové Kolín

2. HC Buldoci Neratovice

3. HC Slovan Louny

4. HC Poděbrady

5. HC Česká Lípa

 

Výsledky jednotlivých zápasů

HC Slovan Louny - HC Poděbrady 4 : 2 (3:0, 1:2) branky: 1x Svítek, 1x Trefný, 1x Grunt, 1x Ekrt

HC Slovan Louny - HC Buldoci Neratovice 5 : 8 (4:3, 1:5) branky: 3x Ekrt, 2x Grunt

HC Slovan Louny - SC Kozlové Kolín 4 : 5 (0:5, 4:0) branky: 3x Grunt, 1x Slavík

HC Slovan Louny - HC Česká Lípa 6 : 4 (4:2, 2:2) branky: 4x Grunt, 1x Šrůma, 1x Ekrt

20.11.2016 - ZS Klášterec nad Ohří, přátelský turnaj ročníku 2010

účastníci: HC Baník Sokolov, HC Klášterec nad Ohří

sestava:  Keprta (B), Egerman, Grunt, Slavík, Studený, Šrůma, Sedláček, Trefný, Kotouček, Müller

Louny - Klášterec 13 : 6 branky: 4x Grunt, 2x Šrůma, 2x Sedláček, 2x Müller, 1x Trefný, 1x Egerman, 1x Studený

Louny - Sokolov 14 : 8 branky: 5x Grunt, 3x Šrůma, 2x Studený, 2x Müller, 2x Slavík

12.11.2016 - ZS Louny, přátelský zápas ročníku 2010, HC Rakovník

sestava:  Grunt (B), Studený, Slavík, Šrůma, Sedláček, Trefný, Keprta, Egerman, Rybka, Svítek, Kotouček, Müller, Musil

Louny - Rakovník 16 : 7 (10:1, 6:0, 0:6)

branky: 4x Müller, 2x Šrůma, 2x Sedláček, 2x Egerman, 1x Studený, 1x Trefný, 1x Rybka, 1x Svítek, 1x Kotouček, 1x Musil

6.11.2016 - ZS Louny, přátelský zápas ročníku 2010

sestava: Šrůma (b), Egerman, Ekrt, Grunt,  Kotouček, Müller, Rybka, Sedláček, Slavík, Studený, Svítek, Trefný

Louny - Most 12 : 30 (3:7, 4:6, 2:8, 3:9)

branky: 9x Grunt, 2x Slavík, 1x Egerman

23.10.2016 - ZS Kralupy nad Vltavou, přátelské utkání ročníku 2010

sestava: Keprta (b), Ekrt, Grunt, Šrůma, Studený, Egerman, Svítek, Rybka, Kotouček, Kučera, Müller, Musil, Tarant

Louny - Kralupy  18 : 2 (6:0, 6:1, 6:1)

branky: 7x Grunt, 3x Kotouček, 3x Müller, 2x Ekrt, 1x Šrůma, 1x Egerman, 1x Rybka

22.10.2016 - ZS Louny, přátelské utkání ročníku 2010 proti Ústí nad Labem 12:00 - 13:20

(sraz 11:00 h).

sestava: Keprta (b), Ekrt, Grunt, Šrůma, Studený, Egerman, Svítek, Slavík, Rybka, Kotouček, Müller, Musil, Tarant

Louny - Ústí 7 : 19 (2:5, 2:7, 2:2, 1:5)

branky: 4x Grunt, 2x vlastní, 1x Studený

 

15.10.2016 - ZS Louny, přátelské utkání ročníku 2010 proti HK Kralupy nad Vltavou

sestava: Egerman (b), Ekrt, Grunt, Slavík, Šrůma, Studený, Rybka, Svítek, Kotouček, Müller, Trefný, Tarant, Musil

Louny - Kralupy  18 : 4 (4:2, 6:1, 8:1)

branky: 6x Grunt, 4x Šrůma, 3x Ekrt, 2x Trefný, 2x Müller, 1x Slavík

 

1.10.2016 - ZS Neratovice, turnaj ročníku 2010 - sraz v 11:40 hod.

sestava: Šrůma (b), Grunt, Kotouček, Sedláček, Studený, Slavík, Svítek, Trefný, Müller

 

Účastníci turnaje:

1. HC BULDOCI NERATOVICE

2. HC MOST

3. SK SRŠNI KUTNÁ HORA

4. HC SLOVAN LOUNY

5. HC PODĚBRADY

 

HC Slovan Louny - HC Poděbrady 8 : 0 branky Slovanu: 5x Grunt 1x Müller, Slavík, Studený

HC Slovan Louny - HC Most 5 : 12 branky Slovanu: 3x Grunt, 2x Slavík

HC Slovan Louny - HC Buldoci Neratovice 2 : 14 branky Slovanu: 1x Grunt, Slavík

HC Slovan Louny - SK Sršni Kutná Hora 1 : 7 branky Slovanu: 1x Slavík

 

24.9.2016 - ZS Neratovice, turnaj ročníku 2010

sestava: Šrůma (b), Ekrt, Grunt, Rybka, Sedláček, Studený, Trefný, Kotouček, Müller

 

1. HC BULDOCI NERATOVICE

2. HC RAKOVNÍK

3. HC SPARTA.

4. HC SLOVAN LOUNY

5. HC PODĚBRADY

 

Výsledky jednotlivých zápasů

Louny - Neratovice 2:10 (1:2, 1:9), branky: Grunt, Trefný

Louny - Rakovník 0:14 (0:6, 0:8)

Louny - Poděbrady 9:6 (5:5, 4:1), branky: 5x Grunt, 2x Müller, 1x Studený, Sedláček

Louny - Sparta 2:12 (1:3, 1:9), branky: Grunt, Trefný

17.9.2016 - ZS Most, přátelský zápas ročníku 2010

sestava: Egerman (b), Ekrt, Grunt, Kotouček, Müller, Rybka, Sedláček, Slavík, Studený, Trefný

Most - Louny  24 : 11 (8:2, 4:5, 12:4)

branky: 3x Grunt, Müller, 2x Trefný, 1x Sedláček, Slavík, Rybka

 

11.9.2016 - ZS Louny, turnaj ročníku 2010

sestava: Egerman (b), Ekrt, Grunt, Keprta, Rybka, Sedláček, Slavík, Studený, Svítek, Šrůma, Trefný, Müller, Musil

 

HC Slovan Louny - HC Poděbrady 3 : 5 (1:4, 2:1,) branky Slovanu: Šrůma, Trefný, Keprta

HC Buldoci Neratovice - HK Kralupy nad Vltavou 16 : 6

HC Slovan Louny - HC Buldoci Neratovice 3 : 19 branky Slovanu: Grunt, Studený, Šrůma,

HK Kralupy nad Vltavou - HC Poděbrady 2 : 2

HC Slovan Louny - HK Kralupy nad Vltavou 4 : 4 branky Slovanu: 2x Grunt, 1x Müller, 1x Ekrt

HC Poděbrady - HC Buldoci Neratovice 3 : 26

 

 

1. HC Buldoci Neratovice

2. HC Poděbrady

3. HK Kralupy nad Vltavou

4. HC Slovan Louny

 

17.9.2016 - ZS Most, přátelský zápas ročníku 2010

sestava: Egerman (b), Ekrt, Grunt, Kotouček, Müller, Rybka, Sedláček, Slavík, Studený, Trefný

Most - Louny  24 : 11 (8:2, 4:5, 12:4)

branky: 3x Grunt, Müller, 2x Trefný, 1x Sedláček, Slavík, Rybka