Výsledky

23. - 24.09.2017    ZS Česká Lípa - Turnaj ročníku 2010 o pohár města Česká Lípa

sestava: Keprta (b), Egerman, Ekrt, Grunt, Kotouček, Maier,  Rybka, Studený, Svítek, Šimek, Šrůma, Trefný

 

Louny - Poděbrady  9 : 8 (1:4, 4:1, 4:3)  branky: 5x Grunt, 2x Šrůma, 2x Studený

Louny - Zbraslav  7 : 3 (3:0, 4:0, 0:3)  branky: 4x Grunt, 1x Studený, 1x Šrůma, 1x Ekrt

Louny - Pardubice  1 : 20 (1:8, 0:8, 0:4)  branky: 1x Šrůma

Louny - Mělník  8 : 3 (1:1, 4:1, 3:1)  branky: 5x Grunt, 1x Ekrt, 1x Šrůma, 1x Egerman

Louny - Česká Lípa  7 : 3 (2:0, 3:2, 2:1)  branky: 4x Grunt, 1x Ekrt, 1x Šrůma, 1x Kotouček

 

Pořadí ve skupině:

1) Dynamo Pardubice

2) HC Slovan Louny

3) HC Slavoj Zbraslav

4) HC Česká Lípa

5) HC Poděbrady

6) HC Junior Mělník

 

Čtvrtfinále:

Louny - Hvězda Praha  5 : 13 (3:4, 0:5, 2:4)  branky: 3x Grunt, 2x Šrůma

 

o 5.- 6. místo

Louny - Zbraslav  3 : 2 (1:0, 2:1, 0:1)  branky: 2x Grunt, 1x Ekrt

 

Konečné pořadí:

1) Dynamo Pardubice

2) HC Hvězda Praha

3) Bílí Tygři Liberec

4) HC Slavia Praha

5) HC Slovan Louny

6) HC Slavoj Zbraslav

7) HC Nymburský Lev

8) HC Česká Lípa

9) HC Slovan Ústí n. L.

10) HC Poděbrady

11) HC Junior Mělník

12) HC Děčín

 

skóre všech zápasů v České lípě: http://www.hcceskalipa.cz/aktuality/turnaj-rocniku-2010-mladsi-o-pohar-mesta-ceska-lipa-0

17.09.2017    ZS Louny - přátelské utkání s Rakovníkem

sestava: Slavík (b), Keprta, Kotoučková, Maier, Rybka, Schindelm, Svítek, Šimek, Grunt, Ekrt, Kotouček, Egerman, Studený

Louny - Rakovník  15 : 4 (3:0, 7:2, 5:2)  branky: 5x Grunt, 2x Ekrt, 2x Svítek, 2x Egerman, 1x Studený, 1x Kotouček, 1x Rybka, 1x Šimek

16.09.2017    ZS Most - přátelské utkání

sestava: Keprta (b), Egerman, Ekrt, Grunt, Kotouček, Slavík, Studený, Šrůma, Trefný

Louny - Most  7 : 12 (4:3, 2:3, 1:6)  branky: 2x Grunt, 2x Kotouček, 2x Egerman, 1x Šrůma

10.09.2017    ZS Louny - přátelské utkání na 2 týmy s HC Buldoci Neratovice

sestava Louny A: Ekrt (b), Grunt, Šrůma, Studený, Trefný, Schindhelm, Janeček, Müller, Rybka

Louny A - Neratovice A - 8 : 19  (1:7, 4:2, 1:6, 2:4) branky: 4x Grunt, 2x Schindhelm, 1x Šrůma, 1x Trefný

sestava Louny B: Slavík (b), Kotouček, Kotoučková, Štorek, Šimek, Svítek, Maier, Musil, Svoboda
Louny B - Neratovice B - 5 : 15 (0:1, 2:5, 1:5, 2:4) branky: 5x Kotouček, 1x Musil

02.09.2017    ZS Rakovník - přátelské utkání

sestava: Keprta (b), Egerman, Grunt, Šrůma, Ekrt, Studený, Trefný, Maier, Kotouček, Kotoučková, Schindhelm

Louny - Rakovník    18 : 8 (7:3, 4:2, 4:0, 3:3)  branky: 8x Šrůma, 5x Grunt, 4x Ekrt, 1x Studený

26.8.2017    ZS Chomutov - přátelská utkání na 2 týmy

 

sestava A: Sedláček (b), Ekrt, Grunt, Šrůma, Egerman, Studený, Slavík, Trefný, Rybka
sestava B: Keprta (b), Kotouček, Kotoučková, Schindelm, Svoboda, Šimek, Müller, Musil, Vondráček

 

1.zápasy

Louny A - Chomutov A    10 : 13 (6:4, 3:4, 1:5)  branky: 6x Grunt, 2x Šrůma, 1x Studený, 1x Trefný

Louny B - Chomutov B    16 : 2 (6:1, 6:1, 4:0)  branky: 9x Müller, 4x Kotouček, 1x Kotoučková, 1x Svoboda, 1x Vondráček

2.zápasy

Louny A - Chomutov A    6 : 14 (0:9, 2:3, 4:2)  branky: 5x Šrůma, 1x Studený

Louny B - Chomutov B    7 : 3 (0:1, 5:0, 2:2)  branky: 3x Müller, 1x Kotoučková, 1x Šimek, 1x Vondráček 1x Svoboda