Zápasy

Informace pro rodiče

Při hokejovém zápase na ledě u tzv. střídačky bude pouze trenér, vedoucí mužstva, v případě nutnosti si trenér určí asistenta, kterého na led povolá. Není možné aby při zápase na ledě byli tatínkové všech hráčů.

Dále žádám rodiče, aby při utkání nebyli nalepení na mantinelu a na své děti pokřikovali, myslím si, že tím svému dítěti nepomohu a nepojede rychleji !!!. Uvítal bych fandění rodičů v ochozech stadionu.

Děkuji Petr Grunt

23. - 24.09.2017    ZS Česká Lípa - dvoudenní turnaj

(sraz 9:30 hod.)

sestava: Keprta (b), Egerman, Ekrt, Grunt, Kotouček, Kotoučková, Maier,  Rybka,  Slavík, Studený, Svítek, Šimek, Šrůma, Trefný

 

Turnaje se účastní celkem 12 družstev:

 

1) HC Česká Lípa

2) HC Slavoj Zbraslav

3) HC Nymburský Lev

4) HC Slavia Praha

5) HC Slovan Louny

6) HC Poděbrady

7) HC Děčín

8) HC Hvězda Praha

9) Bílí Tygři Liberec

10) HC Junior Mělník

11) HC Slovan Ústí n. L.

12) Dynamo Pardubice

 

Rozdělení do skupin

 

Skupina A:

1) HC Česká Lípa

2) HC Poděbrady

3) HC Slavoj Zbraslav

4) Dynamo Pardubice

5) HC Slovan Louny

6) HC Junior Mělník

 

Skupina B:

1) HC Děčín

2) HC Slovan Ústí n. L.

3) HC Hvězda Praha

4) HC Slavia Praha

5) HC Nymburský Lev

6) Bílí Tygři Liberec

 

Rozpis utkání

 

23. 9. 2017 – sobota

                                                                

1.        10:15             A1-A6           HC Česká Lípa - HC Junior Mělník

2.        10:15             B1-B6           HC Děčín - Bílí Tygři Liberec

3.        10:50             A2-A5           HC Poděbrady - HC Slovan Louny

4.        10:50             B2-B5           HC Slovan Ústí n. L. - HC Nymburský Lev

           11:30             Úprava ledu

5.        11:50             A3-A4           HC Slavoj Zbraslav - Dynamo Pardubice

6.        11:50             B3-B4           HC Hvězda Praha - HC Slavia Praha

7.        12:25             A1-A2           HC Česká Lípa - HC Poděbrady

8.        12:25             B1-B2           HC Děčín - HC Slovan Ústí n. L.

            13:05             Úprava ledu 

9.        13:25             A5-A3           HC Slovan Louny - HC Slavoj Zbraslav

10.      13:25             B5-B3           HC Nymburský Lev - HC Hvězda Praha

11.      14:00             A6-A4           HC Junior Mělník - Dynamo Pardubice

12.      14:00             B6-B4           Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha

           14:35             Úprava ledu    

13.      14:55             A3-A1           HC Slavoj Zbraslav  - HC Česká Lípa

14.      14:55             B3-B1           HC Hvězda Praha - HC Děčín

15.      15:30             A4-A5           Dynamo Pardubice - HC Slovan Louny

16.      15:30             B4-B5           HC Slavia Praha - HC Nymburský Lev

          16:10             Úprava ledu          

17.      16:30             A2-A6           HC Poděbrady - HC Junior Mělník

18.      16:30             B2-B6           HC Slovan Ústí n. L. - Bílí Tygři Liberec

19.      17:05             A1-A4           HC Česká Lípa - Dynamo Pardubice

20.      17:05             B1-B4           HC Děčín - HC Slavia Praha

          17:40             Úprava ledu   

21.      18:00             A6-A5          HC Junior Mělník -  HC Slovan Louny

22.      18:00             B6-B5          Bílí Tygři Liberec -  HC Nymburský Lev

23.      18:35             A2-A3          HC Poděbrady - HC Slavoj Zbraslav

24.      18:35             B2-B3           HC Slovan Ústí n. L. - HC Hvězda Praha

 

  24. 9. 2017 – neděle

25.      9:00               A4-A2           Dynamo Pardubice - HC Poděbrady

26.      9:00               B4-B2           HC Slavia Praha - HC Slovan Ústí n. L.

27.      9:35               A5-A1           HC Slovan Louny -  HC Česká Lípa

28.      9:35               B5-B1          HC Nymburský Lev - HC Děčín

          10:10             Úprava ledu

29.      10:30             A3-A6          HC Slavoj Zbraslav - HC Junior Mělník

30.      10:30             B3-B6          HC Hvězda Praha - Bílí Tygři Liberec

          11:05            Úprava ledu           

 

Rozpis utkání – finálová část o pořadí

 

31.               11:30   Čtvrtfinále A1-B4 Plocha A

32.               11:30   Čtvrtfinále B1-A4 Plocha B

33.               12:05   Čtvrtfinále A2-B3 Plocha A

34.               12:05   Čtvrtfinále B2-A3 Plocha B

                   12:40   Úprava ledu           

35.               13:00   A5-B5  9.a10. místo Plocha A

36.               13:00   B6-A6  11.a12. místo Plocha B

37.               13:40   Poražený čtvrtfinalista/o 5.- 6. místo/ Plocha A 

38.               13:40   Poražený čtvrtfinalista/o 7.- 8. místo/ Plocha B

                   14:20    Úprava ledu 

39.               14:40   Vítěz utkání č. 31/34 Semifinále / A

40.               14:40   Vítěz utkání č. 32/33 Semifinále / B

                   15:15   Úprava ledu 

41.               15:40   Vítěz utkání č. 39/40 o 1.- 2. místo/  A

42.               15:40   Poražený z utkání č. 39/40 o 3.- 4. místo/ B

          16.20h – vyhlášení výsledků

 

30.12.2017    ZS Louny - turnaj ročníku 2010

(sraz 8:00 hod.) led 9:00 - 13:00 hod.

sestava:

 

Mistrovská utkání 2017/2018 - ročník 2010:

Louny A:

7.10.2017 - ZS Děčín - Louny A, Děčín, Dresden

28.10.2017 - ZS Louny - Louny A, Litoměřice, Chomutov A

11-12.11.2017 - ZS Bílina - Louny A, Bílina, Chomutov B

26.11.2017 - ZS Louny - Louny A, Ústí n/L, Litvínov B

9-10.12.2017 - ZS Roudnice - Louny A, Děčín B, Roudnice

16-17.12.2017 - ZS - Litvínov - Louny A, Litvínov B

13.1.2018 - ZS Louny - Louny A, Litoměřice, Varnsdorf

21.1.2018 - ZS Louny - Louny A, Kadaň, Klášterec

4.2.2018 - ZS Dresden - Louny A, Dresden, Litvínov A

18.3.2018 - ZS Louny - Louny A, Klášterec

 

Louny B:

7.10.2017 - ZS Louny - Louny B, Roudnice, Varnsdorf

29.10.2017 - ZS Roudnice - Louny B, Děčín, Roudnice

11-12.11.2017 - ZS Vansdorf - Louny B, Most, Varnsdorf

25-26.11.2017 - ZS Klášterec - Louny B, Litoměřice, Klášterec

10.12.2017 - ZS Dresden - Louny B, Chomutov A, Dresden

17.12.2017 - ZS - Louny - Louny B, Ústí n/L, Děčín

6-7.1.2018 - ZS Kadaň - Louny B, Kadaň, Litvínov A

3-4.2.2018 - ZS Klášterec - Louny B, Klášterec, Chomutov A

17.2.2018 - ZS Litvínov - Louny B, Litvínov B, Kadaň

3-4.3.2018 - ZS Kadaň - Louny B, Kadaň

18.3.2018 - ZS Litvínov - Louny B, Litvínov A, Roudnice