Zápasy

Informace pro rodiče

Při hokejovém zápase na ledě u tzv. střídačky bude pouze trenér, vedoucí mužstva, v případě nutnosti si trenér určí asistenta, kterého na led povolá. Není možné aby při zápase na ledě byli tatínkové všech hráčů.

Dále žádám rodiče, aby při utkání nebyli nalepení na mantinelu a na své děti pokřikovali, myslím si, že tím svému dítěti nepomohu a nepojede rychleji !!!. Uvítal bych fandění rodičů v ochozech stadionu.

Děkuji Petr Grunt

25.-26.3.2017 - ZS Česká Lípa - dvoudenní turnaj

sraz v 9:15

sestava:  Sedláček (b), Ekrt, Grunt, Šrůma, Studený, Kotouček, Rybka, Svítek, Slavík, Müller, Kotoučková, Maier, Egerman

 

INFORMACE K TURNAJI

Na turnaj musíme mít s sebou od každého kopii rodného listu.

 

Turnaje se účastní celkem 12 družstev:

1) HC Česká Lípa

2) HC Slavoj Zbraslav

3) HC Děčín

4) Jiskra Humpolec

5) HC Slovan Louny

6) Letci Letňany

7) HK Nové Zámky (SVK)

8) Meteor Třemošná

9) Bílí Tygři Liberec

10) HC Slavia Praha

11) TJ Spartak Nové Město n. M.

12) HC Hvězda Praha

 

Rozdělení do skupin

Skupina A:

1) HC Česká Lípa

2) HC Slavia Praha

3) Jiskra Humpolec

4) Spartak Nové Město n. M.

5) HC Hvězda Praha

6) HK Nové Zámky (SVK)

 

Skupina B:

1) Bílí Tygři Liberec

2) HC Slavoj Zbraslav

3) Meteor Třemošná

4) HC Děčín

5) Letci Letňany

6) HC Slovan Louny

 

Rozpis utkání

25. 3. 2017 – sobota

 

1. 10:15 A1-A6 HC Česká Lípa - HK Nové Zámky (SVK)

2. 10:15 B1-B6 Bílí Tygři Liberec - HC Slovan Louny

3. 10:50 A2-A5 HC Slavia Praha - HC Hvězda Praha

4. 10:50 B2-B5 HC Slavoj Zbraslav - Letci Letňany

 

11:30 Úprava ledu

 

5. 11:50 A3-A4 Jiskra Humpolec - Spartak Nové Město n. M.

6. 11:50 B3-B4 Meteor Třemošná - HC Děčín

7. 12:25 A1-A2 HC Česká Lípa - HC Slavia Praha

8. 12:25 B1-B2 Bílí Tygři Liberec - HC Slavoj Zbraslav

 

13:05 Úprava ledu

 

9. 13:25 A5-A3 HC Hvězda Praha - Jiskra Humpolec

10. 13:25 B5-B3 Letci Letňany - Meteor Třemošná

11. 14:00 A6-A4 HK Nové Zámky (SVK) - Spartak Nové Město

12. 14:00 B6-B4 HC Slovan Louny - HC Děčín

 

14:35 Úprava ledu

 

13. 14:55 A3-A1 Jiskra Humpolec - HC Česká Lípa

14. 14:55 B3-B1 Meteor Třemošná - Bílí Tygři Liberec

15. 15:30 A4-A5 Spartak Nové Město n. M. - HC Hvězda Praha

16. 15:30 B4-B5 HC Děčín - Letci Letňany

 

16:10 Úprava ledu

 

17. 16:30 A2-A6 HC Slavia Praha - HK Nové Zámky (SVK)

18. 16:30 B2-B6 HC Slavoj Zbraslav - HC Slovan Louny

19. 17:05 A1-A4 HC Česká Lípa – Spartak Nové Město n. M.

20. 17:05 B1-B4 Bílí Tygři Liberec - HC Děčín

 

17:40 Úprava ledu

 

21. 18:00 A6-A5 HK Nové Zámky (SVK) - HC Hvězda Praha

22. 18:00 B6-B5 HC Slovan Louny - Letci Letňany

23. 18:35 A2-A3 HC Slavia Praha - Jiskra Humpolec

24. 18:35 B2-B3 HC Slavoj Zbraslav - Meteor Třemošná

 

26. 3. 2017 – neděle

 

25. 9:00 A4-A2 Spartak Nové Město - HC Slavia Praha

26. 9:00 B4-B2 HC Děčín - HC Slavoj Zbraslav

27. 9:35 A5-A1 HC Hvězda Praha - HC Česká Lípa

28. 9:35 B5-B1 Letci Letňany - Bílí Tygři Liberec

 

10:10 Úprava ledu

 

29. 10:30 A3-A6 Jiskra Humpolec - HK Nové Zámky (SVK)

30. 10:30 B3-B6 Meteor Třemošná - HC Slovan Louny

 

11:05 Úprava ledu

 

Rozpis utkání – finálová část o pořadí

31. 11:30 Čtvrtfinále A1-B4 Plocha A

32. 11:30 Čtvrtfinále B1-A4 Plocha B

33. 12:05 Čtvrtfinále A2-B3 Plocha A

34. 12:05 Čtvrtfinále B2-A3 Plocha B

 

12:40 Úprava ledu

 

35. 13:00 A5-B5 9.a10. místo Plocha A

36. 13:00 B6-A6 11.a12. místo Plocha B

37. 13:40 Poražený čtvrtfinalista/o 5.- 6. místo/ Plocha A

38. 13:40 Poražený čtvrtfinalista/o 7.- 8. místo/ Plocha B

 

14:20 Úprava ledu

 

39. 14:40 Vítěz utkání č. 31/34 Semifinále / A

40. 14:40 Vítěz utkání č. 32/33 Semifinále / B

 

15:15 Úprava ledu

 

41. 15:40 Vítěz utkání č. 39/40 o 1.- 2. místo/ A

42. 15:40 Poražený z utkání č. 39/40 o 3.- 4. místo/ B

 

16.20h – vyhlášení výsledků

2.4.2017 - ZS Neratovice -  turnaj ročníku 2010 pro 5 týmů

sraz 13:45, led 14:00 - 18:00

sestava:

8.4.2017 - ZS Neratovice -  turnaj ročníku 2010 pro 4 týmy

sraz 10:45, led 11:30 - 13:45

sestava:

16.4.2017 - ZS Neratovice -  turnaj ročníku 2010 pro 5 týmů

sraz 13:45, led 14:00 - 18:00

sestava:

23.4.2017 - ZS Neratovice -  turnaj ročníku 2010 pro 5 týmů

sraz 13:45, led 14:00 - 18:00

sestava: