Zápasy

PRAVIDLA PRO NOMINACI

  1. Docházka a zdravotní stav
  2. Nasazení a chuť v tréninku i zápasech
  3. Trenér a výkonnost

Cílem je, aby hráli všechny děti co nejvíce smysluplných zápasů.

 

PRO RODIČE

Rodiče prosíme, aby při  trénincích a zápasech "neviseli" na mantinelu a stáli v ochozech za zábradlím, dětem umožní se lépe soustředit na trénink a zápas. Při zápase uvítáme fandění.

DĚKUJEME ZA DODRŽOVÁNÍ PRAVIDEL. TRENÉŘI VŠECH ROČNÍKŮ!!!

 

!!! OMLUVENKY HLASTE OBRATEM DO DISKUSE NEBO DO SKUPINY NA VIBER!!!!!

 

 

ŘÍJEN - aktuální zápasy:

 

 

21. 10. 2017   ZS Bílina ( 12:00 Bílina, 13:00 Chomutov B) - sraz v 11 hod

  • popis: mistrovský turnaj ULK KLP minihokej
  • sestava: Voráček ( b), Ekrt T., Jirotka, Heller, Hezinová, Svítek, Šrůma, Ekrt M., Mráz, Seydl 

 

 

22. 10. 2017   ZS Děčín ( 10:00 Mostečtí Lvi, 11:00 Děčín B) - sraz v 9 hod

  • popis: mistrovský turnaj ULK KLP minihokej
  • trenér: Záruba L.
  • sestava: Řičan ( b), Beran D., Beran M., Ryneš, Záruba, Witoš, Hromada, Háblt, Charvát, Novák E.
 
 
 

LISTOPAD:

 

25. 11. 2017   ZS Louny - přátelské utkání

  • popis: přátelské utkání, celé hřiště, led 11:50 - 13:20
  • sestava:

 

PROSINEC:

 

28. 12. 2017   ZS Louny - vánoční turnaj ročníku 2008

  • popis: turnaj ročníku 2008, celé hřiště, 8 - 14 hod 

 

 
 
 

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ v sezóně 2017/2018:

 

Louny A ( minihokej):

 
21. 10. 2017            ZS Bílina ( 12:00 Bílina, 13:00 Chomutov B)
 
 
5. 11. 2017              ZS Ústí nad Labem ( 11:00 Litvínov B, 12:00 Ústí nad Labem)
11. - 12. 11. 2017    ZS Litoměřice ( Ústí nad Labem, Litoměřice B, Kadaň)
19. 11. 2017            ZS Litvínov ( 10:00 Litvínov B, 11:00 Chomutov A, 12:00 Litvínov A)
 
3. 12. 2017              ZS Louny ( 10:00 Litoměřice A, 12:00 Děčín B) 
9. 12. 2017              ZS Louny ( 9:00 Kadaň, 11:00 Klášterec)
17. 12. 2017            ZS Roudnice ( 10:30 Litvínov A, 11:30 Roudnice) 
 
 

Louny B ( minihokej):

 
22. 10. 2017             ZS Děčín ( 10:00 Mostečtí Lvi, 11:00 Děčín B)
 
 
4. -5. 11. 2017         ZS Klášterec ( Klášterec, Litoměřice A)
12. 11. 2017            ZS Roudnice nad Labem ( 10:30 Chmoutov A, 11:30 Roudnice)
19. 11. 2017            ZS Louny ( 9:00 Ústí nad Labem, 11:00 Děčín A)
 
3. 12. 2017             ZS Kadaň ( 14:30 Kadaň, 15:30 Litvínov A)
9. - 10. 12. 2017      ZS Děčín ( Ústí nad Labem, Děčín A)
16. - 17. 12. 2017    ZS Klášterec ( Chomutov A, Klášterec)
 
 
 

Louny ULK KLP ( celé hřiště):

 
6. 1. 2018              ZS Litoměřice
7. 1. 2018              ZS Louny ( Ústí nad Labem)
13. - 14. 1. 2018     ZS Bílina
20. 1. 2018            ZS Louny ( Kadaň)
27. - 28. 1. 2018     ZS Děčín