SEZONA 2017/2018

 

Ne 19.11. 2017 ZS Louny - mistrovské utkání

 

                sestava: Klöpsch(b), Jarý, Kříž, Poděbradský, Vyšata, Šugár, Neubert, Abashin, Beneš, Kurucz, Láník, Hauf

 

  • HC Slovan Louny - HC Stadion Litoměřice    8 : 7         (1:1, 4:2, 3:4)

branky: Šugár 3x, Jarý 2x, Poděbradský 3x

 

 

So 4.11. 2017 ZS Nejdek - mistrovské utkání

      

                   sestava: Krátký(b), Havlíček, Jarý, Poděbradský, Láník, Trefný,  Neubert, Kříž, Šugár, Vyšata, Klöpsch

  • HC Slovan Louny - HC Rebel Nejdek             5 : 6        (2:2, 1:1, 1:2)

branky: Trefný 2x, Havlíček, Šugár, Klöpsch

 

 

 

 

28.10. 2017 ZS Louny - mistrovské utkání

 

                   sestava: Klopsch(b), Kříž, Kladivo, Šugár, Jirotka, Kurucz, Jarý, Poděbradský, Trefný, Podaný, Neubert, Beneš, Abashin, Láník, Vyšata, Beran D.

  • HC Slovan Louny - HC Roudnice n.Labem       2 : 7      (0:1, 1:2, 1:4)

branky: Podaný 2x

 

 

27.10. 2017  ZS Most - mistrovské utkání

 

                  sestava: Krátký(b), Kříž, Trefný, Šugár, Klopsch, Heller, Jarý, Poděbradský, Ekrt T., Láník Neubert, Kurucz, Abashin, Beneš, Vyšata, Benešovský

  • HC Slovan Louny - HC Mostečtí Lvi                 0 : 11        (0:5, 0:3, 0:3)

 

 

 

21.10. 2017 ZS Louny - mistrovské utkání

 

                  sestava: Klöpsch(b), Abašin, Beneš, Jarý,Kříž, Kurucz, Láník, Neubert, Poděbradský, Šugár, Trefný, Vyšata, Ryneš, Hauf

  • HC Slovan Louny - HC Rebel Nejdek              3 : 5       (1:1, 2:3, 0:1)

branky:  Poděbradský, Trefný 2x

 

 

 

15.10. 2017 ZS Roudnice n. Labem - mistrovské utkání

 

                    sestava: Krátký(b), Vyšata, Láník, Kříž, Jarý, Neubert, Abashin, Kurucz, Šugár, Beneš, Klopsch, Trefný, Heller, Jirotka

  • HC Slovan Louny - HC Roudnice n. Labem      4 : 11      (0:2, 1:6, 3:3)

branky: Heller 3x, Trefný

 

 

 

14.10. 2017 ZS Louny - mistrovské utkání

 

                    sestava: Klöpsch(b),  Vyšata, Láník, Poděbradský, Kříž, Jarý, Neubert, Abashin, Kurucz, Šugár, Beneš

  • HC Slovan Louny - HC Most "B"                     3 : 14      (0:5, 0:4, 3:5)

branky: Šugár 2x, Vyšata

 

 

 

7.10. 2017 ZS Nejdek - mistrovské utkání

 

                    sestava: Krátký(b), Klöpsch, Abashin, Jarý, Kříž, Kurucz, Láník, Neubert, Poděbradský, Šugár, Vyšata

  • HC Slovan Louny - HC Rebel Nejdek                3 : 10      (0:4, 1:3, 2:3)

branky: Jarý 2x, Poděbradský

 

 

 

1.10. 2017 ZS Louny - mistrovské utkání

 

                    sestava: Klopsch/Krátký (b), Šugár, Jarý, Poděbradský, Kříž, Vyšata, Neubert, Láník, Kurucz, Trefný, Beneš, Havlíček, Benešovský, Bechyně

  • HC Slovan Louny - HC Roudnice nad Labem     5 : 6         (2:1, 1:4, 2:1) 
branky: Bechyně 2x, Trefný, Poděbradský, Šugár
 
 
 
 
 

28.9. 2017 ZS Most - mistrovské utkání

  •  
  •             sestava:Krátký (b), Šugár, Jarý, Poděbradský, Kříž, Vyšata, Neubert, Láník, Kurucz, Klopsch, Jirotka

  •  

  • HC Slovan Louny - Mostečtí Lvi "B"                    16 : 3         (5:1, 5:2, 6:0)

  branky: Poděbradský 2x, Jarý 4x, Šugár 5x, Kurucz, Láník, Kříž 2x, Vyšata

 

 

 

24.9. 2017 ZS Louny - mistrovské utkání

 

                    sestava: Klopsch (b), Jarý, Šugár, Trefný, Kříž, Budiač, Havlíček, Poděbradský, Heller, Beran D., Vyšata, Neubert, Láník, Kurucz, Beran M., Ryneš

  • HC Slovan Louny - HC Rebel Nejdek              2 : 7          (0:3, 1:1, 1:3)

 branky: Poděbradský, Havlíček

 

 

16.9. 2017  ZS Roudnice - mistrovské utkání

 

                    sestava: Krátký (b), Klopsch (b),  Jarý, Kříž, Šugár, Vyšata, Kurucz, Láník, Neubert,  Abashin, Heller, Ekrt T. , Hezinová, Beran M., Beran D.

  • HC Slovan Louny - HC Roudnice n.Labem        0 : 10     (0:2, 0:6, 0:2)

 

 

 

10.9. 2017 ZS Louny, mistrovský zápas

                    sestava: Krátký(b), Klopsch(b), Jarý, Trefný, Poděbradský, Šugár, Kříž, Vyšata, Kurucz, Neubert, Abashin, Láník, Beneš, Sainer, Benešovský, Hauf, David

  • HC Slovan Louny "B" - Mostečtí Lvi "B"         14 : 5        (3:2, 8:1, 3:2)

branky: Trefný 2x,Jarý 3x,Poděbradský 2x,Kurucz ,Sainer 2x,Kříž, Benešovský 2x, Šugár

 

 

 

3.9.2017 ZS Kadaň, přátelský zápas

                     sestava: Krátký (b), Abashin, Beneš,  Jarý, Kříž, Kurucz, Neubert, Poděbradský, Šugár, Trefný, Vyšata, Havlíček, Frolík, Benešovský, Holý, Klopsch

  • HC Slovan Louny - HC SK Kadaň                   2 : 6          (1:1, 1:2, 0:3)

 

 

 

26.8. 2017 ZS Neratovice, přátelský turnaj

                     sestava: Krátký(b), Havlíček,Jarý,Sedláček, Ekrt T.,Heller, Šugár, Kurucz, Neubert, Beran M., Kříž, Trefný, Vyšata, Beran D., Beneš, Jirotka, Hezinová, Šrůma, Ryneš

  • HC Slovan Louny - HC Stadion Litoměřice      6 : 0
  • HC Slovan Louny - HC Buldoci Neratovice      2 : 3

 

 

 

 

 

SEZONA 2016/2017

13.4 . - 16.4. ZS Most , Easter Cup        - 5. místo ve skupině

                   sestava: Krátký/Klöpsch(b), Sedláček,Poděbradský,Trefný, Šugár, Kříž, Vyšata, Budiač, Havlíček, Heller, Ekrt T., Beran M., Beran D., Jirotka

  • HC Slovan Louny - HC Stadion Litoměřice     6 : 1            (4:1, 2:0)
  • HC Slovan Louny - North Stars                       2 : 6            (1:4, 1:2)
  • HC Slovan Louny - Czech Stars I                   1 : 2            (0:2, 1:0)
  • HC Slovan Louny - Titans Colmar                   8 : 3            (5:2, 3:1)
  • HC Slovan Louny - HC Stadion Litoměřice     6 : 0            (4:0, 2:0)

 

Dovednostní soutěže/skills competetion - cat.07/08

rychlost střely:       Nikolai Ovchinnikov (Avantgard Hockey)
rychlost:                Tereza Plosová (HC Stadiom Litoměřice)  
slalom:                  Šimon Šilhan (North Stars)
přesnost:               Richard Halaš (WTT Slovakia Talent)  
penalty-hráč          David Sedláček (HC Slovan Louny)        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
penalty-brankář:   Jáchym Krátký (HC Slovan Louny)          !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                             Tobiáš Tvrzník (Czech North Hockey)

 

 

 

9.4. 2017 - ZS Neratovice, turnaj 3 mužstev

                   sestava: Krátký/Klöpsch (b), Havlíček, Kříž, Neubert, Poděbradský, Šugár, Vondráček, Vyšata, Novák J. , Benešovský, Frolík, Holý

  • HC Slovan Louny - HC Buldoci Neratovice     3 : 2             (1:1, 2:1)
  • HC Slovan Louny - HC Letci Letňany              4 : 2             (2:0, 2:2)

 

 

26.3. 2017 - ZS Slavia Praha, miniturnaj 3 mužstev

                    sestava: Klopsch (b), Krátký (b), Jarý, Trefný, Sedláček, Šugár, Poděbradský, Kříž, Vyšata, Neubert, Kurucz, Vondráček, Beneš, Abashin.

  • HC Slovan Louny - HC Meteor Třemošná       7 : 5             (2:1, 2:0, 3:4)
  • HC Slovan Louny - HC Slavia Praha               4 : 8             (1:4, 2:1, 1:3)

 

 

25.3. 2017 - ZS Tábor, turnaj 5 mužstev - 1. místo

                   sestava: Krátký,Klöpsch(b), Šugár, Jarý, Poděbradský, Vyšata, Sedláček, Hezinová, Kurucz, Abašin, Beneš, Trefný, Vondráček, Kříž, Neubert

  • HC Slovan Louny - HC Tábor                           6 : 1            (4:0, 2:1)
  • HC Slovan Louny - HC Pumy Pelhřimov          5 : 0            (1:0, 4:0)
  • HC Slovan Louny - HC Lev Benešov               4 : 4            (1:3, 3:1)
  • HC Slovan Louny - IHC Písek                        15 : 0            (7:0, 8:0)

 

 

19.3. 2017 - ZS Louny, mistrovský zápas

                   sestava: Krátký (b), Trefný, Sedláček, Havlíček, Šugár, Poděbradský, Vyšata, Kříž, Vondráček, Kurucz, Abashin, Jarý, Ekrt T., Beran M., Neubert, Heller.

  • HC Slovan Louny - HC Děčín "A"                    24 : 3          (3:0, 13:0, 8:3)

 

 

18.3. 2017 - ZS Hořovice, turnaj 5 mužstev - 1. místo

                   sestava: Krátký (b), Trefný, Sedláček, Havlíček, Šugár, Poděbradský, Kříž, Vondráček, Kurucz, Abashin, Vyšata, Beran M., Heller, Novák

  • HC Slovan Louny - HC Spartak Žebrák            4 : 3            (1:2, 3:1)
  • HC Slovan Louny - HK Bratislava                     7 : 2            (5:0, 2:2)
  • HC Slovan Louny - HC Vimperk                       3 : 0             (3:0, 0:0)
  • HC Slovan Louny - Hc Krumlov                        5 : 1             (2:1, 3.0)

 

 

11.3. 2017 - ZS Litoměřice, mistrovský zápas

                   sestava: Krátký(b), Jarý, Trefný, Heller, Poděbradský, Vondráček, Kurucz, Beneš, Kříž, Abašin, Sedláček, Vyšata, Šugár, Havlíček

  • HC Slovan Louny - HC Stadion Litoměřice         5 : 4          (1:1, 1:1, 3:2)

 

 

4.3. 2017  - ZS Louny, přátelský zápas

                   sestava: Klopsch (b), Trefný, Sedláček, Havlíček, Šugár, Poděbradský, Kříž, Vyšata, Vondráček, Zlatohlávek, Kurucz, Neubert, Abashin,Beneš.

  • HC Slovan Louny - HC Energie Karlovy Vary      9 : 5          (3:2, 4:2, 2:1)

                

 

26.2. 2017 - ZS Neratovice, přátelský zápas

                    sestava: Krátký(b), Kurucz, Trefný, Poděbradský, Abashin, Jarý, Šugár, Sedláček, Vyšata, Neubert, Zlatohlávek, Klöpsch

  • HC Slovan Louny - HC Buldoci Neratovice           8 : 4            (0:1, 5:1, 3:2)      

 

 

25.2.2016 - ZS Ústí nad Labem, mistrovský zápas

                    sestava: Klopsch (b), Jarý, Trefný, Vyšata, Šugár, Sedláček, Poděbradský, Neubert, Kurucz, Zlatohlávek, Abashin

  • HC Slovan Louny - HC Slovan Ústí                       6 : 14

 

 

 

19.2. 2017 - ZS Spatra Praha, přátelský zápas

                    sestava: Krátký/ Klopsch (b), Jarý, Trefný, Sedláček, Kříž, Poděbadský, Budiač, Havlíček, Šugár, Vyšata, Kurucz, Vondráček, Neubert, Heller.

  • HC Slovan Louny - HC Sparta Praha                    10 : 9          (4:1, 3:4, 3:4)

 

 

12.2. 2017 - ZS Louny, přátelský zápas

                    sestava: Krátký (b), Jarý, Trefný, Sedláček, Beran D., Kříž, Havlíček, Šugár, Poděbradský, Vyšata, Heller.

  • HC Slovan Louny - HC Slavia Praha                      6 : 3            (2:1, 2:1, 2:1)

 

 

11.2. 2017 - ZS Klášterec, mistrovský zápas

                    sestava: Klopsch (b), Jarý, Trefný, Sedláček, Havlíček, Kříž, Šugár, Poděbradský, Vyšata, Kurucz, Neubert, Beneš, Abashin, Heller.

  • HC Slovan Louny - HC Klášterec                         12 : 5           (3:1, 5:2, 4:2)

 

 

4.2. 2017 - ZS Louny, mistrovský zápas

                    sestava: Krátký (b), Jarý, Trefný, Kříž, Poděbradský, Šugár, Vyšata, Neubert, Kurucz,  Beneš, Ryneš, Ekrt T., Beran D., Beran M.

  • HC Slovan Louny - HC Sport Most                        8 : 3           (3:1, 2:1, 3:1)

 

 

28.1. 2017 - ZS Louny, mistrovský zápas

                    sestava: Krátký(b), Trefný, Budiač, Sedláček, Šugár, Kříž, Vyšata, Vondráček, Neubert, Kurucz, Heller, Jarý, Beran D., Beran M.

  • HC Slovan Louny - HC Draci Bílina                     15 : 1        (4:1, 4:0, 7:0)

 

 

22.1. 2017 - ZS Louny, přátelský zápas

                    sestava: Krátký(b), Sedláček, Zinek, Havlíček, Šugár, Vyšata, Neubert, Trefný, Kříž, Vondráček, Láník

  • HC Slovan Louny - HC Slavia Praha                    3 : 13         (1:3, 1:5, 1:5)

 

 

21.1. 2017 - ZS Chomutov, mistrovský zápas

                   sestava: Klöpsch(b), Sedláček, Budiač, Havlíček, Zlatohlávek, Vyšata, Neubert, Trefný, Kříž, Vondráček, Láník

  • HC Slovan Louny - Piráti Chomutov A                  8 : 15         (1:5, 3:3, 4:7)

 

 

21.1. 2017 - ZS Chomutov, přátelský zápas

                   sestava: Krátký(b), Kříž, Havlíček, Vyšata,Láník, Vondráček, Witoš, Zlatohlávek, Neubert, Novák J.

  • HC Slovan Louny - Piráti Chomutov B                 11 : 1        (4:1, 2:0, 5:0)

 

 

15.1. 2017 - ZS Louny, přátelský zápas

                    sestava: Klöpsch/Krátký (b), Vyšata, Havlíček, Kříž, Abashin, Beneš, Neubert, Trefný, Vondráček, Budiač, Poděbradský

  • HC Slovan Louny - Piráti Chomutov                  22 : 3       (7:2, 7:0, 8:1)

 

 

14.1. 2017 - ZS Louny, mistrovský zápas

                    sestava: Klopsch/ Krátký (b),Trefný, Budiač, Havlíček, Heller, Poděbradský, Kříž, Vyšata, Vondráček, Neubert, Abashin, Beneš, Ekrt T., Jirotka, Beran D.

  • HC Slovan Louny - HC Litvínov A                    6 : 7         (3:1, 3:5, 0:1)

 

 

8.1. 2017 - ZS Kadaň, mistrovský zápas

                   sestava: Klopsch /Krátký (b), Jarý, Trefný, Sedláček, Budiač, Havlíček, Šugár, Poděbradský, Kříž, Vyšata, Heller, Kurucz, Vondráček, Neubert, Abashin, Beneš.

  • HC Slovan Louny - SK Kadaň                            5 : 5        (0:1, 3:3, 2:1)

 

 

30.12.2016 - ZS Louny, přátelský turnaj, velké hřiště  - 2. místo

                   sestava: Klopsch/Krátký (b), Jarý, Sedláček, Trefný, Budiač, Šugár, Poděbradský, Kříž, Vyšata, Láník, Kurucz, Jirotka, Neubert, Abashin, Beneš.

  • HC Slovan Louny - HC Stadion Litoměřice          4 : 4         (2:2, 2:2)
  • HC Slovan Louny - HC Kobra Praha                    2 : 2         (2:1, 0:1)
  • HC Slovan Louny - HC Česká Lípa                     14 : 2        (7:1, 7:1)

 

 

23.12.2016 - ZS Louny, přátelský zápas, velké hřiště

                sestava: Klopsch/ Krátký (b), Poděbradský, Trefný, Budiač, Sedláček, Šugár, Kříž, Jarý, Vyšata, Kurucz, Neubert, Beneš, Vondráček, Abashin.

  • HC Slovan Louny - Piráti Chomutov                      11:9          (2:1, 6:5, 3:3)

 

18.12.2016 - ZS Chomutov, přátelský zápas

                sestava: Klopsch (b), Láník, Vondráček, Zlatohlávek, Neubert, Beneš,Beran D., Beran M., Jirotka, Hezinová

  • HC Slovan Louny - Piráti Chomutov                         6 : 6

 

 

18.12.2016 - ZS Ústí nad Labem, mistrovský turnaj

                sestava: Krátký (b), Sedláček, Havlíček, Šugár, Vyšata, Trefný, Jarý, Poděbradský, Kříž, Budiač

  • HC Slovan Louny - HC Litvínov A                            18 : 1          (9:0, 3:1, 6:0)
  • HC Slovan Louny - HC Ústí nad Labem                   17 : 3          (4:1, 8:2, 5:0)

 

 

11.12.2016 - ZS Děčín, mistrovský turnaj

               sestava: Klopsch (b), Vondráček, Neubert,  Budiač, Poděbradský, Vyšata, Láník, Beneš, Hezinová, Beran M.

  • HC Slovan Louny - HC Ústí A                                   4 : 6             (1:3, 2:2, 1:1)
  • HC Slovan Louny - HC Děčín                                    9 : 9            (4:2, 3:4, 2:3)

 

 

10.12.2016 - ZS Louny, mistrovský turnaj

                sestava: Krátký(b), Trefný, Heller, Sedláček, Kříž, Láník, Vondráček

  • HC Slovan Louny - HC Klášterec n. Ohří                     23 : 6         (6:3, 9:0, 8:3)

 

 

4.12.2016 - ZS Louny, mistrovský turnaj

                sestava: Klöpsch(b), Jarý, Trefný, Vyšata, Sedláček, Havlíček, Heller, Láník, Kurucz, Neubert

  • HC Slovan Louny A - Stadion Litoměřice  A                   24 : 5        (7:1, 9:1, 8:3)
  • HC Slovan Louny A - HC Děčín B                                  30 : 2        (10:0, 12:0, 8:2)

 

 

3.12.2016 - ZS Kadaň, mistrovský turnaj

                sestava: Krátký(b), Jarý, Šugár, Poděbradský, Vyšata, Neubert, Beneš, Láník, Vondráček, Kurucz

  • HC Slovan Louny B - SK Kadaň                                     5 : 13       (1:5, 2:6, 2:2)
  • HC Slovan Louny B - HC Litvínov A                               1 : 24       (1:7, 0:9, 0:8)                   

 

 

27.11.2016 - ZS Ústí nad Labem, mistrovský turnaj

                sestava: Klöpsch(b), Jarý, Sedláček, Trefný, Havlíček, Budiač, Šugár, Kříž, Láník, Poděbradský, Vyšata
  • HC Slovan Louny - HC Slovan Ústí nad Labem          17 : 7       (6:3, 4:2, 7:2)
  • HC Slovan Louny - Piráti Chomutov                            15 : 3       (6:1, 3:0, 6:2)

 

26.11.2016 - ZS Louny - přátelský zápas - velké hřiště

                sestava: Krátký(b), Poděbradský, Havlíček, Vyšata, Budiač, Sedláček, Trefný, Neubert, Vondráček, Kurucz, Láník, Kříž, Jarý, Šugár

  • HC Slovan Louny - HC Sparta Praha                5 : 2        (1:2, 2:0, 2:0)

 

20.11.2016 - ZS Louny - mistrovský turnaj

               sestava: Klöpsch(b), Sedláček, Havlíček, Budiač, Kříž, Poděbradský, Neubert, Beneš, Kurucz, Zlatohlávek
  • HC Slovan Louny B - HC Slovan Ústí A           12 : 6       (6:2, 3:1, 3:3)
  • HC Slovan Louny B - HC Děčín A                   10 : 14      (5:6, 3:5, 2:3)
  • HC Slovan Ústí A - HC Děčín A                      17 : 9        (7:3, 8:4, 2:2)

 

19.11.2016 - ZS Litvínov - mistrovský turnaj

               sestava: Krátký(b), Jarý, Sedláček, Budiač, Poděbradský, Šugár, Havlíček, Kříž, Vyšata, Neubert

  • HC Slovan Louny A - HC Litvínov B                   24 : 6      (8:1, 9:1, 7:4)
  • HC Slovan Louny A - Piráti Chomutov A            6 : 11      (1:3, 3:2, 2:6)
  • HC Slovan Louny A - HC Litvínov A                   18 : 6      (6:2, 6:3, 6:1)

 

12.11.2016 ZS Litoměřice - mistrovský turnaj

               sestava: Krátký(b), Poděbradský,Jarý, Kříž, Šugár, Láník, Neubert, Abašin, Vondráček

  • HC Slovan Louny - HC Ústí nad Labem              3 : 14      (2:3, 1:7, 0:4)
  • HC Slovan Louny - HC Stadion Litoměřice          2 : 13      (2:5, 0:3, 0:5)
  • HC Slovan Louny - SK Kadaň                             12 : 19     (2:8, 4:6, 6:5)

 

6.11.2016 ZS Ústí nad Labem - mistrovský turnaj

               sestava: Klöpsch(b), Trefný, Sedláček Havlíček, Šugár, Beran D., Heller, Abašin, Beneš, Láník

  • HC Slovan Louny - HC Litvínov B                        14 : 6     (2:2, 6:2, 6:2)
  • HC Slovan Louny - HC Ústí nad Labem                4 : 6       (2:1, 1:4, 1:1)
 

6.11. 2016 ZS Klášterec - mistrovský turnaj

                      sestava: Krátký(b), Hezinová, Budiač, Poděbradský, Vyšata, Kříž, Jirotka, Vondráček, Neubert, Kurucz
  • HC Slovan Louny - HC Klášterec                          4 : 6       (1:1, 2:2, 1:3)
  • HC Slovan Louny - HC Stadion Litoměřice A         4 : 8       (2:5, 2:1, 0:2)

 

5.11.2016 ZS Letňany - přátelský zápas - velké hřiště

                      sestava: Krátký (b), Havlíček, Budiač, Sedláček, Trefný, Kříž, Poděbradský, Láník, Vondráček, Beneš, Abashin, Kurucz, Neubert, Vyšata, Slavíčková, Novák J.

  • HC Slovan Louny  -  HC Letci Letňany                  8 : 13     (3:6, 4:4, 1:3)

 

29.10.2016 ZS Nikolajka - přátelský zápas - velké hřiště

                      sestava: Klöpsch(b), Jarý, Havlíček, Šugár, Sedláček, Vyšata, Heller, Jirotka, Láník, Beran D., Beran M., Kříž, Kurucz, Neubert, Beneš, Abašin

  • HC Slovan Louny - HC Zbraslav Praha                12 : 3      (2:0, 5:2, 5:1)

 

28.10.2016 ZS Louny - přátelský turnaj - minihokej

                      sestava x Litoměřice B : Klöpsch(b), Láník, Kurucz, Trefný, Beneš, Abašin, Neubert

                      sestava x Litoměřice A: Krátký (b), Jarý, Havlíček, Sedláček, Šugár, Kříž, Vyšata,

                      sestava x Letňany  B: Krátký(b), Vyšata, Beneš, Abašin, Kříž, Neubert, Kurucz

                      sestava x Letňany A: Klopsch (b), Jarý, Havlíček, Sedláček, Trefný, Šugár, Láník,

  • HC Slovan Louny A - HC Stadion Litoměřice A        12:12    (1:6, 5:3, 6:3)
  • HC Slovan Louny B - HC Stadion Litoměřice B         4 : 5     (2:2, 1:1, 1:2)
  • HC Slovan Louny A - HC Letci Letňany A                11:9      (1:4,4:2, 6:3)
  • HC Slovan Louny B - HC Letci Letňany B                7 : 13    (3:6, 2:2, 2:5)

               

23.10.2016 ZS Děčín - mistrovský turnaj

                       sestava: Krátký(b), Beran D., Jarý, Budiač, Šugár, Poděbradský, Vyšata, Vondráček, Kurucz, Jirotka

  • HC Slovan Louny B - HC Most                            16 : 8           (3:4, 5:1, 8:3)
  • HC Slovan Louny B - HC Děčín  B                      12 : 9           (5:1, 3:4, 4:4)

 

23.10.2016 ZS Bílina - mistrovský turnaj

                        sestava: Klopsch (b), Sedláček, Heller, Hezinová, Kříž, Láník, Zlatohlávek, Abashin, Neubert, Beneš.

  • HC Slovan Louny A - HC Draci Bílina                 20:3            (4:1, 7:0, 9:2)
  • HC Slovan Louny A - Piráti Chomutov B             12:7            (3:2, 4:3, 5:2)

 

16.10.2016 ZS Louny - mistrovský turnaj mužstva A

                        sestava: Klöpsch(b), Jarý, Sedláček, Havlíček, Jirotka, Šugár, Budiač, Poděbradský, Vyšata, Kříž

  • HC Slovan Louny A - Piráti Chomutov A             7 : 11            (2:5, 1:3, 4:3)
  • HC Slovan Louny A - HC Stadion Litoměřice      31 : 4            (12:0, 9:3, 10:1)

 

15.10.2016 ZS Litoměřice - mistrovský turnaj mužstva B

                         sestava: Krátký(b), Jarý, Sedláček, Havlíček, Kurucz, Kříž, Beneš, Vondráček, Abašin, Neubert

  • HC Slovan Louny B - HC Děčín A                        8 : 17            (6:6, 1:4, 1:7)
  • HC Slovan Louny B - HC Stadion Litoměřice B    5 : 15            (0:3, 3:6, 2:6

 

9.10.2016 ZS Hvězda Praha - přátelské utkání na velké hřiště

                         sestava: Krátký(b), Jarý, Kříž, Budiač, Vyšata, Havlíček, Šugár, Vondráček, Kurucz, Láník, Trefný, Poděbradský, Jirotka, Sedláček

  • HC Slovan Louny - HC Hvězda Praha                    7 : 6             (3:1, 2:5, 2:0)

 

2.10.2016 ZS Louny - mistrovský turnaj mužstva B

                        sestava: Klopsch(b), Poděbradský, Šugár, Havlíček, Zlatohlávek, Vyšata, Vondráček, Láník, Kurucz, Heller

  • HC Slovan Louny B - HC Děčín B                           14 : 13        (4:3, 8:5, 2:5)
  • HC Slovan Louny B - HC Stadion Litoměřice B       13 : 13        (4:6, 6:4, 3:3)
  • HC Slovan Louny B - Piráti Chomutov B                  23 : 9          (9:4, 5:1, 9:4)

 

1.10.2016  ZS Děčín - mistrovský turnaj Louny A

                        sestava: Krátký(b), Trefný, Havlíček, Poděbradský, Sedláček, Jarý, Šugár, Láník, Kříž, Budiač

  • HC Slovan Louny A - HC Ústí n. Labem B                19 : 3        (5:1, 8:2, 6:0)
  • HC Slovan Louny A - HC Děčín  A                            30 : 3       (7:1, 14:2, 9:0)

 

25.9.2016  ZS Louny - přátelský turnaj  mužstev A + B v minihokeji

                        sestava A: Klopsch(b), Jarý, Havlíček, Sedláček, Jirotka, Trefný, Šugár, Budiač, Poděbradský, Kříž

  • HC Slovan Louny A - HC Most A                                 7 : 6         (4:1, 3:5)
  • HC Slovan Louny A - HC Meteor  Třemošná A           14 : 7       (7:1, 7:6)                    1. MÍSTO     
  • HC Slovan Louny A - HC Buldoci Neratovice A           17 : 2       (9:1, 8:1)

                 

                       sestava B:  Krátký(b), Novák, Hezinová, Heller, Beran D., Beran M.,Láník, Ryneš, Čechová, Kurucz, Vondráček

  • HC Slovan Louny B - HC Most B                                 13 : 9                (7:4, 6:5)
  • HC Slovan Louny B - HC Meteor Třemošná B             5 : 6  po SN     (2:1, 3:4)            2. MÍSTO
  • HC Slovan Louny B - HC Buldoci Neratovice B           11 : 6                (5:5, 6:1)

 

               Děkuji Berymu za pomoc, radu a podporu  :)     . Kraťas

 

 

 

18.9.2016   ZS Louny - přátelské utkání Piráti Chomutov, minihokej

                       sestava A: Krátký(b), Šugár, Sedláček, Havlíček, Kříž, Heller, Poděbradský, Jarý, Budiač, Trefný

  • HC Slovan Louny A - Piráti Chomutov A           13 : 16             (4:9, 4:2, 5:5)

                       sestava B: Klopsch(b), Beran D., Jirotka, Láník, Zlatohlávek, Neubert, Vondráček, Beran M., Kurucz, Beneš

  • HC Slovan Louny B - Piráti Chomutov B            14 : 9              (7:1, 2:2, 5:6)

 

17.9.2016  ZS Litoměřice - přátelské utkání na velké hřiště

   

                   sestava: Klopsch/Krátký (b), Jarý, Budiač, Trefný, Havlíček, Sedláček, Šugár, Poděbradský, Kříž, Jirotka, Láník, Zlatohlávek, Kurucz,  Neubert, Beneš.

  • HC Slovan Louny - HC Stadion Litoměřice         5 : 2                 (3:2, 2:0)      

 

11.9.2016 ZS Chomutov - přátelské utkání  Piráti Chomutov, minihokej

                   sestava A: Klopsch(b), Jarý, Sedláček, Budiač, Havlíček, Trefný, Kříž, Poděbradský, Šugár

  •    HC Slovan Louny A - Piráti Chomutov A           10 : 11                (1:5, 6:4, 3:2)

 

                  sestava B. Krátký(b), Láník, Vondráček, Neubert, Beneš, Kurucz, Zlatohlávek, Vyšata

  •    HC Slovan Louny B - Piráti Chomutov B           11 : 9                   (4:2, 4:5, 3:2)

 

10.9.2016 ZS Louny - přátelské utkání s HC Meteor Třemošná, velké hřiště

               sestava: Krátký(b), Trefný, Sedláček, Jarý, Budiač, Havlíček, Poděbradský, Kříž, Vyšata, Šugár, Beran D., Vondráček, Neubert, Kurucz, Láník, Zlatohlávek

  • Louny - Třemošná                               3 : 6          (1:2, 2:3, 0:1)                   

 

3. - 4.9.2016 ZS Jablonec nad Nisou - mezinárodní turnaj - 7. místo

         sestava: Krátký/Klopsch(b), Havlíček, Jarý, Poděbradský, Sedláček, Šugár, Trefný, Kříž, Beran D., Vyšata

  • Louny - Slovakia Talents                       6 : 6          (2:5, 4:1)
  • Louny - Slavia Praha                            1 : 14        (1:7, 0:7)
  • Louny - Mountfield Hradec Králové      7 : 8          (4:4, 3:4)
  • Louny - HC Vítkovice Steel                  6 : 8          (3:3, 3:5)
  • Louny - Sparta Praha                           6 : 10        (3:3, 3:7)
  • Louny - HC Hvězda Praha                   4 : 7          (3:3, 1:4)
  • Louny - HC Vlci Jablonec                     6 : 3         (2:2, 4:1)
  • Louny - HC Bystrička (Slovensko)       8 : 9          (3:3, 5:6)

 

28.8.2016  ZS Karlovy Vary - přátelské utkání,minihokej

       sestava A: Krátký(b), Jarý, Havlíček, Poděbradský, Šugár, Sedláček, Trefný, Kříž, Jirotka, Beran D.

  • Louny A - Karlovy Vary              15 : 5              (4:2, 4:2, 7:1)

 

       sestava B: Řičan(b), Heller, Ryneš, Ekrt T., Hezinová, Zlatohlávek, Beneš, Beran M, Novák E., Mráz, Hromada

  • Louny B - Karlovy Vary B          15 : 11        (4:5, 5:5, 6:1)

 

21.8.2016 turnaj ZS Chomutov - 1. místo, minihokej

       sestava: Klopsch/Krátký (b), Sedláček,Jarý, Trefný, Kříž, Havlíček, Šugár, Kurucz, Neubert, Vyšata, Zlatohlávek

  • Louny - Sokolov            18 : 10   (7:6, 4:1, 7:3)
  • Louny - Chomutov         14 : 5    (3:1, 8:2, 3:2)
  • Louny - Kadaň                9 : 6     (4:1, 3:2, 2:3)

 

12.6.2016  turnaj ZS Neratovice - 1. místo, minihokej

 

         sestava: Krátký (b), Jarý, Havlíček, Sedláček, Heller, Šugár, Beneš, Kříž, Poděbradský, Neubert

 

  •       Louny - Neratovice žlutí           6 : 3            (1:0, 5:3)
  •       Louny - Neratovice modří       12 : 3           (5:3, 7:0)
  •       Louny - Kralupy                      20 : 0           (10:0, 10:0)
  •       Louny - Mělník                       14 : 1           (8:0, 6:1)

 

28.5.2016  ZS Neratovice - 5. místo, minihokej

 

            sestava: Krátký (b), Šugár, Ryneš, Jarý, Neubert, Vondráček, Kurucz, Abashin, Beneš, Poděbradský

          Louny - Neratovice A          6 : 7      (1:4, 5:3)    
       Louny - Česká Lípa             5 : 7      (2:4, 3:3)  
         Louny - Rakovník                3 : 10    (1:6, 2:4)  
         Louny- Neratovice B            1 : 5      (0:4, 1:1)