Zápasy:

SRAZ JE 60 MINUT PŘED ZÁPASEM

PRAVIDLA PRO NOMINACI

  1. Zdravotní stav
  2. Docházka ( účast na tréninku 70% a víc)
  3. Nasazení a chuť v tréninku i zápasech
  4. Výkonnost
  • sestava se může měnit dle zdravotní stavu a docházky dětí.  
  • nezapomeňte zápasové dresy :) 
  • na zápasy vždy v klubovém oblečení     

 

 

ROZPIS  UTKÁNÍ SEZÓNA 2017/2018

 

26.8.2017  ZS Neratovice - přátelský turnaj, sraz v 8:00

  • soupeři: HC Buldoci Neratovice, HC Stadion Litoměřice
  • sestava:  Krátký (b), Abashin, Beneš, Jarý, Kříž, Kurucz, Neubert, Sedláček, Šugár, Trefný, Vyšata, Havlíček  + 4
  • časy zápasů  :  9:00 - 13:00
  • Na ZS v Neratovicích probíhá rekonstrukce parkoviště. Více info zde: rekonstrukce parkoviště Neratovice.docx (253400)

 

 

3.9.2017 ZS Kadaň - přátelské utkání, sraz v 9:00

  • soupeř: SK Kadaň
  • sestava:Klopsch (b)/Krátký (b), Abashin, Beneš,  Jarý, Kříž, Kurucz, Neubert, Poděbradský, Sedláček, Šugár, Trefný, Vyšata, + 4
  • zápas: 10:00 - 12:00
  • po skončení našeho zápasu budou hrát naše mužstvo SŽ, můžete zůstat fandit

 

 

 

Mistrovská utkání:

 

Datum                              Domácí            Hosté             Začátek                  Kde              č.utkání

 

10.9.2017 Ne Louny B Most B 09:00   Louny U5002
 
16.9.2017 So Roudnice Louny B 09:30   Roudnice U5004
 
24.9.2017 Ne Louny B Nejdek 10:00   Louny U5005
 
28.9.2017 Čt Most B Louny B     Most U5008
 
1.10.2017 Ne Louny B Roudnice 09:00   Louny U5010
 
7-8.10.2017   Nejdek Louny B     Nejdek U5011
 
14.10.2017 So Louny B Most B 13:30   Louny U5014
 
15.10.2017 Ne Roudnice Louny B 11:30   Roudnice U5016
 
21.10.2017 So Louny B Nejdek 12:00   Louny U5017
 
26.10.2017 Čt Most B Louny B     Most U5020
 
28.10.2017 So Louny B Roudnice 09:00   Louny U5022
 
4-5.11.2017   Nejdek Louny B     Nejdek U5023
 
11.11.2017 So Louny A Louny B 09:00   Louny U5502
 
19.11.2017 Ne Louny B Litoměřice 15:00   Louny U5510
 
26.11.2017 Ne Děčín Louny B     Děčín U5515
 
3.12.2017 Ne Louny B Bílina 09:00   Louny U5521
 
10.12.2017 Ne Most A Louny B     Most U5528
 
1.1.2018   Roudnice Louny B     Roudnice U5554
1.1.2018   Louny B Most B     Louny U5566
1.1.2018   Louny B Roudnice     Louny U5632
1.1.2018   Most B Louny B     Most U5644
7.1.2018 Ne Kadaň Louny B     Kadaň U5541
14.1.2018 Ne Louny B Klášterec 09:00   Louny U5543
21.1.2018 Ne Litvínov Louny B bude se překládat Litvínov U5567
28.1.2018 Ne Louny B Ústí 09:00   Louny U5577
2.2.2018 Louny B Louny A 16:15   Louny U5580
4.2.2018 Ne Litoměřice  Louny B     Litoměřice U5588
11.2.2018 Ne Louny B Děčín 10:00   Louny U5593
18.2.2018 Ne Bílina Louny B     Bílina U5599
25.2.2018 Ne Louny B Most A 09:00   Louny U5606
4.3.2018 Ne Chomutov Louny B     Chomutov U5610
11.3.2018 Ne Louny B Kadaň 09:00   Louny U5619
18.3.2018 Ne Klášterec Louny B     Klášterec U5621
24.3.2018 So Louny B Chomutov 09:00   Louny U5532
25.3.2018 Ne Louny B Litvínov 09:00   Louny U5645
31.3.2018 So Ústí Louny B     Ústí U5655