Turnaje

PROPOZICE TURNAJE

Pořadatel turnaje: HC Slovan Louny

Datum turnaje: středa 28.12.2016 od 8.00 hod.

Účastníci turnaje: Turnaj pro ročníky 2005 a 2006 (zákaz startu starších hráčů), maximální počet hráčů 15 + 2.

Účastníci turnaje:

HC Slovan Louny HC Buldoci Neratovice HC Hvězda Praha HC Baník Sokolov

Rozhodčí: Turnaj budou řídit licencovaní rozhodčí.

Zdravotní služba: zajišťuje pořadatel

Hrací systém a doba: V základní části hraje se každý s každým 2 x 20 minut hrubého času. Každá část se hodnotí jako samostatný zápas. Za výhru jsou týmu připsány dva body a za remízu bod jeden (tj. pokud tým vyhraje obě části, získává čtyři body).

O pořadí v tabulce rozhoduje: 1. počet bodů, 2. při shodě – vzájemné zápasy, 3. lepší rozdíl ve skóre, 4. větší počet vstřelených gólů, 5. los.

Přestávka mezi dílčími zápasy 2. min.

Ve finálové části nastoupí k utkání o celkové 3. místo týmy, které se umístí v základní části na 3. a 4. místě. Hrát se bude 1x20 minut hrubého času.

Následně ve finálové části nastoupí k utkání o celkové 1. místo týmy, které se umístí v základní části na 1. a 2. místě. Hrát se bude 1x20 minut hrubého času.

V případě remízy ve finálové části rozhodnou nájezdy (3 různí hráči za tým, následně pak po jednom hráči do rozhodnutí; v nájezdech se týmy střídají).

Mužstva jsou povinna nastoupit k utkání dle rozpisu nebo podle pokynů pořadatele. Pořadatel si vyhrazuje právo případných změn v časovém programu turnaje.

Tresty: Za každý faul bude trestaný hráč vyloučen na 1 minutu.

Pravidla: Hraje se podle pravidel ČSLH na velké hřiště. Každé mužstvo sebou bude mít registrace, pro případ konfrontace.

Dresy: Každé mužstvo bude mít dvě sady dresů rozdílných barev.

Soupisky: Vedoucí mužstva zašlou do 18.12.2016 předběžnou soupisku hráčů s čísly dresů.

Startovné: 3 000,-Kč za tým na pokrytí nákladů turnaje, musí být uhrazeno na číslo účtu 2300967239/2010, Variabilní symbol 120161228 do zprávy pro příjemce uvést název týmu, nejpozději do 28.11.2016.

Kontakt: Pavel Holý, tel.: 724 334 065, e-mail: hcslovanlouny2006@email.cz

Program turnaje:

Základní část

8:00-8:45 HC Slovan Louny – HC Hvězda Praha

Úprava ledu

9:00-9:45 HC Buldoci Neratovice – HC Baník Sokolov

9:50-10:10 dovednostní soutěž rodičů (střelba na bránu – určeno pro maminky hráčů, 1 žena za tým)