Deset statečných dlouho trápilo Lomnici

20.09.2015 23:43

http://img17.rajce.idnes.cz/d1703/10/10568/10568485_e53c4fe0a30643757b16f1ba1e9e3bca/images/DSC_7978.jpg?ver=0Opět pouze s deseti hráči odcestoval Slovan do Lomnice nad Popelkou. Celek, který v loňské sezoně bojoval o postup do 2.ligy měl na střídačce dvojnásobný počet hráčů a již od začátku chtěli domácí ukázat, že letos mají podobné cíle.

V úvodní třetině měla Lomnice více ze hry, kromě dvou gólových střel ovšem vždy ztroskotali na hostujícím Charvátovi, který si nemohl stěžovat na nedostatek práce. Ve druhé třetině ukázalo deset bojovníků v dresu Slovanu, že dokážou být domácím rovnocenným soupeřem a vytvořili si pár solidních šancí. Ve 31. minutě vsítil první a poslední branku Loun Patrik Rais. Do branky nastoupil Dorn a domácí hned několikrát vyzkoušeli jeho pozornost.
Naději na přijatelný výsledek zmařilo časté vylučování ve třetí třetině a nedostatečný důraz v osobních soubojích, z čehož vznikla většina branek Lomnice. Slovan odehrál více než polovinu závěrečné třetiny ve čtyřech, často totiž pykal za fauly, které domácímu týmu procházeli bez trestu. Lounští ovšem podobně jako v předchozím zápase s Roudnící doplatili na individuální chyby v obranném pásmu, ze kterých vyplynula většina gólových situací. Po závěrečné siréně vyprovokoval šarvátku domácí Rutkovský. Vybral si ale špatného soupeře, vystartoval totiž na Radka Srba, který tento souboj s přehledem vyhrál.
V příštím víkendu čeká na hokejisty Slovanu domácí dvojzápas. Nejprve v neděli 27.9. přivítá dalšího z favoritů pražské soutěže - Letňany a v pondělí 28.9. přijede do Loun v rámci ústeckého přeboru Roudnice nad Labem. Oba zápasy začínají tradičně v 17:00.

Informace o průběhu utkání naleznete >ZDE<

HC Lomnice n.P. - HC Slovan Louny
9:1

(2:0,1:1,6:0)

Datum utkání: 1.kolo pražského přeboru, neděle 20.9.2015, 18:00
B
ranky a nahrávky: 6. Knap (J.Syrovátka, Vašek), 9. Vašek (Knap, Maryška), 23. Vašek (Maryška), 41. Maryška (Knap, Martinec), 44. Maryška, 45. Knap (Martinec, Vašek), 50. Knap (Vašek, Martinec), 50. Rudiš (Bláha, J.Syrovátka), 55. Maryška (Junek, L.Syrovátka) - 31. Rais (Červíček, Veselák).
Rozhodčí: Neťuka - Štrébl, Doležal.
Vyloučení: 4:11 + neproměněné trestné střílení (L) Využití: 5:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 55:21. Vhazování: 40:28. Diváci: 155.