Lounská hokejová mládež na vrcholu !!!

27.09.2016 15:16

Lounští hokejisté a trenér reprezentovali klub v krajských přeborech.

V neděli 25.9. se uskutečnil 1. ze 4 turnajů VTM (výchova talentované mládeže), projektu, který organizuje Český svaz ledního hokeje druhým rokem.

Nejpočetnější zastoupení měli „Louňáci“ v ročníku 2005, Jan Šprynar, Dominik Čech a Lukáš Síč nastoupili za Ústecký kraj proti zástupcům z Libereckého a Královehradeckého kraje. Turnaje se zúčastnil i Lounský odchovanec František Hynek, který před sezonou přestoupil k Pirátům z Chomutova. Jedním z trenérů tohoto výběru je i Lounský šéftrenér Jan Trefný. V ročníku 2004 reprezentoval Lounský Slovan v Ústeckém výběru hráč Jan Ekrt, který je na ročním hostování v organizaci Piráti Chomutov a lounskou stopu zanechal i Adam Bareš ve Středočeském kraji. Adam v tomto roce přestoupil ke Kladenským Rytířům. V ročníku 2003 ještě turnaje neproběhly, ale v nominaci jsou Lounští odchovanci, působící v extraligových spolupracujících klubech, Ondra Čech u Pirátů Chomutov a Martin Adámek v Litvínově. U ročníku 2002 byli nominováni brankář Hynek Petržilka a útočník Tomáš Šíma, oba hrající za Slovan Louny v dorostu.

Všem hráčům i trenérovi gratulujeme a přejeme úspěšnou reprezentaci.