Mládež o víkendu

24.11.2013 19:54

Starší žáci

V neděli 24.11.2013 hráli starší žáci v Litoměřicích a vyhráli 3:6(0:2,0:3,3:1). Branky Slovanu: 2x Matyáš, 1x Hynek, Brejcha, Rejnek a Čonka. Další utkání sehrají starší žáci 30.11.2013 doma s Litvínovem.

Mladší žáci

V neděli 24.11.2013 hráli mladší žáci v Litoměřicích a vyhráli 4:10. Branky Slovanu: 3x Srb, 2x Bareš a Čech, 1x Velhartický, V.Hynek a Ekrt. Další utkání sehrají mladší žáci 30.11.2013 doma s Litvínovem.

Ročník 2004

Ročník 2004 hrál v neděli 24.11.2013 doma mistrovský turnaj. První zápas hrál s Chomutovem a prohrál těsně 10:11. V druhém zápase prohrál opět těsně s HC Most 11:12. Další mistrovský turnaj čeká ročník 2004 až 8.12.2013, kdy pojede do Litvínova, kde se utká s Litvínovem a Kadaní.

Ročník 2005

Ročník 2005 hrál v pátek 22.11.2013 ve Slaném přátelský zápas a vyhrál 3:13 (1:3,0:5,2:5). Po celý zápas byl Slovan lepší a zaslouženě vyhrál. Branky Slovanu: 6x Čech, 4x Hynek, 1x Šprynar a Horský. Sestava Slovanu: Tarant, Čech, Hynek, Šprynar, Síč, Fischer, Suja a Horský. V neděli 1.12.2013 hraje ročník 2005 mistrovský turnaj doma a přivítá Chomutov B a Kadaň.

Ročník 2006

V sobotu 23.11.2013 přivítal A i B tým doma HC Spartu Praha. A-tým prohrál 5:8 (0:4,1:2,4:2). V první třetině Sparta A na Slovan A doslova vlétla a Sparta A byla ve všem lepší a zaslouženě vyhrála první třetinu 0:4. Od druhé třetiny se hra přeci jenom vyrovnala, ale branky opět dávala Sparta A. První branku Slovanu A dal až těsně před koncem druhé třetiny Horský. Jak skončila 2.třetina, tak začala ta třetí. Horský dostal krásnou přihrávku od Zívala a bylo to 2:6. Jenže potom opět 2x kontrovala Sparta A na 2:8.
Až v závěru Slovan A snížil zásluhou Buchcara, Slavíčkové a Horského na konečných 5:8. Sparta A vyhrála naprosto zaslouženě, Slovan A ještě
od většího přídělu zachránil brankář Tarant, který zachytal výborně a také v obraně zahrála výborně Klaudinka Slavíčková, která svůj výborný výkon korunovala gólem. Branky Slovanu A: 3x Horský, 1x Buchcar a Slavíčková. Sestava Slovanu A: Tarant, Horský, Zíval, Buchcar, Kladivo, Stanko, Slavíčková, Frolík a Štekl.

Slovan B prohrál jednoznačně se Spartou B 5:18 (2:6, 2:7, 1:5). Po celý zápas byla Sparta B lepší a také zaslouženě vyhrála. Branky Slovanu B: 2x Hauf, 1x Trefný, Holý a Bechyně. Sestava Slovanu B: Holub, Holý, Bechyně, Hauf, Sainer, Málek, Němota, Trefný, Bártl, Benešovský a Čechová.

V neděli 1.12.2013 jede A i B tým k přátelskému zápasu do Litvínova.