Shrnutí výsledků mládeže 11.3. - 15.3.2015

16.03.2015 13:27

Starší žáci
 V sobotu 14.3.2015 hráli starší žáci poslední mistrovský zápas doma s HC Baníkem Sokolov a vyhráli 8:3(2:1,3:1,3:1). Branky Slovanu: 2x Čonka, Hynek, 1x Šíma, Rejnek, Veselý, Kašpar.

Mladší žáci
 Ve středu 11.3.2015 hráli mladší žáci mistrovský zápas v Kadani a prohráli 16:3. Branky Slovanu: 1x Čech O., Kašpar, Šugár. Sestava Slovanu: Vidím, Rost, Kašpar, Ekrt, Cimrman, Červíček, Čech O., Šugár, Castrillo, Fryč, Veselý J., Šprynar.

V sobotu 14.3.2015 hráli mladší žáci doma poslední mistrovský zápas v sezóně a vyhráli 13:4. Branky Slovanu: 7x Bareš, 4x Ekrt, 1x Velhartický, Castrillo. Sestava Slovanu: Vidím, Rost, Cimrman, Červíček, Bareš, Ekrt, Čech O., Čech D., Šprynar, Hynek F., Fryč, Castrillo, Šugár, Veselý J., Srb. Trenéři: Ekrt, Bareš, Cimrman.

Po utkání obdrželi mladší žáci stříbrné medaile za celkově 2.místo v dlouhodobé soutěži mladších žáků Ústeckého a Karlovarského kraje. Pochvala směrem od trenérů za výborné výkony v zápasech i nasazení v trénincích pro všechny hráče.

V neděli 22.3.2015 jedou mladší žáci na turnaj do Kadaně.

Ročník 2005
 Ve čtvrtek 12.3.2015 hrál ročník 2005 mistrovský zápas v Kadani a vyhrál 1:9(0:3,1:1,0:5). Branky Slovanu: 3x Šprynar, Horský, 1x Zíval, Síč, Götzl. Sestava Slovanu: Fridrich, Síč, Buchcar, Götzl, Stanko, Šprynar, Horský, Zíval, Fiala, Fischer, Bártl, Holý F.

V neděli 15.3.2015 hrál ročník 2005 poslední mistrovský zápas v sezóně a porazil v něm SK Kadaň 14:2(6:1,5:1,3:0). Branky Slovanu: 5x Čech, Šprynar, 2x Hynek, 1x Zíval, Stanko. Sestava Slovanu: Fridrich, Čech, Šprynar, Hynek, Síč, Fischer, Fiala, Bártl, Zíval, Buchcar, Stanko, Götzl, Slušný, Holý F..

V sobotu 21.3.2015 od 14.10 hod. hraje doma ročník 2005 přátelský zápas s HK Lev Slaný.

Ročník 2006
 V sobotu 14.3.2015 hrál ročník 2006 s A týmem mistrovský turnaj v Roudnici a tento turnaj vyhrál. V prvním zápase Slovan A rozdrtil ESC Drážďany 25:5(9:1,6:0,10:4). Branky Slovanu A: 9x Stanko, 6x Zíval, 5x Buchcar, 2x Frolík, Štekl, 1x Slavíčková.

V druhém zápase Slovan A opět rozdrtil tentokrát SK Kadaň 22:4(7:1,9:2,6:1). Branky Slovanu A: 8x Zíval, 6x Buchcar, 4x Stanko, 2x Frolík, Slavíčková. Nejtěžší zápas byl ten třetí proti domácí HC Roudnici a i ten nakonec Slovan A vyhrál 10:14(5:4,2:7,3:3). Branky Slovanu A: 9x Stanko, 2x Štekl, 1x Zíval, Buchcar, Frolík. Slovan A nezačal utkání dobře a hned v první minutě prohrával 1:0. V druhé minutě ale bylo již srovnáno po brance Stanka. Ve třetí minutě po přihrávce Zívala dával vedoucí gól Štekl na 1:2 a ještě v 4 minutě Stanko zvyšoval na 1:3. Pak ale přišlo 5 hluchých minut Slovanu A a Roudnice otočila na 5:3. V závěru třetiny ještě snižoval Stanko na 5:4. Od druhé třetiny Slovan A již byl lepší a postupně otočil na 5:7 po třech gólech Stanka. V 24 minutě Roudnice ještě snížila na 6:7, ale v téže minutě Zíval dal na 6:8. Do konce třetiny se ještě trefil Štekl, Stanko a Frolík a po brance domácí Roudnice byl stav po dvou třetinách 7:11. Ve třetí třetině se nejprve prosadil Stanko a zvyšoval na 7:12. Pak Roudnice třemi góly snížila na 10:12, ale drama se nekonalo v závěru Buchcar a Stanko pečetili výhru Slovanu A 10:14. Branky Slovanu A celkem na turnaji: 22x Stanko, 15x Zíval, 12x Buchcar, 5x Frolík, 4x Štekl, 3x Slavíčková. Sestava Slovanu A: Tarant, Zíval, Buchcar, Štekl, Stanko, Slavíčková, Frolík. Konečné pořadí turnaje: 1.HC Slovan Louny A, 2.HC Roudnice, 3.ESC Drážďany, 4.SK Kadaň.

V neděli 15.3.2015 měl hrát ročník 2006 s B týmem mistrovský turnaj doma, ale pro nemoc nedorazil Klášterce se odehrál pouze mistrovský zápas s HC Mostem a přátelský zápas s HC Mostem. V mistrovském zápase Slovan B prohrál s Mostem 4:12(0:5,1:2,3:5). Branky Slovanu B: 2x Sainer, 1x Podaný, Hauf. V přátelském zápase si s Mostem zpravil chuť a vyhrál 8:7(2:1,3:3,3:3). Branky Slovanu B: 3x Podaný, 2x Slavíčková, 1x Holý, Sainer, Benešovský.

Sestava Slovanu B: Holub, Slavíčková, Holý, Hauf, Sainer, Podaný, Benešovský.

V sobotu 21.3.2015 od 8 hod. se uskuteční v Lounech turnaj ročníku 2006 za účasti HC Slovanu Louny A, HC Slovanu Louny B, HC Slavie Praha, HC Příbram, HK Kralupy nad Vltavou a Jihočeský výběr.

Ročník 2007
 V sobotu 14.3.2015 a v neděli 15.3.2015 se ročník 2007 zúčastnil turnaje v Plzni a obsadil 15 místo. V prvním zápase

Slovan prohrál s Jabloncem 1:10. Branky Slovanu: 1x Havlíček. V druhém zápase Slovan prohrál těsně s Lvi České Budějovice 4:5. Branky Slovanu: 1x Kurucz, Havlíček, Jarý, Budiač. Ve třetím zápase Slovan porazil HC Meteor Třemošná 10:7. Branky Slovanu: 3x Kříž, 2x Havlíček, Jarý, 1x Hezinová, Vyšata, Budiač. Ve čtvrtém zápase Slovan prohrál s HC Černošicemi 4:6. Branky Slovanu: 3x Budiač, 1x Jarý. V pátém zápase Slovan prohrál HC Letci Letňany 5:7. Branky Slovanu: 2x Kříž, 1x Jarý, Sedláček, Budiač. Sestava Slovanu: Klöpsch, Jarý, Sedláček, Vyšata, Budiač, Šugár, Havlíček, Kříž, Paliy, Neubert, Kurucz, Hezinová, Vondráček.

Ročník 2008
 V neděli 15.3.2015 hrál ročník 2008 turnaj v Mostě a tento turnaj vyhrál. Sestava Slovanu: Novák E., Beran D., Beran M., Heller, Trefný, Novák J., Ryneš, Jirotka, Čechová.

Ročník 2009
 V neděli 22.3.2015 od 9 hod. proběhne turnaj ročníku 2009 za účasti HC Slovanu Louny, HC Roudnice, HC Mostu a HK Kralupy nad Vltavou.