Shrnutí výsledků mládeže 13.2. - 14.2.2016

17.02.2016 14:12

Dorost – V sobotu 13.2.2016 jel dorost k mistrovskému zápasu do Tachova, kde prohrál 10:2.

V sobotu 20.2.2016 jede dorost k mistrovskému zápasu do Roudnice.

Starší žáci – V sobotu 13.2.2016 hráli doma starší žáci mistrovský zápas s HC Energií Karlovy Vary a prohráli 1:5. Branky Slovanu: 1x Šíma. Sestava Slovanu: Petržílka, Veselý, Cimrman, Červíček, Kašpar, Šíma, Adámek, Ekrt, Velhartický, Suttner, Fryč.

Mladší žáci –  V sobotu 13.2.2016 hráli doma mladší žáci mistrovský zápas s HC Energií Karlovy Vary a vyhráli 6:1(0:1,4:0,2:0). Branky Slovanu: 3x Hynek, 2x Šprynar, 1x Čech.

V sobotu 20.2.2016 jedou mladší žáci k mistrovskému zápasu do Karlových Varů.

Ročník 2006 –  V sobotu 13.2.2016 hrál doma ročník 2006 mistrovský zápas od druhé místo v tabulce s HC Vervou Litvínov A a vyhrál 7:3(3:1,3:1,1:1). Do vedení se Slovan dostal v 7 minutě po brance Bechyněho, v 9 minutě už Slovan vedl po brance Sainera 2:0. V 12 minutě Litvínov snížil na 2:1, ale v 14 minutě opět Bechyně zvýšil pro Slovan na 3:1. V druhé třetině v 17 minutě Zíval zvyšoval na 4:1, v 22 minutě Podaný dával na 5:1 a v 27 minutě Benešovský na 6:1. V 29 minutě Litvínov snižoval na 6:2. V třetí třetině v 31 minutě Frolík zvýšil na 7:2. Poslední slovo v zápase měl Litvínov, když v poslední minutě snížil na konečných 7:3. Branky Slovanu: 2x Bechyně, 1x Zíval, Podaný, Frolík, Benešovský, Sainer. Sestava Slovanu: Tarant, Holub, Zíval, Frolík, Bechyně, Slavíčková, Budiač, Podaný, Benešovský, Stanko, Holý, Sainer, Hauf, Buchcar, Havlíček.

V sobotu 20.2.2016 jede ročník 2006 k mistrovské utkání do Klášterce.

Ročník 2007 – V neděli 21.2.2016 jede ročník 2007 s A týmem k mistrovskému turnaji do Roudnice, kde se střetne s HC Stadionem Litoměřice B a HC Kláštercem.

V neděli 21.2.2016 jede ročník 2007 s B týmem k mistrovskému turnaji do Bíliny, kde se střetne s HC Draky Bílina a HC Mostem A.

Ročník 2008 – V sobotu 13.2.2016 jel ročník 2008 s dvěma týmy k přátelskému zápasu do Ústí nad Labem. Slovan A porazil HC Slovan Ústecké Lvi A 12:24. Branky Slovanu A: 11x Sedláček, 5x Ryneš, 3x Beran D., 2x Jirotka, 1x Beran M., Čechová, vlastní. Sestava Slovanu A: Voráček, Sedláček, Jirotka, Ryneš, Beran D., Beran M., Čechová.

Slovan B porazil vysoko HC Slovan Ústecké Lvi B 1:17. Branky Slovanu B: 7x Hezinová, 4x Svítek, 2x Charvát, Hromada, 1x Šrůma, Witoš. Sestava Slovanu B: Novák E., Hezinová, Svítek, Charvát, Witoš, Šrůma, Říčan, Ekrt M., Hromada.

V neděli 21.2.2016 jede ročník 2008 s A týmem k mistrovskému turnaji do Roudnice, kde se střetne s HC Stadionem Litoměřice B a HC Kláštercem.

Ročník 2009 – V neděli 14.2.2016 hrál ročník 2009 přátelské utkání s A i B týmem proti HC Rytířům Kladno. Slovan A porazil HC Rytíře Kladno A 16:7(4:3,9:3,3:1). V první třetině se hrál vyrovnaný hokej. Do vedení šel Slovan A po brance Witoše v 8 minutě. V 9 minutě bylo vyrovnáno 1:1. V 13 minutě Kladno šlo do vedení 1:2. V 14 minutě Kanta vyrovnával na 2:2. V 17 minutě šlo Kladno naposledy v zápase do vedení 2:3. V poslední minutě první třetiny se totiž Slovanu A po brankách Witoše a Kanty povedlo otočit na 4:3. Na začátku druhé třetiny Kanta zvyšoval na 5:3. Kladno ale nesložilo zbraně a v 23 a 24 minutě vyrovnalo na 5:5. Slovan A ale tohle nerozhodilo a dvěma góly Záruby a Witoše šlo opět do vedení 7:5 a to byl zásadní zlom v utkání, protože od té doby byl na ledě jen jeden tým a to Slovan A. Do přestávky padlo ještě dalších 6 branek do sítě Kladna a jedné do sítě Slovanu A. V třetí třetině se již utkání dohrávalo a Slovan A si již výhru pohlídal. Branky Slovanu A: 6x Záruba, 5x Kanta, 4x Witoš, 1x Koukal. Sestava Slovanu A: Rabas(Slavíček), Jenček, Kanta, Kocián, Koukal, Oberst, Witoš, Záruba, Seydl.

Slovanu B se již příliš nedařilo a odešlo vysoko poraženo od HC Rytířů Kladno B 0:20(0:6,0:6,0:8). Od první minuty byli Rytíři lepší a zaslouženě vyhráli. Sestava Slovanu B: Slavíček(Rabas), Ekrt F., Laube, Rybka, Ryček, Sázavský, Sedláček A., Svítek R., Grund, Studený.

V sobotu 20.2.2016 jede ročník 2009 s dvěma týmy k přátelskému zápasu do Karlových Varů.