Shrnutí výsledků mládeže 16.1. - 17.1.2016

17.01.2016 22:03

Dorost – V sobotu 16.1.2016 hrál doma dorost proti HC Roudnici a vyhrál 8:2(3:0,0:1,5:1).

Starší žáci – V neděli 24.1.2016 od 11 hod. hrají doma starší žáci mistrovské utkání s Piráty Chomutov.

Mladší žáci –  V neděli 24.1.2016 od 9 hod. hrají doma mladší žáci mistrovské utkání s Piráty Chomutov.

Ročník 2006 –  V pátek 15.1.2016 jel ročník 2006 k mistrovskému utkání do Mostu, kde vyhrál 5:7(2:0,2:5,1:2). První třetina se Slovanu vůbec nepovedla, Slovan působil bojácným dojmem a zaslouženě prohrával 2:0. Od druhé třetiny se výkon Slovanu zlepšil a v 22 minutě se dočkal snižující brankou Benešovského na 2:1. V 24 minutě nejprve Most opět udeřil a zvyšoval na 3:1. Slovan to ale nepoložilo a za 16 sekund bylo sníženo po brance Bechyně na 3:2 o dalších 20 sekund už bylo po brance Budiače vyrovnáno na 3:3. V 27 minutě Slavíčková poslala Slovan poprvé do vedení 3:4 a v 29 minutě svou druhou brankou v zápase Benešovský zvyšoval na 3:5. Bohužel Most 12 sekund před koncem druhé třetiny snížil na 4:5. A na začátku třetí třetiny v 32 minutě dokonce Most vyrovnal na 5:5. Čekalo se, kdo znovu půjde do vedení a to se po brance Podaného na 5:6 v 42 minutě povedlo Slovanu. V 43 minutě pečetil výhru Slovanu Stanko na 5:7. Branky Slovanu: 2x Benešovský, 1x Bechyně, Budiač, Slavíčková, Podaný, Stanko. Sestava Slovanu: Tarant, Zíval, Kladivo, Buchcar, Stanko, Slavíčková, Bechyně, Podaný, Holý, Benešovský, Budiač, Hauf, Sainer, Jarý, David, Sedláček.

Ročník 2007 – V neděli 17.1.2016  hrál A tým ročníku 2007 doma mistrovský turnaj a obsadil 2. místo. V prvním zápase Slovan A porazil HC Stadion Litoměřice A vysoko 24:5. Branky Slovanu A: 7x Budiač, 6x Jarý, Sedláček, 3x Slavíčková, 2x Čechová. V druhém zápase Slovan A remizoval s Piráty Chomutov B 9:9. Branky Slovanu A: 3x Jarý, 2x Sedláček, Čechová, 1x Slavíčková, Budiač. Sestava Slovanu A: Klöpsch, Jarý, Sedláček, Budiač, Slavíčková, Čechová, Kurucz, Neubert. Pořadí turnaje: 1. Piráti Chomutov B, 2.HC Slovan Louny A, 3.Stadion Litoměřice A.

V neděli 17.1.2016 jel ročník 2007 s B týmem k mistrovskému turnaji do Kadaně a obsadil 3.místo. V prvním zápase Slovan B prohrál s HC Děčínem B 5:23. Branky Slovanu B: 2x Kříž, Láník, 1x Šugár. V druhém zápase Slovan B prohrál s SK Kadaní 19:5. Branky Slovanu B: 2x Beran D., Kříž, 1x Poděbradský. Sestava Slovanu B: Krátký, Kříž, Láník, Šugár, Poděbradský, Beran D., Hrubeš, Abashin.

Ročník 2008 – V neděli 17.1.2016 hrál doma A tým ročníku 2008 mistrovský turnaj a obsadil 2.místo. V prvním zápase Slovan A porazil HC Stadion Litoměřice A vysoko 34:2. Branky Slovanu A: 10x Ryneš, 9x Beran M., 6x Jirotka, 3x Hromada, Hezinová, 2x Ekrt T., 1x Koukal. V druhém zápase Slovan A prohrál s Piráty Chomutov B 3:11. Branky Slovanu: 1x Ryneš, Jirotka, Hromada. Pořadí turnaje: 1.Piráti Chomutov B, 2.HC Slovan Louny A, 3.HC Stadion Litoměřice A.

V neděli 17.1.2016 jel B tým ročníku 2008 k mistrovskému turnaji do Kadaně a obsadil 2.místo. V prvním zápase Slovan B prohrál s HC Děčínem B 7:15(3:4,3:5,1:6). V první třetině se hrál ještě vyrovnaný hokej. V 6 minutě poslal do vedení Slovan B Kanta. V 7 minutě už to bylo 1:2 pro Děčín B. V 10 minutě vyrovnal Háblt na 2:2 a v 12 minutě Kanta poslal Slovan B do vedení 3:2. V 13 minutě Děčín B vyrovnal a v 14 minutě už Děčín B vedl 3:4. Od druhé třetiny byl již Děčín B lepším týmem. V 21 minutě ještě Kanta vykřesal naději, když snižoval na 4:6, ale pak Děčín B odskočil na 4:9. V 27 minutě Záruba snižoval na 5:9 a v 30 minutě Háblt na 6:9. Ve třetí třetině byl na hřišti už jen jeden tým a to Děčín B. V poslední minutě už jen Kanta upravil na konečných 7:15. Branky Slovanu B: 4x Kanta, 2x Háblt, 1x Záruba. V druhém zápase Slovan B porazil SK Kadaň 2:5(0:0,1:3,1:2). Po celý zápas se hrál vyrovnaný hokej. Dlouho se čekalo na první gól v zápase a ten padl až v druhé třetině po brance Háblta v 19 minutě na 0:1. V 26 minutě Kadaň vyrovnala na 1:1. V 27 minutě poslal Slovan B opět do vedení Voráček na 1:2 a v 30 minutě Záruba zvyšoval na 1:3. Ve třetí třetině nejprve Kadaň v 33 minutě snížila na 2:3, ale Záruba v 36 minutě zvyšoval na 2:4 a v 42 minutě Háblt upravil na konečných 2:5. V zápase podržel tým skvělými zákroky brankář Tomáš Zíval. Branky Slovanu B: 2x Háblt, Záruba, 1x Voráček. Celkem branek Slovanu B na turnaji. 4x Háblt, Kanta, 3x Záruba, 1x Voráček. Sestava Slovanu B: Zíval T., Ekrt M., Gežík, Háblt, Kanta, Mašek, Oberst, Voráček, Záruba. Konečné pořadí turnaje: 1.HC Děčín B, 2.HC Slovan Louny B, 3.SK Kadaň.

Ročník 2009 – V neděli 24.1.2016 jede ročník 2009 na turnaj do Klášterce, kde se utká s HC Kláštercem a HC Děčínem.