Shrnutí výsledků mládeže 19.12. - 20.12.2015

22.12.2015 16:36

Mládež HC Slovan Louny 19.12.-20.12.2015

Mladší žáci –  Mladší žáci jedou od 27.12.-28.12.2015 na dvoudenní turnaj do Tachova. Turnaje se zúčastní HC Tachov, HC Slovan Louny, HC Strakonice, HC Domažlice, HC Sršni Benešov a HC Nurnberg Tiger.

Ročník 2006 –  V sobotu 19.12.2015 hrál ročník 2006 doma mistrovský zápas s HC Slovanem Ústí nad Labem a vyhrál 7:3(3:0,2:1,2:2). Hned v první minutě poslal Slovan do vedení 1:0 Stanko. V 7 minutě Slavíčkova zvyšovala na 2:0 a v 13 minutě opět Slavíčková přidala na 3:0. V druhé třetině nejprve Ústí snížilo v 21 minutě na 3:1. V 23 minutě Buchcar proměnil trestné střílení a Slovan vedl 4:1. V 28 minutě Frolík dával na 5:1. Třetí třetinu začalo lépe Ústí a snížilo hned v 31 minutě na 5:2. V 38 minutě Bechyně dával na 6:2 a v 41 minutě zvýšil Podaný na 7:2. V 44 minutě Ústí snížilo na konečných 7:3. Branky Slovanu: 2x Slavíčková, 1x Bechyně, Buchcar, Frolík, Podaný, Stanko. Sestava Slovanu: Holub, Zíval, Buchcar, Kladivo, Stanko, Frolík, Slavíčková, Bechyně, Podaný, Holý, Benešovský, Budiač, Hauf.

V neděli 20.12.2015 jel B tým ročníku 2006 k mistrovskému turnaji do Bíliny a skončil na 1.místě. V prvním zápase Slovan B porazil HC Draky Bílina 5:16(1:9,1:2,3:5). Slovan B Draky jednoznačně přehrál a zaslouženě zvítězil. Branky Slovanu B: 3x Podaný, Frolík, 2x Bechyně, Sainer, Budiač, Benešovský, 1x Holý, Slavíčková. V druhém zápase Slovan B opět jednoznačně přehrál tentokrát HC Most 15:4(6:0,5:1,4:3). Branky Slovanu B: 5x Frolík, 4x Podaný, 3x Slavíčková, 2x Budiač, 1x Holý. Celkem branek Slovanu B na turnaji: 8x Frolík, 7x Podaný, 4x Slavíčková, Budiač, 2x Holý, Bechyně, Sainer, Benešovský. Sestava Slovanu B: Holub, Holý, Hauf, Sainer, Budiač, Podaný, Bechyně, Benešovský, Slavíčková, Frolík.

V neděli 27.12.2015 od 8-14 hodin proběhne Memoriál M.Pihrta, turnaje na velkém hřiště se zúčastní HC Slovan Louny, HC Energie Karlovy Vary, HC Děčín a HK Kralupy nad Vltavou.

Ročník 2007 – Ve středu 23.12.2015 od 9 hod. bude hrát doma ročník 2007 s B týmem mistrovský turnaj za účasti HC Slovanu Ústí nad Labem B a HC Děčína B. V neděli 27.12.2015 jede ročník 2007 na turnaj do Nymburka, kde se utká s HC Letci Letňany, HC Mountfield Hradec Králové,  Ned Hockey Nymburk a SK Třebechovice pod Orebem.

Ročník 2008 – Ve středu 23.12.2015 od 9 hod. bude hrát doma ročník 2008 s B týmem mistrovský turnaj za účasti HC Slovanu Ústí nad Labem B a HC Děčína B.

V sobotu 26.12.2015 jede ročník 2008 na turnaj do Roudnice.

V pondělí 28.12.2015 od 8 hodin proběhne v Lounech turnaj ročníku 2008 za účasti HC Slovanu Ústí nad Labem, HC Mostu a HC Slavie Praha. Všechny týmy postaví dva týmy a proběhnou souběžně dva turnaje A týmů a B týmů.

Ročník 2009 – V sobotu 19.12.2015 jel ročník 2009 na turnaj do Klášterce a obsadil 2 místo. V prvním zápase Slovan porazil Piráty Chomutov A 8:6(3:1,3:3,2:2). Slovan šel do vedení po brance Koukala v 7 minutě. Pirátům se povedlo vyrovnat na 1:1 v 9 minutě. V 10 minutě Krejčík poslal Slovan opět do vedení 2:1 a opět Krejčík v 13 minutě navýšil skóre na 3:1.  Na začátku druhé třetiny Piráti snížili na 3:2. V 18 minutě Kanta dal na 4:2. V 23 minutě ale bylo srovnáno 4:4. Naštěstí V 27 minutě Záruba dal na 5:4 a v 30 minutě Witoš zvýšil na 6:4. V 31 minutě Krejčík dal na 7:4. V 32 minutě Piráti snížili na 7:5. V 36 minutě Záruba dal na 8:5. V 38 minutě Piráti snížili na konečných 8:6. Branky Slovanu: 3x Krejčík, 2x Záruba, 1x Kanta, Koukal.

Druhý zápas bylo vlastně předčasné finále turnaje. Slovan ale nakonec prohrál s HC Kláštercem 8:4(3:1,2:3,3:0). Začátek zápasu se Slovanu nepodařil a v 1 minutě už prohrával 1:0. V 4 minutě Koukal sice vyrovnal na 1:1, ale v 11 a 13 minutě šel Klášterec do vedení 3:1. V druhé třetině sice ještě Klášterec v 18 minutě navýšil na 4:1, ale Koukal snížil v 19 minutě na 4:2. V 6 minutě Klášterec přidal gól na 5:2. V závěru třetiny se ale Slovan dvakrát prosadil v 27 minutě Witoš a v 30 minutě Kanta. Ve třetí třetině bohužel Slovanu došly síly a Klášterec rozhodl o své výhře ještě třemi brankami na konečných 8:4. Branky Slovanu: 2x Koukal, 1x Kanta, Witoš.

Ve třetím zápase na turnaji Slovan rozdrtil Piráty Chomutov B 23:0(8:0,6:0,9:0). Branky Slovanu: 8x Witoš, 4x Záruba, 3x Koukal, 2x Mašek, Oberst, 1x Zíval, Kanta, Krejčík. Celkem branky Slovanu na turnaji: 10x Witoš, 6x Záruba, Koukal, 4x Krejčík, 3x Kanta, 2x Mašek, Oberst, 1x Zíval, Kondrát. Konečné pořadí turnaje: 1.HC Klášterec, 2.HC Slovan Louny, 3.Piráti Chomutov A, 4.Piráti Chomutov B.

V neděli 20.12.2015 hrál s A i B týmem ročníku 2009 doma Vánoční turnaj. Slovan A obsadil 2. místo a Slovan B obsadil 3.místo.

Slovan A v prvním zápase porazil HC Most A 12:3(6:2,6:1). Slovan A už v 5 minutě po brankách Obersta, Witoše a Kanty vedl 3:0. Pak ale přišlo menší polevení a Most A snížil na 3:2. Ve 14 minutě se 2x prosadil Krejčík a jednou Zeman a bylo to 6:2. V druhé části Slovan A byl jasně lepší a 6 góly Záruby pečetil výsledek na konečných 12:3. Branky Slovanu B: 6x Záruba, 2x Krejčík, 1x Kanta, Oberst, Witoš, Zeman. Druhý zápas bylo vlastně finále turnaje Slovan A nakonec prohrál s HC Meteorem Třemošná A 4:6(3:2,1:4). Slovan A nezačal utkání dobře a v 2 minutě prohrával 0:1.  Pak ale zabral a v 5 minutě Záruba vyrovnal na 1:1. V 7 minutě Oberst poslal Slovan A do vedení 2:1 a v 9 minutě Witoš zvýšil na 3:1. V 10 minutě Třemošná A snížila na 3:2. V druhé části se hrál opět vyrovnaný hokej. Nejprve Třemošná A v 18 minutě vyrovnala a dlouho se čekalo na rozhodující gól. Ten bohužel dala Třemošná A v 27 minutě to bylo 3:4, o minutu později to bylo už 3:5. Slovan A se ale nevzdal a v 29 minutě Zeman snížil na 4:5. Bohužel místo náporu přišel rozhodující gól Třemošné A a šťastné její vítězství. Branky Slovanu A: 1x Oberst, Witoš, Záruba, Zeman. V třetí zápas se dle vývoje ve skupině stalo soubojem o 2.místo. Slovan A v něm porazil HC Slavii Praha A 6:2(1:1,5:1). Slovan A šel do vedení v 2 minutě po brance Záruby. V 6 minutě bylo vyrovnáno 1:1. V druhé části se Slovan A rozjel. V 19 minutě Krejčík poslal Slovan A opět do vedení 2:1. V 22 minutě Witoš zvýšil na 3:1. Slavie A ještě v 25 minutě vykřesala naději na vyrovnání a snížila na 3:2. V 26 minutě ale Kanta definitivně zlomil odpor Slavie A, když zvýšil na 4:2. V 28 minutě ještě Krejčík zvyšoval na 5:2, a v 30 minutě Kanta uzavřel skóre na 6:2. Branky Slovanu: 2x Kanta, Krejčík, 1x Witoš, Záruba. Na celém turnaji výborně zachytal Tomáš Zíval a několika výbornými zákroky svůj tým podržel. Branky celkem Slovanu A na turnaji: 8x Záruba, 4x Krejčík, 3x Witoš, Kanta, 2x Oberst, Zeman. Sestava Slovanu A: Zíval T., Witoš, Záruba, Krejčík, Kanta, Oberst, Zeman, Koukal, Jenček. Konečné pořadí turnaje: 1.HC Meteor Třemošná A, 2.HC Slovan Louny A, 3.HC Slavie Praha A, 4.HC Most A.

Slovan B v prvním zápase až na nájezdy porazil HC Most B 7:6(2:1,4:5). Celé utkání bylo vyrovnané. Slovan B v 8 minutě po dvou brankách Maška vedl 2:0. Most B v 10 minutě snížil na 2:1. V druhé části hned na začátku Most B vyrovnal na 2:2, Rabas v 17 minutě poslal Slovan A opět do vedení 3:2. V 19 minutě bylo opět srovnáno 3:3. V 21 a 22 minutě se dvakrát prosadil Rabas a bylo to 5:3 pro Slovan B. V 24 minutě Most B snížil na 5:4, ale opět Rabas v 25 minutě zvýšil na 6:4 pro Slovan B. Bohužel v závěru se povedlo Mostu B vyrovnat na 6:6 a přišly na řadu nájezdy a v těch se radoval nakonec Slovan B, kdy rozhodující nájezd dal Grunt. Branky Slovanu B: 4x Rabas, 2x Mašek, 1x Grunt. V druhém zápase Slovan B nestačil na HC Meteor Třemošná B a prohrál 1:12(0:5,1:7). Jedinou branku Slovanu B v zápase dal v 30 minutě Rabas. Ve třetím zápase Slovan B prohrál s HC Slavií Praha B 3:10(1:7,2:3). Slavie B na Slovan B vletěla a v 7 minutě to bylo 0:5. V 10 minutě snižoval Mašek na 1:5, ale v 16 minutě to bylo už 1:8 a zápas se už jen dohrával. Za Slovan B se ještě prosadil v 20 minutě Grunt a v 27 minutě Mašek. Branky Slovanu B: 1x Rabas, Mašek, Grunt. Na celém turnaji výborně zachytal Petr Slavíček a několika výbornými zákroky svůj tým podržel. Branky celkem na turnaji Slovanu B: 6x Rabas, 3x Mašek, 2x Grunt. Sestava Slovanu B: Slavíček, Ekrt F., Grunt, Kocián, Kondrát, Mašek, Morávek, Rabas, Rybka, Ryček, Sedláček A., Svítek R., Trefný A.. Konečné pořadí turnaje: 1.HC Meteor Třemošná B, 2.HC Slavie Praha B, 3.HC Slovan Louny B, 4.HC Most B.

V sobotu 26.12.2015 jede ročník 2009 na turnaj do Třemošné, kde se utká s HC Meteorem Třemošná, HC Slavií Praha, HC Lvi České Budějovice a HC Plzeň 1929.