Shrnutí výsledků mládeže 28.11. - 29.11.2015

30.11.2015 17:34

Dorost – V neděli 6.12.2015 jede dorost k mistrovskému zápasu do Mostu.

Mladší žáci –  V neděli 29.11.2015 hráli mladší žáci doma mistrovský zápas s HC Slovanem Ústečtí Lvi B a vyhráli 10:5(4:1,4:3,2:1). Branky Slovanu: 2x Šprynar, Štys, Götzl, Ekrt, 1x Čech, Srb. Sestava Slovanu: Rost, Fridrich, Cimrman, Hynek, Síč, Čech, Šprynar, Ekrt, Bártl, Štys, Srb, Suja, Fiala, Fischer, Slušný, Krejčí, Götzl.

Ročník 2006 –  V sobotu 28.11.2015 jel ročník 2006 s A týmem k mistrovskému zápasu do Chomutova a prohrál vysoko 15:4(6:0,6:2,3:2). Zápas se Slovanu A vůbec nepovedl a od prvních minut byli Piráti jasně lepší a zápas dovedli k zaslouženému vítězství. Branky Slovanu A: 1x Frolík, Hauf, Stanko, Buchcar. Sestava Slovanu A: Tarant, Zíval, Hauf, Buchcar, Stanko, Frolík, Kladivo.

V sobotu 28.11.2015 hrál doma ročník 2006 s B týmem mistrovský turnaj a obsadil 1.místo. V prvním zápase Slovan B porazil těsně HC Vervu Litvínov B 10:9(2:2,6:3,2:4). Slovan B utkání nezačal dobře a brzo prohrával 0:1. Holý v 5 minutě srovnal na 1:1 a v 7 minutě to bylo již 2:1 pro Slovan B zásluhou Podanýho. Do přestávky ještě Litvínov B stihl srovnat na 2:2. Úvod druhé třetiny se Slovanu B opět nepovedl a inkasoval 3 góly. Pak ale zavelel k obratu Havlíček v 23 minutě snížil na 3:5. V 24 minutě to bylo po brance Budiače 4:5 a v 25 minutě Podaný vyrovnal na 5:5. V 27 minutě Budiač poslal Slovan B do vedení 6:5. V 28 minutě Benešovský zvyšoval na 7:5 a v 30 minutě Budiač upravil na 8:5 a zdálo se, že je rozhodnuto, nebylo. V třetí třetině Litvínov B přidal a podařilo se mu vyrovnat na 8:8. V závěru zápasu ale Havlíček strhl vedení na stranu Slovanu B na 9:8 a Holý zvyšoval na 10:8. V poslední minutě sice ještě Litvínov B snížil na konečných 10:9, ale Slovan B si výhru už pohlídal. Branky Slovanu B: 3x Budiač, 2x Podaný, Holý, Havlíček, 1x Benešovský.

V druhém zápase Slovan B porazil SK Kadaň 15:8(4:3,6:1,5:4). Slovan B šel v 2 minutě zásluhou Budiače do vedení 1:0. ale v 5 minutě už vedla Kadaň 1:2. Budiač v 7 minutě vyrovnal na 2:2. V 8 minutě Bechyně dával na 3:2 a v 12 minutě Holý na 4:2. V závěru třetiny ještě Kadaň snížila na 4:3. Od druhé třetiny byl Slovan B jednoznačně lepší a skóre naskakoval převážně na jeho stranu a zaslouženě dovedl utkání do vítězného konce. Branky Slovanu B: 4x Bechyně, Budiač, 2x Podaný, Sainer, Slavíčková, 1x Holý. Celkem branky Slovanu B na turnaji: 7x Budiač, 4x Bechyně, Podaný, 3x Holý, 2x Slavíčková, Sainer, Havlíček, 1x Benešovský. Sestava Slovanu B: Holub, Bechyně, Podaný, Holý, Slavíčková, Benešovský, Havlíček, Sainer, Budiač, Sýkora. Konečné pořadí turnaje: 1.HC Slovan Louny B, 2.HC Verva Litvínov B, 3.SK Kadaň.

V sobotu 5.12.2015 jede ročník 2006 s B týmem k mistrovskému zápasu do Roudnice.

V neděli 6.12.2015 jede A tým ročníku 2006 k mistrovskému turnaji do Mostu, kde se utká s HC Mostem a s Piráty Chomutov B.

Ročník 2007 – V neděli 29.11.2015 jel B tým ročníku 2007 k mistrovskému turnaje do Klášterce a turnaj vyhrál. V prvním zápase Slovan B porazil HC Klášterec 12:21. Branky Slovanu B: 8x Trefný, 5x Sedláček, Heller, 2x Láník, 1x Šugár. V druhém zápase Slovan B porazil HC Most A 11:6. Branky Slovanu B: 3x Trefný, Láník, 2x Sedláček, Šugár, 1x Heller. Celkem branek Slovanu B na turnaji: 11x Trefný, 7x Sedláček, 6x Heller, 5x Láník, 3x Šugár. Sestava Slovanu B: Klöpsch, Trefný, Sedláček, Heller, Šugár, Beneš, Láník. Pořadí turnaje: 1.HC Slovan Louny B, 2.HC Most A, 3.HC Klášterec.

V neděli 29.11.2015 jel A tým ročníku 2007 k mistrovskému turnaji do Drážďan a obsadil 2.místo. V prvním zápase Slovan A porazil HC Děčín A 17:1. V druhém zápase Slovan A prohrál s Drážďany 14:10. Sestava Slovanu A: Krátký, Jarý, Havlíček, Kurucz, Vyšata, Vondráček, Neubert. Konečné pořadí turnaje: 1.Drážďany, 2.HC Slovan Louny A, 3.HC Děčín A.

V sobotu 5.12.2015 od 9 hod. hraje doma ročník 2007 s A týmem mistrovský turnaj za účasti HC Draci Bílina a SK Kadaní.

V neděli 6.12.2015 jede ročník 2007 s B týmem na mistrovský turnaj do Chomutova, kde se utká s Piráty Chomutov A a HC Vervou Litvínov A.

Ročník 2008 – V neděli 29.11.2015 jel B tým ročníku 2008 k mistrovskému turnaje do Klášterce a turnaj vyhrál. V prvním zápase Slovan B rozdrtil HC Klášterec vysoko 0:31(0:9,0:15,0:7). Od prvních minut byl Slovan B jednoznačně lepší a zaslouženě vyhrál rozdílem třídy. Branky Slovanu B: 8x Beran D., 7x Čechová, 6x Beran M., 4x Ekrt T., 3x Charvát, Krejčík. V druhém zápase Slovan B remizoval s HC Mostem A 5:5(4:2,0:2,1:1). Slovan B na Most A doslova vletěl a v 5 minutě poslal do vedení Slovan B Beran M.. V 6 minutě Ekrt T. zvyšoval na 2:0. V 7 minutě do té doby neprůstřelného Zívala Mostečtí překonali a snížili na 2:1. V 12 minutě Ekrt T. zvyšoval na 3:1 a v 14 minutě Ekrt T. dovršil hattrick a zvyšoval na 4:1. V téže minutě se povedlo Mostu snížit na 4:2. V druhé třetině trvala převaha Slovanu B, ale šance skončili nevyužity a přišel trest. Nejprve hned v 16 minutě Most A snížil na 4:3 a pak v 28 minutě bylo vyrovnáno na 4:4. I třetí třetina probíhala v náporu Slovanu B, ale gól né a né přijít. V 37 minutě gól padl, ale do branky Slovanu B a bylo to 4:5. V 41 minutě se ale Slovan B dočkal vyrovnání na 5:5 zásluhou Beran D. Utkání nakonec i tak skončilo a Slovanu B to nakonec stačilo i k výhře na turnaji. Branky Slovanu B: 3x Ekrt T., 1x Beran M., Beran D.. Celkem branky Slovanu B na turnaji: 9x Beran D., 7x Beran M., Ekrt T., Čechová, 3x Krejčík, Charvát. Sestava Slovanu B: Zíval T., Beran M., Beran D., Koukal, Charvát, Čechová, Ekrt T., Krejčík, Háblt, Gežík. Pořadí turnaje: 1.HC Slovan Louny B, 2.HC Most A, 3.HC Klášterec.

V neděli 29.11.2015 jel ročník 2008 s A týmem k mistrovskému turnaji do Drážďan a tento turnaj vyhrál. V prvním zápase Slovan A rozdrtil HC Děčín A 36:0. V druhém zápase Slovan A porazil domácí Drážďany 4:14. Sestava Slovanu A: Voráček, Hezinová, Ryneš, Novák E., Šrůma, Svítek, Witoš, Záruba, Jirotka, Mráz. Pořadí turnaje: 1.HC Slovan Louny A, 2.Drážďany, 3.HC Děčín A.

V neděli 6.12.2015 jede ročník 2008 na turnaj do Rakovníka, za účasti HC Rakovníku, HC Zbraslav, HC Lev Slaný, HC Sparta Praha.