Shrnutí výsledků mládeže 28.12.2015 - 3.1.2016

03.01.2016 20:09

Starší žáci – V sobotu 9.1.2016 jednou starší žáci k mistrovskému zápasu do Ústí nad Labem.

Mladší žáci –  Od 27.12. do 28.12.2015 se zúčastnili mladší žáci dvoudenního turnaje v Tachově a obsadili 4.místo. V prvním zápase Slovan vyhrál s HC Strakonicemi 4:1(2:0,1:0,1:1). Branky Slovanu: 1x Ekrt, Cimrman, Čech, Štys. V druhém zápase Slovan prohrál s HC Tachovem 5:6(0:3,1:2,4:1). Branky Slovanu: 2x Holčák, 1x Ekrt, Šprynar, Götzl. V třetím zápase prohrál Slovan s HC Chebem 4:10(1:4,2:2,1:4). Branky Slovanu: 1x Götzl, Bartl, Štys, Šprynar. Ve čtvrtém zápase Slovan prohrál s HC Plzní 0:6(0:0,0:2,0:4). V pátem zápase Slovan porazil HC Domažlice 10:6(5:0,3:3,2:3). Branky Slovanu: 3x Holčák, 2x Čech, 1x Fischer, Ekrt, Götzl, Síč, Štys. Sestava Slovanu na turnaji: Fridrich, Rost, Síč, Hynek, Ekrt, Cimrman, Čech, Šprynar, Srb, Štys, Fischer, Götzl, Slušný, Suja, Holčák, Bartl.

V sobotu 9.1.2016 jednou starší žáci k mistrovskému zápasu do Ústí nad Labem.

Ročník 2006 –  V neděli 3.1.2016 jel ročník 2006 k prvnímu mistrovskému zápasu na velké hřiště do Litvínova a prohrál 10:8(4:2,4:4,2:2). Slovan šel do vedení hned po 19 sekundách zápasu, ale v 10 minutě to bylo už 2:1 pro Litvínov. V téže minutě Bechyně vyrovnal na 2:2. V 13 a 15 minutě dal Litvínov dvě branky a vedl 4:2. V druhé části Slovan zabral a v 17 minutě Bechyně snížil na 4:3 a v 20 minutě Zíval vyrovnal na 4:4. O minutu později Litvínov znovu vedl 5:4. V 25 minutě Litvínov vedl už 6:4. V 27 minutě Zíval snižoval na 6:5, ale v téže minutě Litvínov opět zvyšoval na 7:5 a to nebylo vše, znovu v 27 minutě snížil Sainer na 7:6. Bohužel v poslední sekundě druhé třetiny zvýšil Litvínov na 8:6. Když Litvínov v 34 minutě zvyšoval na 9:6, tak se zdálo, že je rozhodnuto. Slovan, ale v závěru ještě zabojoval v 39 minutě Benešovský snížil na 9:7 a v 42 minutě vykřesal naděje na remízu Stanko, když snížil na 9:8. Bohužel 10 vteřin před koncem při hře bez brankáře Litvínov pečetil do prázdné branky na konečných 10:8. Branky Slovanu: 2x Zíval, Bechyně, 1x Frolík, Benešovský, Sainer, Stanko. Sestava Slovanu: Tarant, Holub, Zíval, Kladivo, Buchcar, Stanko, Frolík, Slavíčková, Bechyně, Podaný, Holý, Benešovský, Budiač, Hauf.

V neděli 10.1.2016 od 9 hod. hraje doma ročník 2006 mistrovské utkání s HC Kláštercem.

Ročník 2007 – V sobotu 2.1.2016 jel B tým ročníku 2007 k mistrovskému turnaji do Litvínova a tento turnaj vyhrál. V prvním zápase Slovan B deklasoval domácí HC Vervu Litvínov 4:18. Branky Slovanu B: 7x Sedláček, 4x Kříž, 2x Heller, Vyšata, Kurucz, 1x Poděbradský. V druhém zápase Slovan B remizoval s HC Mostem B 8:8(6:2,2:2,0:4). Branky Slovanu B: 2x Kříž, Kurucz, 1x Čechová, Svítek, Heller, Sedláček. Sestava Slovanu B: Klöpsch, Vyšata, Kříž, Kurucz, Neubert, Poděbradský, Hrubeš, Čechová, Heller, Sedláček.

V neděli jel ročník 2007 s A týmem k mistrovskému utkání do Roudnice a obsadil 2.místo. V prvním zápase Slovan A porazil HC Stadion Litoměřice 17:4. Branky Slovanu A: 5x Sedláček, 4x Trefný, 3x Šugár, 2x Kříž, 1x Havlíček, Jarý, Poděbradský. V druhém zápase Slovan A prohrál s HC Slovanem Ústí nad Labem A 5:11. Branky Slovanu: 2x Trefný, Kříž, 1x Jarý. Sestava Slovanu A: Krátký, Havlíček, Sedláček, Trefný, Jarý, Poděbradský, Šugár, Kříž.

Ročník 2008 – V pondělí 28.12.2015 proběhl Vánoční turnaj ročníku 2008. A tým ročníku 2008 obsadil 4.místo. V prvním zápase Slovan A vyhrál nad HC Mostem A 9:8. Branky Slovanu A: 4x Trefný, 3x Heller, 1x Beran D., Hezinová. V druhém zápase Slovan A prohrál s HC Slovanem Ústí nad Labem A 6:8. Branky Slovanu A: 2x Ryneš, Beran D., 1x Jirotka, Novák E.. Ve třetím zápase Slovan A prohrál s HC Slavií Praha A 2:7. Branky Slovanu A: 2x Heller. Celkem branek Slovanu A na turnaji: 5x Heller, 4x Trefný, 3x Beran D., 2x Ryneš, 1x Hezinová, Novák E., Jirotka. Sestava Slovanu A: Voráček, Beran D., Beran M., Heller, Trefný, Ryneš, Hezinová, Jirotka, Ekrt T., Novák E.. Konečné pořadí turnaje: 1.HC Slavie Praha A, 2.HC Most A, 3.HC Slovan Ústí nad Labem B, 4.HC Slovan Louny A.

B tým ročníku 2008 obsadil 3.místo. V prvním zápase Slovan B prohrál s HC Mostem B 0:12(0:6,0:6). Most B byl po celé utkání lepším týmem a zaslouženě vyhrál.

V druhém zápase Slovan B porazil HC Slovan Ústí nad Labem B 10:2(6:1,4:1). Slovan B začal utkání výborně a po gólech Svítka, Záruby a Mráze vedl ve 4 minutě 3:0. V 7 minutě zvýšil vedení Slovanu B na 4:0 Svítek. V 8 minutě Ústí B snížilo na 4:1, ale v 12 minutě Koukal dával na 5:1 a v 13 minutě Záruba dal na 6:1. V druhé části v 20 minutě zvyšoval Charvát na 7:1. V 21 a 29 minutě dvěma góly Koukala vedl Slovan B již 9:1. V 30 minutě Ústí B snížilo na 9:2, ale poslední slovo měl Mráz, který upravil na konečných 10:2 pro Slovan B. Branky Slovanu B: 3x Koukal, 2x Mráz, Záruba, Svítek, 1x Charvát.

Ve třetím zápase Slovan B nestačil na HC Slavii Praha B a prohrál 1:11(1:2,0:9). Do vedení šla v 2 minutě Slavie B. Slavie B pokračovala v zápase drtivým tlakem, ale brankář Slovanu B Zíval T. držel svými zákroky dlouho svůj tým a to tak, že v 13 minutě ujel Mráz a vyrovnal na 1:1. V 15 minutě Slavie B šla šťastným gólem do vedení 1:2. I v druhé části Slovan B zdárně odolával až do 23 minuty, kdy se rozjel brankostroj Slavie B a s konečným výsledkem 1:11.  Branky Slovanu B: 1x Mráz. Celkem branek na turnaji Slovanu B: 3x Koukal, Mráz, 2x Záruba, Svítek, 1x Charvát. Sestava Slovanu B: Zíval T., Hromada, Gežík, Svítek, Mráz, Háblt, Charvát, Říčan, Záruba, Ekrt M., Koukal, Oberst, Krejčík. Na turnaji byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje B týmů Tomáš Zíval. Konečné pořadí turnaje: 1. HC Slavie Praha B, 2.HC Most B, 3.HC Slovan Louny B, 4.HC Slovan Ústí nad Labem B.

V sobotu 2.1.2016 jel ročník 2008 s B týmem k mistrovskému turnaji do Litvínova a obsadil 3.místo. V prvním zápase Slovan B prohrál vysoko s domácí HC Vervou Litvínov B 17:4(6:0,4:1,7:3). Branky Slovanu B: 2x Witoš, 1x Koukal, Novák E.. V druhém zápase Slovan B prohrál s HC Mostem B 3:10(2:3,0:4,1:3). Úvod zápasu patřil Slovanu B a po dvou brankách Charváta vedl Slovan B v 8 minutě 2:0. Pak ale Most B přidal a postupně navyšoval skóre až na 2:7. V 36 minutě Říčan snížil na 3:7, ale to bylo ze strany Slovanu B vše. Branky Slovanu B: 2x Charvát, 1x Říčan. Sestava Slovanu B: Zíval T., Ekrt M., Gežík, Háblt, Hromada, Charvát, Koukal, Novák E., Říčan, Svítek, Šrůma, Záruba, Witoš.

V neděli 3.1.2016 jel ročník 2008 s A týmem k mistrovskému turnaji do Roudnice a obsadil 2.místo. V prvním zápase Slovan A porazil domácí HC Roudnici 5:14(1:3,2:4,2:7). Branky Slovanu A: 4x Ryneš, 3x Beran M., Ekrt T., 2x Beran D., Heller. V druhém zápase Slovan A prohrál s HC Slovanem Ústí nad Labem A 7:16(1:5,4:6,2:5). Branky Slovanu A: 3x Heller, Ryneš, 1x Beran D.. Sestava Slovanu A: Voráček, Beran M., Beran D., Heller, Ekrt T., Ryneš, Hezinová, Svítek, Hromada.

Ročník 2009 – V neděli 3.1.2016 hrál ročník 2009 s A i B týmem doma přátelský zápas s HC Energií Karlovy Vary. Slovan A porazil HC Energií Karlovy Vary A 12:2(4:1,0:1,8:0). Slovan A šel do vedení po brance Záruby v 6 minutě. V 7 minutě Vary A vyrovnaly na 1:1, v 12 minutě Záruba dával na 2:1 a ve 14 minutě opět Záruba na 3:1. V 18 minutě Koukal zvyšoval na 4:1. V druhé části se prosadily pouze Vary A, když v 31 minutě snižovaly na 4:2. Ve třetí třetině Vary A již odpadly a Slovan A spustil brankostroj na konečných 12:2. Branky Slovanu A: 5x Záruba, 2x Koukal, Witoš, 1x Jenček, Krejčík, Mašek. Sestava Slovanu A: Slavíček, Jenček, Koukal, Krejčík, Mašek, Rabas, Oberst, Witoš, Záruba.

Slovan B remizoval s HC Energií Karlovy Vary B 12:12(5:3,3:5,4:4). Slovan B byl v první části lepším týmem a postupně po brankách Novotného, Grunta, Zörnera, Kondráta vedl v 13 minutě 4:0. V 14 minutě Vary B snížily na 4:1. V 16 minutě Zörner zvyšoval na 5:1, ale závěr první části vyšel Varům B, když snížily na 5:3. V druhé části nejprve Grunt v 21 minutě zvyšoval na 6:3, ale v 25 minutě to bylo 6:5. V 28 minutě Kondrát zvýšil na 7:5, ale v 33 minutě to bylo 7:8 pro Vary B. V 36 minutě Grunt vyrovnal na 8:8. I ve třetí třetině se hrál vyrovnaný hokej. Nejprve Vary B v 41 minutě šly do vedení 8:9, ale v 42 minutě Zörner vyrovnal na 9:9. V 43 minutě Vary B opět vedly 9:10. V 45 minutě Rybka vyrovnal na 10:10 a v 48 minutě Grunt poslal Slovan B do vedení 11:10. V 50 minutě Vary B vyrovnaly na 11:11. V 56 minutě Vary B šly do vedení na 11:12. Ale v poslední minutě zápasu Kondrát vyrovnal na konečných 12:12. Branky Slovanu B: 4x Grunt, 3x Kondrát, Zörner, 1x Novotný, Rybka. Sestava Slovanu B: Zíval T., Egerman, Grunt, Kocián, Kondrát, Morávek, Novotný, Rybka, Schindhelm, Trefný A., Zörner, Sázavský.

V neděli 10.1.2016 od 11 hod. hraje doma ročník 2009 přátelský zápas s HC Lvem Slaný.