03.11.2015 15:39

Dorost
 V sobotu 31.10.2015 hrál dorost mistrovské utkání v Ostrově a vyhrál 0:8.

Starší žáci
 Ve středu 28.10.2015 hráli starší žáci mistrovské utkání v Ústí proti HC Slovanu Ústečtí Lvi a prohráli 7:3. Branky Slovanu: 1x Šíma, Čech O., Veselý. Sestava Slovanu: Vidím, Veselý, Kašpar, Hynek, Sušanka, Čech, Šíma, Velhartický, Ekrt, Adámek, Šugár, Suttner, Harajda, Fryč.

V neděli 1.11.2015 hráli starší žáci doma mistrovské utkání s HC Děčínem a prohráli 5:7. Branky Slovanu: Čech, Šíma, Kašpar, Velhartický, Šugár. Sestava Slovanu: Vidím, Hynek, Sušanka, Kašpar, Veselý, Cimrman, Čech, Šíma, Ekrt, Velhartický, Šugár, Adámek, Harajda, Suttner, Fryč.

Mladší žáci
 Ve středu 28.10.2015 hráli mladší žáci mistrovské utkání v Ústí proti HC Slovanu Ústečtí Lvi A a vyhráli 1:5(0:2,1:1,0:2). Branky Slovanu: 2x Srb, 1x Čech, Šprynar, Štys.

V neděli 1.11.2015 hráli mladší žáci mistrovské utkání doma s HC Děčínem a vyhráli vysoko 23:1(6:0,13:1,4:0). Branky Slovanu: 5x Srb, 4x Čech, Štys, 2x Götzl, Frolík, Kladivo, 1x Šprynar, Síč, Hynek, Veselý.

Ročník 2006
 Ve středu 28.10.2015 hrál doma ročník 2006 přátelské utkání na velké hřiště s HC Slavií Praha a vydřel výhru 5:4(0:3,1:0,1:1,3:0). Utkání se tentokrát hrálo na 4 části. První část Slovanu vůbec nevyšla a Slovan jí prohrál 0:3. Po domluvě trenérů se výkon od druhé části zlepšil a výsledkem bylo v 18 minutě snížení Frolíka na 1:3. I potom se již hrál vyrovnaný hokej. Ve třetí části Slavie dokázala v 38 minutě navýšit skóre na 1:4, ale v poslední minutě třetí části Zíval vykřesal naději, když snížil na 2:4. Ve třetí třetině Slovan dokonal obrat ve skóre. Nejdříve Stanko v 51 minutě snížil na 3:4, v 55 minutě Zíval vyrovnal na 4:4 a v 57 minutě rozhodl o výhře Slovanu Hauf, když dával na 5:4. V závěru si Slovan už výhru pohlídal. Branky Slovanu: 2x Zíval, 1x Frolík, Stanko, Hauf. Sestava
Slovanu: Tarant, Holub, Zíval, Bechyně, Benešovský, Buchcar, Budiač, Frolík, Stanko, Hauf, Slavíčková, Holý, Sainer, Podaný, Sýkora.

V sobotu 7.11.2015 od 9 hod. hraje doma ročník 2006 s B týmem mistrovský turnaj za účasti HC Stadionu Litoměřice a HC Klášterec.

V neděli 8.11.2015 jede ročník 2006 s A týmem do Ústí, kde se utká s domácím HC Slovanem Ústečtí Lvi a HC Vervou Litvínov B.

Ročník 2007
 V sobotu 31.10.2015 hrál doma A tým ročníku 2007 mistrovský turnaj. V prvním zápase Slovan A prohrál s HC Slovanem Ústečtí Lvi B 10:19. V druhém zápase Slovan A prohrál s HC Děčínem 10:13. Sestava Slovanu A: Krátký, Trefný, Sedláček, Vyšata, Neubert, Beneš, Hrubeš.

V sobotu 31.10.2015 jel B tým ročníku 2007 k mistrovskému turnaji do Mostu. V prvním zápase Slovan B prohrál s HC Mostem B 17:6(6:3,6:2,5:1). Branky Slovanu B: 3x Jarý, 2x Poděbradský, 1x Kříž. V druhém zápase si Slovan B spravil chuť a vyhrál těsně nad HC Stadionem Litoměřice B 12:11(6:1,2:6,4:4). Branky Slovanu B: 7x Jarý, 3x Havlíček, 2x Kříž. Sestava Slovanu B: Klöpsch, Jarý, Havlíček, Šugár, Poděbradský, Kříž, Láník, Abaschin, Kurucz, Vondráček.

Ročník 2008
 Ve středu 28.10.2015 hrál ročník 2008 s A i B týmem přátelský zápas s HC Spartou Praha. Slovan A vyhrál nad HC Spartou Praha A 12:5. Branky Slovanu A: 4x Heller, 3x Sedláček, 2x Trefný, 1x Ryneš, Jirotka, Beran M.. Sestava Slovanu A: Voráček, Čechová, Ryneš, Trefný, Jirotka, Beran M., Beran D., Heller, Sedláček. Slovan B prohrál s HC Spartou Praha B 4:8. Branky Slovanu B: 2x Novák J., 1x Hezinová, Háblt. Sestava Slovanu B: Mráz, Novák J., Svítek, Háblt, Hezinová, Beneš, Hromada, Vondráček, Novák E..

V sobotu 31.10.2015 hrál doma A tým ročníku 2008 mistrovský turnaj. V prvním zápase Slovan A prohrál s HC Slovanem Ústečtí Lvi B 10:17. V druhém zápase Slovan A vyhrál s HC Děčínem B 17:4. Sestava Slovanu A: Mráz, Heller, Jirotka, Ryneš, Novák, Hromada, Ekrt M., Ekrt T., Hezinová, Gežík.

V sobotu 31.10.2015 jel B tým ročníku 2008 na mistrovský turnaj do Mostu. V prvním zápase Slovan B prohrál s HC Mostem B 6:8.

Branky Slovanu B: 3x Beran D., 1x Beran M., Záruba, Čechová. V druhém zápase Slovan B remizoval s HC Roudnicí 8:8. Branky Slovanu B: 4x Čechová, 2x Beran M., Beran D.. Sestava Slovanu B: Voráček, Beran D., Beran M., Svítek, Witoš, Háblt, Čechová, Koukal, Záruba.

V sobotu 7.11.2015 jede ročník 2007 s A i B týmem k přátelskému zápasu do Prahy, kde se střetne s HC Spartou Praha.

Ročník 2009
Ve středu 28.10.2015 hrál ročník 2009 s A i B týmem přátelský zápas proti HK Kralupy nad Vltavou. Slovan A prohrál s HK Kralupy nad Vltavou A jednoznačně 1:17(0:6,1:2,0:5,0:4). Jedinou branku Slovanu A dal v 25 minutě Krejčík. Sestava Slovanu: Zíval T., Jenček, Kondrát, Koukal, Krejčík, Oberst, Witoš, Záruba, Zeman, Ekrt, Háblt, Mašek, Morávek.

Slovan B také prohrál s HK Kralupy nad Vltavou B jednoznačně a to 3:20. Branky Slovanu: 2x Grunt, 1x Sedláček A.. Sestava Slovanu B: Rabas, Grunt, Kučera, Rybka, Ryček, Sedláček A., Svítek, Trefný A., Zörner, Gežík.

V neděli 1.11.2015 jel ročník 2009 s A i B týmem k přátelskému zápasu do Mostu. Slovan A porazil HC Most A 4:13(1:2,2:4,1:7). Branky Slovanu A: 4x Záruba, 3x Koukal, 2x Oberst, Witoš, Zeman. Sestava Slovanu A: Novák, Jenček, Koukal, Krejčík, Oberst, Witoš, Záruba, Zeman, Gežík. Slovan B porazil HC Most B 4:9(2:2,1:3,1:4). Branky Slovanu B: 7x Mašek, 2x Kanta. Sestava Slovanu B: Rabas, Grunt, Kanta, Mašek, Morávek, Rybka, Ryček, Sedláček, Svítek, Schindhelm, Trefný, Zörner.

V sobotu 7.11.2015 jede ročník 2009 na turnaj do Prahy, kde se utká s HC Spartou Praha A, HC Spartou Praha B a HC Vlky Jablonec.