Shrnutí výsledků mládeže 6.2. - 7.2.2016

08.02.2016 18:33

Dorost – V sobotu 6.2.2016 jel dorost k mistrovskému zápasu do Ostrova, kde vyhrál 6:9(3:2,3:2,0:5). Branky Slovanu: 3x Kubát, Tomeš, 1x Hynek, Doskočil, Liška.

V sobotu 13.2.2016 jede dorost k mistrovskému zápasu do Tachova.

Starší žáci – V sobotu 6.2.2016 hráli doma starší žáci mistrovský zápas s HC Baníkem Sokolov a prohráli o jediný gól 4:5. Branky Slovanu: 2x Šíma, 1x Adámek, Šugár. Sestava Slovanu: Vidím, Kašpar, Červíček, Veselý, Suttner, Čech, Adámek, Velhartický, Šíma, Šugár, Harajda.

V neděli 7.2.2016 jeli starší žáci k mistrovskému zápasu do Chebu a vybojovali remízu 7:7. Branky Slovanu: 3x Čech, 2x Šíma, 1x Adámek, Šugár. Sestava Slovanu: Vidím, Veselý, Červíček, Cimrman, Kašpar, Čech, Adámek, Šíma, Šugár, Velhartický, Suttner, Harajda.

V sobotu 13.2.2016 od 12,45 hod. hrají doma starší žáci mistrovský zápas s HC Energií Karlovy Vary.

Mladší žáci –  V sobotu 6.2.2016 hráli doma mladší žáci mistrovský zápas s HC Baníkem Sokolov a remizovali 3:3(0:1,2:0,1:2). Branky Slovanu: 2x Šprynar, 1x Bártl.

V neděli 7.2.2016 jeli mladší žáci k mistrovskému zápasu do Chebu a prohráli 7:4(1:0,4:2,2:2). Branky Slovanu: 2x Šprynar,1x Bártl, Zíval.

V sobotu 13.2.2016 od 12,45 hod. hrají doma mladší žáci mistrovský zápas s HC Energií Karlovy Vary.

Ročník 2006 –  V sobotu 6.2.2016 hrál doma ročník 2006 mistrovský zápas s Piráty Chomutov A a prohrál vysoko 4:12(0:2,3:8,1:2). Slovan po celé utkání tahal za kratší konce a zaslouženě prohrál. Branky Slovanu: 1x Podaný, Hauf, Bechyně, Stanko. Sestava Slovanu: Tarant, Holub, Zíval, Frolík, Bechyně, Slavíčková, Budiač, Podaný, Benešovský, Stanko, Holý, Sainer, Hauf, Kladivo, Buchcar, Jarý, Sedláček.

V sobotu 13.2.2016 od 9 hod. hraje doma ročník 2006 mistrovské utkání s HC Vervou Litvínov A.

Ročník 2007 – V neděli 7.2.2016 hrál doma ročník 2007 s B týmem mistrovský turnaj a skončil na 2.místě. V prvním zápase Slovan B nestačil na Piráty Chomutov B a prohrál 4:16. Branky Slovanu B: 4x Sedláček. V druhém zápase si Slovan B zpravil chuť a rozdrtil HC Vervu Litvínov A 32:1. Branky Slovanu B: 14x Sedláček, 6x Budiač, 5x Havlíček, 4x Trefný, 3x Poděbradský. Sestava Slovanu: Klöpsch, Trefný, Budiač, Sedláček, Poděbradský, Havlíček, Šugár.

V neděli 7.2.2016 jel ročník 2007 s A týmem k mistrovskému turnaji do Klášterce a skončil na 3.místě. V prvním zápase Slovan A prohrál s HC Kláštercem 16:7(6:3,7:0,3:4). Branky Slovanu A: 4x Kříž, 2x Slavíčková, 1x Vyšata. V druhém zápase Slovan A prohrál s HC Mostem B 9:13(4:3,2:4,3:6). Branky Slovanu A: 3x Kříž, Slavíčková, 2x Vyšata, 1x Čechová. Sestava Slovanu A: Krátký, Slavíčková, Čechová, Beneš, Kříž, Vondráček, Neubert, Vyšata.

Ročník 2008 – V neděli 7.2.2016 hrál doma ročník 2008 s B týmem mistrovský turnaj a skončil na 2.místě. V prvním zápase Slovan B remizoval s Piráty Chomutov B 7:7. Branky Slovanu B: 5x Beran D., 1x Witoš, Ryneš. V druhém zápase Slovan B porazil vysoko HC Vervu Litvínov A 19:6. Branky Slovanu B: 7x Ryneš, 4x Beran D., 3x Jirotka, 2x Beran M., Novák E., 1x Hezinová. Sestava Slovanu B: Voráček, Beran D., Beran M, Ryneš, Jirotka, Witoš, Hezinová, Novák, Svítek.

V neděli  7.2.2016 jel ročník 2008 s A týmem k mistrovskému turnaji do Klášterce a skončil na 3.místě. V prvním zápase Slovan A prohrál vysoko s HC Kláštercem 18:1(8:1,6:0,4:0). Po celé utkání tahal Slovan A za kratší konec a zaslouženě vysoko prohrál. Jedinou branku v zápase vstřelil v 15 minutě Šrůma, když snižoval na 8:1. V druhém zápase Slovan A již předvedl lepší výkon, ale i tak to na výhru nestačilo a prohrál s HC Mostem B 6:8(3:3,2:5,1:0). Slovan A utkání nezačal dobře a v 4 minutě prohrával 0:2, pak ale zabral a v 5 minutě Koukal snížil na 1:2 a tentýž hráč v 11 minutě vyrovnal na 2:2. V 13 minutě Mráz poslal Slovan A do vedení na 3:2, bohužel těsně před koncem první třetiny Most B vyrovnal na 3:3. Hned  na začátku druhé třetiny šel Most B do vedení 3:4. V 18 minutě Charvát vyrovnal na 4:4 a v 19 minutě poslal do vedení Slovan A Říčan na 5:4. Bohužel Slovanu A nevyšlo závěrečných pět minut druhé třetiny, kdy 4x inkasoval a Most B vedl 5:8. V třetí třetině Most B Slovan A drtil, ale Slovan A držel ve hře brankář Tomáš Zíval, který i přes velký tlak Mostu B udržel v této třetině čisté konto. V 44 minutě ještě Charvát snížil na konečných 6:8, na víc se Slovan A už nezmohl. Branky Slovanu A: 2x Koukal, Charvát, 1x Mráz, Říčan. Sestava Slovanu A: Zíval T., Ekrt M., Gežík, Háblt, Charvát, Koukal, Mráz, Říčan, Seydl, Šrůma.

V sobotu 13.2.2016 jede ročník 2008 s dvěma týmy k přátelskému zápasu do Ústí nad Labem.

Ročník 2009 – V neděli 14.2.2016 od 9.50 hod. hraje doma ročník 2009 s dvěma týmy přátelský zápas s HC Rytíři Kladno.

Ročník 2010 – V neděli 7.2.2016 hrál doma vůbec poprvé ročník 2010 přátelské utkání s HC Mostem, pro většinu dětí to byl vůbec první zápas. V zápase se všichni snažili, ale na Most to nestačilo a prohrálo se 4:22(0:8,0:1,1:8,3:5). Branky Slovanu: 4x Grunt. Sestava Slovanu: Slavíček, Rabas, Egerman, Ekrt F., Grunt, Kotouček, Rybka, Sedláček A., Slavík, Studený, Svítek, Šrůma V., Trefný A., Zetek, Brom, Kosma, Müller.