Shrnutí výsledků mládeže 8.3. - 9.3.2014

10.03.2014 21:11

Mladší žáci
V sobotu 8.3.2014 hráli mladší žáci mistrovský zápas v Chomutově a vyhráli 5:8. Branky Slovanu: 3x Adámek a Ekrt, 2x Bareš.V sobotu 15.3.2014 od 10 hod. čeká mladší žáky poslední mistrovský zápas v této sezóně a to doma přivítají HC Děčín B.

Ročník 2004
Ročníku 2004 byl odložen mistrovský zápas V Litvínově na 19.3.2014. Ve středu 5.3.2014 hrál ročník 2004 odložený zápas v Mostě a vyhrál 4:10. Branky Slovanu: 4x Bareš, 3x Ekrt, 1x Srb, Čech D. a Šprynar. V neděli 9.3.2014 hrál ročník 2004 doma mistrovský zápas s Kadaní a vyhrál 18:2. Branky Slovanu: 4x Ekrt a Bareš, 3x Srb, 2x Čech D. a Hynek F., 1x Cimrman, Kafka a Šprynar. Ve středu 19.3.2014 čeká ročník 2004 poslední mistrovský zápas a to na ledě Litvínova.

Ročník 2005
V sobotu 15.3.2014 hraje ročník 2005 od 8.30 hod. přátelský zápas proti HK Lev Slaný a v neděli 16.3.2014 čeká ročník 2005 poslední mistrovský turnaj v této sezóně a doma přivítá HC Kadaň a HC Draky z Bíliny.

Ročník 2006
V sobotu 8.3.2014 jel ročník 2006 s A týmem na turnaj do Sedlčan a na tomto turnaji obsadil 2 místo. Turnaj se hrál 2x každý s každým. V prvním zápase Slovan A porazil domácí HC Sršně Sedlčany přesvědčivě 8:0. Branky Slovanu A: 4x Horský, 2x Buchcar, 1x Budiač a Sainer. V druhém zápase hrál Slovan A opět proti HC Sršňům Sedlčany a vyhrál již menším rozdílem a to 4:1. Hned v první minutě se prosadil Zíval a ve druhé minutě to bylo již 2:0 zásluhou Málka. Sršni sice v 8 minutě snížili na 2:1, ale v závěru zápasu nejprve Horský zvýšil na 3:1 a v poslední minutě Štekl upravil na konečných 4:1. Ve třetím zápase hrál Slovan A proti HC Táboru a prohrál 1:5. Zápas se bohužel Slovanu A vůbec nepovedl a zaslouženě prohrál. Jedinou branku Slovanu A vstřelil Štekl a to v 7 minutě, kdy snižoval na 1:3. Bohužel tento zápas rozhodl o tom, že Slovan A turnaj nevyhraje. Ve čtvrtém zápase se Slovanu A povedla alespoň odplata a porazil HC Tábor 3:1. V tomto zápase Slovan A konečně zabral, začal konečně bojovat a zásluhou Buchcara šel ve 2 minutě do
vedení. V 7 minutě zvyšoval Horský na 2:0 a v 9 minutě to bylo zásluhou Málka již 3:0. V závěru Tábor pouze snížil na konečných 3:1, ale to mu nakonec stačilo k prvnímu místu na turnaji, protože vzájemné zápasy měl lepší než Slovan A. V pátém zápase hrál Slovan A proti HC Motoru České Budějovice a vyhrál 3:1. Zápas se pro Slovan A nevyvíjel dobře. Hned v 2 minutě Slovan A dostal gól z nařízeného trestného střílení, ale potom brankář Slovanu A Tarant zamknul branku a podržel svůj tým. V 8 minutě opět z nařízeného trestného střílení vyrovnal Štekl na 1:1. Ve 12 minutě nejdříve Horský našel Zívala a Slovan A šel do vedení na 2:1 a v téže minutě si oba role vyměnili Zíval našel Horského a ten pečetil na konečných 3:1. V šestém zápase Slovan A opět porazil HC Motor České Budějovice a to 3:0. Slovan A šel do vedení hned v první minutě, kdy Zíval našel Horského a bylo to 1:0. V 6 minutě Buchcar zvyšoval na 2:0 a v 7 minutě Zíval přidal 3 branku Slovanu A a upravil na konečných 3:0. V sedmém zápase Slovan A porazil TJ Lokomotivu Veselí nad Lužnicí 5:0. Branky Slovanu A: 3x Štekl a 2x Zíval. V posledním zápase Slovan A porazil TJ Lokomotivu Veselí nad Lužnicí 5:2 a tím pádem si zajistil konečné 2 místo na turnaji. Branky Slovanu A: 4x Horský a 1x Málek. Konečné pořadí na turnaji: 1. HC Kohouti Tábor 14 bodů, 2. HC Slovan Louny A 14 bodů, 3. HC Motor České Budějovice 8 bodů, 4. TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, 5. HC Sršni Sedlčany 1 bod. Branky Slovanu A na turnaji celkem: 12x Horský, 6x Štekl, 5x Zíval, 4x Buchcar, 3x Málek, 1x Sainer a Budiač. Sestava Slovanu A: Tarant, Holub, Horský, Zíval, Buchcar, Slavíčková, Štekl, Málek, Sainer, Budiač.

V neděli hrál B tým ročníku 2006 přátelský zápas v Bílině a prohrál těsně 11:10(4:3,5:3,2:4). Slovan B začal utkání dobře a zásluhou Budiače šel do vedení. Draci ale záhy vyrovnali na 1:1. Slovan B šel ale opět do vedení zásluhou Budiače na 1:2, ale Drakům se povedlo otočit na 3:2. Opět Budiač ale ještě dokázal srovnat na 3:3, ale těsně před koncem třetiny se opět prosadili Draci a vyhráli první třetinu 4:3. Na začátku druhé třetiny Draci zvýšili na 5:3. Bechyně snížil na 5:4. Potom ale přišla série branek Draků a Slovanu B odskočili na 9:4. V závěru třetiny přeci jen Slovan B snížil na 9:6, 2x se prosadil Budiač. Ve třetí třetině Slovan B dokázal snížit opět Budiačem na 9:7, ale Draci opět kontrolovali na 10:7. Slovan B dál bojoval a zásluhou Grase a opět Budiače snížil na rozdíl gólu na 10:9. V závěru ale Draci přidali 11 gól a Slovan B jen dokázal snížit na konečných 11:10 zásluhou Holýho, ale vyrovnat se Slovanu B již nepovedlo. Branky Slovanu B: 7x Budiač, 1x Bechyně, Gras a Holý.

Sestava Slovanu B: Holub, Bechyně, Holý, Hauf, Sainer, Budiač, Benešovský, Gras, Němota a Bártl.

V sobotu 15.3.2014 jede ročník 2006 s B týmem na turnaj do Roudnice, kde se ve skupině utká s HC Stadionem Litoměřice a s Draky z Bíliny. Tým A hraje v sobotu 15.3.2014 doma od 12 hod. přátelský zápas HC Energií Karlovy Vary.