Kobra si odváží z Loun 2 body za výhru 5:0

15.12.2013 16:23

Vážení členové HC Slovan Louny, již před startem soutěže jsem tipoval umístnění Slovanu po základní části 3-5 místo, které mě zatím na 100 % vychází. Neměl jsem velké oči, jak někteří jedinci, neboť v této soutěži několik let působím. Píšu proto, že mě mrzí, jak mnoho hráčů si neváží takových vynikajících podmínek, jaké jsou v Slovanu. Mimo Lomnice, která trenuje 2x týdně, všichni trenují 1x týdně a v čase po 21 h. Opět mimo Lomnice ostatní kluby platí příspěvky od 1.200 Kč do 2.200 Kč měsíčně. Hodina ledu je stojí od 3 500 výše. Mimo Lomnice a Hvězdy žádný ostatní klub v soutěži nemá zázemí. Byl jsem nadšen, když do listopadu na naše domácí zápasy chodilo tolik diváků, nejvíce ze soutěže a ostatní kluby nám toto záviděli. Ale z 10 odehraných zápasů na domácím ledě prohrát 6 x a 1 x remizovat je otřes. Na domácí zápasy se trenérům bude hlásit přes 20 lidí, ale když se jede ven, tak jich mnoho nemůže. Junioři by dostali příležitost, kdyby na treninky chodili, ale když se tam objeví 1 x týdně a ještě na to kašlou, je to těžké. Hráči Áčka za předvedené výkony, by se měli té hrstce věrných diváků omluvit, třeba zaplacením vstupného nebo klobásy, nebo po Novém roce, už chodit na Olympik a Zbraslav chodit nikdo nebude.

Jiří Hašek

http://www.kobrata02.banda.cz/webs/k/kobrata02/css/logo.png     HC Slovan Louny - HC Kobra Praha B

Datum utkání: 15.kolo, neděle 15.12.2013, 17:00
ranky a nahrávky: 19. Beránek (Procházka ml.), 28. Procházka ml. (Kostka), 46. Procházka ml. (Beránek), 46. Pawelski (Srkal), 56. Beránek (Švácha).
Rozhodčí: T.Plachý - Krebs, Pazourek.
Vyloučení: 6:11, navíc Kostka (K) 10 min.os.trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci:
Fotografie z utkání:
zde

Dorn (46. M.Charvát) - Kolčava, Sak, Krupka, Kučera, Srb, Bečka - Šedivý, Čech, Máša - Veselák, Vavrica, Hloucha - Marek Svoboda, Švarc, M.Dittrich, navíc od 21. Martin Svoboda a od 41. J.Červíček. Trenéři: Šedivý, Kovařík.

HC Kobra Praha B:

Remeš - Procházka st., Finkes, Makalouš, Šubrt, Gron, Maciboda, F.Svoboda, Beránek, Michalů, Kostka, Srkal, Sysel, Procházka ml., Zemek, Kynčl, Král, Švácha, Pawelski.
Trenér: Kopejtko.

Bude doplněna.