Slovan dohnal čtyřbrankové manko, nezvládl ale závěr utkání

08.11.2015 12:25

Kadaň vedla po druhé třetině 2:6, ale Slovan předvedl zlepšený výkon ve třetí třetině a v rozmezí pěti minut zvládl vyrovnat na 6:6. Dvě hrubky v závěru ale rozhodli o tom, že tři body do tabulky si zapíše Kadaň po výhře 8:6.

Fotografie z utkání ZDE

HC Slovan Louny - SK Kadaň B
6:8

(1:2,1:4,4:2)

Datum utkání: 4.kolo ústeckého přeboru, sobota 7.11.2015, 17:00
B
ranky a nahrávky: 18. Růžek (Šedivý, Kunrt), 23. M.Dittrich (Rais), 49. Veselák (M.Dittrich, Rais), 50. Salač (D.Dittrich, Gebelt), 51. Veselák (M.Dittrich, Rais), 54. Veselák (Rais, M.Dittrich) - 6. Polanský (Neprášek, Krpenský), 16. Polanský, 22. Hartman (Polanský), 30. Kočí (Bartók), 35. Paul (Kadlec), 39. Bartók, 58. Paul (Bartók), 59. Holán (Polanský).
Rozhodčí: Danylec - Tauš, Dyršmíd.
Vyloučení: 6:4, navíc Panocha 10 min.os.trest. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 35:39.