Slovan se trápil - rozhodne třetí zápas !!!

09.03.2017 10:06

Slovan odehrál druhé utkání ve finále  play-off ústecké ligy, bohužel neúspěšně.

Trhači Kadan "B" - HC Slovan Louny
6:3

(0:1,3:0,3:2)

Datum utkání: 2.kolo finále play-off ústeckého přeboru, středa 8.3.2017, 20:00
B
ranky a nahrávky:
23. Tenkač (Holán, Hartman), 28. Tenkač (Hartman), 38. Holán (Hartman, Polanský), 41. Holán (Krpenský), 43. Paul (Krpenský, Toman), 58. Paul (Polanský, Holán) - 3. Růžek (Kunrt, Šedivý), 44. Dalecký (Kousek, Vavrica), 57. Veselák.

Rozhodčí: Štěpán - Michajličenko, Lichtenberk.

Vyloučení: 5:6, navíc Derfler a Svoboda 10 min.os.trest + neproměněné trestné střílení (K).

Využití: 2:0  V oslabení: 0:1  Střely na branku: 36:34  Vhazování : 32:42i

Diváci: 210.  Průběh utkání: 0:1,5:1,5:2,5:3,6:3.

Trhači Kadan "B":

Damašek - Blažek, Chotaš, Holán, Kadlec, Koreš - Toman, Krpenský, Paul - Tenkač, Hartman, Polanský - Januška, Bartók, Hubínek.

HC Slovan Louny:

Dorn - Hloucha, Kunrt, Svoboda, Srb, Szakal, Kolčava - Šedivý, Růžek, Veselák - Dalecký, Kousek, Vavrica - Gebelt, Derfler, Csonka, od 56. navíc Červíček.

Slovan přijel do Kadaně "pro jisté" body a to se mu sakra nevyplatilo, lounští hráči nepůsobili jako tým, který si má odvézt ze severočeského města pohár vítězů.

Ikdyž první třetina dopadla pro Slovan dobře, když se hned v úvodu ze samostatného úniku trefil Růžek, již bylo na kadaňských hráčích vidět, že chtějí dnes zvítězit více než lounští borci.

A jak se dalo očekávat, Kadaň začala tlačit a vyvíjet si tlak na branku Loun. Ve druhé třetině se Slovan nestačil bránit a padaly góly, bohužel právě do sítě Slovanu. - 1:3

Ve třetí třetině byl úkol jasný. Za stavu 1:3 se snažit dát co nejrychleji kontaktní branku a pokusit se utkání otočit, jenže vše bylo právě naopak. Minutu po začátku třetiny se v přesilovce prosadil Krpenský a se Slovanem to už vypadalo špatně. Dokonce ve 3.minutě třetí periody si domácí pojistili vítězství pátým gólem, kdy před Dornem zůstali z nepochopitelných důvodu dva kadanští útočníci zcela sami.

Slovan ještě chtěl zabojovat a pravdou je, že si vytvořil i několik dobrých šancí, například příležitosti Veseláka či Růžka byly gólové, jenže štěstí prostě lounským ve středu nepřálo tak, jako v předešlém zápase.

V minutě 44. se trefil Dalecký a za stavu 5:2 to již vypadalo lépe. Slovan se snažil útočit, ale Kadaň bruslila v zápase více a také z toho přišel faul v podobě trestného střílení, které Dorn chytil a to Slovan bral jako hozenou rukavici.

Davidu Veselákovi se ještě tři minuty před koncem ze samostatného úniku podařilo snížit, ovšem potom přišel nervový zkrat nejprve Derflera, který vyfasoval 2+10 a následně neunesl situaci také kapitán Svoboda, který také jako jeho kolega putoval na trestnou lavici s trestem 10 minut za nesportovní chování. Celý účet Slovanu v Kadani uzavřel Hloucha, který fauloval v obraném pásmu a přesilovku 5 na 3 si Kadaň pohlídala a srazila definitivně Slovanu vaz.

V Kadani nebyl k vidění špatný hokej, ale Slovan Trhačům nestačil především v bruslení a hře do těla. V neděli se tedy odehraje pořádná bitva před domácími fanoušky - od 17:00h.

Sportu zdar , hokeji zvlášť a v neděli na modrý !