Slovan vyhrál nad Olympikem

10.11.2013 13:59

Začala druhá část soutěže a Slovan se opět střetl s Olympikem, který v prvním kole porazil 15:4. V sobotu se opakoval podobný výsledek a Slovan nasázel Olympiku 10 branek. Pěti brankami se blýskl Marek Švarc. Premiéru v letošní sezoně si odbyl z dřívějších sezon známý obránce Martin Svoboda a junior Daniel Dittrich.

1:10

(0:1,0:4,1:5)

Datum utkání: 10.kolo, sobota 9.11.2013, 19:50
B
ranky a nahrávky: 57. Richter - 1. Šedivý (Čech), 30. Švarc, 30. Čech (Švarc), 37. Švarc (Svoboda, Srb), 38. Veselák, 41. Šedivý (Sak), 48. Švarc (M.Dittrich), 50. D.Dittrich (Švarc), 54. Švarc (Šedivý), 56. Švarc (Šedivý).
Rozhodčí: Synek - Výborný, Krátký
Vyloučení: 7:8, navíc Mařík a Braniš 5+TH, Krnáč 10 min.os.trest. (všichni OL) Využití: 0:4. V oslabení: 0:1. Diváci: 13, z toho 12 fanklub Louny. Střely na branku: 22:51.

J.Furbacher (41. R.Furbacher) - Mařík, Duchan, Krnáč, Jasanský - Čáp, Richter, Meszároš - Frančík, Žilík, Štípek - Braniš
. Trenér: Mařík.

HC Slovan Louny:

Dorn (41. M.Charvát) - F.Červíček, T.Kučera, Krupka, Sak, Martin Svoboda, Srb - Šedivý, Čech, Hloucha - Veselák, Zetka, J.Červíček - Švarc, M.Dittrich, Vavrica - D.Dittrich Trenéři: Šedivý, Kovařík.

Reportáž

Tento zápas mě bude ještě dlouho ležet v žaludku, než celý sled událostí strávím. K zápasu do ICE Areny v Letňanech Slovan odcestoval v 16 lidech do pole + 2 golmani. Premiéra v Metropolitním přeboru čekala na obránce Martina Svobodu a útočníka juniora Dittricha Daniela, který hned v prvém zápase mezi muži zaznamenal branku. Do 3. třetiny pustil do branky Dominik Dorn Martina Charváta, který též poprvé v soutěžním ročníku zasáhl do bojů o mistrovské body. Pro zranění nemohli na Letňanský led vyjet Kolčava, Máša, Bečka, Prokeš. Z pracovních důvodů nemohli Gebelt a Marek Svoboda. A pruhovaný dres si oblékl náš věrný vrátný Honza Pazourek, který pískal zápasy v Ústecké soutěži.

Lukáš Turza v soutěžním ročníku 2013/14 hostuje v klubu HC Olympik Praha, ale zranění ho do branky nepustilo. Škoda, těšil jsem se na jeho předvedený výkon proti mateřskému klubu.

Jiří Hašek

Sled událostí

1. minuta - GOL - nejrychlejší branka sezony Šedivý Ondřej (Čech Jan)                           0:1

Slovan vyhrál vhazování a po spolupráci Čech - Šedivý v čase 00:09 úvodní branka zápasu

5. minuta - tlak Slovanu pokračuje, střelecké pokusy Dittrich M. - Veselák - Vavrica - Hloucha

6. minuta - vyloučen hráč HC Olympik Frančík za podražení

7. minuta - Dittrich M. vyzkoušel pozornost domácího golmana

8. minuta - končící přesilová hra bez využití

10. minuta - Srb a Vavrica střely na branku

13. minuta - NEUZNANÝ GOL- Červíček J. střílel po hvizdu čárového rozhodčího

15. minuta - vyloučen Hloucha za podražení

17. minuta - vyloučen hráč HC Olympik Krnáč za faul s kolenem

Šedivý střela na branku při hře 4 na 4

19. minuta - v přesilovce Slovan ani jednou nevystřelil na domácího brankáře

20. minuta - aktivně hrající Švarc 3x střela na branku

v 1. třetině zásahy brankářů  15 - 6

23. minuta - spolupráce Veselák - Krupka, stále bez změny stavu

- vyloučen Červíček J. za sekání

27. minuta - Krupka tvrdá střela od modré

30. minuta - 2 NEUZNANÉ GOLY - Švarc a Vavrica, rozhodčí se nedíval, bylo to na něho moc rychlé

GOL - Švarc Marek bez asistence                                                         0:2

GOL - Čech Jan asistence Šedivý Ondřej - po 9 vteřinách už vedeme 0:3

vyloučen hráč HC Olympik Frančík za nedovolené bránění

31. minuta - vyloučen Zetka za nedovolené bránění (rozhodčí si ho spletl s Dittrichem M.)

Švarc a Svoboda při hře 4 na 4 střely na branku

32. minuta - vyloučen Červíček Fr. za podražení, hra 4 na 3

domácí tým přes půl minuty zapomněl, že mají hrát přesilovku a hráli ve 4

34. minuta - Dittrich M. unikl všem domácím, ale jeho solo zůstalo bez změny skore

35. minuta - vyloučen hráč HC Olympik Čáp za hákování

Šedivý a Krupka střely v přesilové hře

37. minuta - vyloučen hráč HC Olympik Štípek za hrubost

hrajeme přesilovou hru 5 na 3

GOL - Švarc Marek asistence Svoboda Martin, Srb Radek          0:4

Slovan využívá přesilovou hru 5 na 3

38. minuta - GOL - Veselák David bez asistence v přesilové hře 5 na 4           0:5

39. minuta - vyloučen Zetka za hákování

40. minuta - Švarc v olabení sám na brankáře, byl faulován

TS - Švarc neproměnil

vyloučen hráč HC Olympik Štípek za hákování

ve 2. třetině zásahy brankářů 13 - 8

41. minuta - oba týmy mění brankáře

GOL - Šedivý Ondřej asistence Sak Zdeněk v přesilové hře     0:6

42. minuta - premierová střela mezi muži Dittricha D.

44. minuta - Červíček J. a Dittrich M. střely na branku

46. minuta - hráč HC Olympik Mařík obdržel trest 5 + TH za zranění v oblasti hlavy a krku

Červíček Fr. byl po zákroku ošetřován a byl též vyloučen na 2 minuty za držení protihráče

trest odseděl jeho bratr

48. minuta - GOL - Švarc Marek asistence Dittrich Martin při hře 4 na 4      0:7

50. minuta - GOL - Dittrich Daniel asistence Švarc Marek  v přesilovce        0:8

vyloučen hráč HC Olympik Krnáč za zásah do oblasti hlavy a krku OT

vyloučen Šedivý za hrubost

53. minuta - Dittrichové a Svoboda střely na branku

vyloučen hráč HC Olympik Braniš za hákování

54. minuta - GOL - Švarc Marek asistence Šedivý Ondřej                              0:9

Slovan využívá přesilovou hru

56. minuta - vyloučen Vavrica za hru s kolenem

GOL - Švarc Marek asistence Šedivý Ondřej v oslabení            0:10

57. minuta - vyloučen hráč HC Olympik Braniš na 5 + TH za hru s vysokou holí

GOL - Richter Pavel při hře 4 na 4 snižuje na konečných           1:10

58. minuta - Kučera a Dittrich M. střely na branku

60. minuta - Svoboda střela na branku

ve 3. třetině zásahy brankářů 14 - 7