25.09.2017 07:08

Informační servis výsledků HC Slovanu Louny

Výsledky HC Slovanu Louny 20.-24.9.2017

Muži

Ve středu 20.9.2017 hráli doma muži mistrovské utkání s HC Lovosicemi a vyhráli 5:3(1:0,2:2,2:1). Branky Slovanu: 3x Rais, 1x Srb, Růžek.

Sestava Slovanu: Charvát T., Charvát M., Svoboda, Vavrica, Kolčava, Srb, Hloucha, Sak, Szakal, Rais, Veselák, Gebelt, Růžek, Červíček, Prokeš, Vojtěchovský, Zetka.

V neděli 24.9.2017 jeli muži k mistrovskému utkání do Litoměřic, kde hráli s HC Stadionem Litoměřice B a vyhráli 4:9(3:3,1:1,0:5). Branky Slovanu: 2x Kolčava, Rais, Veselák, 1x Šedivý, Prokeš, Červíček.

Sestava Slovanu: Dorn(b), Charvát M., Kolčava, Svoboda, Srb, Sak, Vavrica, Hloucha, Rais, Růžek, Szakal, Šedivý, Prokeš, Veselák, Gebelt, Zetka, Červíček.

V neděli 1.10.2017 od 17 hod. hrají doma muži mistrovské utkání s SK Kadaní B.

Starší dorost

Starší dorost jel v neděli 24.9.2017 k mistrovskému utkání do Bíliny, kde hrál s Piráty Chomutov B a prohrál 6:3. Branky Slovanu: 1x Brejcha, Tomeš, Doskočil.

Ve čtvrtek 28.9.2017 od 10 hod. bude hrát doma starší dorost mistrovské utkání s HC Energií Karlovy Vary B.

V sobotu 30.9.2017 jede starší dorost k mistrovskému utkání do Ústí nad Labem.

Mladší dorost

Mladší dorost jel v sobotu 23.9.2017 k mistrovskému utkání do Bíliny, kde hrál s Piráty Chomutov C a prohrál 10:1(2:0,4:0,4:1). Branky Slovanu: 1x Šíma.

V neděli 1.10.2017 od 11.15 hod. bude hrát mladší dorost mistrovské utkání s HC Stadionem Litoměřice.

Starší žáci

V sobotu 23.9.2017 hráli doma starší žáci mistrovské utkání s HC Mariánské Lázně a vyhráli 13:1(5:0,4:0,4:1). Branky Slovanu: 4x Šprynar, 3x Cimrman, 2x Čech, 1x Fischer, Lochovský, Štys, Srb.

Ve čtvrtek 28.9.2017 jedou starší žáci k mistrovskému utkání do Mostu.

V sobotu 30.9.2017 od 12 hod. hrají doma starší žáci mistrovské utkání s HC Tachovem.

Mladší žáci

V sobotu 23.9.2017 hráli doma mladší žáci A mistrovské utkání s HC Mariánské Lázně a vyhráli 14:0(4:0,4:0,6:0). Branky Slovanu: 3x Bechyně, 2x Sainer, Stanko, 1x Zíval, Kříž, Slavíčková, Frolík, David, Budiač, Benešovský.

Sestava Slovanu: Krátký(b), Zíval, Frolík, Bechyně, Stanko, Benešovský, Sainer, Budiač, Havlíček, Holý, Slavíčková, David, Poděbradský, Kříž.

V neděli 24.9.2017 hráli doma mladší žáci B mistrovské utkání s HC Rebel Město Nejdek a prohráli 2:7(0:3,1:1,1:3). Branky Slovanu B: 1x Poděbradský, Havlíček.

Sestava Slovanu: Klöpsch(b), Jarý, Šugár, Trefný, Kříž, Budiač, Havlíček, Poděbradský, Heller, Beran D, Vyšata, Neubert, Láník, Kurucz, Beran M., Ryneš.

Ve čtvrtek 28.9.2017 jedou mladší žáci A k mistrovskému utkání do Mostu, kde budou hrát s Mosteckými Lvi A.

Ve čtvrtek 28.9.2017 jedou mladší žáci B k mistrovskému utkání do Mostu, kde budou hrát s Mosteckými Lvi B.

V sobotu 30.9.2017 od 12 hod. hrají doma mladší žáci A mistrovské utkání s HC Tachovem.

V neděli 1.10.2017 od 9 hod. hrají doma mladší žáci B mistrovské utkání s HC Roudnicí.

Ročník 2008

V neděli 24.9.2017 ročník 2008 s B týmem hrál doma mistrovský turnaj a obsadil 3.místo.

V prvním zápase Slovan B porazil HC Děčín B 11:0(6:0,1:0,4:0). Branky Slovanu B: 3x Hromada, 2x Hezinová, Ekrt M., 1x Šrůma, Witoš, Záruba, Mráz.

V druhém zápase Slovan B prohrál s HC Stadionem Litoměřice B 9:10(0:3,5:3,4:4). Branky Slovanu B: 3x Novák, 2x Mráz, 1x Šrůma, Witoš, Háblt, Záruba.

Ve třetím zápase Slovan B prohrál s Piráty Chomutov B 7:14(3:5,3:5,1:4). Branky Slovanu B: 3x Šrůma, 2x Ekrt M., 1x Hezinová, Mráz.

Sestava Slovanu B: Říčan(b), Záruba, Witoš, Mráz, Hezinová, Ekrt M., Háblt, Hromada, Novák, Seydl, Šrůma.

V neděli 1.10.2017 jede ročník 2008 s A týmem na mistrovský turnaj do Děčína, kde bude hrát s HC Děčínem A a HC Roudnicí.

Ročník 2009

V neděli 24.9.2017 jel ročník 2009 s A i B týmem k přátelskému zápasu do Mostu.

Slovan A porazil Mostecký Lvi A 3:8(0:1,1:4,2:3). V zápase byl Slovan A lepším týmem, lépe bruslil. V první třetině padla jediná branka a tu dal v 6 minutě Krejčík a poslal Slovan A do vedení 0:1. V druhé třetině v 19 minutě Zörner zvyšoval na 0:2. Ve 20 minutě se povedlo Mostu A snížit na 1:2, ale v 21 minutě Krejčík dal na 1:3, v 23 minutě Kocián na 1:4 a v 24 minutě Kanta upravil na 1:5,

Branky Slovanu A: 3x Krejčík, 2x Kocián, 1x Kanta, Rabas, Zörner.

Sestava Slovanu A: Zíval(b), Jenček, Kanta, Kocián, Krejčík, Rabas, Zörner.

Slovan B prohrál s Mosteckými Lvi B 11:3(4:1,4:1,3:1). Branky Slovanu B: 2x Oberst, 1x Koukal. Sestava Slovanu B: Mašek(b), Janeček, Koukal, Morávek, Novotný, Oberst, Ryček, Sázavský, Slavíček.

V sobotu 30.9.2017 od 8.30 hod. bude hrát ročník 2009 s A i B týmem přátelský zápas s HC Slavií Praha.

Ročník 2010

Od soboty 23.9.2017 do neděle 24.9.2017 se ročník 2010 zúčastnil turnaje v České Lípě a obsadil 5.místo.

V sobotu 23.9.2017 v prvním zápase ve skupině Slovan porazil HC Poděbrady 9:8(1:4,4:1,4:3). Branky Slovanu: 5x Grunt, 2x Šrůma, Studený. V druhém zápase ve skupině Slovan porazil HC Slavoj Zbraslav 7:3(3:0,4:0,0:3). Branky Slovanu: 4x Grunt, 1x Studený, Šrůma, Ekrt. Ve třetím zápase ve skupině Slovan prohrál s HC Dynamem Pardubice 1:20(1:8,0:8,0:4). Branky Slovanu: 1x Šrůma. Ve čtvrtém zápase ve skupině Slovan porazil HC Junior Mělník 8:3(1:1,4:1,3:1). Branky Slovanu: 5x Grunt, 1x Ekrt, Šrůma, Egerman. V neděli 24.9.2017 nejprve Slovan dohrával pátý zápas ve skupině s HC Českou Lípou a vyhrál 7:3(2:0,3:2,2:1) a obsadil ve skupině 2.místo. Branky Slovanu: 4x Grunt, 1x Ekrt, Šrůma, Kotouček.

Ve čtvrtfinále bohužel Slovan nestačil na HC Hvězdu Praha a prohrál 5:13(3:4,0:5,2:4). Branky Slovanu: 3x Grunt, 2x Šrůma.

V zápase o 5 místo Slovan porazil HC Slavoj Zbraslav 3:2(1:0,2:1,0:1). Branky Slovanu: 2x Grunt, 1x Ekrt.

Sestava Slovanu: Keprta(b), Egerman, Ekrt, Grunt, Kotouček, Maier, Rybka, Studený, Svítek, Šimek, Šrůma, Trefný.