06.11.2016 21:59

Informační servis  - Mládež HC Slovan Louny

Dorost

V sobotu 5.11.2016 jel dorost k mistrovskému zápasu do Benešova a prohrál 5:4.

V neděli 13.11.2016 od 15.45 hod. hraje doma dorost mistrovský zápas s HC Poděbrady.

Starší žáci

V sobotu 12.11.2016 od 11 hod. hrají starší žáci doma mistrovský zápas s HC Děčínem.

Mladší žáci

V úterý 1.11.2016 jeli mladší žáci k mistrovskému utkání do Ústí nad Labem, kde prohráli těsně 3:2(0:0,3:0,0:2). V první třetině se hrál vyrovnaný zápas. Bohužel Slovanu nevyšla druhá třetina, kterou prohrál 3:0. Až ve třetí třetině Slovan snížil po brankách Budiače v 44 minutě a Buchcara v 58 minutě na 3:2, ale vyrovnat se mu už nepovedlo. Sestava Slovanu: Fridrich(b), Tarant(b), Zíval, Frolík, Stanko, Slavíčková, Kladivo, Benešovský, Hauf, Götzl, Buchcar, Bechyně, Budiač, Sainer, Frischer, Holý, Podaný.

V sobotu 12.11.2016 od 9 hod. hrají doma mladší žáci mistrovské utkání s HC Děčínem.

Ročník 2007

V sobotu 5.11.2016 jel ročník 2007 k přátelskému zápasu do Prahy, kde hráli s HC Letci Letňany a prohráli 13:8(6:3,4:4,3:1). Sestava Slovanu: Krátký(b), Havlíček, Budiač, Sedláček, Trefný, Kříž, Poděbradský, Láník, Vondráček, Beneš, Abashin, Kurucz, Neubert, Vyšata, Slavíčková, Novák J.

V neděli 6.11.2016 jel ročník 2007 s A týmem k mistrovskému turnaji do Ústí nad Labem a obsadil 2.místo. V prvním zápase Slovan A porazil  HC Vervu Litvínov B 14:6(2:2,6:2,6:2). V druhém zápase Slovan A prohrál s domácím HC Slovanem Ústí nad Labem 6:4(1:2,4:1,1:1). Sestava Slovanu A: Klöpsch(b), Trefný, Sedláček, Havlíček, Šugár, Beran D., Heller, Abašin, Beneš, Láník.

V neděli 6.11.2016 jel ročník 2007 s B týmem k mistrovskému turnaji do Klášterce a obsadil 3. místo. V prvním zápase Slovan B prohrál s domácím HC Kláštercem 6:4(1:1,2:2,3:1). V druhém zápase Slovan B prohrál s HC Stadionem Litoměřice A 4:8(2:5,2:1,0:2). Sestava Slovanu B: Krátký(b), Hezinová, Budiač, Poděbradský, Vyšata, Kříž, Jirotka, Vondráček, Neubert, Kurucz.

V sobotu 12.11.2016 jede ročník 2007 s A týmem k mistrovskému turnaji do Litoměřic, kde se utká s HC Stadionem Litoměřice B, HC Slovan Ústí nad Labem A a SK Kadaní.

Ročník 2008

V sobotu 5.11.2016 jel ročník 2008 k přátelskému zápasu do Chomutova, kde prohrál 28:6(8:2,7:4,13:0). Branky Slovanu: 2x Jirotka, 1x Beran D., Heller, Čechová, Hezinová. Sestava Slovanu: Voráček(b), Říčan(b), Beran D., Heller, Jirotka, Beran M., Ekrt, Hezinová, Ryneš, Čechová, Mráz.

V neděli 13.11.2016 od 9 hod. bude hrát doma ročník 2008 mistrovský turnaj za účasti HC Stadionu Litoměřice A a ESC Drážďany.

Ročník 2009

V sobotu 5.11.2016 jel ročník 2009 s  B týmem k přátelskému zápasu do Chomutova a vyhrál 5:16(2:4,0:6,3:6). První třetinu se hrál ještě vyrovnaný hokej. Slovan B šel do vedení v 5 minutě brankou Maška, v 7 minutě Piráti B srovnali na 1:1. V 9 minutě Novotný z trestného střílení poslal Slovan B do vedení 1:2. V 10 minutě Grunt dával na 1:3. V 15 minutě Piráti B snížili na 2:3, ale v téže minutě Ekrt zvýšil na 2:4. Od druhé třetiny Slovan B byl již jasně lepší a zaslouženě zvítězil. Branky Slovanu B: 6x Grunt, 3x Kocián, Mašek, 1x Novotný, Ryček, Sázavský, Erkt. Sestava Slovanu B: Slavíček(b), Grund, Jenček, Kocián, Kondrát, Laube, Mašek, Novotný, Ryček, Sázavský, Ekrt F., Grunt.

V neděli 6.11.2016 hrál doma ročník 2009 s A týmem přátelské utkání s HC Mostem A a vyhrál 16:2(3:0,6:0,4:0,3:2). Utkání se hrálo na 4x 20 minut. V úvodu se hrál vyrovnaný hokej, ale postupně Slovan A přebíral otěže zápasu. První branka padla v 11 minutě zásluhou Krejčíka, v 14 minutě opět Krejčík zvyšoval na 2:0 a v 20 minutě Krejčík završil hattrick na 3:0. Od druhé třetiny byl již Slovan jasně lepší a bylo jen otázkou skóre, kolik utkání skončí. V zápase předvedl skoro neprůstřelnost brankář Zíval, který poprvé inkasoval až v 69 minutě za stavu 14:1. Branky Slovanu A: 5x Krejčík, 3x Mašek, Oberst, 2x Záruba, 1x Kanta, Koukal, Rabas. Sestava Slovanu A: Jenček, Záruba, Koukal, Kanta, Mašek, Novotný, Krejčík, Oberst, Morávek, Oberst, Sázavský, Kocián.

Ročník 2010

V neděli 6.11.2016 hrál doma ročník 2010 přátelský zápas s HC Mostem a v utkání hrané na 4x 20 minut prohrál 12:30(3:7,4:6,2:8,3:9). Branky Slovanu: 9x Grunt, 2x Slavík, 1x Egerman. Sestava Slovanu: Šrůma(b), Egerman, Ekrt, Grunt, Kotouček, Müller, Rybka, Sedláček, Slavík, Studený, Svítek, Trefný.