Souhrn výsledků mládeže 10.9.-11.9.2016

16.09.2016 20:05

Souhrnný výsledkový servis mládeže HC SLOVAN LOUNY.

Starší žáci

V neděli 11.9.2016 hráli starší žáci první mistrovské utkání na Kladně a prohráli 9:3(2:0,0:2,7:1). Branky Slovanu: 2x Kašpar, 1x Veselý.

V sobotu 17.9.2016 od 11 hod. hrají doma starší žáci mistrovské utkání s HC Lvem Ústí nad Labem.

Mladší žáci

V neděli 11.9.2016 hráli mladší žáci první mistrovské utkání na Kladně a konečně zabrali a vyhráli 2:10(1:2,1:3,0:5). Hned první akce na bránu a v 17 sekundě Slovan po brance Götzla vedl 0:1. Pak se hra vyrovnala a Kladnu se povedlo v 14 minutě vyrovnat na 1:1. V 17 minutě Slovan opět vedl a opět po brance Götzla 1:2. V druhé části v 23 minutě ještě Kladno vyrovnalo na 2:2, ale v 31 minutě Zíval poslal Slovan opět do vedení 2:3, v 32 minutě Buchcar propálil vše, co bylo před ním a Slovan vedl 2:4. V 40 minutě zvyšoval Frolík na 2:5. V třetí třetině postupně dávali góly Suja, Podaný, Zíval, Frolík a skóre uzavřel sekundu před koncem na 2:10 Buchcar. Výborný výkon v zápase předvedli oba brankáři Fridrich a Tarant. Branky Slovanu: 2x Zíval, Götzl, Frolík, Buchcar, 1x Suja, Podaný. Sestava Slovanu: Fridrich(b), Tarant(b), Zíval, Frolík, Götzl, Slavíčková, Suja, Holý, Podaný, Benešovský, Buchcar, Stanko, Fischer, Slušný, David, Hauf.

V sobotu 17.9.2016 od 9 hod. hrají doma mladší žáci mistrovské utkání s HC Lvem Ústí nad Labem.

Ročník 2007

V sobotu 10.9.2016 hrál doma ročník 2007 první přátelský zápas na velké hřiště s HC Meteorem Třemošná a prohrál 3:6(1:2,2:3,0:1). Hrál se pěkný a vyrovnaný zápas. Sestava Slovanu: Krátký(b), Trefný, Sedláček, Jarý, Budiač, Havlíček, Poděbradský, Kříž, Vyšata, Šugár, Beran D., Vondráček, Neubert, Kurucz, Láník, Zlatohlávek.

V neděli 11.9.2016 hrál ročník 2007 s A i B týmem přátelský zápas na malém hřišti. Slovan A prohrál s Piráty Chomutov A 11:10(5:1,4:6,2:3). Po celé utkání se hrál vyrovnaný zápas. Sestava Slovanu A: Klöpsch(b), Jarý, Sedláček, Budiač, Havlíček, Trefný, Kříž, Poděbradský, Šugár.

Slovan B porazil Piráty Chomutov B 9:11(2:4,5:4,2:3). I v tomto zápase se hrál vyrovnaný hokej, tentokrát se šťastnějším koncem pro Slovan B. Sestava Slovanu B: Krátký(b), Láník, Vondráček, Neubert, Beneš, Kurucz, Zlatohlávek, Vyšata.

V neděli 18.9.2016 od 12.45 hod. hraje doma ročník 2007 s A i B týmem přátelský zápas s Piráty Chomutov.

Ročník 2008

V neděli 11.9.2016 hrál doma ročník 2008 s A i B týmem přátelský zápas s HC Vervou Litvínov. Slovan A porazil vysoko HC Vervu Litvínov A 25:8. Branky Slovanu A: 8x Heller, 5x Beran D, , 3x Ryneš, 2x Jirotka, Čechová, Hezinová, 1x Beran M., Ekrt, Hromada.

Již méně se dařilo Slovanu B, který prohrál s HC Vervou Litvínov B vysoko 4:41. Branky Slovanu B: 2x Novák E., 1x Šrůma, Mráz. Sestava Slovanu B: Říčan(b), Svítek, Šrůma, Novák E., Mráz, Charvát, Ekrt, Háblt, Gežík, Seydl.

Ročník 2009

V sobotu 10.9.2016 jel ročník 2009 na turnaj do Třemošné a obsadil 7.místo. I ročník 2009 na turnaji předvedl zlepšený výkon. V prvním zápase ve skupině Slovan prohrál s HC Čerty Ostrov 3:6(3:2,0:4). Slovan měl v zápase výraznou převahu, kterou ale nedokázal proměnit v góly. Zato Ostrov z brejků trestal a v 9 minutě vedl 0:2. Ještě v 9 minutě Záruba snížil na 1:2 a v 10 minutě Kocián vyrovnal na 2:2. V 15 minutě Rabas otočil stav na 3:2 pro Slovan. Bohužel v druhé části Slovan pokračoval v neproměňování šancí a Ostrov z minima vytěžil maximum a nakonec vyhrál 3:6. Branky Slovanu: 1x Záruba, Rabas, Kocián.

V druhém zápase Slovan prohrál s HC Vlky Jablonec 5:9(1:3,4:6). Slovan zaspal úvod zápasu a ve 4 minutě prohrával 0:3. Pak se sice Slovan zvednul a bojoval, ale na obrat v zápase to nestačilo. Branky Slovanu: 1x Kanta, Oberst, Rabas, Witoš, Záruba.

Ve třetím zápase Slovan remizoval s HC Slavojem Zbraslav 5:5(0:3,5:2). Slovan i nadále pokračoval v neproměňování šancí, Zbraslav své šance proměňovala a tak po první části prohrával Slovan 0:3. Když v 20 minutě byl stav 0:4, zdálo se, že je rozhodnuto, ale v 21 minutě Záruba snížil na 1:4, v 23 minutě Rabas na 2:4, V 25 minutě ještě Zbraslav dala branku na 2:5. V 26 minutě Witoš snížil na 3:5. V 28 minutě Krejčík dal na 4:5 a v poslední minutě Koukal vyrovnal na konečných 5:5. Branky Slovanu: 1x Koukal, Krejčík, Witoš, Rabas, Záruba.

Jeden bod znamenal ale pouze umístění na 4 místě ve skupině a utkání o 7 místo s HC Energií Karlovy Vary, který nakonec Slovan zvládl a připsal si první výhru v nové sezóně a to 5:1(4:0,1:1). V tomto zápase bylo rozhodnuto prakticky ve 3 minutě, když po dvou brankách Witoše a jedné Maška vedlo Slovan 3:0. V 15 minutě Zeman zvyšoval na 4:0 a v 22 minutě Záruba na 5:0. V 25 minutě Vary dali jediný úspěch a snížili na konečných 5:1. Branky Slovanu: 2x Witoš, 1x Mašek, Záruba, Zeman. Konečné pořadí turnaje: 1.HC Sparta Praha, 2.HC Vlci Jablonec, 3.HC Meteor Třemošná, 4.HC Slavoj Zbraslav, 5. HC Čerti Ostrov, 6. HC Plzeň 1929, 7.HC Slovan Louny, 8.HC Energie Karlovy Vary. Celkem branek Slovanu na turnaji: 4x Witoš, Záruba, 3x Rabas, 1x Kanta, Kocián, Koukal, Krejčík, Mašek, Oberst, Zeman. Sestava Slovanu: Zíval(b), Slavíček(b), Jenček, Kanta, Kocián, Koukal, Krejčík, Mašek, Morávek, Oberst, Rabas, Witoš, Záruba Zeman. Zpestřením turnaje bylo závěrečné foto s Martinem a Michalem Strakovými.

V neděle 18.9.2016 od 11.15 hod. hraje doma ročník 2009 s A i B týmem přátelský zápas s HC Mostem.

Ročník 2010

V neděli 11.9.2016 hrál svůj turnaj i ročník 2010, sice obsadil 4.místo, ale i tento ročník předvedl zlepšené výkony. V prvním zápase prohrál Slovan s HC Poděbrady 3:5(1:4,2:1). Branky Slovanu: 1x Šrůma, Trefný, Keprta.

V druhém zápase Slovan nestačil na HC Buldoky Neratovice a prohrál 3:19. Branky Slovanu: 1x Grunt, Studený, Šrůma.

Ve třetím zápase Slovan vybojoval remízu s HK Kralupy nad Vltavou 4:4. Branky Slovanu: 2x Grunt, 1x Müller, Ekrt. Konečné pořadí turnaje: 1.HC Buldoci Neratovice, 2. HC Poděbrady, 3. HK Kralupy nad Vltavou, 4. HC Slovan Louny. Sestava Slovanu: Egerman(b), Ekrt, Grunt, Keprta, Rybka, Sedláček, Slavík, Studený, Svítek, Šrůma, Trefný, Müller, Musil.