Souhrnný výsledkový servis mládeže HC SLOVAN LOUNY.

Dorost

V neděli 25.9.2016 jede dorost k prvnímu mistrovskému utkání do Poděbrad.

Starší žáci

V sobotu 17.9.2016 hráli doma mladší žáci mistrovské utkání s HC Slovanem ústečtí Lvi a vyhráli 6:3(3:1,1:0,2:2). Branky Slovanu: 2x Čech, 1x Šugár, Kašpar,Velhartický,Fryč.

V sobotu 24.9.2016 jedou starší žáci k mistrovskému zápasu do Děčína.

Mladší žáci

V sobotu 17.9.2016 hráli doma mladší žáci mistrovské utkání s HC Slovanem Ústečtí Lvi a utkání skončilo remízou 4:4(2:1,1:1,1:2). Ve vyrovnaném zápase šel Slovan do vedení v 7 minutě brankou Bechyněho, v 11 minutě Slovan po brance Sainera vedl již 2:0. V 18. minutě Lvi snížili na 2:1. Hned na začátku druhé třetiny v 21 minutě Lvi srovnali na 2:2. V 27 minutě ujel Buchcar a poslal Slovan opět do vedení na 3:2. Lvi v poslední třetině přidali a výsledek dokázali otočit, nejprve v 46 minutě vyrovnali a v 49 minut šli do vedení 3:4. Slovan zbraně nesložil a dočkal se vyrovnání v 56 minutě z nařízeného trestného střílení Stankem na 4:4. V závěru již Slovan odolal velkému tlaku Lvů a udržel remízu. Branky Slovanu: 1x Bechyně, Sainer, Buchcar, Stanko. Sestava Slovanu: Fridrich(b), Tarant(b), Zíval, Götzl, Frolík, Slavíčková, Kladivo, Podaný, Bechyně, Benešovský, Buchcar, Stanko, Hauf, David, Fischer, Holý, Sainer.

V sobotu 24.9.2016 jedou mladší žáci k mistrovskému zápasu do Děčína.

Ročník 2007

V sobotu 17.9.2016 jel ročník 2007 k přátelskému zápasu na velké hřiště do Litoměřic, kde vyhrál 2:5(2:3,0:2). Sestava Slovanu: Klöpsch(b), Krátký(b), Jarý, Budiač, Trefný, Havlíček, Sedláček, Šugár, Poděbradský, Kříž, Jirotka, Láník, Zlatohlávek, Kurucz, Neubert, Beneš.

V neděli 18.9.2016 hrál ročník 2007 s dvěma týmy přátelský zápas s Piráty Chomutov. Slovan A prohrál s Piráty Chomutov A 13:16(4:9,4:2,5:5). Sestava Slovanu: Krátký(b), Šugár, Sedláček, Havlíček, Kříž, Heller, Poděbradský, Jarý, Budiač, Trefný.

Slovan B porazil Piráty Chomutov B 14:9(7:1,2:2,5:6). Sestava Slovanu B: Klöpsch(b), Beran D., Jirotka, Láník, Zlatohlávek, Neubert, Vondráček, Beran M, Kurucz, Beneš.

V neděli 25.9.2016 od 8 hod. ročník 2007 s A i B týmem se v Lounech zúčastní turnaje za účasti HC Meteoru Třemešná, HC Mostu a HC Buldoků Neratovice.

Ročník 2008

V sobotu 24.9.2016 od 8 hod. ročník 2008 s A i B týmem se v Lounech zúčastní turnaje za účasti HC Sparty Praha, HC Mostu a HC Slovanu Ústeckých Lvů.

Ročník 2009

V neděli 18.9.2016 hrál ročník 2009 s dvěma týmy přátelský zápas s HC Mostem. Slovan A porazil vysoko HC Most A 25:5(5:0,13:3,7:2). Od začátku byl Slovan A jednoznačně lepší a zaslouženě zvítězil rozdílem třídy. Branky Slovanu A: 9x Krejčík, 6x Záruba, 5x Koukal, 4x Witoš, 1x Kanta. Sestava Slovanu A: Zíval(b), Slavíček(b), Záruba, Witoš, Kanta, Zörner, Krejčík, Koukal, Mašek, Kondrát.

Slovanu B se již tolik nedařilo a prohrál s HC Mostem B 10:15(3:6,2:7,5:2). Slovan B po dvě třetiny tahal za slabší konec. Ve třetí třetině se ale jeho výkon zlepšil a skóre alespoň snížil na konečných 10:15. Branky Slovanu B: 4x Grunt, 2x Oberst, Ekrt, 1x Studený, Slavík. Sestava Slovanu B: Slavíček(b), Zíval(b), Grund, Kocián, Laube, Morávek, Oberst, Rabas, Ryček Sázavský, Grunt, Ekrt, Studený, Slavík.

Od soboty 24.9. do neděle 25.9. se ročník 2009 zúčastní dvoudenního turnaje v České Lípě, kde se ve skupině postupně střetne s HC Predátory Česká Lípa, HC Kometou Brno,  SK Černošice, HC Slavojem Zbraslav a slovenským účastníkem MHC Martin.

Ročník 2010

V sobotu 17.9.2016 jel ročník 2010 k přátelskému zápasu do Mostu, kde prohrál 24:11(8:2,4:5,12:4). Branky Slovanu: 3x Grunt, Müller, 2x Trefný, 1x Sedláček, Slavík, Rybka. Sestava Slovanu: Egerman(b), Ekrt, Grunt, Kotouček, Müller, Rybka, Sedláček, Slavík, Studený, Trefný.

V sobotu 24.9.2016 se ročník 2010 zúčastní turnaje v Neratovicích, kde se utká s HC Buldoky Neratovice, HC Poděbrady.