25.09.2016 19:36

Souhrnný výsledkový servis mládeže HC SLOVAN LOUNY.

Mládež HC Slovanu Louny 24.9.-25.9.2016

Dorost

V neděli 25.9.2016 hrál mistrovské utkání dorost v Poděbradech, kde vyhrál 1:11(0:7,1:3,0:1). Branky Slovanu: 3x Šíma, 2x Hynek, Hotový, Čonka, 1x Šugár, Kašpar. Sestava Slovanu: Petržílka(b), Doskočil, Tarant, Veselý, Hloucha, Kašpar,Šíma, Čonka, Harajda, Hynek, Hotový, Šugár,

V sobotu 1.10.2016 od 15.30 hod. hraje doma dorost s HC Černošicemi.

Starší žáci

V sobotu 24.9.2016 hráli starší žáci mistrovský zápas v Děčíně a vyhráli vysoko 1:20(0:6,1:9,0:5). Branky Slovanu: 3x Čech, Srb, Cimrman, Štys, Kašpar, 2x Lochovský, 1x Šugár, Velhartický, Blaho.

Ve středu 28.9.2016 od 11 hod. hrají doma starší žáci s HC Stadionem Litoměřice.

V sobotu 1.10.2016 jedou starší žáci k mistrovskému zápasu do Mostu.

Mladší žáci

V sobotu 24.9.2016 hráli mladší žáci mistrovské utkání v Děčíně a vyhráli 3:9(0:3,2:4,1:2). Branky Slovanu: 4x Frolík, 3x Benešovský, 1x Fischer, Podaný. Sestava Slovanu: Tarant(b), Holub(b), Zíval, Frolík, Götzl, Kladivo, Slavíčková, Podaný, Benešovský, Bechyně, Stanko, Buchcar, David, Fischer, Hauf, Sainer, Holý.

Ve středu 28.9.2016 od 9 hod. hrají doma mladší žáci s HC Stadionem Litoměřice.

V sobotu 1.10.2016 jedou mladší žáci k mistrovskému zápasu do Mostu.

Ročník 2007

V neděli 25.9.2016 hrál doma ročník 2007 s A i B týmem turnaj.

Slovan A obsadil na turnaji 1.místo.

V prvním zápase Slovan A porazil těsně HC Most 7:6(4:1,3:5). V druhém zápase Slovan A porazil HC Meteor Třemošná

14:7(7:1,7:6). Ve třetím zápase Slovan A porazil HC Buldoky Neratovice A 17:2(9:1,8:1). Sestava Slovanu A: Klöpsch(b), Jarý, Havlíček, Sedláček, Jirotka, Trefný, Šugár, Budiač, Poděbradský, Kříž.

Slovan B na turnaji obsadil 2.místo.

V prvním zápase Slovan B porazil HC Most B 13:9(7:4,6:5). V druhém zápase Slovan B až na nájezdy prohrál s HC Meteorem Třemošná B 5:6(2:1,3:4). Ve třetím zápase Slovan B porazil HC Buldoky Neratovice B 11:6(5:5,6:1). Sestava Slovanu B: Krátký(b), Novák, Hezinová, Heller, Beran D., Beran M., Láník, Ryneš, Čechová, Kurucz, Vondráček.

V sobotu 1.10.2016 jede ročník 2007 s A týmem k mistrovskému turnaji do Děčína, kde se utká s HC Děčínem A a HC Slovanem Ústečtí Lvi B.

V neděli 2.10.2016 od 9 hod. bude hrát ročník 2007 doma s B týmem mistrovský turnaj za účasti HC Děčín B, HC Stadionu Litoměřice B a Pirátů Chomutov B.

Ročník 2008

V sobotu 1.10.2016 jede ročník 2008 s A i B týmem k přátelskému zápasu do Prahy do Letňan.

Ročník 2009

Ročník 2009 hrál od soboty 24.9.2016 do neděle 25.9.2016 dvoudenní turnaj v České Lípě a obsadil 8.místo.

V prvním zápase Slovan prohrál s HC Českou Lípou 0:7(0:2,0:3,0:2). Slovanu se tento zápas vůbec nepovedl a zaslouženě prohrál.

V druhém zápase Slovan prohrál s HC Kometou Brno 3:5(0:2,2:2,1:1). První třetinu Slovan pokračoval ve výkonu z prvního zápasu a prohrál ji 0:2. V druhé třetině ale došlo k zlepšení . Sice Brno v 12 minutě dávalo na 0:3, ale v 14 minutě Záruba snížil na 1:3 a v 19 minutě Koukal dal na 2:3. V 20 minutě Brno zvýšilo na 2:4. Ve třetí třetině se hrál vyrovnaný hokej, Brno nejprve v 28 minutě dalo na 2:5 a v 30 minutě Witoš upravil na konečných 3:5. Branky Slovanu: 1x Záruba, Koukal, Witoš.

Ve třetím zápase se konečně střelecky probral i Slovan a odnesla to HC Slavie Praha B po výhře Slovanu 13:1(3:1,5:0,5:0). Již v druhé minutě Zeman poslal Slovan do vedení na 1:0. Slavie ještě v 5 minutě vyrovnala na 1:1. V 8 minutě se trefil Krejčík na 2:1 a v 12 minutě dával na 3:1 Oberst. Od druhé třetiny již Slovan naprosto dominoval a zaslouženě vyhrál. Branky Slovanu: 3x Krejčík, Oberst, Witoš, 1x Koukal, Záruba, Zeman, Zörner.

Čtvrtý zápas byl přímý souboj o postup do čtvrtfinále s HC Slavoj Zbraslav. Slovan tento zápas vyhrál 4:1(2:1,1:0,1:0). Hrál se vyrovnaný a bojovný zápas. Slovan šel do vedení v 9 minutě brankou Koukala. Zbraslav v 10 minutě vyrovnala na 1:1, ale v téže minutě Záruba poslal Slovan opět do vedení 2:1. V 12 minutě zvyšoval Kocián na 3:1. Ve třetí třetině v 22 minutě pečetil výhru Slovanu Witoš na konečných 4:1. Branky Slovanu: 1x Koukal, Záruba, Kocián, Witoš.

V pátém zápase Slovan hrál se slovenským účastníkem MHC Martin a prohrál 2:10(0:3,1:3,1:4). Slovan bojoval, ale na lepší Martin neměl. Branky Slovanu: 2x Koukal.

Slovan obsadil ve skupině čtvrté místo a ve čtvrtfinále nastoupil proti vítězi druhé skupiny HC Děčínu, na který nestačil a prohrál 2:10(0:2,0:4,2:4). Slovan odolával pouze v první třetině do 7 minuty, kdy šel Děčín do vedení a v 10 minutě zvýšil na 0:2 a postupně navyšoval skóre na svou stranu. Za Slovan se v zápase 2x prosadil Koukal.

V zápase o celkové 7.místo Slovan prohrál s HC Slavií Praha A 0:3(0:0,0:2,0:1). Slovan v zápase sice bojoval, ale postupně mu docházely síly a nakonec prohrál 0:3.

Branky celkem Slovanu na turnaji: 7x Koukal, 5x Witoš, 3x Záruba, Krejčík, Oberst, 1x Kocián, Zeman, Zörner.

Sestava Slovanu: Zíval(b), Slavíček(b), Kocián, Koukal, Krejčík, Mašek, Morávek, Novotný, Oberst, Rabas, Witoš, Záruba, Zeman, Zörner.

Konečné pořadí turnaje: 1. HC Děčín, 2. MHC Martin, 3. HC Vlci Jablonec, 4.HC Kometa Brno, 5.HC Meteor Třemošná, 6.HC Česká Lípa, 7.HC Slavie Praha A, 8.HC Slovan Louny, 9.HC Poděbrady, 10.HC Slavoj Zbraslav, 11.HC Bílí Tygři Liberec, 12.HC Slavie Praha B.

V sobotu 1.10.2016 od 8 hod. bude hrát ročník 2009 s A i B týmem turnaj za účasti HC Meteoru Třemošná, HC Slavie Praha a HC Energie Karlovy Vary.

Ročník 2010

V sobotu 24.9.2016 jel ročník 2010 na turnaj do Neratovic, kde obsadil 4.místo.

V prvním zápase Slovan prohrál s HC Buldoky Neratovice 2:10(1:2,1:9). Branky Slovanu: 1x Grunt, Trefný.

V druhém zápase Slovan prohrál s HC Rakovníkem 0:14(0:6,0:8).

V třetím zápase se Slovan dočkal výhry, když porazil HC Poděbrady 9:6(5:5,4:1). Branky Slovanu: 5x Grunt, 2x Müller, 1x Studený, Sedláček.

Ve čtvrtém zápase Slovan prohrál s HC Spartou Praha 2:12(1:3,1:9). Branky Slovanu: 1x Grunt, Trefný.

Sestava Slovanu: Šrůma(b), Ekrt, Grunt, Rybka, Sedláček, Studený, Trefný, Kotouček, Müller.

Pořadí turnaje: 1.HC Buldoci Neratovice, 2.HC Rakovník, 3.HC Sparta Praha, 4.HC Slovan Louny, 5.HC Poděbrady.

V sobotu 1.10.2016 jede ročník 2010 opět na turnaj do Neratovic, kde se utká s HC Buldoky Neratovice, HC Poděbrady, HC Sršni Kutná Hora, HC Most.