Souhrn výsledků mládeže 26.12.-30.12.2016

30.12.2016 22:09

Mládež HC Slovanu Louny 26.12.-30.12.2016

Dorost

V neděli 8.1.2017 od 10.30 hod. bude hrát doma dorost mistrovské utkání s HC Podblanicko(Benešov).

Mladší žáci

Ve středu 28.12.2016 proběhl turnaj mladších žáků Memoriál M.Pihrta a Slovan skončil na 3.místě. V prvním zápase Slovan porazil HC Hvězdu Praha 3:2(1:0,2:2). Branky Slovanu: 1x Stanko, Benešovský, Götzl. V druhém zápase Slovan prohrál s HC Baníkem Sokolov 0:9(0:4,0:5). Ve třetím zápase Slovan porazil HC Buldoky Neratovice 1:0(0:0,1:0). Branky Slovanu: 1x Jarý. Slovan obsadil v tabulce 3.místo. V boji o konečné 3.místo Slovan porazil HC Buldoky Neratovice 4:2. Branky Slovanu: 1x Sainer, Bechyně, Jarý, Budiač. Celkem branek Slovanu na turnaji: 2x Jarý, 1x Benešovský, Götzl, Sainer, Bechyně, Budiač.

Sestava Slovanu: Fridrich(b), Tarant(b), Frolík, Podaný, Zíval, Slavíčková, Kladivo, Budiač, Bechyně, Benešovský, Buchcar, Holý, Hauf, Jarý, Stanko, Sainer, Suja, Götzl. Konečné pořadí turnaje: 1.HC Baník Sokolov, 2.HC Hvězda Praha, 3.HC Slovan Louny, 4.HC Buldoci Neratovice.

Ročník 2007

V pátek 30.12.2016 proběhl Vánoční turnaj ročníku 2007 a Slovan skončil na 2.místě. V prvním zápase Slovan remizoval s HC Stadionem Litoměřice 4:4(2:2,2:2). V druhém zápase Slovan opět remizoval s HC Kobrou Praha 2:2(2:1,0:1). Ve třetím zápase Slovan vysoko porazil HC Českou Lípu 14:2(7:1,7:1). Sestava Slovanu: Klöpsch(b), Krátký(b), Jarý, Sedláček, Trefný, Budiač, Šugár, Poděbradský, Kříž, Vyšata, Láník, Kurucz, Jirotka, Neubert, Abashin, Beneš.

V neděli 8.1.2017 jede ročník 2007 k mistrovskému zápasu do Kadaně.

Ročník 2008

V sobotu 7.1.2017 jede ročník 2008 s A týmem k mistrovskému turnaji do Lovosic, kde se utká s HC Stadionem Litoměřice B a HC Slovanem Ústí nad Labem.

V neděli 8.1.2017 jede ročník 2008 s B týmem k mistrovskému turnaji do Litvínova, kde se utká s HC Vervou Litvínov B a HC Mostem A.

Ročník 2009

V úterý 27.12.2016 proběhl Vánoční turnaj ročníku 2009 a Slovan modří skončil na 1.místě a Slovan bílý obsadil 6.místo.

V prvním zápas Slovan modří vyhrál nad HC Mostem 12:4(6:1,6:3). Branky Slovanu modří: 5x Kanta, Záruba, 1x Oberst, Witoš. V souběžně hraném zápase Slovan bílý prohrál s HC Hvězdou Praha 2:8(0:4,2:4). Branky Slovanu bílý: 1x Mašek, Zörner. V druhém zápase Slovan modří porazil Slovan bílý 11:6(6:2,5:4). Branky Slovan modří: 4x Záruba, 3x Kanta, 2x Oberst, 1x Morávek, Witoš. Branky Slovanu bílý: 2x Krejčík, Mašek, 1x Zörner, Grunt. Ve třetím zápase Slovan modří porazil HC Hvězdu Praha 11:1(7:1,4:0). Branky Slovanu modří: 5x Záruba, 2x Koukal, Witoš, 1x Kanta, Oberst. Ve třetím zápase Slovan bílý prohrál až na nájezdy s HC Energií Karlovy Vary 8:9(4:6,4:2). Branky Slovanu bílý: 3x Mašek, 2x Zörner, 1x Kocián, Krejčík, Grunt. Ve čtvrtém zápase Slovan modří porazil SK Černošice 9:2(2:1,7:1). Byl to vlastně souboj o konečné první místo na turnaji. V první třetině se hrál vyrovnaný hokej, Slovan modří šel do vedení v 5 minutě brankou Witoše. Černošice vyrovnali v 12 minutě na 1:1. V 15 minutě Kanta poslal Slovan modří do vedení 2:1 a od druhé třetiny již Slovan modří hru jasně ovládnul a tím pádem i celý turnaj. Branky Slovanu modří: 5x Oberst, 2x Witoš, 1x Kanta, Záruba. Ve čtvrtém zápase Slovan bílý prohrál s SK Černošice 5:8(5:2,0:5). Branky Slovanu bílý: 2x Kocián, Zörner, 1x Mašek. V pátém zápase Slovan modří přehrál HC Energii Karlovy Vary 12:5(6:3,6:2). Branky Slovanu modří: 3x Kanta, Koukal, Oberst, 2x Záruba, 1x Witoš. V pátém zápase Slovan bílý prohrál s HC Mostem 6:11(2:3,4:8). Branky Slovanu bílý: 2x Kocián, Grunt, 1x Krejčík, Rabas. Konečné pořadí turnaje: 1.HC Slovan Louny modří, 2.SK Černošice, 3.HC Most, 4.HC Hvězda Praha, 5.HC Energie Karlovy Vary, 6.HC Slovan Louny bílý. Celkem branek na turnaji Slovanu modří: 17x Záruba, 13x Kanta, 12x Oberst, 7x Witoš, 5x Koukal, 1x Morávek. Sestava Slovanu modří: Slavíček(b), Kanta, Jenček, Witoš, Záruba, Oberst, Koukal, Morávek, Ryček. Celkem branek na turnaji Slovanu bílý: 7x Mašek, 6x Zörner, 5x Kocián, 4x Krejčík, Grunt, 1x Rabas. Sestava Slovanu bílý: Keprta(b), Kocián, Krejčík, Laube, Mašek, Novotný, Rabas, Sázavský, Zörner, Grund, Grunt, Šrůma, Studený.

Ve středu 28.12.2016 jel ročník 2009 na Vánoční turnaj do Roudnice, kde obsadil 3.místo. V prvním zápase ve skupině Slovan prohrál s HC Buldoky Neratovice 4:12(1:7,3:5). Slovanu se zápas nepovedl za zaslouženě podlehl. Branky Slovanu: 1x Kanta, Koukal, Rabas, Zörner. V druhém zápase Slovan vyhrál nad týmem z Německa Jung Panther Jonsdorf přesvědčivě 10:0(5:0,5:0). Branky Slovanu: 3x Koukal, 2x Oberst, 1x Kocián, Mašek, Witoš, Záruba, Zörner. Ve skupině Slovan obsadil 2.místo. V zápase o 3 místo Slovan porazil HK Kralupy nad Vltavou 5:3(4:3,1:0). Úvod zápasu se Slovanu příliš nepovedl a v 2 minutě prohrával už 0:2. V 4 minutě Kanta snížil na 1:2. V 5 minutě Kralupy zvýšily na 1:3, ale pak se Slovan rozjel. V 8 minutě Krejčík snížil na 2:3. V 12 minutě Záruba vyrovnal na 3:3 a obrat dovršil ve 14 minutě Kocián na 4:3. V druhé části se hrál bojovný hokej a čekalo se na vyrovnání nebo potvrzení vedení. V 28 minutě rozhodl o zisku třetího místa Kanta, když zvýšil na konečných 5:3. Celkem branek na turnaji: 4x Koukal, 3x Kanta, 2x Kocián, Oberst, Záruba, Zörner, 1x Krejčík, Mašek, Witoš. Sestava Slovanu: Slavíček(b), Jenček, Kanta, Záruba, Witoš, Krejčík, Mašek, Novotný, Rabas, Koukal, Kocián, Morávek, Oberst, Zörner.

V neděli 8.1.2017 od 9 hod. hraje ročník 2009 s A týmem mistrovské utkání s HC Slovanem Ústí nad Labem.

Ročník 2010

V pondělí 26.12.2016 jel ročník 2010 k Vánočnímu turnaji do Mostu a obsadil 2.místo. V prvním zápase Slovan prohrál s HC Mostem 10:5. Branky Slovanu: 2x Grunt, Müller, 1x Trefný. V druhém zápase Slovan prohrál na nájezdy s HC Poděbrady 8:9. Branky Slovanu: 4x Grunt, 1x Slavík, Šrůma, Trefný, Studený. Ve třetím zápase Slovan porazil vysoko HC Letce Letňany 18:1. Branky Slovanu: 8x Grunt, 4x Müller, 3x Šrůma, 1x Studený, Svítek, Musil.

V semifinále Slovan porazil HC Poděbrady 7:6. Branky Slovanu: 4x Grunt, 3x Šrůma. Ve finále Slovan prohrál s HC Mostem 12:3. Branky Slovanu: 1x Slavík, Šrůma, Grunt.

Sestava Slovanu: Keprta(b), Grunt, Müller, Studený, Svítek, Šrůma, Trefný, Musil, Slavík.