29.01.2017 19:36

Informační servis mládeže HC Slovan Louny

Mládež HC Slovanu Louny 28.1.-29.1.2017

Dorost

V sobotu 28.1.2017 jel dorost k mistrovskému zápasu do Kutné Hory a vyhrál 2:4(1:3,1:1,0:0). Branky Slovanu: 1x Rejnek, Hynek, Brejcha M., Šíma. Sestava Slovanu: Petržilka(b), Brejcha L., Doskočil, Hloucha, Veselý, Kašpar, Šíma, Čonka, Tarant, Hynek, Rejnek, Brejcha M., Harajda, Hotový.

V sobotu 4.2.2017 od 10.30 hod. hraje doma dorost mistrovský zápas s HC Roudnicí.

Starší žáci

V sobotu 28.1.2017 jeli starší žáci k mistrovskému zápasu do Litvínova a prohráli 4:2(2:2,0:0,2:0). Branky Slovanu: 1x Lochovský, Šprynar.

V neděli 29.1.2017 hráli doma starší žáci mistrovské utkání s HC Tachovem a prohráli 7:9.

V pátek 3.2.2017 od 11 hod. hrají doma starší žáci mistrovské utkání s HC Stadionem Litoměřice.

V sobotu 4.2.2017 jedou starší žáci k mistrovskému zápasu do Chomutova.

Mladší žáci

V sobotu 28.1.2017 jeli mladší žáci k mistrovskému zápasu do Litvínova a prohráli 8:4(4:1,2:1,2:2). Slovan do zápasu vstoupil špatně a už v 13 minutě prohrával 3:0. V 16 minutě Podaný snížil na 3:1, ale v téže minutě Litvínov zvýšil na 4:1. V 26 minutě už to bylo 5:1 pro Litvínov. V 29 minutě Benešovský snížil na 5:2, ale v 33 minutě Litvínov navyšoval na 6:2. V třetí třetině v 41 minutě Zíval snížil na 6:3. V 55 minutě Litvínov dal na 7:3. V 57 minutě Benešovský snižoval na 7:4, ale poslední slovo v zápase měl Litvínov když v 59 minutě dal na konečných 8:4. Branky Slovanu: 2x Benešovský, 1x Zíval, Podaný. Sestava Slovanu: Tarant(b), Zíval, Frolík, Podaný, Slavíčková, Sainer, Benešovský, Stanko, Bechyně, Holý, Buchcar, Fischer, David, Fiala, Götzl.

V neděli 29.1.2017 hráli doma mladší žáci mistrovské utkání s HC Tachovem a smolně v závěru prohráli 4:5(0:1,0:1,4:3). Ve vyrovnaném zápase šel do vedení v 10 minutě Tachov. Slovan dlouho neproměňoval své šance a pro změnu gólmani Slovanu likvidovali šance hráčů Tachova. Až v 32 minutě opět Tachov byl šťastnější a šel do vedení 0:2. Přestřelka se ale strhla ve 3.třetině. Nejprve v 41 minutě Stanko snížil na 1:2. V 51 minutě Benešovský vyrovnal na 2:2 a v 52 minutě dokonal obrat Slovanu v zápase Bechyně a otočil na 3:2. Bohužel z vedení se Slovan radoval pouze 39 sekund a Tachov srovnával v 53 minutě na 3:3. V čase 58.16 Tachov šel do vedení 3:4. Slovan to ale nezabalil a Zíval v čase 58.45 srovnal na 4:4. Šťastnější v závěru byli přeci jen hráči Tachova, když vítězný gól dali v čase 59.04 na 4:5. V závěru se ještě Slovan pokusil o vyrovnání, ale to se mu už nepovedlo. Branky Slovanu: 1x Stanko, Benešovský, Bechyně, Zíval. Sestava Slovanu: Tarant(b), Fridrich(b), Zíval, Frolík, Podaný, Sainer, Benešovský, Stanko, Bechyně, Holý, Buchcar, Fischer, David, Fiala, Budiač.

V pátek 3.2.2017 od 9 hod. hrají doma mladší žáci mistrovské utkání s HC Stadionem Litoměřice.

V sobotu 4.2.2017 jedou mladší žáci k mistrovskému zápasu do Chomutova.

Ročník 2007

V sobotu 28.1.2017 hrál doma ročník 2007 mistrovský zápas s HC Draky Bílina a vyhráli jednoznačně 15:1(4:1,4:0,7:0). Sestava Slovanu: Krátký(b), Trefný, Budiač, Sedláček, Šugár, Kříž, Vyšata, Vondráček, Neubert, Kurucz, Heller, Jarý, Beran D., Beran M..

V sobotu 4.2.2017 od 8.30 hod. hraje doma ročník 2007 mistrovský zápas s HC Mostem.

Ročník 2008

V neděli 29.1.2017 hrál doma ročník 2008 přátelský zápas na velké hřiště s HC Spartou Praha a prohráli 6:10. Branky Slovanu: 3x Beran D., 1x Heller, Ekrt T., Mráz. Sestava Slovanu: Voráček(b), Beran D., Heller, Ekrt T., Trefný, Mráz, Ryneš, Hezinová, Beran M., Svítek, Čechová, Novák E., Hromada, Záruba, Háblt, Ekrt M., Seydl.

V sobotu 4.2.2017 jede ročník 2008 k mistrovskému turnaji do Klášterce, kde se utká s HC Kláštercem a HC Mostem B.

V neděli 5.2.2017 od 9 hod. hraje doma ročník 2008 mistrovský turnaj za účasti Pirátů Chomutov B a HC Vervy Litvínov A.

Ročník 2009

V sobotu 28.1.2017 jel ročník 2009 pro velkou marodku nakonec jen s jedním týmem k přátelskému zápasu do Prahy, kde se střetl s HC Hvězdou Praha a vyhrál 1:6(0:2,1:2,0:2). Ve vyrovnaném zápase byl Slovan hlavně lepší v proměňování šancí. Hned v 1 minutě poslal Slovan do vedení Zörner. V 5 minutě zvyšoval Oberst na 0:2. V druhé třetině v 21 minutě se povedlo Hvězdě dát jediný gól v zápase a snížila na 1:2. V 26 minutě Zörner zvyšoval na 1:3 a v 27 minutě Oberst dal na 1:4. Ve třetí třetině v 38 a v 44 minutě se prosadil 2x Kocián a uzavřel skóre na 1:6. V zápase opět zachytal výborně brankář Zíval, který pouze jedinkrát inkasoval. Branky Slovanu: 2x Zörner, Oberst, Kocián. Sestava Slovanu: Zíval(b), Slavíček, Jenček, Zörner, Rabas, Kocián, Oberst, Sázavský, Ryček, Morávek, Laube, Janeček.

Ročník 2010

V sobotu 28.1.2017 jel ročník 2010 k přátelskému zápasu do Ústí nad Labem. Nejprve Slovan prohrál se Slovanem Ústím nad Labem A 9:2(3:1,6:1). Branky Slovanu: 1x Rybka, Müller. V druhém zápase si Slovan zpravil chuť a porazil vysoko HC Slovan Ústí nad Labem B 13:0(7:0,6:0). Branky Slovanu: 5x Müller, 2x Sedláček, Studený, Musil, 1x Egerman, Rybka. Sestava Slovanu: Keprta(b), Egerman, Sedláček, Studený, Rybka, Müller, Musil, Tarant.