Souhrn výsledků mládeže 31.3.-2.4.2017

02.04.2017 20:07

Mládež HC Slovanu Louny 31.3.-2.4.2017

Mladší žáci

Od soboty 1.4.2017 do neděle 2.4.2017 jeli mladší žáci na turnaj do Hodonína a obsadili 6.místo. V sobotu 1.4.2017 v prvním zápase Slovan prohrál s HC Tachovem 1:5(1:2,0:3). Branky Slovanu: 1x Fischer. V druhém zápase Slovan prohrál s HC Zubr Přerov 2:8(1:3,1:5). Branky Slovanu: 1x Bechyně, Buchcar. V třetím zápase Slovan prohrál s HC Duklou Jihlava 0:8(0:6,0:2).

V neděli 2.4.2017 hrál Slovan čtvrtý zápas s HC Slezanem Opava těsně 0:1(0:0,0:1). V pátém zápase Slovan prohrál s SHKM Hodonín 2:11(0:7,2:4). Branky Slovanu: 2x Bechyně. Celkem branek na turnaji: 3x Bechyně, 1x Buchcar, Fischer. Sestava Slovanu: Tarant(b), Zíval, Podaný, Frolík, Slavíčková, Stanko, Bechyně, Benešovský, Budiač, Holý, Buchcar, Fischer, David, Kříž, Havlíček.

Konečné pořadí turnaje: 1. HC Dukla Jihlava,2. HC Zubr Přerov, 3.SHKM Hodonín , 4. HC Slezan Opava, 5.HC Tachov, 6.HC Slovan Louny.

Ročník 2008

Od pátku 7.4.2017 do neděle 9.4.2017 jede ročník 2008 na turnaj do Ostravy.

Ročník 2009

Od pátku 31.3.2017 do neděle 2.4.2017 hrál ročník 2009 mezinárodní turnaj v Mostě – Easter Cup a obsadil 11.místo.

V pátek 31.3.2017 v prvním zápase Slovan prohrál s týmem z Německa Deggendorf SC 4:6(2:2,2:4). Slovan utkání začal dobře, když hned v první minutě Zörner poslal Slovan do vedení. Deggendorf se ale potom zlepšil a byl lepším týmem. V 4 minutě vyrovnal a v 11 minutě už vedl 1:2. V 20 minutě se Slovanu zásluhou Kociána povedlo vyrovnat na 2:2. I druhou část Slovan začal dobře a v 25 minutě ho poslal Mašek do vedení 3:2. V 27 minutě se udála nevídaná věc. Deggendorf zahrával trestné střílení, které se zahrávajícím hráčem jeli i další tři hráči německého týmu a rozhodčí gól i přes velké protesty uznal a bylo vyrovnáno na 3:3. To se Slovanem zatřáslo a Deggendorf šel v 28 minutě do vedení 3:4. V 30 minutě ještě Koukal vyrovnal na 4:4, ale Deggendorf v 32 a 37 minutě dvěma góly rozhodl o své výhře 4:6. Branky Slovanu: 1x Kocián, Koukal, Mašek, Zörner.

V druhém zápase Slovan vůbec nestačil na tým z Lotyšska Pardaugava a prohrál 2:16(1:7,1:9). Slovan šel sice do vedení v první minutě po brance Kanty, ale pak přišla smršť lotyšského týmu. V závěru zápasu už jen Morávek korigoval na konečných 2:16. Branky Slovanu: 1x Kanta, Morávek.

Ve třetím zápase hrál Slovan nerozhodně s HC Mostem 5:5(3:1,2:4). Slovan šel dovedení v 7 minutě po brance Krejčíka. V 15 minutě Koukal zvýšil na 2:0 a v 16 minutě Mašek zvyšoval na 3:0. V 17 minutě Most snížil na 3:1. V druhé části Slovan zvýšil zásluhou Koukala v 24 minutě na 4:1. Pak ale přišlo zlepšení Mostu a v 30 minutě bylo vyrovnáno 4:4. V 33 minutě Kocián poslal Slovan do vedení 5:4, ale poslední slovo měl Most, když v 38 minutě vyrovnal na konečných 5:5. Branky Slovanu: 2x Koukal, 1x Kocián, Krejčík, Mašek.

Ve čtvrtém zápase Slovan prohrál s Bulls 2009 2:7(0:5,2:2). V první části dával góly pouze Bulls. V druhé části v 25 minutě zvyšoval Bulls na 0:6. V 33 minutě se přeci jen prosadil i Slovan a Zörner snížil na 1:6. V 34 minutě Krejčík snížil na 2:6. V 38 minutě upravil Bulls na konečných 2:7. Branky Slovanu: 1x Zörner, Krejčík.

V 5 zápase se Slovan konečně dočkal výhry, když porazil Czech Stars Team B vysoko 25:0(16:0,9:0). Branky Slovanu. 5x Krejčík, 4x Kanta, 3x Oberst, Zörner, 2x Koukal, Sázavský, 1x Jenček, Kocián, Mašek, Rabas, Slavíček, Zeman.

V 6 zápase ve skupině Slovan prohrál s HC Letci Letňany A 5:8(2:4,3:4). Slovan zápas nezačal dobře a hned v první minutě prohrával 0:1. V 5 minutě vyrovnal Kanta a v 7 minutě poslal Slovan do vedení Krejčík. Bohužel zkrat Slovanu přišel v 18 minutě, kdy obdržel 3 góly a hned prohrával 2:4. V druhé části v 24 minutě Zörner snížil na 3:4, ale v 27, 28 a 29 minutě Letňany navýšily skóre na 3:7. V 30 minutě Kanta snížil na 4:7. V 32 minutě Letňany daly na 4:8. Poslední slovo v zápase měl Krejčík v 34 minutě upravil na konečných 5:8. Branky Slovanu: 2x Kanta, Krejčík, 1x Zörner.

Slovan ve skupině obsadil 6 místo.

V neděli 2.4.2017 vyhrál Slovan zápas o 11 místo s HC Kryzhinkou Kyjev 7:5(2:0,5:5). Ve vyrovnaném zápase šel Slovan do vedení po brance Kanty hned v první minutě. V 16 minutě Koukal zvyšoval na 2:0. Opět zkrat Slovanu přišel na začátku druhé části kdy během 5 minut 4x inkasoval a hned prohrával 2:4. Slovan to ale nezabalil, zabojoval a v 26 minutě Krejčík snížil na 3:4 a v 27 minutě Mašek vyrovnal na 4:4. V 29 minutě šel ještě Kyjev do vedení 4:5, ale v 31 minutě Kanta vyrovnal na 5:5 a v 32 minutě Rabas poslal Slovan do vedení 6:5. Poslední slovo v zápase měl Kanta, který v 34 minutě upravil na konečných 7:5. Branky Slovanu: 3x Kanta, 1x Koukal, Krejčík, Mašek, Rabas. Sestava Slovanu: Zíval(b), Kanta, Jenček, Koukal, Zörner, Rabas, Mašek, Morávek, Zeman, Krejčík, Slavíček, Kocián, Oberst, Novotný, Sázavský.

Celkem branek na turnaji: 10x Kanta, Krejčík, 6x Koukal, Zörner, 4x Mašek, 3x Oberst, Kocián, 2x Rabas, Sázavský, 1x Jenček, Morávek, Slavíček, Zeman.

Konečné pořadí turnaje: 1.Paudaugava, 2.Avantgard Hockey, 3.Dívčí Hokej, 4.Deggendorf, 5. Czech Stars Team A, 6.HC Letci Letňany, 7.Pardaugava Prizma, 8.Bulls 2009, 9. HC Most A, 10.HC Letci Letňany B, 11.HC Slovan Louny, 12.HC Kryzhinka Kyjev, 13.Czech Stars Team B, 14. HC Most B.

Od soboty 8.4.2017 do neděle 9.4.2017 jede ročník 2009 na turnaj do Benešova.