Souhrn výsledků mládeže 7.1.-8.1.2017

08.01.2017 20:12

Mládež HC Slovanu Louny 7.1.-8.1.2017

Dorost

V neděli 8.1.2017 hrál doma dorost mistrovské utkání s HC Podblanicko(Benešov) a prohrál 4:7(1:2,2:5,1:0). Branky Slovanu: 1x Čonka, Veselý, Hloucha, Hynek. Sestava Slovanu: Petržilka(b), Doskočil, Tarant, Hloucha, Veselý, Brejcha L., Hynek, Čonka, Šůma, Hotový, Šugár, Brejcha M., Rejnek, Harajda.

V sobotu 14.1.2017 jede dorost k mistrovskému zápasu do Poděbrad.

Mladší žáci

Ve středu 11.1.2017 od 16.30 hod. hrají doma mladší žáci mistrovské utkání s Rytíři Kladno.

V sobotu 14.1.2017 jedou mladší žáci k mistrovskému zápasu do Sokolova.

Ročník 2007

V neděli 8.1.2017 jel ročník 2007 k mistrovskému zápasu do Kadaně a  remizoval 5:5(1:0,3:3,1:2). Sestava Slovanu: Klöpsch(b),Krátký(b), Jarý, Trefný, Sedláček, Budiač, Havlíček, Šugár, Poděbradský, Kříž, Vyšata, Heller, Kurucz, Vondráček, Neubert, Abashin, Beneš.

V sobotu 14.1.2017 od 8.30 hod. hraje doma ročník 2007 mistrovské utkání s HC Vervou Litvínov.

V neděli 15.1.2017 od 9 hod. hraje doma ročník 2007 přátelský zápas s Piráty Chomutov.

Ročník 2008

V sobotu 7.1.2017 jel ročník 2008 s A týmem k mistrovskému turnaji do Lovosic a obsadil 2.místo. V prvním zápase Slovan A porazil HC Stadion Litoměřice 7:12. Branky Slovanu A: 5x Hromada, 2x Svítek, Šrůma, 1x Hezinová, Novák E., Charvát. V druhém zápase Slovan A prohrál s HC Slovanem Ústí nad Labem 4:10. Branky Slovanu A: 2x Hromada, 1x Hezinová, 1x Záruba. Sestava Slovanu A: Říčan(b), Hezinová, Svítek, Záruba, Hromada, Novák E., Šrůma, Háblt, Charvát, Seydl.

V neděli 8.1.2017 jel ročník 2008 s B týmem k mistrovskému turnaji do Litvínova a obsadil 3.místo. V prvním zápase Slovan B prohrál s HC Vervou Litvínov B 12:6(4:4,3:1,5:1). Branky Slovanu B: 2x Beran D., 1x Beran M., Jirotka, Šrůma, Záruba. V druhém zápase Slovan B prohrál s HC Mostem A 2:17(2:6,0:6,0:5). Branky Slovanu B: 1x Beran D., Čechová.  Sestava Slovanu B: Voráček(b), Jirotka, Beran D., Beran M., Ryneš, Čechová, Hromada, Witoš, Záruba, Šrůma.

V sobotu 14.1.2017 od 10.30 hod hraje doma ročník 2008 s A týmem mistrovský turnaj za účasti HC Stadionu Litoměřice A a Pirátů Chomutov B.

V neděli 15.1.2017 jede ročník 2008 s A i B týmem k přátelskému zápasu do Prahy, kde se střetne s HC Spartou Praha.

Ročník 2009

V neděli 8.1.2017 hrál ročník 2009 doma s A týmem mistrovské utkání s HC Slovanem Ústí nad Labem a vyhrál 8:3(5:3,2:0,1:0). Po celé utkání se hrál vyrovnaný zápas. Ústí šlo do vedení v 5 minutě, ale v téže minutě Koukal srovnal na 1:1. V 6 minutě opět Ústí vedlo 1:2. V 7 minutě Oberst vyrovnal na 2:2, ale v téže minutě šlo Ústí naposledy v zápase do vedení 2:3. Po této brance zavřel brankář Zíval bránu a už žádný další gól za svá záda nepustil. V 8 minutě vyrovnal na 3:3 Kanta. V 12 minutě poprvé poslal Slovan A do vedení Koukal na 4:3 a v 13 minutě opět Koukal zvýšil na 5:3. V druhé třetině dal v 24 a 27 minutě dvě branky Kanta a zvýšil na 7:3. V třetí třetině padla pouze jedna branka a to do sítě Ústí a to v poslední minutě Zörner upravil na konečných 8:3. Branky Slovanu A: 3x Kanta, Koukal, 1x Oberst, Zörner. Sestava Slovanu A: Zíval(b), Jenček, Kanta, Koukal, Kocián, Oberst, Morávek, Rabas, Zörner.

V neděli 8.1.2017 jel ročník 2009 s B týmem k mistrovskému turnaji do Litvínova a obsadil 3.místo. V prvním zápase Slovan B prohrál s HC Vervou Litvínov B 7:4(2:2,3:0,2:2). Slovan B šel do vedení brankou Grunta v 2 minutě. V 8 minutě Mašek zvyšoval na 0:2. V 10 minutě Verva B snížila na 1:2 a v 13 minutě Verva B vyrovnala. Druhá třetina Slovanu B vůbec nevyšla a inkasoval 3 góly a prohrával 5:2. V třetí třetině Verva B v 32 minutě zvýšila na 6:2. V 35 minutě Grunt snižoval na 6:3 a v 41 minutě vykřesal naději na dobrý výsledek Krejčík, když snížil na 6:4. Poslední slovo ale měla Verva B, když v 44 minutě upravila na konečných 7:4. Branky Slovanu B: 2x Grunt, 1x Mašek, Krejčík. Druhý zápas Slovanu B proti HC Mostu A vůbec nevyšel a prohrál 8:15(1:7,3:1,4:7). Rozhodnuto o výsledku bylo již po první třetině, kterou Slovan B prohrál 1:7. Branky Slovanu B: 3x Krejčík, 2x Mašek, Zeman, 1x Grunt. Celkem branek Slovanu B na turnaji: 4x Krejčík, 3x Mašek, Grunt, 2x Zeman. Sestava Slovanu B: Slavíček(b), Krejčík, Laube, Mašek, Novotný, Ryček, Sázavský, Zeman, Grunt, Šrůma, Studený, Ekrt, Egerman.