Týden hokeje na Lounském zimním stadionu

25.09.2017 10:28

V sobotu 23.9.2017 se na zimním stadionu v Lounech uskutečnila náborová akce místního hokejového klubu v rámci Týdne hokeje.

Klub připravil pro zájemce o hokej šatnu s propagačním materiálem, šéftrenér mládeže Jan Trefný představil rodičům klub HC Slovan Louny, vyzdvihl především možnost navštěvovat hokejové třídy a spolupráci s extraligovými kluby HC Verva Litvínov a Piráti Chomutov v oblasti mládeže.

Poté následoval program na ledě, kde mohli účastníci sledovat trénink přípravky. Do přípravky chodí děti narozené v roce 2011 a mladší. V ukázce tréninku převládala herní forma.

Tyto ukázky už sledovaly zúčastněné děti na ledě, v „reprezentačních“ dresech, které dostali při příchodu jako dárek.

V příštích 40 minutách si sami děti vyzkoušeli „trénink“, rozdělili se do 3 skupin podle dovedností a zahráli si na honěnou kolem branek, na veverky, jezdili slalom, stříleli na brankáře a na závěr se přetahovali lanem.

Na konci akce jsme se všichni společně vyfotili.

Díky všem, kteří přišli a těm, kdo mi s celou akcí pomáhali. A v neposlední řadě děkuji ČSLH za podporu a propagaci celé akce.

Jan Trefný, předseda a šéftrenér HC Slovan Louny