V odvetě opět úspěšnější Černošice

10.09.2014 11:17
     SK Černošice - HC Slovan Louny

Datum utkání: 2. přátelské utkání, sobota 6.9.2014
ranky a nahrávky Slovanu: 25. M.Dittrich (Šedivý), 31. Mistoler.
Rozhodčí: Bratři Jahelkové.
Vyloučení: 8:7. Využití: 3:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 46. Střely na branku: 41:22.

M.Charvát (21. T.Charvát) - Srb, T.Kučera, Vavrica, Marek Svoboda - Šedivý, Mistoler, Veselák - M.Dittrich, J.Červíček, D.Dittrich - Pazourek, Suchý. Trenéři: Šedivý, Kovařík.

Komentář k zápasu:

Ani nemám chuť tento zápas komentovat, ale rád bych poděkoval těmto klukům, kteří se vydali za dobrodružstvím do Černošic, kde si s nimi místní SK pohráli jako kočka s myši.

Na začátku 2 min. se domácí tým ujal vedení 1:0 , v téže minutě se Slovan dostal před domácího gólmana a na dlouho dobu naposled.

Ve 3 min. měl Slovan výhodu přesilové hry, ale ani jednou nedokázal vystřelit na domácího brankáře.

V 5 min. byl vyloučen hráč Slovanu D. Dittrich a po 50 vteřinách ho následoval na trestnou lavici Svoboda.

V 7 min. využil domácí tým přesilovou hru a zvýšil vedení na 2:0.

V 9 min. po další chybě naši obrany domácí vedli již 3:0. V 9 min. putoval na trestnou Kučera a když domácí týmu skončila výhoda přesilové hry tak už to bylo v 11 min. 4:0.

V 19 min. domácí zvýšili během pár vteřin na hrozivých 6:0.

Poprvé třetině trenéři Slovanu překopali sestavu, do branky šel Tomáš Charvát, který chvílemi čaroval.

Ve 23 min. domácí neproměnil trestní střílení.

Ve 25 min. Martin Dittrich po přihrávce Šedivého snížil skóre na 6:1.

Ve 31 min. Mistoler, který oblékl dres Slovanů po 3 letech, upravil skóre na 6:2. V téže minutě byl vyloučen Srb a domácí tým využil přesilovou hru.

V závěru druhé třetiny byl vyloučen Pazourek a domácí tým hned po vzházování využil přesilou hru a stav byl 8:2.

Slovan měl možnost ve třetí třetině několika přesilových her, ale místo toho dostali 2 góly v oslabení. Nejprve ve 46 min. a poté v 52 min. V 58 min. diváci viděli poslední gól zápasu a odcházeli domů spokojeni s brankovými hody domácího SK.

Závěrem:

Jestli nebudou pravidelně chodit hráči na zápas, tak vedení i příznivci HC Slovanu nemohou očekávat kvalitní výkony a body.

Pochvala těch, kteří se nebáli odehrát přípravný zápas s kvalitním soupeřem.

Jiří Hašek