V regionálním derby byl úspěšnější domácí Slovan

27.10.2013 22:56

V nedělním podvečerním čase jsme přivítali v regionálním derby HC Roudnici, která byla v průběžné tabulce Metropolitního přeboru na 3. místě.

Oproti minulému zápasu před pondělním těžkým zápasem odpočívali Máša a Szakal, chyběl nemocný Vavrica. A v sestavě se objevil Patrik Rais, který si odskočil z Francie na několikadenní prázdniny.

6:3

(1:1,1:0,4:2)

Datum utkání: 7.kolo, neděle 27.10.2013, 17:00
B
ranky a nahrávky: 2. Dittrich (Svoboda, Švarc), 36. Šedivý (Čech, F.Červíček), 44. Srb (Dittrich), 51. Svoboda (Dittrich), 54. Rais (Veselák), 59. Rais (Veselák) - 18. Kuchař (Beránek, Vacek), 47. Nenadál (Hlavička), 49. Hlavička (Beránek).
Rozhodčí: ?

HC Slovan Louny:

Dorn - F.Červíček, T.Kučera, Sak, Krupka, Bečka, Srb - Gebelt, Šedivý, Čech - Veselák, Zetka, Rais - Svoboda, Dittrich, Švarc - Prokeš.
Trenéři: Šedivý, Kovařík.

HC Roudnice nad Labem:

Kolařík - Martinec, Kopecký, Hlavička, Purma, Vacek, Michajlov - Tintěra, Pokorný, Nenadál - Kuchař, Drábek, Beránek - Lansdorf, Šatra, Barcal.

Reportáž

Tentokrát napíšu stručně jak probíhal zápas.

1. minuta – Gebelt střela na branku

2. minuta GOL – Dittrich přihrávka Svoboda-Švarc

3. minuta – vyloučen Sak za podražení

4. minuta – Zetka v oslabení jel sám na brankáře

5. minuta – Svoboda a Švarc v oslabení vyzkoušeli pozornost hostujícího brankáře

8. minuta – přesilová hra domácích, vyloučen hráč hostí Landsdorf za napadení

9. minuta – Bečka střílel od modré v přesilovce

12. minuta – vyloučen Bečka za hrubost

12.minuta – vyloučen hráč Roudnice Kuchař za nedovolené bránění, hra 4 na 4

13. minuta – Gebelt – sám jel na brankáře

15. minuta – Dittrich – prověřil pozornost hostujícího brankáře

16. minuta – Veselák střela na branku

16. minuta – vyloučen Svoboda za nedovolené bránění

18. minuta – GOL – Kuchař využívá přesilovou hru

20. minuta – Rais sám před brankářem

21. minuta – Rais opět prověřil pozornost hostujícího brankáře

24. minuta – Šedivý předvedl své umění, bez změny skore

25. minuta – Švarc a Svoboda vyzkoušeli pozornost hostujícího brankáře

26. minuta – vyloučen Šedivý za podražení

27. minuta – vyloučen hráč Roudnice Kuchař za podražení, hra 4 na 4

27. minuta – na dvakrát střílející Krupka hned po vhazování

29. minuta – vzájemně vyloučení hráči Sak za hrubost a Purma

30. minuta -  Dittrich a Svoboda mohli upravit skore při hře 4 na 4

32. minuta – vyloučení domácí Kučera za hrubost a hostující Purma na 4 minuty za hrubost

33. minuta – Veselák v přesilovce provětral hostující obranu

33. minuta – první střela hostů na domácího brankáře ve 2. třetině

36. minuta – GOL – Šedivý po spolupráci Čech – Červíček přímo z vhazování

36. minuta – nápor domácích pokračoval – Svoboda a Dittrich střely na branku

37. minuta – Dorn vychytal samostatný nájezd Tintěry

38. minuta – vyloučen Srb za nedovolené bránění

39. minuta – v oslabení Švarc a Šedivý střely na branku

40. minuta – nápor domácích pokračoval Rais a Veselák stříleli

41. minuta – Čech vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře

43. minuta – vyloučen hráč hostí Šatra za podražení

44. minuta – GOL – přesilovku využil Srb po přihrávce Dittricha

46. minuta – Rais střela na brankáře

47. minuta – vyloučen Dittrich za sekání

47. minuta – GOL – hosté využívají přesilovku zásluhou Nenadála

48. minuta – vyloučen Zetka za nedovolené bránění

49. minuta – GOL – hosté využívají druhou přesilovku v zápase, stav vyrovnán Hlavičkou

51. minuta – GOL – Svoboda po přihrávce Dittricha vrátil domácím vedení na 4:3

54. minuta – GOL - Rais zpracoval přihrávku Veseláka a konečně využil jednu ze svých šancí

56. minuta – hosté prověřili pevnost brankové konstrukce, tyčka po pravici Dorna

57. minuta – Rais opět zkoušel pozornost hostujícího brankáře

58. minuta – vyloučen Červíček za sekání

59. minuta – oddechový čas hostů a hráli power-play

59. minuta – Gebelt mířil vedle prázdné branky

59. minuta – GOL – Rais po přihrávce Veseláka upravil na konečných 6:3 do prázdné branky

Nejlepší hráči domácích v tomto zápase Srb – Rais – Gebelt

Další zápas hokejisté Slovanu odehrají ve svátečním podvečeru, kde přivítají lídra soutěže a několika násobného vítěze Pražského přeboru vedené pod taktovkou Karla Najmana, tým HC Hvězda Praha. Nenechte si ujít hokej s kvalitním soupeřem.