Výjezd do Lomnice dopadl neúspěšně

20.12.2014 21:05

http://img17.rajce.idnes.cz/d1703/10/10568/10568485_e53c4fe0a30643757b16f1ba1e9e3bca/images/DSC_7978.jpg?ver=0Poslední utkání roku 2014 odehrál Slovan v daleké Lomnici nad Popelkou. Přesto, že chybělo velké množství hráčů, tak Slovan dokázal soupeře dlouho trápit a ještě v 53.minutě vedl 5:4.

Poslední utkání roku 2014 odehrál Slovan v daleké Lomnici nad Popelkou. Přesto, že chybělo velké množství hráčů, tak Slovan dokázal soupeře dlouho trápit a ještě v 53.minutě vedl 5:4. Ve třetí třetině se rozhodčí rozhodl vylučovat pouze hostující hráče a když v 53.minutě obdržel 5ti minutový trest Srb, spustil se brankostroj Lomnice, která otočila průběh utkání a uštědřila Slovanu druhou desítku v této sezoně. Premiéru si v tomto utkání odbyl lounský odchovanec Miroslav Ditrich, který se vrátil z Klášterce nad Ohří a uvedl se vstřelenou brankou.

Informace o průběhu utkání naleznete >ZDE<

HC Lomnice n.P. - HC Slovan Louny
10:5

(2:0,1:4,7:1)

Datum utkání: 14.kolo, sobota 20.12.2014, 18:00
B
ranky a nahrávky: 7. Kedršt (Špaček), 11. Drahoňovský (Junek), 34. Vašek (Rudiš), 41. J.Syrovátka (Bláha, Rudiš), 53. Vašek, 55. Rudiš (Vašek, Špaček), 56. Vašek (Kinčl), 56. L.Syrovátka, 58. Kedršt (Knap, Vašek), 60. Vašek (Kocourek) - 26. Srb, 27. Derfler (Šedivý), 33. Ditrich (Srb, Vavrica), 36. Derfler (Dalecký, Šedivý), 42. Šedivý (Derfler).
Rozhodčí: Kreibich - Grundler, Novák.
Vyloučení: 5:7, navíc Srb (Ln) 5 min.+ do konce utkání. Využití: 5:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: Diváci: 51.