Tréninky

Trenéři Zinek se Szakalem se pravidelně střídají ve vedení tréninku. Dále je k dispozici hráčům rozcvičovna - posilovna pro pre-training , rekondici a pro zahřátí před utkáním.

 

Rozpis tréninků :
St ->    18:30 - 19:40
Pá ->    18:50 - 19:50

 

Pravidla pro tréninky :

Pravidlo 1: Nekoukej na hodinky!

Většina z nás si myslí, že za 2 hodiny tréninku se naučíme více, než za půl hodiny. Není tomu, tak. Hluboké učení dovedností není o čase. Jde zejména o to kolikrát hráč zopakuje dovednost v co největší kvalitě, kolikrát se dostane na hranu svých schopností.

Místo, abychom si před tréninkem stanovili, že budeme situaci založení pod tlakem cvičit 30 min., raději si stanovme, že situaci               zopakujeme 5x    technicky co nejlépe provedenou a v co největší kvalitě.

 

Pravidlo 2: Trénuj v krátkých intervalech!

Už je to dlouho co vědci zjistili, že lidé nejlépe udrží pozornost po dobu max. 10 minut.

Z tohoto důvodu organizujeme trénink do krátkých intervalů s pauzou na pití mezi jednotlivými cvičeními. Pauzu můžeme využít i pro krátké rychlostní vstupy. Pro každé cvičení si stanov cíl. Není důležité, že hráči stanovený cíl nezvládnou. Vždy se k cvičení můžeš vrátit další tréninky.

Pravidlo 3 : Při tréninku musí hráč vypnout svojí hlavu(emocionálně) směrem k nezdarům.

Učení je pokus a omyl, nezdary patří k procesu učení. Hráči se nezdary nesmějí trápit, musí se z nich poučit.

Pravidlo 4 : Trénink začíná, když se ti dovednost daří.

Jakmile začne hráč provádět dovednost správně, tak přesně v ten moment začíná kvalitní trénink. Není tomu tak, že správným provedením trénink končí.