HC Slovan Louny

   

Příští zápas

Týden hokeje v Lounech byl opět TOP!

Týden hokeje v Lounech byl opět TOP!

Týden hokeje v Lounech byl opět TOP!

Přilákali jsme na stadion 35 dětí a ukázali jim, že hokej je zábava. V sobotu 26. listopadu ožil zimní stadion HC Slovan Louny tradičním Týdnem hokeje. Své první hokejové krůčky tu v dresech českého národního týmu udělalo tentokrát 35 dětí. Pod dohledem trenérů se seznámily s prvními krůčky na bruslích a zahrály spousty her pro začátečníky. Hned na začátku akce mohly vidět ukázku hokeje od hráčů 3. třídy.

„Stejně jako na začátku roku při lednové akci Týden hokeje dorazilo hodně dětí, jsem rád za každé dítě, které nesedí doma a přijde sportovat. Teď už jen v nich probudit zapálení pro hokej,“ řekl Ing. Jan Trefný šéftrenér HC Slovan Louny.

Zájemci o Týden hokeje se nejprve u vstupu zaregistrovali a získali plakát národního týmu s hokejovou láhví CCM. Následně zamířili do šatny, kde se za pomoci rodičů a trenérů převlékli, nasadili si brusle, rukavice i helmu se jmenovkou. Nakonec přes hlavu přetáhli červenou či bílou repliku reprezentačního dresu.

Na ledové ploše si děti vyzkoušely formou stanovišť např. dovednostní bruslení, zahráli si na honěnou, střelbu na brankáře či sestřelit pukem kuželky. Hokejovým nováčkům pomáhali i starší žáci 7. hokejové třídy, kteří byli zapojeni do programu Týdne hokeje.

Kdo by se k nám chtěl přidat, může přijít na některý z tréninků přípravky každé úterý a čtvrtek od 16:00 hodin. Pojďte do toho! Zkušený trenérský kolektiv v čele s Janem Trefným se o vás postará.

Těšíme se na Vás !

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Poslední zápas

HC Slovan Louny
HC Děčín "B"
8:3
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Lounská správa sportovních areálů

Počet návštěv: 80199
Posledních 30 dnů: 3992 | Posledních 7 dnů: 1205 | Poslední den: 113

© 2023 HC Slovan Louny | Všechna práva vyhrazena | pajaho@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne