Aktuality

Shrnutí výsledků mládeže 1.2. - 2.2.2014

03.02.2014 12:40

Starší žáci
O víkendu měli starší žáci volný los. V sobotu 8.2.2014 hrají starší žáci v Sokolově a v neděli 9.2.2014 od 10.30 hod. přivítají doma Ostrov.

 

Mladší žáci
V sobotu 1.2.2014 hráli doma mladší žáci s HC Rakovníkem a vyhráli 13:5. Branky Slovanu: 3x Adámek, Ekrt a Hynek V., 1x Bareš, Hauf, Srb, Šugár. Příští sobotu 8.2.2014 jedou mladší žáci do Sokolova.

 

Ročník 2004
V neděli 2.2.2014 hrál ročník 2004 mistrovský zápas v Kadani a vyhrál 9:13. Branky Slovanu: 5x Bareš, 4x Ekrt, 3x Hynek F., 1x Čech D.. Další mistrovský zápas čeká ročník 2004 v neděli 9.2.2014 od 8.30 hod., kdy přivítá Piráty z Chomutova.

 

Ročník 2005
V neděli 2.2.2014 hrál ročník 2005 mistrovský turnaj doma. Nejprve nastoupil proti HC Ústeckým Lvům A a vyhrál 14:8(3:4,6:3,5:1). Slovan chtěl v tomto zápase poprvé letos porazit Ústecké Lvi a nakonec se mu to podařilo. Zápas začal pro Slovan dobře, když ve 3 minutě dával první gól Šprynar. V 5 minutě ale bylo vyrovnáno. V 8 minutě Horský vrátil vedení na stranu Slovanu. Pak ale vstřelili dvě branky Lvi a Ústí vedlo 2:3. Ve 13 minutě ale bylo opět srovnáno zásluho Fischera. Bohužel pár sekund před koncem třetiny Lvi strhli vedení na svou stranu 3:4. Začátek 2 třetiny se zase pro změnu povedl Slovanu, kdy po brankách Čecha, Šprynara a Fischera otočil Slovan stav na svou stranu 6:4. Lvi ale nesložili zbraně a i oni třemi brankami za sebou otočili stav na svou stranu 6:7. Naštěstí v 29 minutě Götzl vyrovnal a dvěma góly v poslední minutě druhé třetiny šel Slovan opět do vedení 9:7 zásluhou branek Šprynara a Hynka. Ve 3 třetině nejprve Fischer zvyšoval na 10:7, aby Lvi obratem korigovali na 10:8, ale to byl jejich poslední gól. V závěru se ještě 2x prosadil Čech a po jednom gólu dal ještě Šprynar a Fiala na konečných 14:8 a konečně se povedlo porazit Ústí, všichni kluci zaslouží pochvalu za bojovný výkon. Branky Slovanu: 4x Šprynar, 3x Čech a Fischer, 1x Fiala, Horský, Götzl a Hynek. Sestava Slovanu:
Fridrich, Čech, Hynek, Šprynar, Horský, Zíval, Síč, Fischer, Götzl, Fiala, Suja.

V druhém zápase porazil ročník 2005 HC Děčín přesvědčivě 24:9(11:4,11:3,2:2). Hned z první akce vstřelil první gól zápasu Zíval, ale Děčín ihned kontroval a vyrovnal na 1:1. V druhé minutě poslal do vedení Slovan Fischer. Ve třetí minutě se prosadil Horský a ve čtvrté opět Zíval a Slovan vedl 4:1, Děčín ale ještě nesložil zbraně a dvěma góly snížil na 4:3. Ale od 11 minuty Slovan šlápl do plynu do přestávky přidal 7 gólů a bylo rozhodnuto. Od druhé třetiny byl již Slovan lepší a postupně navyšoval skóre. Ve třetí třetině si již Slovan výhru pohlídal. Branky Slovanu: 9x Horský, 7x Zíval, 4x Fischer, 2x Síč, 1x Götzl a Suja. Sestava Slovanu: Fridrich, Horský, Zíval, Síč, Fischer, Götzl, Fiala, Suja.

Pořadí turnaje: 1.HC Slovan Louny, 2.HC Ústečtí Lvi A, 3.HC Děčín.

 

Ročník 2006
V sobotu 1.2.2014 hrál ročník 2006 s A týmem mistrovský turnaj v Kadani a tento turnaj vyhrál. V prvním zápase hrál Slovan A proti Pirátům z Chomutova A a vyhrál 9:7(3:3,3:2,3:2). Slovan A začal zápas dobře a ve 3 minutě zásluhou Zívala šel do vedení. Bohužel pak přišli tři fauly hráčů Slovanu a Piráti trestali třemi brankami a šli do vedení 1:3. Slovan A ale nesložil zbraně a v závěru třetiny srovnal zásluhou Horského a Štekla. Na začátku 2. třetiny šli Piráti opět do vedení 3:4. Slovan A zásluhou Stanka v 1 minutě srovnal na 4:4 a v 23 minutě Zíval našel Horského a bylo to 5:4. V 25 minutě ale bylo opět srovnáno 5:5. V poslední minutě 2.třetiny ale našel před brankou Zíval osamocenou Slavíčkovou a bylo to 6:5. Na začátku třetí třetiny Horský zvyšoval na 7:5, ale tentokrát Piráti nesložili zbraně a v 40 minutě bylo vyrovnáno 7:7 a čekalo se, co přinese závěr. Slovan A nakonec strhl vedení na svou stranu, kdy Zíval našel Buchcara a bylo to 8:7. V závěru pečetil výhru Slovanu A Stanko. Branky Slovanu A: 3x Horský, 2x Stanko, 1x Zíval, Buchcar, Slavíčková, Štekl.

V druhém zápase si Slovan A poradil jednoznačně s domácí SK Kadaní 0:26(0:5,0:12,0:9). Slovan A se sice v zápase pomaleji rozjížděl, ale nakonec to bylo vítězství rozdílem třídy. Kadani Slovan A nedovolil vstřelit ani jeden gól a zaslouženě vyhrál celý turnaj. Branky Slovanu A: 6x Horský a Buchcar, 4x Zíval, Stanko a Štekl, 2x Frolík. Sestava Slovanu A na turnaji: Tarant, Zíval, Horský, Buchcar, Kladivo, Slavíčková, Stanko, Štekl, Frolík, Budiač. Konečné pořadí na turnaji: 1. HC Slovan Louny A, 2. Piráti Chomutov A, 3. SK Kadaň.

V neděli 2.2.2014 jel B tým Slovanu na mistrovský turnaj do Děčína a tento turnaj vyhrál. Nejprve Slovan B porazil HC Varnsdorf 26:1(11:0,9:0,6:1). Slovan B měl po celý zápas výraznou převahu a zaslouženě vyhrál. Branky Slovanu B: 9x Stanko, 5x Štekl, 4x Sainer, 2x Holý a Kladivo, 1x Buchcar, Frolík, Hauf a Bechyně . V druhém zápase si Slovan B poradil s domácím Děčínem opět jednoznačně a to 1:32(0:14,1:9,0:9) a zaslouženě vyhrál celý turnaj. Branky Slovanu B: 5x Bechyně, Kladivo a Stanko, 4x Buchcar a Štekl, 3x Sainer, 2x Frolík, Bártl a Hauf. Sestava Slovanu B: Tarant, Buchcar, Stanko, Štekl, Kladivo, Hauf, Holý, Sainer, Benešovský, Bártl, Bechyně a Frolík. Pořadí turnaje: 1.HC Slovan Louny B, 2.HC Děčín, 3.HC Varnsdorf.

V neděli 9.2.2014 jede A i B tým ročníku 2006 k přátelskému zápasu do Prahy, kde se utká s A a B týmem HC Slavie Praha.

 

Jaroslav Zíval
 

Celý článek

Svoboda znovu neudržel nervy, Slovan porazil Bohemians a vítězná série pokračuje

02.02.2014 10:17

Po druhé v této sezoně zavítal Slovan na led pražské Slavie Praha. V Edenu se odehrálo utkání mezi domácí Bohemians, která se propadá tabulkou a týmem, který již po 4x za sebou vyhrál a v tabulce o 5. - 10. místo dál drží vedoucí pozici. Zajímavé utkání, které sledovalo několik lounských fanoušků skončilo nakonec vítězně pro Slovan. Marek Svoboda neudržel nervy a po faulu ze zadu se poroučel do sprch. 

 

     HC Bohemians Praha - HC Slovan Louny
3:4

(1:1,1:1,1:2)

 

Datum utkání: 21.kolo (3.kolo skupiny o umístění), sobota 1.2.2014, 20:15
Branky a nahrávky: 6. Žák (Trpišovský), 25. Doskočil (Florián), 59. Suk z TS - 15. Srb (Šedivý), 28. Veselák (Sak), 52. Švarc (Vavrica), 59. Vavrica (Veselák, Srb).
Rozhodčí: Kratochvíl - ...
Vyloučení: 2:6 navíc Cetl (B) + Marek Svoboda (L) 5 min. + do konce. Využití:2:0  V oslabení: 

HC Bohemians Praha

Kolinger (Vála) - Bažant, Dobrý, Florián, Krása, Žák - Cetl, Doskočil, Honsů, Kovář, Stuchlík, Suk, Trpišovský, Vostrovský.

HC Slovan Louny:

Dorn (M.Charvát) - Kolčava, Krupka, Martin Svoboda, Srb, Hloucha, T.Kučera - Sak, Veselák, Marek Svoboda - Šedivý, Švarc, Vavrica, D.Dittrich. Trenéři: Kovařík.

 

Reportáž

Sobota večer je klasickým časem Bohemians sehrát domácí utkání. Pro Slovan docela nezvyklý čas startu - 20:15. Louny přivezli do Prahy celkem 13 hráčů a 2 brankáře, ovšem ze třinácti hráčů byla polovina obránců, a tak si něktěří připomněli hru vpředu. Slovan začal utkání velice "vlažně". V Edenu je úzké kluziště a to dělalo asi největší problém lounským hráčům zpočátku utkání. Za několik málo minut, kdy prověřil domácího golmana Veselák a Vavrica se začaly nad Slovanem stahovat mračna. Po faulu Kolčavy se hrála první přesilovka domácích a hra ve čtyřech nám opravdu nesvědčila. Po "namazání" Tomáše Kučery přímo před branku vsítila první gól Bohemians. Slovan se oklepal a zanedlouho vyrovnal Srb. První třetina se hrála převážně ve středním pásmu a akcí moc k vidění nebylo. Ovšem hra se začala přiostřovat a padaly první větší tresty. Do kabin se poroučel Cetl za faul na Martina Svobodu. Lounští bohužel nedokázali využít 5 minutovou přesilovku 5 -4.

 

Druhá třetina již byla o něco zajímavější. Šance přibývaly, ale končili buď na chráničích brankářů a nebo mimo branku. V 25.minutě Slovan již poněkolikáté fauloval a Bohemians využila druhou přesilovku. Celá akce vznikla za brankou hostů, kde nahrál mezi kruhy Trpišovský, Dorn sice puk zastavil a poslal zpět do rohu, ovšem Slovanu se nepodařilo vyhodit. Druhá nahrávka již prošla mezi kruhy, kde zůstali volní dva útočníci Bohemians. Dorn dokázal dvoum střelám odolat, ovšem třetí dorážcce již nezabránil a "Bohemka" se dostala do vedení. Z utkání se již stala dokonalá jatka a zákroky přecházeli všechny meze zdravého rozumu. Situaci ke konci uklidnil gólem Veselák, který znamenal vyrovnání na 2:2. Své nervy drželi dlouho dva útočníci hostí Sak a Marek Svoboda, první jmenovaný pouze ústně sděloval své pocity, ale Marek Svoboda již tvrdil muziku. Po chvíli již zmíněný lounský útočník bohužel ze zadu poslal pražského obránce k ledu a poroučel se do kabin. Nejprve jen postával v klidu na ledě a čekal na verdikt rozhodčího, poté když si vyslechl rozsudek začal "řádit". Cestou do kabin připomínal přítomným fanouškům prvotřídního dřevorubce a svojí holí mlátil kam to šlo, za tento výkon si odnesl trest TH a v příštích zápasech by si nejspíš nezahrál, nebýt kouče Kovaříka, který po debatě s hlavním rozhodčím zmírnil trest - do konce utkání, tedy Svoboda jen zaplatí do klubové kasy a příští zápas opět může " kácet dřevo ". Třetina se odehrála ke konci v poklidu, i když Bohemians hrála pětiminutovou přesilovku. Pražští útočníci se nedokázali dostat za červenou čáru.

 

Třetí třetina byla z pohledu utkání asi nejvyrovnanější. Šance byli vidět na obou stranách, 8 minut před koncem vsítil gól Švarc a zdálo se být rozhodnuto. Zanedlouho přidal do prázdné branky gól Vavrica a vypadalo to na klidný konec. Opak byl pravdou. Dvě minuty před koncem se sám před Dornem ocitl útočník Suk, ale golmana hostů nadvakrát nepřekonal, ovšem napotřetí mu bezbranný Dorn hodil hokejku pod nohy a bylo nařízeno trestné střílení. Suk zakončil svůj nájezd tvrdou střelou mezi betony a 00:49 před koncem byl tedy stav 4:3. Bohemians dokázala ještě 2x vystřelit, ale bez úspěchu. Slovan byl o něco lepší než soupeř a zaslouženě vyhrál. V příštím utkání přivítá na domácím ledě Kobru Praha, v neděli 9.2 od 17 h.

 

Hvězdy utkání : 1.Švarc (LNY)  2.Veselák (LNY) 3. 

(DD)   

 

                      

                                               Jedna z šarvátek mezi týmy ( LVICICKA )

 

Celý článek

Nová posila do obrany "A" teamu

01.02.2014 09:27

Celý článek

Souhrn výsledků mládeže 25.1 - 26.1.2014

26.01.2014 20:39

Mladší žáci
V sobotu 25.1.2014 měli hrát mladší žáci v Ústí nad Labem, ale zápas se nakonec neuskutečnil. Příští sobotu 1.2.2014 od 9h. hrají mladší žáci doma s HC Rakovník.

 

Ročník 2004
V neděli 26.1.2014 hrál doma ročník 2004 mistrovský zápas s HC Vervou Litvínov a vyhrál 15:1. Branky Slovanu: 5x Ekrt, 3x Srb a Čech D., 2x Cimrman, 1x Bareš a Šprynar. Další mistrovský zápas čeká ročník 2004 v neděli 2.2.2014, kdy jede do Kadaně.

 

Ročník 2005 
V neděli 26.1.2014 hrál ročník 2005 přátelský zápas v Mostě a vyhrál rozdílem třídy 4:26(2:10,1:7,1:9). Pouze úvodní minuty byly vyrovnané, Slovan šel zásluhou Stanka do vedení, ale Most ještě dokázal vyrovnat, pak se ale rozběhl brankostroj Slovanu. Most pouze dokázal korigovat. Branky Slovanu: 8x Horský a Stanko, 6x Zíval, 3x Kladivo, 1x Buchcar. Sestava Slovanu: Fridrich, Horský, Zíval, Kladivo, Stanko, Málek, Buchcar, Fischer, Götzl, Fiala. Příští neděli 2.2.2014 od 9h.hraje ročník 2005 mistrovský turnaj v Lounech s HC Ústeckými Lvi A a s Děčínem.

 

Ročník 2006 – V sobotu 25.1.2014 hrál ročník 2006 s A i B týmem v Lounech přátelský zápas proti A a B týmu HC Meteoru Třemošná. Slovan A prohrál v nejhorším zápase sezóny jednoznačně 3:19(1:6,1:5,1:8). Slovan A chtěl poprvé v sezóně Meteor A porazit, ale bohužel i přes bojovný výkon se to nepovedlo a Slovan A obdržel nejhorší prohru v sezóně. Meteor A byl od prvních minut jasně lepší a již ve 4 min. Slovan A prohrával 0:2. V 8 min. vykřesal naději po přihrávce Kladiva Zíval, ale naděje vydržela pouze 2 minuty a Slovan A opět inkasoval a do konce třetiny inkasoval ještě 3x a stav byl 1:6, bohužel v první třetině opustil utkání Horský a Slovan A dohrával zápas pouze v 7 lidech. Druhou třetinu Slovan A začal lépe a po přihrávce Zívala Stanko snižoval na 2:6. Pak se hrál chvilku vyrovnaný hokej, ale v závěru druhé třetiny nasypal Meteor A Slovanu A 5 branek na stav 2:11 a bylo rozhodnuto. Slovanu A došli ve třetí třetině síly a ještě 8x inkasoval. Za zmínku stojí už jen branka Stanka, který obdržel krásnou přihrávku od Zívala. Branky Slovanu A: 2x Stanko, 1x Zíval. Sestava Slovanu A: Tarant, Zíval, Buchcar, Kladivo, Stanko, Málek, Slavíčková, Štekl, Horský.

Slovan B také prohrál s HC Meteorem Třemošná B 5:12 (1:1,3:6,1:5). Slovan B hrál přeci jen vyrovnanější zápas než Slovan A a dlouho držel s Meteorem B krok. První třetina skončila 1:1. A ještě v polovině zápasu byl stav 3:3. Bohužel od druhé poloviny zápasu Meteor B přidal a i on nakonec s přehledem zvítězil a to 5:12. Branky Slovanu B: 2x Bechyně, 1x Holý, Sainer a Bártl. Sestava Slovanu B: Holub, Sainer, Holý, Bechyně, Němota, Benešovský, Budiač, Kurucz, Bártl.

V sobotu 1.2.2014 jede A tým ročníku 2006 k mistrovskému turnaji do Kadaně, kde se střetne s HC Kadaní a s Pirátama Chomutov A.

V neděli 2.2.2014 jede B tým ročníku 2006 k mistrovskému turnaji do Děčína, kde se střetne s HC Děčínem a s HC Vansdorfem.

 

Jaroslav Zíval

Celý článek

Ve vypjatém utkání Slovan porazil Žižkov 5:3

26.01.2014 20:28

Po dvou týdnech dorazil na lounský led opět celek Žižkova. V souboji pátého a šestého týmu KPPM Slovan vyhrál 5:3 a ve skupině o 5.- 10. místo si upevnil 5.pozici a zvýšil svůj náskok před Žižkovem na 5 bodů. Stou branku Loun v této sezóně vsítil Zdeněk Sak. Příští utkání odehraje Slovan v sobotu 1.2. na zimním stadionu Eden proti Bohemians Praha.

 

     HC Slovan Louny - SK Žižkov Praha
5:3

(2:2,2:0,1:1)

 

Datum utkání: 20.kolo (2.kolo skupiny o umístění), neděle 26.1.2014, 17:00
B
ranky a nahrávky: 7. Švarc (Marek Svoboda, M.Dittrich), 10. Sak (M.Dittrich, Krupka), 31. Švarc (M.Dittrich, Marek Svoboda), 37. Vavrica (F.Červíček), 56. F.Červíček - 2. Suchan, 11. Jedlička (Vondřejc), 55. Jedlička (Vondřejc).
Rozhodčí: Barna - Temr, Majerčin.
Vyloučení: 4:6 + Kindl (Ž) 10 min.os.trest. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0.

HC Slovan Louny:

Dorn (41. M.Charvát) - Kolčava, Krupka, Martin Svoboda, Srb, Hloucha, T.Kučera - Máša, Sak, Veselák - Marek Svoboda, Švarc, M.Dittrich - F.Červíček, Vavrica, Čech, J.Červíček, D.Dittrich. Trenéři: Šedivý, Kovařík.

SK Žižkov Praha:

Krásný - Černý, Fojt, Hervert, Jakl, Jedlička, Kindl, Orság, Raiman, Rosenberg, Suchan, Vondřejc, Záhorovský. Trenér: Kindl.

 

Reportáž

Utkání přitom nezačalo pro domácí Slovan příliš dobře. Ačkoliv přijel Žižkov ve velmi oslabené sestavě, která připomínala počtem hráčů situaci Slovanu dva týdny zpátky, vstup do utkání jim vyšel lépe a už po dvou minutách hry vstřelil úvodní branku Suchan. Hráči Slovanu jako by vůbec nevěděli, co mají hrát. V sedmé minutě utkání dodal domácím fanouškům klid Švarc, a o tři minuty poslal Louny do vedení Zdeněk Sak, který se do sestavy vrátil po několika zápasech. Jenže už v jedenácté minutě bylo všechno jinak a bylo znovu vyrovnáno.

Nerozhodný stav vydržel až do konce první třetiny, ačkoliv hrál Slovan i přesilovky. V těch se jim ale často vůbec nedařilo dostat se do útočného pásma. Druhá třetina již byla z pohledu Slovanu mnohem lepší.

Hráči byli aktivnější a častěji ohrožovali hostujícího gólmana Krásného. Ten měl mnohokrát štěstí, že lounští hráči mířili nepřesně, nebo střelu zblokoval někdo z obránců. V 31. minutě utkání už ale gólu Švarce nezabránil a Slovan se dostal do těsného vedení. Jen sedm minut trvalo, než vedení navýšil Vavrica, a druhá třetina skončila za stavu 4:2 pro Slovan. 

Poslední třetina utkání už byla značně vyhrocená. Dominika Dorna vystřídal v brance domácích Martin Charvát. Na ledě se sem tam strhla menší strkanice, ale vše se obešlo bez trestů. Závěr utkání bohužel nezvládli rozhodčí, kteří svými rozhodnutími pobouřili nejen hráče, ale také fanoušky na tribunách. V 55. minutě snížil na 4:3 Jedlička, a klidný zbytek zápasu zajistil domácím až v 56. minutě František Červíček. Hosté už se poté na nic nezmohli a utkání tedy skončilo 5:3. 

Další utkání hraje Slovan v sobotu 1.2. proti pražským Bohemians na jejich ledě. Doma pak Slovan znovu uvidíme 9.2. proti Kobře B.

Hvězdy utkání : 1.Švarc (LNY)  2.Krásný (ŽIŽ)  3.Červíček František (LNY)

(PŠ,DD)

Celý článek
<< 60 | 61 | 62 | 63 | 64 >>
Kontakt

HC Slovan Louny

Cukrovarská zahrada 480
Louny
440 01

+420 604 259 341