Aktuality

Mládež o víkendu

17.11.2013 21:05

Starší žáci

V sobotu 16.11.2013 přivítali starší žáci Rytíře z Kladna a prohráli 4:7(2:1,2:4,0:2). Branky Slovanu: 2x Matyáš, 1x Kafka a Hynek. Další utkání sehrají starší žáci 24.11.2013 v Litoměřicích.

 

Mladší žáci

V sobotu 16.11.2013 přivítali mladší žáci Rytíře z Kladna a vyhráli 10:7. Branky Slovanu: 3x Bareš a Šugár, 2x Adámek, 1x V.Hynek a Ekrt. Další utkání sehrají mladší 24.11.2013 v Litoměřicích.

 

Ročník 2004 

Ročník 2004 jel v neděli 17.11.2013 k mistrovskému turnaji do Litvnínova. První zápas hrál s Litvínovem a vyhrál 6:18. V druhém zápase vyhrál nad HC Most 18:10. V neděli 24.11.2013 hraje doma ročník 2004 mistrovský turnaj za účasti Chomutova a Mostu.

 

Ročník 2005

Ročník 2005 hrál v neděli 17.11.2013 doma mistrovský turnaj. V prvním zápase porazil HC Roudnici 29:7 (11:0,12:4,6:3). Slovan v tomto zápase dominoval. Branky Slovanu: 10x Čech, 5x Šprynar, 4x Hynek a Horský, 2x Síč a Fischer, 1x Suja a Fiala.
V druhém zápase remizoval s HC Slovanem Ústeckými Lvi 13:13(5:1,4:6,4:6). Slovan byl v první třetině lepší a zaslouženě vedl, ale od druhé třetiny se Lvi zlepšili a nakonec skončilo utkání nerozhodně. Branky Slovanu: 4x Čech, Hynek a Horský, 1x Šprynar . Sestava Slovanu: Fridrich, Čech, Hynek, Šprynar, Síč, Fischer, Götzl, Fiala, Suja a Horský. V neděli 1.12.2013 hraje ročník 2005 mistrovský turnaj doma a přivítá Chomutov B a Kadaň.

 

Ročník 2006 

V sobotu 17.11.2013 jel A-tým i B-tým ročníku 2006 k mistrovskému turnaji do Roudnice. Nejprve hrál A-tým proti HC Roudnici a vyhrál 2:12(0:2,1:7,1:3). V první třetině se hrál vyrovnaný hokej a čekalo se na první branku, tu vstřelil na konci první třetiny Zíval. Hned z následné akce zvyšoval Hauf na 0:2 pro Slovan A. Od druhé třetině byl již Slovan A jasně lepší a v klidu dokráčel k výhře 2:12. Branky Slovanu A: 5x Zíval, 3x Kladivo, 2x Buchcar, 1x Budiač a Hauf.
V druhém zápase hrál Slovan A proti Slovanu B a Slovan A vyhrál 9:5 (2:2,5:2,3:1). V první třetině se hrál opět vyrovnaný hokej. Nejprve šel do vedení Slovan B zásluhou Frolíka. Slovan A vyrovnával na 1:1 zásluhou Budiače, ale Slovan B šel opět do vedení brankou Štekla na 1:2. V závěru třetiny vyrovnal opět Budiač na 2:2. Do druhé třetiny ale Slovan A vlítnul a 4 góly zápas otočil, 2 góly dal Zíval a Buchcar. Slovan B ještě snížil na 6:3 zásluhou Bechyněho, ale Buchcar zvyšoval na 7:3. Bechyně v poslední minutě druhé třetiny snížil na 7:4. V poslední třetině nejprve Hauf dával na 8:4, na 9:4 zvyšovala Slavíčková a poslední slovo měl Bechyně, který upravil na 9:5. Branky Slovanu A: 3x Buchcar, 2x Zíval a Budiač, 1x Hauf a Slavíčková. Branky Slovanu B: 3x Bechyně, 1x Frolík a Štekl.
Ve třetím zápase hrál Slovan B proti HC Roudnici a vyhrál 5:8(2:1,3:2,0:5). Zápas se pro Slovan B nevyvíjel vůbec dobře. Roudnice hned v první minutě šla do vedení. Stanko sice vyrovnal, ale v poslední minutě první třetiny Roudnice šla opět do vedení na 2:1. Stanko na začátku druhé třetiny vyrovnal na 2:2, ale potom Roudnice třemi góly šla do vedení na 5:2. V poslední minutě druhé třetiny ale Bechyně snížil na 5:3. Ve třetí třetině, ale předvedl Slovan B obrat, když nejprve třemi góly utkání otočil Trefný a další dvě branky v závěru přidal Němota se Stankem a tím pádem Slovan B vyhrál 5:8. Branky Slovanu B: 3x Trefný a Stanko, 1x Bechyně a Němota. Sestava Slovanu A na turnaji: Tarant, Zíval, Buchcar, Sainer, Kladivo, Hauf, Slavíčková, Holý, Budiač.
Sestava Slovanu B na turnaji: Holub, Frolík, Stanko, Štekl, Málek, Němota, Bechyně, Trefný a Vyšata.

V sobotu 23.11.2013 od 9.45 hod. přivítá A i B-tým ročníku 2006 HC Spartu Praha.

 

Jaroslav Zíval

Celý článek

Slovan si s Bohemians rozdělil body

17.11.2013 19:49

V 11.kole přivítal Slovan vršovické klokany. Domácí do zápasu vlétli rychlou brankou Vavricy, ale na další branku diváci čekali až do 22.minuty, ve které Skácel vyrovnal. Bohemians se poté dvakrát ujali vedení, ale Slovan vždy dokázal na tyto branky reagovat.

 

        HC Slovan Louny - IHC Bohemians Praha
4:4

(1:0,1:2,2:2)

 

Datum utkání: 11.kolo, neděle 17.11.2013, 17:00
B
ranky a nahrávky: 3. Vavrica (Veselák, Gebelt), 31. Švarc (Dittrich, Marek Svoboda), 45. Veselák (Šedivý, Zetka), 50. Švarc (Marek Svoboda) - 22. Skácel (Kaucký), 27. Hlaváček (Vála), 42. Trpišovský (Doskočil, Hlaváček), 45. Kaucký (Schubert).
Rozhodčí: Bude doplněno.
Vyloučení: 6:10. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 37:21.

HC Slovan Louny:

Dorn - F.Červíček, Martin Svoboda, Krupka, T.Kučera, Bečka, Srb - Gebelt, Šedivý, Szakal - Zetka, Vavrica, Veselák - Marek Svoboda, Švarc, M.Dittrich - od 21. Prokeš.
Trenéři: Šedivý, Kovařík.

IHC Bohemians Praha:

Bude doplněno.

 

Popis utkání:

Krajská liga mužů – Praha pokračovala o víkendu dalšími zápasy. V rámci 11. kola přivítal Slovan Louny na svém domácím ledě tým TJ Bohemians Praha. Zpočátku nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo utkání vyhrotit, průběh zápasu ale zajistil zajímavý vývoj.

Lounští začali dobře. Už ve třetí minutě vedli zásluhou gólu Jakuba Vavricy 1:0. V první třetině už ale další gól nepadl. Domácí se do šancí příliš nedostávali a pokusy hostujícího celku kryl brankář Dorn.

Brzy po úvodním vhazování druhé dvacetiminutovky přišla ledová sprcha. Hostující Skácel dopravil puk za Dornova záda a rázem bylo srovnáno. Ve 27. minutě pak poslal Klokany do vedení Hlaváček.

Slovan rychle zareagoval a Marek Švarc ve 31. minutě zápasu podruhé rozjásal domácí fanoušky. Slovan měl během druhé třetiny několikrát šanci vstřelit branku, zejména v přesilovkách. Do početní výhody se dostávali často, protože Bohemians nasbírali celkově 20 trestných minut. Ani jednu přesilovku ale Slovan nevyužil a proto se taktovky opět ujali hosté.

Ve 42. minutě zápasu posunul Klokany blíže k výhře Trpišovský. To už začínala atmosféra houstnout a přiostřovalo se. Čtvrt hodiny před koncem bylo opět vyrovnáno, přesně mířil David Veselák. Bohužel pro domácí, o půl minuty později znovu vedli hosté po chybě ve středním pásmu.

Poslední branku utkání vstřelil v 50. minutě Marek Švarc a poté se rozpoutal divoký souboj o vítězství. Ani jednomu týmu se nepodařilo vstřelit vítěznou branku, zbytek utkání byl mnohem více poznamenán situací ohledně vyloučení hostujícího Kauckého při oslabení Bohemians. Toho totiž rozhodčí po upozornění domácích a přezkoumání zápisu o utkání vyloučil na dvě minuty za to, že neměl na helmě ochranné plexisklo na oči.

Podle regulí soutěže musí mít ochranu očí na helmě všichni hráči od ročníku 1975 a mladší. To se ale vůbec nelíbilo kapitánovi hostů ani realizačnímu týmu Bohemians a chvíli to vypadalo, že se na ledě i na lavičkách rozpoutá potyčka. Nakonec se tak ale nestalo, pokračovalo se ve hře a Slovan tak podruhé hrál přesilovku pět na tři, ale ta se jim ještě protáhla, jelikož byl za hrubost vyloučen další hráč Bohemky. Ani za této situace ale vítězná branka nepadla.

Zápas tedy skončil remízou 4:4, díky které se Slovan Louny stále drží na čtvrté příčce tabulky.

 

Celý článek

Historie klubu HC Slovan Louny, 2. část

12.11.2013 23:24

60. léta - vlastní stadion a rozmach hokeje

Ještě v polovině 50. let se začalo uvažovat o stavbě stálého zimního stadionu. Prostory letního cvičiště už nebyly dostatečným zázemím, jako v prvních letech historie lounského hokeje.´

Byla tedy podána žádost o přidělení pozemku u starého, již nefungujícího cukrovaru. Ta byla schválena a hráči TJ Louny se mohli těšit na svůj vlastní hokejový stadion. Dodnes se ulice, ve které zimní stadion stojí, jmenuje Cukrovarská zahrada.

Ačkoliv stadion jako takový ještě nebyl plně funkční, kluziště už bylo hotové a tak se hokej od roku 1959/60 přesunul na místo, kde se hraje dodnes.

 


Tým už bude brzy stěhovat na vlastní stadion

 

Obrovskou zásluhu na vybudování stadionu měl Ing. Miroslav Šubrt. Ten ze své cesty do Kanady přivezl i na tu dobu velmi moderní technologii vytváření ledu, a Louny se staly jedním z prvních míst v Československu i střední Evropě, kde byla tato technologie využita.

Led byl vytvořen na polyetylenových trubkách zapuštěných v antuce, později v písku. Až poté tento způsob adoptovaly i další zimní stadiony.

Zajímavostí je, že tímto způsobem se v Lounech chladilo až do rekonstrukce stadionu v devadesátých letech minulého století. Dnes už jsou trubky uloženy ve vrstvách leštěného betonu a v době, kdy není udělán led, se může na lounském zimáku hrát i inline hokej.

Samozřejmě šlo původně o stadion nekrytý, jak bylo tenkrát obvyklé. Zastřešení proběhlo až po dlouhých dvaceti letech v roce 1985.

Další zajímavostí je na lounském zimním stadionu fakt, že jsou dodnes používány kompresory ČKD VN 400 ze 70. let. Někomu by se sice mohlo zdát, že jde o zastaralou technologii v dnešní době moderních kompresorů, je tomu ale přesně naopak. Svou spolehlivostí a nízkou poruchovostí jsou staré VN 400 zárukou nejnižších možných nákladů na provoz.

 

A takhle se kdysi dělal led – první rolba

 

V ročníku 1960/61 působil lounský klub v 1.B třídě. Z té sice postoupil do “áčkové” soutěže, ale po špatných výkonech a zisku pouhých čtyř bodů se okamžitě vrátili do béčka.

Pro sezonu 1963/64 Louny výrazně posilují a vrací se zpět mezi A třídu. Jako trenér přichází Karel Straka, bývalý reprezentační brankář a odchovanec klubu. Posiluje i hráčský kádr. Vše se připravovalo na oficiální otevření zimního stadionu v příštím roce.

Velkým milníkem sezony 1965/66 je ale kromě otevření zimního stadionu i založení samostatné organizace TJ Slovan Louny. Klub se tak definitivně zbavil problémů, které mu způsobovalo členství v v TJ Louny společně s dalšími kluby. Od té doby se začala psát úplně nová éra.

V 70. letech se začaly rozrůstat i mládežnické kategorie, ze kterých později vzešlo mnoho úspěšných hokejistů. Z těchto hráčů můžeme jmenovat například Jana Alinče, dlouholetého hráče Litvínova, který si zkusil i německou nebo finskou ligu a dokonce byl draftován Pittsburghem Penguins v roce 1992.

Vraťme se ale zpět v čase do poloviny 60. let. Při otevření zimního stadionu se městem nesla velká sláva. Na zahájení byli přítomní i činovníci tělovýchovného svazu, hokejového svazu, jako hosté byli pozváni krasobruslařští sourozenci Romanovi...Oficiánímu otevření lounského zimáku přihlíželo 4000 lidí.

V sezoně 1966/67 odchází z trenérského postu Straka a nahrazuje ho František Plánička. Ten začíná prosazovat cestu vlastních odchovanců. V Lounech se tak začíná budovat struktura žákovských a dorosteneckých týmů, což se Slovanu, jak se klub dodnes jmenuje, mnohokrát vyplatilo a jak už jsme zmiňovali výše, lounští odchovanci se později prosadili i na vyšších úrovních hokeje.

 

Utkání na otevřeném zimáku


 

70. a 80. léta - doby největší slávy

Vraťme se ale v čase zpět do let 70. a 80. Louny v té době různě přecházely z jedné soutěže do druhé. V roce 1970 se povedl obrovský úspěch, a to postup do II. Národní hokejové ligy. Roky strávené v této soutěži byly střídavé úspěšné i méně úspěšné, až se v sezoně 1981/82 Louny dostaly dokonce do druhé nejvyšší československé soutěže. Tento úspěch však neměl dlouhého trvání, hned v prvním roce svého působení v soutěži Louny z ligy opět spadly. Pak hrál Slovan dlouhou dobu II. Národní hokejovou ligu.  

Dalším významným milníkem je určitě rok 1985, nesoucí se ve znamení zastřešení zimního stadionu. O zastřešení se rozhodlo v roce 1983, realizace probíhala dva roky. I v tomto ohledu je lounský zimák unikátní. Pro účely zastřešení se povedlo získat nosníky starého tramvajového mostu v Praze - Tróje, který se tehdy rozebíral. Tyto nosníky se převezly do Loun a na nich stojí střecha zimního stadionu dodnes. Ještě zmíním, že oficiální udávaná kapacita hlediště zimního stadionu je 2500 diváků, všechna místa na betonových ochozech jsou určena ke stání. Takovou návštěvu už ale domácí dlouho nepamatují.

Tým, který se na sezonu 1981/2 dostal do 1. ligy


 

90. léta - poslední roky ve II. lize

Po revoluci už se hokejistům Slovanu nepodařilo navázat na celkem úspěšná 80. léta. V sezoně 1989/90 se ve II. lize zachránili pouze díky reorganizaci soutěže. V sezoně 1990/91 skončil Slovan na pátém místě, stejně jako o rok později. Posledním zábleskem byla sezona 1992/3 ve které skončil klub na celkovém 4. místě.

Zastřešování zimáku v polovině 80. let

 

Ročník 1993/4 byl ale obrovským zklamáním. Hráči Slovanu skončili na 16. místě a ze druhé ligy se tak poroučeli do severočeského přeboru. V ročníku 1994/5 v něm obsadili třetí místo, o rok později ho ovládli a pokusili se vrátit zpět do II. ligy. Kvalifikace s Porubou se ale vůbec nevydařila a Slovan si musel na svůj návrat ještě rok počkat.

V ročníku 1996/97 znovu Slovan ovládl severočeský regionální přebor a měl tak právo utkat se o postup do II. národní hokejové ligy. Souboj s týmem z Havlíčkova Brodu zvládl a těšil se tak na návrat o patro výš.

Sezona 1997/8 ale byla pro Slovan opět utrpením. Z druhé ligy opět rychle sestoupili po velmi špatném výkonu a umístění na celkovém 16. místě.

Ještě o rok později jako vítězové severočeského přeboru opět hráli kvalifikaci, ale na Hvězdu Praha nestačili.

A-tým roku 1992. Stále se hrála II. Liga

 

V sezoně 2001/2002 došlo k odkoupení licence na II. ligu od Hradce Králové. Pod hlavičkou Hradce také hokejisté Slovanu tento ročník dohráli a v play off vypadli v 1. kole se Strakonicemi. V sezoně 2002/3 se ještě umístili na 9. místě, ale pak následoval návrat do regionálních soutěží, kde se Slovan drží dodnes.

Mimořádně úspěšná byla pro Slovan zatím poslední celá odehraná sezona 2012/13. V ní se stal Slovan nejen mistrem krajské hokejové ligy, ale hrál i kvalifikaci o postup do druhé ligy. I když v ní klub neuspěl, po dlouhé době byl v Lounech opět k vidění kvalitní hokej. Radost mohli mít diváci i z na místní poměry velké podpory fanoušků. Podle odhadů se jich na barážová utkání přišlo podívat až pět set.

Počínaje sezonou 2013/14 hraje Slovan Louny pražský přebor. Důvodů k tomu bylo několik. Především ten, že ústecký přebor se téměř rozpadl vzhledem k tomu, že hřiště soupeřů byla poškozena jarními povodněmi. Slovan si ale rozhodně nepohoršil, spíš právě naopak. V pražském přeboru hraje hodně kvalitních soupeřů.

Tým ze sezony 2012-13, který získal titul v krajské lize a bojoval o postup

Autor: Pavel Šašek
 

Celý článek

Historie klubu HC Slovan Louny 1.část

12.11.2013 13:28

HC Slovan Louny - historie lounského klubu

K letošnímu roku oslaví hokejový klub HC Slovan Louny 80. výročí od svého založení. Za tu dobu dosáhl mnoha úspěchů i pádů, odchoval mnoho skvělých hráčů. Pojďme si předchozích 80 let existence klubu krátce připomenout.


 

30. léta - počátky lounského hokeje

Oficiální existence lounského hokejového klubu, ať už se za ta léta jmenoval jakkoliv, se datuje do roku 1933. Počátky hraní ledního hokeje v Lounech ale byly položeny už v roce 1931.

Tehdy šlo ale spíš o takové první pokusy, hrálo se na zamrzlé řece s kusem ulomeného klacku. První oficiální zápas se uskutečnil 10. prosince 1933 proti SK Kladno. Šlo o dvojzápas a vzhledem k tomu, že soupeř to byl poměrně silný, nebyly prohry 1:14 a 4:12 žádnou velkou ostudou.

První tým Čechie Louny

 

Založen byl ale i konkurenční klub Sokol Louny. V roce 1934 se tak odehrála série několika utkání mezi oběma městskými rivaly. A souboje to byly pořádné. Ačkoliv se může zdát, že v tehdejší době byl i sport gentlemanskou záležitostí, dobové referáty z novin hovoří úplně jinak.

“...Toto s napětím očekáváné místní derby se stalo kořistí Sokola, který vskutku předváděl prvotřídní hru. Hráči Čechie však této nedovedli čeliti jinak než surovou hrou. Ani ta však nepomohla k vítězství…,” praví výstřižek z jedněch novin (dvakrát vyhrál Sokol, jednou byla remíza.)

Další noviny ale hovoří úplně jinak: “ Odvetný zápas na hřišti Sokola. Krásný led, krásná návštěva, ale nemožný soudce pan B. Zápas sám sliboval být jedním z nejkrásnějších zápasů tohoto sportu, avšak během hry, zásluhou úplně neschopného soudce, který nezná ani nejprimitivnější pravidla hry, došlo k několika ošklivým faulům, které zanechaly neblahé následky na dvou hráčích Čechie. Výsledek, jenž byl docílen byl úplně neregulerní, jelikož soudce neznajíc pravidel uznal Sokolu dvě neregulerní branky…”

Po stránce materiálního zabezpečení nebyla první léta nijak snadná. Výstroj si hráči Loun museli půjčovat od fotbalistů, brusle ani zdaleka nepřipomínaly ty, na kterých se v tehdejší době hrálo. Jen díky obětavosti mnohých členů se podařilo vybudovat pro klub solidní základ, na kterém se později postavily všechny lounské úspěchy.

Postupně začali hráči Čechie Louny získávat cenné zkušenosti a začaly se dostavovat první úspěchy. První celá sezona 1934/5 se nesla spíše ve znamení proher. V sezoně 1935/6 byla založena župa kanadského hokeje v Mostě, která vypsala Pohár českého slova. Vzhledem k tehdejším podmínkám byla ale soutěž toho roku jen rozehrána. Pro nepřízeň počasí se dohrávalo až v sezoně 1937/8.


Počátky nebyly jednoduché…

 

Jelikož bylo nutné rychle oznámit vítěze poháru na svaz ledního hokeje, rozhodl způsob dnes již nevídaný - los. První skupinu vyhrál tým Karlových Varů, druhou Čechie. A los určil za vítěze Čechii!

Bohužel, klubu tehdy chyběly peníze. Kdyby měl více finančních prostředků, postoupilo by mužstvo Čechie do vyšší soutěže.


 

Léta okupace

Tyto úspěchy byly následně násilně ukončeny německou okupací. V roce 1938 přišla mnichovská zrada, odtržení pohraničí a tím pádem i reorganizace hokejových soutěží. Čechie byla dočasně zařazena do župy v Rakovníku.

Rok 1939 a ustanovení Protektorátu Čechy a Morava znamenalo i rozpuštění Sokola. Čechie tak přišla o městského rivala. Klub byl zařazen do středočeské župy a díky dlouhé zimě se odehrálo 22 utkání, z toho 20 vítězných.

Pro ročník 1940/41 byla ustanovena kladenská župa. Čechie spadala do její tzv. extratřídy, ve které hrály čtyři týmy a Louny skončily na druhém místě s bilancí 10 výher, 1 prohra. Stejný výsledek zopakovali hráči Čechie i o rok později.

V sezoně 1942/3 bylo sehráno jen 6 utkání. Jelikož Čechie ovládla soutěž a stala se mistrem kladenské župy, hrála kvalifikaci o svazovou ligu. V utkání s Libní ale neuspěli.

Sezona 1943/4 byla nepříznivě ovlivněna nejen další reorganizací, ale také absencí kapitána Víchy, který byl nasazen na nucené práce v Německu. Bohužel vlivem nepříznivých událostí Čechie z divize Sever sestoupila.

Sezona 1944/5 byla opět ze sportovního hlediska trápením. Kvůli omezení cestování občanů Protektorátu se hrálo jen oblastní mistrovství, které Louny s přehledem ovládly. Pozitivní událostí ale bylo vytvoření týmu dorostenců a žáků, kteří odehráli svá první utkání.


 

Poválečná éra

Po válce začal lounský hokej vzkvétat.

Hned v sezoně 1945/46 se hráči Čechie stali mistry kladenské župy a pro příští ročník 1946/7 byli nasazeni do divize Západ A. Při dnešním pojmenování jednotlivých soutěží by nemuselo být všem jasné, o jakou soutěž vlastně šlo. Byla to druhá nejvyšší hokejová liga v Československu, vítězové divizí se navzájem střetávali o postup do ligy.

Tato milá povinnost se nevyhnula ani Čechii. Lounští se utkali s týmem SK Felbabka, a to na ledě soupeře. Tenkrát stále nebylo nic zvláštního na tom, že některá mužstva stále hrála své zápasy na rybníce.


V poválečné éře se hrálo na letním cvičišti

 

Smůlou pro Čechii byly klimatické podmínky. Počasí bylo mnohem teplejší, než by bylo potřeba, a proto nedosahoval led takové kvality. Lounští sice vedli 3:0, nakonec ale prohráli 3:7!

Příští ročník byl ale zklamáním. Odehrála se jen dvě utkání, která se ani řádně nedohrála. Kvůli politické situaci a následnému komunistickému převratu navíc došlo ke sloučení Čechie a obnoveného Sokola. Tým tak vystupoval pod hlavičkou Sokol Louny. Tím se upustilo i od hraní na původním kluzišti, a tým se přestěhoval na letní cvičiště Sokola. Vždy před zimou se zde vytvořil led a připravilo se vše potřebné, aby se to na jaře zase sklidilo.

Od sezony 1949/50 došlo k restrukturalizaci hokejových soutěží, a Louny tak nově spadaly do oblastního mistrovství. V něm se Louny udržely až do roku 1957, kdy následkem hospodářských problémů, zmatků v organizačních strukturách soutěží a dalších faktorů spadly do krajského přeboru.

Zpátky o soutěž výš se ale dostali hned v sezoně příští, tj. 1957/58. Přesto ale vedení Tělovýchovné jednoty házelo hokejovému klubu klacky pod nohy, když jim bylo zatěžko financovat i ty nejzákladnější výdaje.


 

60. léta - vlastní stadion a rozmach hokeje

Ještě v polovině 50. let se začalo uvažovat o stavbě stálého zimního stadionu. Prostory letního cvičiště už nebyly dostatečným zázemím, jako v prvních letech historie lounského hokeje.´

Byla tedy podána žádost o přidělení pozemku u starého, již nefungujícího cukrovaru. Ta byla schválena a hráči TJ Louny se mohli těšit na svůj vlastní hokejový stadion. Dodnes se ulice, ve které zimní stadion stojí, jmenuje Cukrovarská zahrada.

Ačkoliv stadion jako takový ještě nebyl plně funkční, kluziště už bylo hotové a tak se hokej od roku 1959/60 přesunul na místo, kde se hraje dodnes.

 

Autor: Pavel Šašek

 

Celý článek

Souhrn 10.kola KPPM

12.11.2013 11:28


číslo utkání 1046

HC Roudnice nad Labem - HC Slavoj Zbraslav                5:4 (1:1,1:2,3:1)

br RO: Purma - Pokorný - Krob - Michajlov - Landsdorf

br ZB : Tichý - Vecko - Kasík - Krupka

 

číslo utkání 1047

HC Lomnice nad Popelkou - HC Letci Letňany                  3:9 (1:4,2:3,0:2)

br LO: 2x Rudiš - Kuch

br LE: 2x Bílek - 2x Mrázek - Božilov - Valder - Šramota - Kadaně - Manhart

 

číslo utkání 1048

TJ Bohemians Praha - HC KOBRA Praha B                       9:6 (1:1,5:2,3:3)

br BO: 3x Schubert - 3x Kaucký - 3x Trpišovský

br KO: 3x Pěnička - Šubrt - Makalouš - Kostka

 

číslo utkání 1049

HC Olympik Praha - HC Slovan Louny                               1:10 (0:1,0:4,1:5)

br OL: Richter

br LN: 5x Švarc - 2x Šedivý - Čech - Veselák - Dittrich D.

 

číslo utkání 1050

SK Žižkov Praha - HC Hvězda Praha                                  4:4 (1:0,3:3,0:1)

br ŽI : Kašpar - Dušek - Bíza - Nestrašil

br HV: Kopidlanský - Novák - Nacházel - Malý

 

TABULKA STŘELCŮ po 10.kole

 

15 - Vašek            (Lomnice)

12 - Pokorný         (Roudnice)

11 - Mišner           (Letňany)

       Bíza               (Žižkov)

10 - Fuks              (Hvězda)

 9  - Švarc             (Louny)

 8 -  Fiala              (Hvězda)

       Nenadál         (Roudnice)

       Veselák         (Louny)

       Rudiš             (Lomnice)

       Makalouš       (KOBRA B)

       Nacházel       (Hvězda)

 

BRANKÁŘI s ČISTÝM KONTEM v 10.kole

 

Nikdo

Celý článek

Mládež o víkendu

12.11.2013 11:20

Starší žáci

K dalšímu zápasu jeli starší žáci v neděli 10.11.2013 do Kladna a prohráli 9:5(4:1,2:2,3:2). Branky Slovanu: 2x Brejcha, 1x Hotový, Rejnek a Říha. Další utkání sehrají starší žáci doma 16.11.2013 odvetu proti Rytířům z Kladna.

 

Mladší žáci

K dalšímu zápasu jeli mladší žáci v neděli 10.11.2013 do Kladna a vyhráli 2:7. Branky Slovanu: 2x Čech O., 1x Bareš, Kašpar, Šugár, V.Hynek a Hauf. Další utkání sehrají mladší žáci doma 16.11.2013 také odvetu proti Rytířům z Kladna.

 

Ročník 2004

Ročník 2004 hrál doma mistrovský turnaj v neděli 10.11.2013. Nejprve prohrál s Ústím B 8:10 a prohrál i s Varnsdorfem 6:13. V neděli 17.11.2013 jede ročník 2004 k mistrovskému turnaji do Litvínova, kde bude hrát S Litvínovem a s Mostem.

 

Ročník 2005

Ročník 2005 jel v sobotu 9.11.2013 k přátelskému zápasu do Černošic a s přehledem vyhrál 1:25 (0:7,0:7,1:11). Slovan hned od začátku nenechal nikoho na pochybách o své výhře. Branky Slovanu: 8x Čech, 6x Hynek, 5x Šprynar a Síč, 1x Götzl. Sestava Slovanu: Fridrich, Čech, Hynek, Šprynar, Síč, Fischer, Götzl, Fiala. V neděli 17.11.2013 hraje ročník 2005 mistrovský turnaj doma a přivítá Ústí B a Roudnici.

 

 

Ročník 2006 

V sobotu 9.11.2013 jel A-tým ročníku 2006 na turnaj do Kolína a tento turnaj vyhrál. V prvním zápase nastoupil Slovan proti HC Kobře Praha a jednoznačně vyhrál 19:0 (6:0,8:0,5:0). Branky Slovanu: 9x Horský, 3x Buchcar a Stanko, 2x Zíval a Frolík. V druhém zápase hrál Slovan s HC Duklou Jihlava A a vyhrál 6:2(3:0,1:2,2:0). Slovan do zápasu vstoupil dobře a po brankách Buchcar, Zívala a Kladiva vyhrál první třetinu 3:0. Jenže v druhé třetině byla lepší Jihlava a dokázala snížit na 3:2, naštěstí těsně před koncem 2.třetiny se trefil Málek na 4:2 a tím se zlomil odpor Jihlavy. Ve třetí třetině si svou výhru Slovan již pohlídal a přidal 2 branky zásluhou Horského. Branky Slovanu: 2x Horský, 1x Zíval, Buchcar, Kladivo a Málek.
Ve třetím zápase ve skupině hrál Slovan proti domácímu SC Kolín a vyhrál 2:10 (4:2,1:0,5:0). Výhra v zápase se nerodila vůbec snadno. Slovan sice šel brzo do vedení zásluho Zívala a Frolíka vedl 2:0, ale Kolínu se povedlo vyrovnat na 2:2. Pak to byl tuhý boj a čekalo se na další branku, tu dal naštěstí Slovan zásluhou Kladiva a v závěru třetiny zvyšoval Štekl na 4:2. V druhé třetině se i nadále hrál vyrovnaný hokej a jedinou branku třetiny dal opět Štekl. Ve třetí třetině již Kolín odpad a Slovan upravil na konečných 10:2 a postoupil zaslouženě do finále. Branky Slovanu: 3x Zíval, 2x Kladivo, 2x Štekl, 1x Frolík, Horský a Stanko. Ve finalovém zápase hrál s HC Táborem a vyhrál 4:0 (3:0,1:0,0:0).
Finále začal Slovan dobře na Tábor doslova vletěl, 2x Zíval našel krásně Horského a bylo to 2:0, pak byl ještě faulován Stanko a nařízené trestné střílení proměnil. Po první třetině byl stav 3:0. Od druhé třetiny se hrál vyrovnaný hokej s šancemi na obou stranách. Jedinou branku třetiny dal Frolík a zvyšoval na 4:0. V poslední třetině si Slovan už svou výhru pohlídal a po týdnu, kdy vyhrál turnaj v Lounech, vyhrál i turnaj v Kolíně. Kluci i jedna dívka zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon a bojovnost. Branky Slovanu ve finále: 2x Horský, 1x Stanko a Frolík. Sestava Slovanu na turnaji: Tarant, Horský, Zíval, Buchcar, Kladivo, Slavíčková, Stanko, Frolík, Štekl, Málek. Celkem Branky na turnaji: 14x Horský, 6x Zíval, 5x Stanko, 4x Buchcar a Frolík, 3x Kladivo, 2x Štekl a 1x Málek. Pořadí turnaje: 1.HC Slovan Louny, 2. HC Tábor, 3.HC Dukla Jihlava A, 4.HC Děčín, 5.SC Kolín A, 6.SC Kolín B, 7.HC Kobra Praha, 8.HC Dukla Jihlava B.

V sobotu 9.11.2013 jel B-tým ročníku 2006 do Černošic, kde prohrál 12:6 (5:1,4:4,3:1). Po celý zápas tahal Slovan za kratší konec. Brankově se domácím vyrovnal pouze v 2.třetině. Branky Slovanu: 3x Bártl, 2x Bechyně, 1x Sainer. Sestava Slovanu: Holub, Holý, Hauf, Bechyně, Budiač, Sainer, Němota, Bártl, Suja

V neděli 17.11.2013 jede A i B-tým ročníku 2006 na mistrovský turnaj do Roudnice.

 

Jaroslav Zíval

Celý článek

Slovan porazil Olympik

12.11.2013 10:07

Začala druhá část soutěže a Slovan se opět střetl s Olympikem, který v prvním kole porazil 15:4. V sobotu se opakoval podobný výsledek a Slovan nasázel Olympiku 10 branek. Pěti brankami se blýskl Marek Švarc. Premiéru v letošní sezoně si odbyl z dřívějších sezon známý obránce Martin Svoboda a junior Daniel Dittrich.

 

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQj1J-uLfjhKvvi3G9fNSN0llr3rlQRtaZsLXJlCqXtKDAvdcFg  HC Olympik Praha - HC Slovan Louny
1:10

(0:1,0:4,1:5)

 

Datum utkání: 10.kolo, sobota 9.11.2013, 19:50
B
ranky a nahrávky: 57. Richter - 1. Šedivý (Čech), 30. Švarc, 30. Čech (Švarc), 37. Švarc (Svoboda, Srb), 38. Veselák, 41. Šedivý (Sak), 48. Švarc (M.Dittrich), 50. D.Dittrich (Švarc), 54. Švarc (Šedivý), 56. Švarc (Šedivý).
Rozhodčí: Synek - Výborný, Krátký
Vyloučení: 7:8, navíc Mařík a Braniš 5+TH, Krnáč 10 min.os.trest. (všichni OL) Využití: 0:4. V oslabení: 0:1. Diváci: 13, z toho 12 fanklub Louny. Střely na branku: 22:51.

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQj1J-uLfjhKvvi3G9fNSN0llr3rlQRtaZsLXJlCqXtKDAvdcFg HC Olympik Praha:

J.Furbacher (41. R.Furbacher) - Mařík, Duchan, Krnáč, Jasanský - Čáp, Richter, Meszároš - Frančík, Žilík, Štípek - Braniš
. Trenér: Mařík.

HC Slovan Louny:

Dorn (41. M.Charvát) - F.Červíček, T.Kučera, Krupka, Sak, Martin Svoboda, Srb - Šedivý, Čech, Hloucha - Veselák, Zetka, J.Červíček - Švarc, M.Dittrich, Vavrica - D.Dittrich Trenéři: Šedivý, Kovařík.

 

Reportáž

 

Tento zápas mě bude ještě dlouho ležet v žaludku, než celý sled událostí strávím. K zápasu do ICE Areny v Letňanech Slovan odcestoval v 16 lidech do pole + 2 golmani. Premiéra v Metropolitním přeboru čekala na obránce Martina Svobodu a útočníka juniora Dittricha Daniela, který hned v prvém zápase mezi muži zaznamenal branku. Do 3. třetiny pustil do branky Dominik Dorn Martina Charváta, který též poprvé v soutěžním ročníku zasáhl do bojů o mistrovské body. Pro zranění nemohli na Letňanský led vyjet Kolčava, Máša, Bečka, Prokeš. Z pracovních důvodů nemohli Gebelt a Marek Svoboda. A pruhovaný dres si oblékl náš věrný vrátný Honza Pazourek, který pískal zápasy v Ústecké soutěži.

Lukáš Turza v soutěžním ročníku 2013/14 hostuje v klubu HC Olympik Praha, ale zranění ho do branky nepustilo. Škoda, těšil jsem se na jeho předvedený výkon proti mateřskému klubu.

 

Jiří Hašek

 

 

Sled událostí

 

  1. minuta - GOL - nejrychlejší branka sezony Šedivý Ondřej (Čech Jan)                           0:1

                    Slovan vyhrál vhazování a po spolupráci Čech - Šedivý v čase 00:09 úvodní branka zápasu

  5. minuta - tlak Slovanu pokračuje, střelecké pokusy Dittrich M. - Veselák - Vavrica - Hloucha

  6. minuta - vyloučen hráč HC Olympik Frančík za podražení

  7. minuta - Dittrich M. vyzkoušel pozornost domácího golmana

  8. minuta - končící přesilová hra bez využití

10. minuta - Srb a Vavrica střely na branku

13. minuta - NEUZNANÝ GOL- Červíček J. střílel po hvizdu čárového rozhodčího

15. minuta - vyloučen Hloucha za podražení

17. minuta - vyloučen hráč HC Olympik Krnáč za faul s kolenem

                    Šedivý střela na branku při hře 4 na 4

19. minuta - v přesilovce Slovan ani jednou nevystřelil na domácího brankáře

20. minuta - aktivně hrající Švarc 3x střela na branku

v 1. třetině zásahy brankářů  15 - 6

23. minuta - spolupráce Veselák - Krupka, stále bez změny stavu

                  - vyloučen Červíček J. za sekání

27. minuta - Krupka tvrdá střela od modré

30. minuta - 2 NEUZNANÉ GOLY - Švarc a Vavrica, rozhodčí se nedíval, bylo to na něho moc rychlé

                    GOL - Švarc Marek bez asistence                                                         0:2

                    GOL - Čech Jan asistence Šedivý Ondřej - po 9 vteřinách už vedeme 0:3

                    vyloučen hráč HC Olympik Frančík za nedovolené bránění

31. minuta - vyloučen Zetka za nedovolené bránění (rozhodčí si ho spletl s Dittrichem M.)

                    Švarc a Svoboda při hře 4 na 4 střely na branku

32. minuta - vyloučen Červíček Fr. za podražení, hra 4 na 3

                    domácí tým přes půl minuty zapomněl, že mají hrát přesilovku a hráli ve 4

34. minuta - Dittrich M. unikl všem domácím, ale jeho solo zůstalo bez změny skore

35. minuta - vyloučen hráč HC Olympik Čáp za hákování

                    Šedivý a Krupka střely v přesilové hře

37. minuta - vyloučen hráč HC Olympik Štípek za hrubost

                    hrajeme přesilovou hru 5 na 3

                    GOL - Švarc Marek asistence Svoboda Martin, Srb Radek          0:4

                    Slovan využívá přesilovou hru 5 na 3

38. minuta - GOL - Veselák David bez asistence v přesilové hře 5 na 4           0:5

39. minuta - vyloučen Zetka za hákování

40. minuta - Švarc v olabení sám na brankáře, byl faulován

                    TS - Švarc neproměnil

                     vyloučen hráč HC Olympik Štípek za hákování

ve 2. třetině zásahy brankářů 13 - 8

41. minuta - oba týmy mění brankáře

                    GOL - Šedivý Ondřej asistence Sak Zdeněk v přesilové hře     0:6

42. minuta - premierová střela mezi muži Dittricha D.

44. minuta - Červíček J. a Dittrich M. střely na branku

46. minuta - hráč HC Olympik Mařík obdržel trest 5 + TH za zranění v oblasti hlavy a krku

                    Červíček Fr. byl po zákroku ošetřován a byl též vyloučen na 2 minuty za držení protihráče

                    trest odseděl jeho bratr

48. minuta - GOL - Švarc Marek asistence Dittrich Martin při hře 4 na 4      0:7

50. minuta - GOL - Dittrich Daniel asistence Švarc Marek  v přesilovce        0:8

                     vyloučen hráč HC Olympik Krnáč za zásah do oblasti hlavy a krku OT

                     vyloučen Šedivý za hrubost

53. minuta - Dittrichové a Svoboda střely na branku

                    vyloučen hráč HC Olympik Braniš za hákování

54. minuta - GOL - Švarc Marek asistence Šedivý Ondřej                              0:9

                    Slovan využívá přesilovou hru

56. minuta - vyloučen Vavrica za hru s kolenem

                     GOL - Švarc Marek asistence Šedivý Ondřej v oslabení            0:10

57. minuta - vyloučen hráč HC Olympik Braniš na 5 + TH za hru s vysokou holí

                     GOL - Richter Pavel při hře 4 na 4 snižuje na konečných           1:10

58. minuta - Kučera a Dittrich M. střely na branku

60. minuta - Svoboda střela na branku

ve 3. třetině zásahy brankářů 14 - 7

 

Celý článek

Předprodej lístku na Oslavy zahájen!

07.11.2013 17:02

Dnes jsme zahájili prodej lístků v restauraci na ZS.

Dále je budete moci zakoupit na zápase A teamu 17.11.2013.


 

 

Celý článek

Slovan vyhrál na Nikolajce nad Žižkovem 9:5

04.11.2013 17:01

Nedělní zápas přinesl brankové hody pro hrstku diváků, tvrdou hru ze strany Sokolíků. Do Prahy jsme opět odcestovali bez několika hráčů. Pro zranění nenastoupili Kolčava, Máša, Šedivý, chyběl i Franta Červíček.

 

     SK Žižkov Praha - HC Slovan Louny
5:9

(0:4,4:3,1:2)

 

Datum utkání: 9.kolo, neděle 3.11.2013, 17:00
B
ranky a nahrávky: 22. Dušek (Nestrašil, Vondřejc), 33. Valášek (Bíza), 37. Bíza (Starý), 38. Bíza (Nestrašil, Jakl), 45. Vondřejc (Záhorovský) - 5. Čech (Szakal), 7. Švarc (Dittrich), 14. Veselák (Sak), 17. Sak (Veselák), 26. Švarc (Krupka), 26. Svoboda, 36. Sak (Zetka, Veselák), 46. Svoboda (Švarc), 49. Dittrich (Gebelt).
Rozhodčí: Vízner - Hodač, Juskanin.
Vyloučení: 3:5, navíc Vondřejc 10 min.os.trest, Valášek, Kašpar 5+OK (všichni ŽIŽ) - Zetka 5+OK (LN). Využití: 2:3. V oslabení: 0:0.

HC Žižkov Praha:

Krásný (17. Netopil) - Záhorovský, Černý, Jakl, Král, Raiman, Jedlička - Kašpar, Bíza, Rosenberg - Vondřejc, Nestrašil, Dušek - Starý, Suchan, Fojt - Valášek.

HC Slovan Louny:

Dorn - T.Kučera, Hloucha, Krupka, Sak, Srb, Vavrica - Gebelt, Szakal, Čech - Veselák, Prokeš, Zetka - Dittrich, Svoboda, Švarc - J.Červíček. Trenéři: Šedivý, Kovařík.

 

Reportáž

 

Na časomíru se nedostavil delegovaný rozhodčí, mačkal to laik, takže během zápasu přicházeli na řadu kuriozní situace, 1. třetina se hrála téměř hodinu, od 2. třetiny podával již lepší výkony.

Domácí tým ze začátku utkání předvedl střelecký koncert. Výborně se rozchytal Dominik Dorn a slova domácích hráčů byla- to snad máte golmana z reprezentace. Možná by se utkání vyvíjelo jinak, kdyby domácí tým využil některou příležitost. Poté to začalo padat do branky hráčům Slovanu. Bohužel ve 2, třetině přišli chyby v obraně a z jasného vedení 2:7 bylo drama. Ve 3. třetině byla hra vyrovnaná. Domácí tým neunesl golový příděl, začali hrát dost tvrdě a neustále byli nespokojeni s výkonem rozhodčího. Dokonce i trenér domácího týmu vyzkoušel pevnost mantinelu, když neovládl své emoce. Děkuji všem hráčům HC Slovan za předvedený výkon, za prodlouženou sérii bodů z venkovních hřišť a budu se těšit na sobotní odvetu s HC Olympikem Praha. Snad zopakují brankové hody z 1.kola, když jsme je porazili 15:4.

 

Jiří Hašek

 

Sled událostí zápasu
 

2. minuta – domácí tým vyslal již 5 střel na Dominika Dorna

4. minuta – Veselák a Sak vyzkoušeli pozornost brankáře SK Žižkov Krásného

5. minuta – střelecká mašina bratrů Žižků pokračuje

Dominik Dorn má již 10 zásahů

5. minuta – GOL – Čech Jan, asistence Szakal Adam       0:1

7. minuta – Švarc jel sám na brankáře

7. minuta – GOL – Švarc Marek, asistence Dittrich Martin  0:2

9. minuta – Zetka a Veselák vyzkoušeli pozornost domácího golmana

12. minuta – vyloučen Sak za podražení, Slovan se v oslabení ubránil

14. minuta – Kučera tvrdá střela od modré

14. minuta – GOL – Veselák David, asistence Sak Zdeněk       0:3

16. minuta – vyloučen hráč SK Žižkov

17. minuta – GOL – Sak Zdeněk, asistence Veselák David     0:4

branka padla v přesilové hře,

změna brankářů u domácích, místo Krásného nastupuje Netopil

na pár minut přišla pauza, problémy u časomíry, bylo tam skore 23:8

19. minuta – Veselák a Zetka střely na branku

20. minuta – Švarc solo akce na brankáře, nedal.

21, minuta – Szakal střela na branku, Netopil chytil

22. minuta – GOL – Dušek, asistence Nestrašil, Vondřejc         1:4

25. minuta – solo Prokeše přes celé kluziště

26. minuta – GOL – Švarc Marek, asistence Krupka Jan            1:5

26. minuta – GOL – Svoboda Marek, bez asistence                    1:6

28. minuta – vyloučen Dittrich za vysokou hůl

29. minuta – v oslabení jsme hráli na jejich polovině

31. minuta – z SK Žižkov vyfasoval Vondřejc 10 minutový trest

32. minuta – Červíček J. vystřelil od mantinelu do lapačky domácího brankáře

33. minuta – GOL – Valášek, asistence Bíza                              2:6

34. minuta – Szakalův průnik před Netopila

35. minuta – vyloučen hráč SK Žižkov

36. minuta – GOL – Sak Zdeněk, asistence Zetka Milan, Veselák David  2:7

Slovan využívá druhou přesilovku

Zetka a Valášek shodně obdrželi trest 5 + OK za hrubost

37. minuta – GOL – Bíza, asistence Starý L.                                             3:7

38. minuta – vyloučen Dittrich za nedovolené bránění

38. minuta – GOL – Bíza, asistence Nestrašil, Jakl z přesilovky               4:7

40. minuta – Svobodova tvrdá střela

41. minuta – Gebelt střela

43. minuta – vyloučen Hloucha za hákování

43. minuta – tvrdý náraz Prokeše na mantinel, poté obdržel 2 minuty za hrubost

hráč SK Žižkov Kašpar obdržel trest 5 + OK

hrálo se 4 na 3

45. minuta – GOL- Vondřejc, asistence Záhorovský v přesilovce              5:7

46. minuta – GOL – Svoboda Marek, asistence Švarc Marek                     5:8

Slovan využívá přesilovou hru

48. minuta – Szakal minul prázdnou branku

49. minuta – GOL – Dittrich Martin, asistence Gebelt Miroslav             5:9

50. minuta – sami na brankáře bruslilo duo Svoboda – Švarc

51. minuta – Dorn chytá tvrdou střelu od modré

53. minuta – vyloučen hráč SK Žižkov

54. minuta – v přesilovce stříleli Srb a Dittrich

58. minuta – Švarcova střela gol nepřinesla

60. minuta – Veselák měl 2 střely

 

Celý článek

Souhrn 9.kola KPPM

04.11.2013 16:58

číslo utkání 1045

HC  Lomnice nad Popelkou 13-3 HC Slavoj Zbraslav

(5:0, 3:1, 5:3)

Branky Lom: 1. Syrovátka J. (Bláha, Špaček), 7. Špaček (Karásek), 10. Kuch (Vašek, Divila), 14. Syrovátka L., 18. Rudiš (TS), 26. Lemfeld (Vašek, Kuch), 32. Divila (Vašek, Lemfeld), 35. Vašek (Lemfeld, Knap), 46. Kuch (Vašek, Knap), 42. Junek (Špaček, Košťák), 53. Knap (Vašek, Lemfeld), 59. Vašek (Knap, Lemfeld), 60. Rudiš (Junek, Bartoš) –

Branky Zbr:30. Sedliský (Vecko, Pechar), 41. Vecko (Sedliský), 53. Merxbauer (Vecko)

 

číslo utkání 1042

SK Žižkov Praha 5–9 HC Slovan Louny

(0:4, 4:3, 1:2)

Branky Žiž: 22. Dušek (Nestrašil, Vondřejc), 33. Valášek (Bíza), 37. Bíza (Starý), 38. Bíza (Nestrašil, Jakl), 45. Vondřejc (Záhorovský)

Branky Sl:– 5. Čech (Szakal), 7. Švarc (Dittrich), 14. Veselák (Sak), 17. Sak (Veselák), 25. Švarc (Krupka), 26. Szakal, 35. Sak (Zetka, Veselák), 46. Svoboda (Švarc), 49. Dittrich (Gebelt)

 

číslo utkání 1041

HC Hvězda Praha 4-2 HC Roudnice nad Labem

(2:1, 1:1, 1:0)

Branky Hvě: 5. Hučko (Kukla), 18. Láska (Petráček), 30. Fuks (Fiala, Nacházel), 45. Kukla (Láska) –

Branky Roud:14. Kuchař (Martinec), 37. Pokorný (Krob)

 

číslo utkání 1044

TJ Bohemians Praha 3-3 HC Letci Letňany

(1:1, 0:0, 2:2)

Branky Boh: 13. Vondrák (Kovář), 54. Hlaváček (Žák), 60. Doskočil –

Branky Let:11. Fiala (Manhart), 46. Kadaně, 47. Král (Fiala)

 

číslo utkání 1043

HC Olympik Praha 5-16 HC Kobra B

(1:6, 1:5, 3:5)

Branky Oly:  7. Štípek (Žilík), 24. Meszároš (Brokl, Krnáč), 42. Braniš (Štípek), 47. Žilík (Richter, Štípek), 52. Štípek (Duchan) –

BrankyKob:3. Kostka (Michalů, Makalouš), 4. Makalouš (Hanzlík), 7. Kostka (Maciboda), 13. Makalouš (Beránek), 14. Sysel, 16. Svoboda (Kynčl, Koiš), 23. Svoboda (Makalouš), 28. Beránek (Kostka), 29. Kynčl (Pěnička), 30. Beránek (Michalů, Kostka), 34. Kynčl (Makalouš), 45. Makalouš (Kynčl), 46. Makalouš (Šubrt), 48. Koiš (Hanzlík), 52. Makalouš, 59. Makalouš (Hanzlík, Zemek)

 

 

Celý článek
<< 39 | 40 | 41 | 42 | 43 >>
Kontakt

HC Slovan Louny

Cukrovarská zahrada 480
Louny
440 01

+420 604 259 341