HC Slovan Louny

Datum a čas konání: 23.1.2022 13:00
Místo: Kadaň

4. třída

4. třída | Soupiska | Tréninky | Zápasy | Kabina |                                         Aktualizace: 15.11.2021 17:30

15.11.2021 / Pravidelné kempy Czech Skills Hockey Academy

V sekci /Tréninky je nově uveden plán zajištěných kempů pod vedením profesionálních trenérů z organizace Czech Skills Hockey Academy / CSHA. Jedná se do konce sezóny o 5 kempů, vždy druhou sobotu v měsíci. Pokud se někdo kempů nechce vůbec zůčastňovat, tak mi dejte info. Jinak počítám vždy se všemi hráči našeho ročníku a dále budu doplňovat o další zájemce z jiných ročníků nebo klubů do maximální kapacity.

_______________________________________________________________________________________

25.09.2021 13:30 - Povinnosti účastníků utkání soutěží ČSLH z.s.

V návaznosti na mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví ČR č. j.: 14601/2021-23/MIN/KAN ze dne 01.09.2021 jsou mj. upraveny podmínky účasti sportovců, rozhodčích a členů realizačních týmů na sportovních utkáních. S tímto také souvisí prokazování negativního výsledku testu na přítomnost antigenu SARS-CoV-2 (COVID19) nebo očkování v rámci každého utkání. Pro tento účel je připraveno čestné prohlášení, které naleznete v sekci "Kabina/Ke stažení". Toto bude vyžadováno od každého hráče a člena realizačního týmu na venkovní utkání.

Když nemůžeš, přidej ... (Emil Zátopek)

Žádné nadcházející události.

HC Roudnice n/L