29.4.2018, Turnaj v Praze na Hvězdě

Naši borci se umístili na 3.místě ! 

 Výsledky z turnaje, zápasy 3x12 min:                                       

Louny - Hvězda Praha 6:5 (1:1; 1:2; 4:2) / poslední gól LN, bodově 7:3                        

Louny - Hradec Králové 4:4 (2:1; 1:1; 1:2) / poslední gól HK, bodově 4:5                            

Louny - Sparta Praha 6:9 (2:3; 3:2; 1:4) / poslední gól SP, bodově 2:8

Louny - Neratovice 5:5 (2:2; 1:2; 2:1) / poslední gól LN, bodově 5:4

Louny - Kralupy 15:5 (5:1; 5:2; 5:2) / poslední gól LN, bodově 10:0                               

1.Místo: Sparta   2.Místo: Hradec Králové   3.místo:Louny  

4.Místo: Neratovice   5.Místo: Hvězda Praha   6.Kralupy     

Sestava: Muller (8), Tarant (18), Heller (53), Riedl (11), Nejedlý (22), Štěpán (16), Panoch (23), Vaic Z. (15), Formánek (5), Brom (10), Musil (6), Rynešová (14), Trubač (G+H), Svoboda (G+H)

22.4.2018, Turnaj v Karlových Varech (2 týmy)

Naši borci se umístili tentokrát souhrnně za klub na 2.místě ! 

 Výsledky z turnaje, zápasy 3x12 min:

Louny žraloci - Třemošná A 2:6 (2:3; 0:2; 0:1)                Louny tygři - Třemošná B 11:3 (4:0; 6:1; 1:2)  

Louny žraloci - Plzeň A 6:6 (2:3; 2:2; 2:1)                        Louny tygři - Plzeň B 12:5 (4:4; 4:1; 4:0)   

Louny žraloci - K.Vary A 4:7 (2:2; 2:0; 0:5)                      Louny tygři - K.Vary B 23:0 (9:0; 5:0; 9:0)                      

1.Třemošná, 2.Louny, 3.Plzeň, 4.Karlovy Vary                                                

Sestava žraloků : Brom (10), Heller (53), Musil (6), Riedl (11), Štěpán (16), Tarant (18), Vaic Z.(15) Svoboda (G)

Sestava tygrů: Antropius (9), Beneš (21), Formánek (5), Nejedlý (22), Rynešová (14), Sainer (24), Slezák, Vondráček (13), Trubač (G)

 
  

24-25.3.2018, Turnaj dvoudenní v České Lípě

Naši borci se umístili tentokrát na 6.místě

 Výsledky z turnaje, zápasy 3x10 min:

Skupina A: Skupina B:
1) HC Česká Lípa 1) HC Děčín
2) HC Tygři Černošice 2) HC Buldoci Neratovice
3) HC Tábor 3) HK Lev Slaný
4) HC Sparta Praha 4) Mountfield Hradec Králové
5) HC Poděbrady 5) HC Hvězda Praha
6) HC Slovan Louny 6) HC Junior Mělník


SOBOTA

 

 

10:15

A1-A6

HC Česká Lípa - HC Slovan Louny                 2:14 (1:6; 0:4; 1:4)

14:00

A6-A4

HC Slovan Louny - HC Sparta Praha               5:6 (2:2; 1:3; 2:1)

16:30

A2-A6

HC Tygři Černošice - HC Slovan Louny         0:15 (0:4; 0:6; 0:5)

18:00

A6-A5

HC Slovan Louny - HC Poděbrady                 10:2 (2:1; 6:0; 2:1)


 

 

NEDĚLE

 

 

10:30

12:05 

13:40  

A3

1/4

o 5

HC Tábor - HC Slovan Louny                           3:3 (1:2; 0:1; 2:0)

HC Slovan Louny - HC Buldoci Neratovice      2:6 (0:1; 2:4; 0:1)

HC Slovan Louny - HC Sparta Praha                4:5 (1:1; 0:3; 3:1)




Sestava: Brom (10), Heller (53), Muller (8), Musil (6), Panoch (23), Nejedlý (22), Riedl (11), Rynešová (14), Vaic Z. (15), Štěpán (16), Tarant (18), Vondráček (13), Trubač (G)

17.3.2018 přátelský zápas v Bílině

Přáteské utkání proti urostlému domácímu týmu naši hráči zvládli dobře.

Utkání prověřilo schopnosti našich hráčů.

Zápas skončil porážkou 7:18 (2:6;2:4;1:3;2:5)

Sestava: Trubač (G), Tarant, Brom, Musil, Müller, Štěpán, Heller, Rynešová, Vaic Z., Formánek, Beneš, Sainer, Antropius


10.3.2018, Turnaj na domácím prostředí v LOUNECH

Naši borci se umístili tentokrát na 3. a 4.místě !  Rozhodčí: Kafka, Beran

 Výsledky z turnaje, zápasy 2x15 min:

Louny žraloci - Neratovice 4:4 (3:1; 1:3)                Louny tygři - Děčín 13:0 (7:0; 6:0)       

Louny žraloci - Plzeň 6:10 (2:6; 4:4)                        Louny tygři - Plzeň 4:10 (4:5; 0:5)

Louny žraloci - Děčín 36:1 (18:1; 18:0)                   Louny tygři - Neratovice 0:9 (0:5; 0:4)                   

Děčín - Neratovice 1:23                 Plzeň - Neratovice 4:8                 Děčín-Plzeň 1:31

1.Neratovice, 2.Plzeň, 3.Louny žraloci, 4.Louny tygři, 5.Děčín                                                                

Sestava žraloků : Antropius (99), Beneš (21), Heller (53), Muller (8), Musil (6), Panoch (23), Sainer (24), Vondráček (13), Svoboda (G)

Sestava tygrů: Nejedlý (22), Formánek (5), Riedl (11), Rynešová (14), Borl (12), Štěpán (16), Petrlík (20), Vaic Z. (15), Trubač (G)


4.3.2018 přátelské zápasy v Ústí nad Labem (2 týmy)

Tým Lounských žraloků vyhrál s Ústím "A"  22:5 (2:2; 8:0; 7:0; 5:3)

Tým Lounských tygrů vyhrál s Ústím "B" 12:2 (0:0; 3:1; 4:0; 5:1)

Zápasy se hrály 4x15 min.

Sestava žraloků : Heller (53), Muller (8), Tarant (18), Riedl (11), Brom (10), Panoch (23), Vaic Z. (15), Vondráček (13), Svoboda (G)

Sestava tygrů: Antropius (99), Rynešová (14), Slezák (7), Dvořák (16), Vinícký (24), Beneš (21), Paclt (5), Parkman (28), Nejedlý (G)

25.2.2018, Turnaj v Rakovníku

Naši borci se umístili opět na 1 místě !  Vzhledem k prohranému zápasu proti domácímu týmu nám pomohlo vysoké zaznamenané skóre nastřílených gólů, které rozhodlo o finálním pořadí. 

 Výsledky z turnaje, zápasy 2x15 min:                                       

Louny - Hvězda Praha 5:3 (2:1; 3:2)                        

Louny - Rakovník 3:4 (1:2; 2:2)                          

Louny - Zbraslav 11:1 (7:1; 4:0)                         

1.Místo:   Louny                         2.Místo:   Rakovník

3.Místo:   Hvězda Praha           4.Místo:   Zbraslav           

Sestava: Muller (8), Tarant (18), Antropius (99), Heller (53), Vondráček(13), Nejedlý (22), Štěpán (16), Panoch (23), Vaic Z. (15), Vaic M. (28), Formánek (5), Petrlík (20), Svoboda (G)


17.2.2018, Turnaj 5ti týmů na Kladně

Turnaje o Kladenský pohár se zúčastnily 2 týmy Kladna, Hvězda Praha, Kralupy a Louny. Turnaj se hrál 3x10 min.
Lounští hokejisté a hokejistka si vedli úspěšně a Kladneský pohár vyhráli!
 
Konečné pořadí:
1. Slovan Louny, 2. Kralupy, 3. Hvězda Praha, 4. Kladno 2, 5. Kladno 1
 
první zápas s Hvědou Praha skončil nerozhodně.
Slovan : Hvězda 3:3 (1:1;0:1;2:1)
 
Druhý zápas s týmem Kladno 2 skončil výhrou Slovanu.
Slovan : Kladno 2 8:4 (0:1;5:1;3:2)
 
Třetí zápas s týmem Kladno 1 skončil výhrou Slovanu
Slovan : Kladno 1 7:3 (4:1;1:1;2:1)
 
Čtvrtý zápas s týmem Kralup skončil výhrou Slovanu
Slovan : Kralupy 6:3 (1:2;3:1;2:0)
 
První 2 zápasy jsme odehráli v sestavě:
Trubač(B), Musil, Brom, Svoboda, Nejedlý, Vondráček, Štěpán, Riedl, Tarant, Panoch, Formánek, Rynešová, Vaic Z.
 
3. a 4.  zápas jsme odehráli v sestavě:
Svoboda(B), Musil, Brom, Tarant, Nejedlý, Vondráček, Štěpán, Riedl, Trubač, Panoch, Formánek, Rynešová, Vaic Z.
 
Oba brankáři předvedli výborné zákroky s vému týmu pomohli. Všichni hráči ukázali, že je hokej baví.
Pochvalu zaslouží i rodiče, kteří hlasitě fandili a výkon týmu tím podpořili.

4.2.2018, TURNAJ na domácím prostředí v LOUNECH

Naši borci se umístili tentokrát na 1. a 2.místě !  Rozhodčí: Beneš, Beran

 Výsledky z turnaje, zápasy 3x15 min:

Skupina A:                                                                                Skupina B:

Louny žraloci - Kladno 22:2 (10:0; 5:0; 7:2)                         Louny tygři - Lev Slaný 11:5 (7:1; 2:2; 2:2)

Hvězda Praha - Kladno 18:4 (6:2; 5:1; 7:1)                          Kralupy - Slaný 20:2 (9:0; 5:2; 6:0)

Louny žraloci - Hvězda 10:3 (3:1; 4:0; 3:2)                          Louny tygři - Kralupy 2:8 (1:0; 1:2; 0:6)

1.Místo:   Louny žraloci                                                         1.Místo:   Kralupy nad Vltavou

2.Místo:   Hvězda Praha                                                        2.Místo:   Louny tygři

3.Místo:   Kladno                                                                     3.Místo:   Lev Slaný           

Sestava žraloků : Muller (8), Musil (6), Tarant (18), Antropius (99), Riedl (11), Heller (53), Vondráček(13), Nejedlý (22), Svoboda (G)

Sestava tygrů: Sainer (24), Beneš (21), Formánek (5), Máslo (28), Novák (7), Semrád (4), Vaic Z (15), Petrlík (20),  Trubač (G)


28.1.2018 přátelské zápasy v Lounech (2 týmy) s Děčínem a Zbraslaví

Tým Lounských žraloků vyhrál s Děčínem 8:3 (3:0; 2:3; 3:0)

Tým Lounských žraloků vyhrál se Zbraslaví 8:0 (4:0; 1:0; 3:0)

Tým Lounských tygrů remízoval se Zbraslaví 2:2 (0:1; 1:0; 0:0)

Tým Lounských tygrů vyhrál s Děčínem 17:4 (4:3; 8:0; 5:1)

Zápasy se hrály 3x12 min, rozhodčí u žraloků byl L.Ryneš a u tygrů P.Sainer.

Sestava žraloků : Musil (6), Nejedlý (22), Máslo (10), Riedl (11), Vaic Z (15), Tarant (18), Maier (14), Vaic M (28), Novák (7), Grunt (G),

Sestava tygrů: Muller, Panoch, Novák, Svoboda, Trubač, Vondráček, Sainer, Beneš, Angelov, Kotoučková, Kotouček, Šimek (G)

    

20.1.2018, přátelské zápasy na Spartě

První zápas s prvním týmem Sparty jsme vyhráli.

Druhý zápas s druhým týmem Sparty jsme prohráli a na závěr nás přehrál tým Mělníka.

Kluci si zahráli opravdu dost, hrálo za na 2 čtveřice a únava již byla znát. Již standardně dobře chytal Tomáš Trubač.

Hráli jsme ve sestavě: Trubač (G), Tarant, Müller, Štěpán, Panoch, Musil, Vondráček, Beneš, Sainer, Máslo


7.1.2018 přátelský zápas v Lounech s Kladnem (2 týmy)

Tým Lounských v bílém vyhrál s Kladnem A 10:8 (3:4; 4:2; 3:2)

Tým Lounských v modrém prohrál s Kladnem B 12:10 (7:5; 1:3; 4:2)

Zápasy se hrály 3x15 min

Sestava v modrém : Muller (8), Brom  (10), Nejedlý (22), Štěpán (16), Formánek (5), Máslo (18), Beneš (21), Vaic Z (15), Domecký (11), Vaic M (28), Angelov (43), Petrlík (20), Riedl (G), 

Sestava v bílém: Heller (53), Panoch (23), Tarant (18), Novák (7), Antropius (99), Vondráček(13), Sainer (24), Vostatek (17), Hlubík (66), Trubač (67), Slavík (47), Musil (6), Svoboda (G)


31.12.2017 silvestrovský zápas děti versus rodiče (2 týmy)

Na obou stranách porazili hráči rodiče.

Prestižní zápas následně mezi rodiči pak výhrál tým, co měl modré dresy 3:2 :-)

 

30.12.2017, Předsilvestrovský  prestižní turnaj v Plzni

Naši borci se umístili tentokrát na 2. místě !

 Výsledky z turnaje, zápasy 2x15 min:

              Skupina A                                                                            Skupina B

9:25 -10:00 Plzeň - Klatovy  7:1                                         Wolves - Třemošná   0:13

10:10-10:45 K.Vary - Klatovy   3:2                                     Louny -  Wolves   15:0 (5:0; 10:0)

10:55-11:30 Plzeň - K.Vary   9:2                                        Třemošná - Louny 6:8 (3:2; 3:6)

Ze skupiny jsme postoupili z prvního místa do finále, které se hrálo od 12:45 s Plzní

Finále:

Plzeň - Louny   7:3 (4:2; 3:1); Kluci však hráli vyrovnaný mač, neproměnily se 2 nájezdy a neuznal 1 regulérní gól. Perfektní výkon předvedl gólman.

Finální umístění: 1.místo - Plzeň, 2.místo - Louny, 3.místo - Třemošná, 4.místo - K.Vary, 5.místo - Klatovy, 6.místo - Wolves

 Více v sekci "Napsali o nás"

Vítězná sestava: Muller (8), Heller (53), Brom (10), Antropius (14), Musil (6),  Riedl (11), Panoch (23), Nejedlý (22), Vondráček (13), Svoboda (17), Tarant (18), Štěpán (16), Trubač (G)


16.12.2017, Vánoční Turnaj v Mostě

Naši borci se umístili na 1.místě !

 Výsledky z turnaje, zápasy 2x15 min:

Louny  - Most B 17:1 (8:0; 9:1)                       

Louny - Klášterec 4:4 (3:1; 1:3)            

Louny - Most A  16:5 (9:2; 7:3)                            

Sestava vítězného týmu: Heller (53), Brom (10), Svoboda (17), Nejedlý (22), Štěpán (16), Riedl (11), Panoch (23), Trubač (67), Rynešová (14), Vaic M (28), Vaic Z (15), Vondráček (13),  Formánek (G)

10.12.2017, Vánoční Turnaj na domácím prostředí v Lounech

Naši borci se umístili tentokrát na 3. a 5.místě !

 Výsledky z turnaje, zápasy 2x15 min:

Louny bílé - Slavia Praha 6:13 (1:7; 5:6)                         Louny modré - Lev Slaný 6:13 (3:3; 3:10)

Louny bílé - Buldoci Neratovice 5:10 (4:5; 1:5)             Louny modré - Slavia Praha 8:4 (4:3; 4:1)

Louny bílé - Lev Slaný  5:11 (1:6; 4:5)                             Louny modré - Buldoci Neratovice 5:7 (3:6; 2:1)

                                                     Louny bílé - Louny modré 2:10 (1:6; 1:4)            

Sestava v modrém : Muller (8), Musil (6), Antropius (99), Vondráček(13),  Nejedlý (22), Rynešová  (14), Sainer (24), Domecký (59), Angelov (43), Beneš (21), Slavík (77), Formánek (5), Máslo (18), Trubač (G)

Sestava v bílém: Heller (53), Brom  (10), Štěpán (16), Riedl (11), Panoch (23), Tarant (18), Novák (7), Vostatek (9), Vaic M (28), Vaic Z (15), Hlubík (66), Petrlík (20),  Svoboda (G)

2.12.2017 přátelský zápas Mostě (2 týmy)

Tým Lounských v bílém vyhrál s Mostem A 20:1

Tým Lounských v modrém vyhrál s HC MěMostem B 15:11

Oba dva zápasy se hráli v kuse.

Sestava v modrém : Muller (8), Musil (6), Antropius (9), Vondráček(13),  Nejedlý (20), Rynešová  (2), Sainer (3), Domecký (11), Angelov (17), Beneš (14), Slavík (19), Formánek (5), Máslo (18), Trubač (G)

Sestava v bílém: Heller (4), Brom  (10), Štěpán (16), Riedl (11), Panoch (17), Tarant (18), Novák (7), Vostatek (9), Vaic M (8), Vaic Z (15), Hlubík (19), Borl (12),  Svoboda (G)

25.11.2017, turnaj v Neratovicích

Naši borci se umístili tentokrát na 2. místě !

 Výsledky z turnaje, zápasy 3x12 min:

Mělník - Louny                  9:6 (4:1; 2:2; 3:3) 

 Louny - Neratovice         13:5 (4:3; 4:0; 5:2)

 Hvězda Praha - Louny    7:8 (0:2; 2:2; 5:4)

Finální umístění: 1.místo - Mělník, 2.místo - Louny, 3.místo - Praha, 4.místo - Neratovice

 Více v sekci "Napsali o nás"

Sestava: Muller (8), Svoboda (17), Brom (10), Tarant (18), Musil (6), Štěpán (16), Heller (7), Riedl (11), Panoch (19), Antropius (9), Nejedlý (20), Vondráček (13), Trubač (G)

11.11.2017 , přátelský zápas v Lounech s HC Kralupy nad  Vltavou a HC Mělník (2 týmy)

Tým Lounských Tygrů vyhrál s HC Kralupy nad Vltavou 8:4 (1:1; 4:2; 3:1)

Tým Lounských Žraloků vyhrál s HC Mělník 14:5 (5:3; 7:0; 2:2)

Za tým Žraloků i Tygrů hráli naši nejmladší hokejisti ročníku 2012. Všichni si vedli úspěšně. Oba dva zápasy se hráli 3x15min. Rozhodčí Michal Petrlík a Michal Musil. Za tým Kralupy nad Vltavou si zahrál Véna Slavík, aby byl vyrovnán počet hráčů na obou stranách.

Sestava Žraloků : Muller (8), Musil (6), Heller (7), Antropius (9), Vondráček(13), Panoch (5), Rynešová  (4), Trubač (16), Beneš (12), Máslo (18), Borl (11), Hlubík (19), Svoboda (G)

Sestava Tygrů: Brom  (10), Štěpán (16), Riedl (11), Tarant (18), Sainer (14), Novák (7), Domecký (8), Vostatek (6), Petrlík (20), Vaic M (5), Vaic Z (15), Vostatek (6), Angelov (13), Formánek (G)

5.11.2017 , přátelský zápas v Lounech s HC Ústí nad Labem a HC Slaný (2 týmy)

Tým Lounských Žraloků vyhrál s HC Ústí nad Labem 13:6 (6:0; 2:4; 5:2)

Tým Lounských Tygrů prohrál s HC Slaný 5:9 (3:1; 1:3; 1:5)

Za tým Tygrů hráli i naši nejmladší hokejisti ročníku 2012. Všichni si vedli úspěšně. Oba dva zápasy se hráli 3x15min. Rozhodčí Michal Petrlík a Michal Musil.

Sestava Žraloků : Muller (8), Musil (6), Tarant (18), Borl (12), Panoch (14), Riedl (11), Svoboda  (17), Sainer (20), Štěpán (16), Formánek (5), Slavík (19), Kotoučková (3), Trubač (G)

Sestava Tygrů: Heller (7), Brom  (10), Rynešová (4), Máslo (18), Nejedlý (8), Petrlík (16), Antropius (9), Domecký (11), Vostatek (6), Beneš (12), Vaic M (5), Vaic Z (15), Vondráček (G)

28.10.2017, Turnaj v Neratovicích

Naši borci se umístili stejně jako minulý měsíc na 3. místě !

 Výsledky z turnaje, zápasy 2x15min:

 Neratovice - Louny     4:3 (3:0; 1:3) 

 Louny - Sparta           3:16 (1:9; 2:7)

 Liberec - Louny          2:14 (1:6; 1:8)

 Více v sekci "Napsali o nás"

Sestava: Muller (8), Svoboda (17), Brom (10), Tarant (18), Musil (6), Štěpán (16), Heller (7), Riedl (11), Panoch (5), Antropius (9), Nejedlý (20), Rynešová (14), Formánek (G)

21.-22.10. 2017 byl volný víkend bez zápasu, proto byl pro děti v sobotu volný program na bowlingu v Lounech

 

15.10.2017 , přátelský zápas v Lounech s HC Most (2 týmy)

Tým Lounských Žraloků vyhral 18:3 (8:0; 7:1; 3:2)

Tým Lounských Tygrů hrál 5:11 (1:3; 3:4; 1:4)

Za tým Tygrů hráli i naši nejmladší hokejisti ročníku 2012. Všichni si vedli úspěšně.

Sestava Žraloků : Antropius (9), Brom (10), Heller (5), Muller (8), Novák (7), Panoch (19), Tarant  (18), Vondráček (13), Trubač (G)

Sestava Tygrů: Štěpán (16), Borl  (19), Hlubík (12), Máslo (14), Slavík (17), Sainer (20), Vaic M. (5), Vaic Z. (15), Domecký (9), Formánek (G)

7.10.2017, přátelský zápas v Lounech s HC Hvězda Praha  (2 týmy) 

Tým Lounských Žraloků vyhral 9:6 (2:4; 4:0; 3:2)
Tým Lounských Tygrů hrál 3:7 (1:3; 1:2; 1:2)
Za tým Tygrů hráli i naši nejmladší hokejisti ročníku 2012. Všichni si vedli úspěšně.

Sestava Žraloků : Brom (10), Rynešová (4), Muller (8), Musil (6), Nejedlý (20), Panoch  (19), Tarant (18), Vondráček (13), Svoboda (G)

Sestava Tygrů: Antropius (9), Riedl (11), Štěpán (16), Petrlík (19), Trubač (7), Máslo (8), Slavík (17), Sainer (20), Vaic M. (5), Vaic Z. (15), Domecký (10), Heller (G)

 

1.10.2017, přátelský zápas s Mělníkem

Utkání Louny-Mělník skončilo 9:9 (3:2; 2:6; 4:1). Samostatné nájezdy 1:1. Více v sekci "Napsali o nás"

Sestava: Antropius (9), Novák (7), Svoboda (17), Brom (10), Hlubík (12), Štěpán (16), Tarant (18), Heller (15), Musil (6), Panoch (19), Muller (8), Riedl (11), Trubač (G)

28.9.2017, Turnaj v Neratovicích

Naši borci se umístili na 3. místě !

 Výsledky z turnaje, zápasy 3x12min:

 Neratovice - Louny     2:4 (1:1; 0:2; 1:1) 

 Louny - Sparta           7:8 (4:4; 2:1; 1:3)

 Nymburk - Louny       22:2 (7:1; 6:0; 9:1)

 Více v sekci "Napsali o nás"

Sestava: Muller (8), Svoboda (17), Brom (10), Tarant (18), Musil (6), Štěpán (16), Heller (15), Riedl (11), Panoch (4), Petrlík (19), Formánek (5), Máslo (9), Trubač (G)

  17.9.2017, přátelský zápas se Spartou Praha

Utkání skončilo 6:15 (2:3; 3:6; 1:6) a výhrou našeho soupeře. Více v sekci "Napsali o nás"

Sestava: Antropius (9), Petrlík (12), Svoboda (17), Brom (10), Rynešová (4), Novák (7), Tarant (18), Nejedlý (20), Musil (6), Panoch (19), Muller (8), Riedl (11), Trubač (G)


  9.9.2017, přátelský zápas se Slaným

Utkání skončilo 14:12 pro našeho soupeře. Více v sekci "Napsali o nás"

Sestava: Antropius (9), Petrlík (12), Svoboda (17), Brom (10), Heller (14), Vondráček (13), Tarant (18), Nejedlý (20), Formánek (5), Panoch (19), Štěpán (16), Riedl (11), Trubač (G)

 2.9.2017, přátelský zápas s Rakovníkem

Utkání skončilo 3:14 pro Slovan. Více v sekci "Napsali o nás"

Sestava: Muller (8), Musil (6), Svoboda (17), Brom (10), Heller (14), Vondráček (13), Tarant (18), Nejedlý (20), Formánek (5), Panoch (9), Štěpán (16), Riedl (11), Trubač (G)

  Další fotografie ze zápasů uloženy ve fotogalerii