Rozpis zápasů a turnajů  - Mladší žáci 2009 – ZÁŘÍ 2020

Domácí zápasy – dresy bílé

Venkovní zápasy – dresy modré

Turnaje – oboje dresy

Sraz vždy hodinu před začátkem zápasu či turnaje.

        Začátek zápasu

28.9. –   9.00 – ZS Most – Mostečtí Lvi – HC Slovan Louny

                             mistrovský zápas               

Nominace:

Rozpis zápasů a turnajů  - Mladší žáci 2009 - ŘÍJEN 2020

Domácí zápasy - dresy bílé

Venkovní zápasy - dresy modré

Turnaje - oboje dresy 

Sraz vždy hodinu před začátkem zápasu či turnaje. 

        Začátek zápasu 

  3.10. -   9.00 - ZS Louny - HC Slovan Louny - Piráti Chomutov

                             mistrovský zápas     

Nominace:

  4.10. -   9.00 - ZS Litvínov - HC Verva Litvínov - HC Slovan Louny

                             mistrovský zápas     

Nominace:

10.10. - 11.00 - ZS Louny - HC Slovan Louny - HC Děčín A

                             mistrovský zápas              

Nominace:

17.10. -   9.30 - ZS Roudnice - HC Roudnice - HC Slovan Louny

                             mistrovský zápas     

Nominace:

28.10. -   9.00 - ZS Louny - HC Slovan Louny - HC Děčín B

                             mistrovský zápas              

Nominace:

31.10. - 1.11. - 00.00 - ZS Bílina - HC Draci Bílina - HC Slovan Louny
                             mistrovský zápas

Nominace: 

Mistrovské zápasy v roce 2020 a 2021:

SRAZ JE VŽDY HODINU PŘED ZAČÁTKEM ZÁPASU

  12.9.20 –   9.00 - ZS Louny – Louny - Bílina 17:0

  19.9.20 – 11.15 – ZS Ústí – Ústí - Louny 4:13

  20.9.20 – 10.45 – ZS Louny – Louny - Litoměřice 11:0

  28.9.20 –   9.00 – ZS Most – Most - Louny

  3.10.20 –   9.00 – ZS Louny – Louny - Chomutov

  4.10.20 –   9.00 – ZS Litvínov – Litvínov - Louny

10.10.20 – 11.00 – ZS Louny – Louny – Děčín A

17.10.20 – 9.30 – ZS Roudnice – Roudnice – Louny

28.10.20 – 9.00 – ZS Louny – Louny – Děčín B

31.10.-1.11.20 – 0.00 – ZS Bílina – Bílina - Louny

  7.11.20 –   9.00 – ZS Louny – Louny – Ústí

  8.11.20 –   0.00 – ZS Litoměřice – Litoměřice – Louny

14.11.20 –   9.00 – ZS Louny – Louny – Most

17.11.20 –   0.00 – ZS Chomutov – Chomutov – Louny

21.11.20 –   9.00 – ZS Louny – Louny – Litvínov

28.11.20 –   9.00 – ZS Louny – Louny - Roudnice

  5.12.20 –   0.00 – ZS Děčín – Děčín A – Louny

12.12.20 –   0.00 – ZS Děčín – Děčín B – Louny

19.12.20 –   9.00 – ZS Louny – Louny – Bílina

20.12.20 –   0.00 – ZS Ústí – Ústí - Louny

    3.1.21 –   9.00 – ZS Louny – Louny - Litoměřice

  10.1.21 –   0.00 – ZS Most – Most - Louny

  16.1.21 –   9.00 – ZS Louny – Louny - Chomutov

  17.1.21 –   0.00 – ZS Litvínov – Litvínov - Louny

  30.1.21 –   9.00 – ZS Louny – Louny – Děčín A

  31-1.21 –   0.00 – ZS Roudnice – Roudnice – Louny

    6.2.21 –   9.00 – ZS Louny – Louny – Děčín B

    7.2.21 –   0.00 – ZS Bílina – Bílina - Louny

  13.2.21 –   9.00 – ZS Louny – Louny – Ústí

  27.2.21 –   0.00 – ZS Litoměřice – Litoměřice – Louny

  28.2.21 –   9.00 – ZS Louny – Louny – Most

    6.3.21 –   0.00 – ZS Chomutov – Chomutov – Louny

  20.3.21 –   9.00 – ZS Louny – Louny – Litvínov

  21.3.21 –   0.00 – ZS Děčín – Děčín A – Louny

  27.3.21 –   9.00 – ZS Louny – Louny - Roudnice

  28.3.21 –   0.00 – ZS Děčín – Děčín B – Louny