Zápasy

Informace pro rodiče

Při hokejovém zápase na ledě u tzv. střídačky bude pouze trenér, vedoucí mužstva, v případě nutnosti si trenér určí asistenta, kterého na led povolá. Není možné aby při zápase na ledě byli tatínkové všech hráčů.

Dále žádám rodiče, aby při utkání nebyli nalepení na mantinelu a na své děti pokřikovali, myslím si, že tím svému dítěti nepomohu a nepojede rychleji !!!. Uvítal bych fandění rodičů v ochozech stadionu.

Děkuji Petr Grunt

Mistrovská utkání 2019/2020 - ročník 2010:

všechna mistrovská utkání najdete na stránkách zapasy.ceskyhokej.cz


14.03.2020 -  ZS Kadaň (přátelák na celé hřiště)

sraz 11:15, led 12:15
 

15.03.2020 -  ZS Louny (přátelák) - na 2 týmy

sraz 07:00
08:00 - Louny - ?
09:00 - ? - ?
10:00 - Louny - ?
 

22.03.2020 -  ZS Roudnice (mistrák) - na 1 tým

sraz 08:30
09:30 - Louny - Roudnice
10:30 - Louny - Most
 

22.03.2020 -  ZS Rakovník (jednodenní turnaj) - na 1 tým

 
 

27-28.03.2020 -  ZS Soběslav (dvoudenní turnaj na celé hřiště)

Přihlášené týmy:
1. OLH Spartak Soběslav
2. HC Poděbrady
3. HC Letci Letňany
4. HC Slovan Louny
5. HC Litvínov
 
Rozpis utkání
 
PÁTEK 27.3.2020
1. 09.00 h – 10.35 h OLH Spartak Soběslav – HC Poděbrady
(úprava ledu po ukončení)
2. 10.50 h – 12.25 h HC Letci Letňany – HC Slovan Louny
(úprava ledu po ukončení)
3. 12.40 h – 14.15 h HC Poděbrady – HC Litvínov
(úprava ledu po ukončení)
4. 14.30 h – 16.05 h OLH Spartak Soběslav – HC Letci Letňany
(úprava ledu po ukončení)
5. 16.15 h – 17.50 h HC Slovan Louny – HC Litvínov
 
SOBOTA 28.3.2020
6. 09.00 h – 10.35 h HC Poděbrady – HC Letci Letňany
(úprava ledu po ukončení)
7. 10.50 h – 12.25 h OLH Spartak Soběslav – HC Slovan Louny
(úprava ledu po ukončení)
8. 12.40 h – 14.15 h HC Letci Letňany – HC Litvínov
(úprava ledu po ukončení)
9. 14.30 h – 16.05 h HC Poděbrady – HC Slovan Louny
(úprava ledu po ukončení)
10. 16.15 h – 17.50 h OLH Spartak Soběslav – HC Litvínov
 
17.50 h – 18.15 h vyhlášení výsledků turnaje – všechny týmy nastoupí v dresech
 

03-05.04.2020 -  ZS Česká Lípa (třídenní turnaj na celé hřiště)


Turnaje se účastní celkem 10 družstev:
1.HC Česká Lípa/CZ/
2.Slovakia Lions/SVK/
3.HC Tachov/CZ/
4.HC Slavoj Velké Popovice/CZ/
5.HC Slovan Ústí nad Labem/CZ/
6.HC Roudnice nad Labem/CZ/
7.HC Junior Mělník/CZ/
8.HC Smíchov/CZ/
9.HC Slovan Louny/CZ/
10.HC Meteor Třemošná/CZ/