Aktualizace stránek -

Aktualizace -

Úklid kabiny

Úklid kabiny provádí rodiče dětí, kabina se vytře, umyjí se parapety a vyhodí se plný koš.

Pravidla kabiny

Pravidla kabiny bude dodržovat každý bez vyjímky:
1.Zákaz vstupu rodičů před a po zápasech a trénincích.
2.Nominaci na zápasy určují trenéři. Podkladem je zdravotní stav hráče, docházka, nasazení a chuť v zápasech a trénincích, výkonnost vs. soupeři.
3.Hráč se podřizuje pokynům trenérů a vedoucího mužstva bez vyjímky.
4.Všechny zápasy či turnaje pořádané Slovanem a na které je hráč nominován, mají přednost před akcemi typu kemp, jiný zápasy či turnaje.
5.Sraz před zápasy či turnaji je 1 hodinu. - NEDODRŽUJE SE !!!!!!!!!!!!!!!
6.V kabině je zakázána hra s hokejkou či míči, kabina slouží pouze k převlékání a uložení výbavy a výstroje.
7.Pokud se bude někdo na trénincích prát, tak nebude nominován na zápasy.
8.Zápasové i tréninkové dresy patří na místo tomu určené, nikdo dresy nebude nechávat ve svých skříňkách. Každý se strará o své zápasové dresy.
9.Dítě by se po zápase nebo tréninku mělo vykoupat.

10.Každý kdo dá v zápase 10 nebo 20 nebo 30 atd. gól, hattrick(3 góly jednoho hráče v zápase), u brankáře se počítá čisté konto, přinese něco dobrého upečeného do kabiny svým spoluhráčům(za sezónu každý pouze jedenkrát, podle toho, co se mu povede splnit). Nosilo by se to buď na tréninky v pondělí, pátek nebo na zápasy.

Ještě letos nepekli: Janeček, Laube, Mašek, Morávek, Oberst, Votavová.

Trenéři a vedoucí mužstva

Soustředění v Klášterci v roce 2020 – termín od neděle 16.8.2020 do pátku 21.8.2020

Od neděle 16.8.2020 do pátku 21.8.2020  proběhne soustředění v Klášterci bez rodičů. Z dospělích osob se soustředění opět zúčastní Slavíček, Plicka a Zörner jako trenéři, Zíval jako vedoucí a Zívalová jako zdravotnice.

K dispozici budeme mít ledy na zimním stadionu, tělocvičnu, tenisové a volejbalové kurty(umělá tráva), atletickou dráhu, obratností zónu a možnost návštěvy Aqua parku.

Ubytování bude v penzionu přímo u zimního stadionu. Pokoje jsou 2-lůžkové, 3-lůžkové a 4-lůžkové. Každý pokoj má vlastní soc.zařízení, TV. V penzionu není na pokoji žádná palanda.

Děti budou mít zajištěnou plnou penzi, pitný režim a svačiny.

Cena bude ve výši 6 000,-. Došlo k navýšení ceny za ubytování. Do konce listopadu je nutné zaplatit 1.část nevratné zálohy ve výši 1 000,- Kč, do konce března 2.část nevratné zálohy ve výši 1 000,- Kč a do konce května doplatek ve výši 4 000,- Kč.

Jarda Zíval

INFORMACE Z ČLENSKÉ SCHUZE KLUBU ze dne 14.5.2019:

• výše ročního oddílového příspěvku bude 6 000,- Kč, bude vybíráno čtvrtletně po 1 500,- Kč - 3.Q. do 30.9.19, 4.Q. do 30.11.19, 1.Q. do 31.1.20 a 2.Q. do 31.3.20.
  • Sourozenci budou hradit poměrnou část, podle počtu hrajících sourozenců.
  • Dojiždějící nad 25 km, platí 2 000,- Kč.

• oddílové příspěvky nebudou platit:

- nový členové neplatí do konce sezóny

- ten kdo sežene minimální částku sponzorských peněz ve výši 7 000,- Kč, pokud nebude chtít vyvěsit reklamu, pokud bude potřeba vyvěsit reklamu, tak minimální částka je 9 000,- Kč.

Jarda Zíval

PŘEHLED TURNAJŮ ROČNÍKU 2009: