Aktualizace stránek - 17.3.2019

Aktualizace - aktualizace nezaplacených příspěvků a startovného na Easter cup + výsledky z turnaje v Hlinsku + informace k Easter cupu

Informace k turnaji v Milevsku

První zápas na turnaji odehrajeme v sobotu 23.3. již v 7.30 hod.. Sraz bude v kabině v 6.30 hod..
Nominace je v sekci zápasy.
Ti co jedou v pátek 22.3. tak je rezervováno 20-25 míst v restauraci na zimním stadionu na 19 hod.. Večeři si každý v pátek platí sám.
Kuchyně je v provozu do 20.30 hod..
Od pátku 22.3. mají zajištěné ubytování - Jenček, Kanta, Krejčík, Laube, Mašek, Oberst, Slavíček, Witoš, Zeman, Zíval, Zorner.
Od soboty 23.3. mají zajištěné ubytování - Janeček, Kocián, Koukal, Morávek, Rabas, Sázavský.
Snídaně v sobotu 23.3. zajištěna není.
Je zajištěn sobotní oběd, sobotní večeře, nedělní snídaně(v 6.45 hod), nedělní oběd, podle toho, co si kdo nahlásil a zaplatil. V ceně jsou polévky, hlavní jídlo a v neděli ráno jsou k snídani švédské stoly.
Veškeré pití si každý platí sám.
Ubytovaní jsme v hotelu Stadion u velké umělé trávy, druhá strana zimního stadionu, kam se dostanete ulicí Libušina.

Výběr příspěvků za 2.Q.2019

Do středy 27.3.2019 budu vybírat příspěvky za 2.Q.2019.
Zatím nezaplatili: Janeček, Kanta, Kocián, Rabas, Zeman.

Easter cup v Mostě

Od pátku 29.3. do neděle 31.3. se zúčastníme Easter cupu. Turnaj proběhne v Mostě.

Budu výbírat do středy 27.3. startovné ve výši 500,- Kč. Nominace je v sekci zápasy.
Startovné zatím nezaplatili: Janeček, Kanta, Kocián, Mašek, Oberst, Rabas, Slavíček, Witoš, Záruba, Zorner

Pravidla kabiny

Pravidla kabiny bude dodržovat každý bez vyjímky:
1.Zákaz vstupu rodičů před a po zápasech a trénincích.
2.Nominaci na zápasy určují trenéři. Podkladem je zdravotní stav hráče, docházka, nasazení a chuť v zápasech a trénincích, výkonnost vs. soupeři.
3.Hráč se podřizuje pokynům trenérů a vedoucího mužstva bez vyjímky.
4.Všechny zápasy či turnaje pořádané Slovanem a na které je hráč nominován, mají přednost před akcemi typu kemp, jiný zápasy či turnaje.
5.Sraz před zápasy či turnaji je 1 hodinu.
6.V kabině je zakázána hra s hokejkou či míči, kabina slouží pouze k převlékání a uložení výbavy a výstroje.
7.Pokud se bude někdo na trénincích prát, tak nebude nominován na zápasy.
8.Zápasové i tréninkové dresy patří na místo tomu určené, nikdo dresy nebude nechávat ve svých skříňkách. Každý se strará o své zápasové dresy.
9.Dítě by se po zápase nebo tréninku mělo vykoupat.
10.Každý kdo dá v zápase 10 nebo 20 nebo 30 atd. gól + na velké hřiště hattrick(3 góly jednoho hráče v zápase), u brankáře se počítá čisté konto, přinese něco dobrého upečeného do kabiny svým spoluhráčům.

Trenéři a vedoucí mužstva

Úklid kabiny

Úklid kabiny provádí rodiče dětí, kabina se vytře, umyjí se parapety a vyhodí se plný koš.

18.-24.3. - Krejčík

25.-31.3. - Kocián

Soustředění v Klášterci v roce 2019 – termín od neděle 18.8.2019 do pátku 23.8.2019

Od neděle 18.8.2019 do pátku 23.8.2019  proběhne soustředění v Klášterci bez rodičů. Z dospělích osob se soustředění opět zúčastní Slavíček, Plicka a Zörner jako trenéři, Zíval jako vedoucí a Zívalová jako zdravotnice.

K dispozici budeme mít ledy na zimním stadionu, tělocvičnu, tenisové a volejbalové kurty(umělá tráva), atletickou dráhu, obratností zónu a možnost návštěvy Aqua parku.

Ubytování bude v penzionu přímo u zimního stadionu. Pokoje jsou 2-lůžkové, 3-lůžkové a 4-lůžkové. Každý pokoj má vlastní soc.zařízení, TV. V penzionu není na pokoji žádná palanda.

Děti budou mít zajištěnou plnou penzi, pitný režim a svačiny.

Cena bude opět ve výši 5 500,-. Do konce listopadu je nutné zaplatit nevratnou zálohu ve výši 1 500,- Kč.

Jarda Zíval

INFORMACE Z ČLENSKÉ SCHUZE KLUBU ze dne 19.4.2018:

• výše ročního oddílového příspěvku bude 6 000,- Kč, bude vybíráno čtvrtletně po 1 500,- Kč - 3.Q. do 30.9.18, 4.Q. do 30.11.18, 1.Q. do 31.1.19 a 2.Q. do 31.3.19.
  • Sourozenci budou hradit poměrnou část, podle počtu hrajících sourozenců.
  • Dojiždějící nad 25 km, platí 2 000,- Kč.

• oddílové příspěvky nebudou platit:

- nový členové neplatí do konce sezóny

- ten kdo sežene minimální částku sponzorských peněz ve výši 7 000,- Kč, pokud nebude chtít vyvěsit reklamu, pokud bude potřeba vyvěsit reklamu, tak minimální částka je 9 000,- Kč.

Jarda Zíval

PŘEHLED TURNAJŮ ROČNÍKU 2009:

23.-24.3.2019 - Milevsko
HC Milevsko 2010
HC Slovan Louny
Hockey Tigers 55
HC Dukla Jihlava
HC Spartak Polička
HC Motor České Budějovice
HK Lev Slaný
HC Rytíři Vlašim
HC Slovan Ústí nad Labem