Rozpis zápasů a turnajů  - 4.TŘÍDA – Prosinec 2018

V Lounech v neděli 16.12. budou hrát za ročník 2010 Laube, Votavová a Schindhelm, sraz v 8.00.
 

16.12. – 10.00 – 12.00 – ZS Klášterec – mistrovský turnaj B tým – sraz 9.00 

10.00 – Piráti Chomutov A

11.00 – HC Klášterec

Nominace: Zíval(b), Záruba, Witoš, Kanta, Oberst, Koukal, Jenček, Slavíček, Sázavský

Dresy oboje

16.12. – 10.30 – 12.30 – ZS Roudnice – mistrovský turnaj A tým – sraz 9.30 

10.30 – HC Verva Litvínov

11.30 – HC Roudnice

Nominace: Mašek(b), Rabas, Krejčík, Zorner, Kocián, Morávek, Zeman

Dresy oboje

22.12. -  15.00 – 16.00 – ZS Louny – zápas RODIČE - DĚTI – sraz 14.15

V pondělí 24.12. trénink zrušen

Středa 26.12. - trénink - 15.00 - 16.00

27.12 -   8.00 – 14.30 – ZS Louny – Vánoční turnaj na velké hřiště – sraz 7.00

  8.00 – HC Roudnice

10.00 – HC Hvězda Praha

11.00 – oběd

12.00 – HC Stadion Litoměřice

14.00 – Slavnostní vyhlášení

Nominace: Zíval(b), Janeček, Jenček, Kanta, Kocián, Koukal, Krejčík, Laube, Mašek, Morávek, Oberst, Rabas, Sázavský, Slavíček, Votavová, Witoš, Záruba, Zeman, Zorner

V pátek 28.12. - trénink zrušen

30.12. - 8.00 – 20.00 – ZS Žďár na Sázavou – turnaj na velké hřiště

Odjezd autobusu od zimního stadionu v Lounech - čas bude upřesněn po obdržení informace od dopravce.

HOKEJ

8.55 - HC Slovan Louny - Dynamo Pardubice

10.00 - HC Slovan Louny - SKLH Žďár nad Sázavou

11.15 - oběd 

FLORBAL

12.30 - HC Slovan Louny - Dynamo Pardubice

13.00 - HC Slovan Louny - SKLH Žďár nad Sázavou

HOKEJ o umístění

15.40 - o 5 místo

16.45 - o 3 místo

17.40 - finále

18.30 - ukončení turnaje

 

Nominace: Zíval(b), Janeček, Jenček, Kanta, Kocián, Koukal, Krejčík, Mašek, Morávek, Oberst, Rabas, Sázavský, Slavíček, Witoš, Záruba, Zeman, Zorner

Náhradník: Laube

Na turnaj se pojede autobusem, čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn po rozlosování turnaje.

Děti budou mít sebou hokejovou výstroj, oblečení(kraťasy,trenky, dresy budeme mít) a obuv do tělocvičny, florbalovou hůl, oboje dresy.

Dresy oboje

V pondělí 31.12. - trénink zrušen

Další tréninky normálně od 2.1.2019

 

Mistrovské turnaje v roce 2018:

SRAZ JE VŽDY HODINU PŘED ZAČÁTKEM TURNAJE(ZÁPASU)

16.12.18 - 10.00 - 12.00 - ZS Klášterec - Louny B, Chomutov A, Klášterec

16.12.18 - 10.30 - 12.30 – ZS Roudnice – Louny A, Roudnice, Litvínov

 

Mistrovské zápasy v roce 2019 na velké hřiště:

5.1.19 – 9.45 - ZS Děčín – Děčín – Louny

6.1.19 – 9.00 - ZS Louny – Louny – Litvínov

12-13.1.19 – ZS Chomutov – Chomutov A – Louny

19.1.19 – 9.00 – ZS Louny – Louny – Most

26-27.1.19 – ZS Litoměřice – Litoměřice – Louny

1.2.19 – 10.00 – ZS Louny – Louny – Klášterec

2.2.19 – 15.30 – ZS Louny – Louny – Roudnice

3.2.19 – ZS Ústí – Ústí – Louny

16-17.2.19 – ZS Bílina – Bílina – Louny

23.2.19 - 9.00 – ZS Louny – Louny - Chomutov B

2-3.3.19 - ZS Kadaň – Kadaň - Louny