Rozpis zápasů a turnajů  - 5.TŘÍDA – Srpen 2019

 

Domácí zápasy – dresy bílé

Venkovní zápasy – dresy modré

 

Sraz vždy hodinu před začátkem zápasu či turnaje.

 

25.8. – 10.45 – 14-30 – ZS Litoměřice - přátelský turnaj bez medailí - dresy oboje

10.15 – HC Stadion Litoměřice – HC Roudnice

11.45 – HC Slovan Louny – HC Roudnice

13.15 – HC Slovan Louny – HC Stadion Litoměřice

Nominace: Zíval(b), Janeček, Jenček, Kanta, Kocián, Koukal, Krejčík, Mašek, Rabas, Sázavský, Slavíček, Witoš, Zorner, Votavová

30.8. -   14.00 - ZS Slaný - HK Lev Slaný - HC Slovan Louny - sraz 13.15 

                                             přátelský zápas

Nominace: Zíval(b), Janeček, Jenček, Kocián, Koukal, Krejčík, Laube, Mašek, Oberst, Rabas, Sázavský, Slavíček, Witoš, Zeman, Zorner

 

Rozpis zápasů a turnajů  - 5.TŘÍDA - Září 2019

Domácí zápasy - dresy bílé

Venkovní zápasy - dresy modré

 

Sraz vždy hodinu před začátkem zápasu či turnaje.

  

1.9. -   9.00 - 11.00 - ZS Louny - HC Slovan Louny - Mostečtí Lvi 

                                     přátelský zápas 

Nominace:

7. - 8.9. - ZS Nymburk - turnaj - sraz v sobotu v 7.00 - dresy oboje

Nominace: Zíval(b), Janeček, Jenček, Kanta, Kocián, Koukal, Krejčík, Laube, Mašek, Morávek, Rabas, Sázavský, Slavíček, Witoš, Zeman, Zorner

Sobota 7.9.

  8.00 - HC Slovan Louny - HC Slezan Opava

11.00 - oběd

12.30 - HC Slovan Louny - HC Nymburský Lev

17.00 - HC Slovan Louny - HC Sparta Praha

19.15 - HC Slovan Louny - Rytíři Kladno

20.30 - večeře

 

Neděle 8.9.

  8.30 - snídaně

12.30 - HC Slovan Louny - HK Mountfield Hradec Králové

13.45 - oběd

15.50 - HC Slovan Louny - HC Slavie Praha


17.00 - Vyhlášení výsledků

 

15.9. - 9.00 - 10.45 - ZS Louny - HC Slovan Louny - HK Lev Slaný

                                      přátelský zápas 

 

21.9. - 00.00 - ZS Chomutov - Piráti Chomutov - HC Slovan Louny

                                     mistrovský zápas       

            

29.9. - 9.00 - ZS Louny - HC Slovan Louny - HC Stadion Litoměřice

                                      mistrovský zápas

 

Mistrovské zápasy v sezóně 2019/2020:


SRAZ JE VŽDY HODINU PŘED ZAČÁTKEM ZÁPASU

 

Datumy a časy venkovních zápasů se mohou ještě změnit

21-22.9.19 - ZS Chomutov - Chomutov - Louny

29.9.19 - 9.00 - ZSLouny - Louny - Litoměřice

12.10.19 - 11.15 - ZS Ústí - Ústí - Louny

13.10.19 - 9.00 - ZS Louny - Louny - Bílina

26.10.19 - 9.00 - ZS Kadaň - Kadaň - Louny

27.10.19 - 9.00 - ZS Louny - Louny - Litvínov

  9.11.19 - 9.00 - ZS Most - Most - Louny

10.11.19 - 9.00 - ZS Louny - Louny - Roudnice

23.11.19 - 9.00 - ZS Klášterec - Klášterec - Louny

  8.12.19 - 9.00 - ZS Louny - Louny - Děčín

14.12.19 - 9.00 - ZS Louny - Louny - Chomutov

15.12.19 - 9.00 - ZS Litoměřice - Litoměřice - Louny

    4.1.20 - 9.00 - ZS Louny - Louny - Ústí

    5.1.20 - 9.00 - ZS Bílina - Bílina - Louny

  11.1.20 - 9.00 - ZS Louny - Louny - Kadaň

  19.1.20 - 9.00 - ZS Litvínov - Litvínov - Louny

    1.2.20 - 9.00 - ZS Louny - Louny - Most

    2.2.20 - 9.00 - ZS Roudnice - Roudnice - Most

  15.2.20 - 9.00 - ZS Louny - Louny - Klášterec

14-15.3.20 - ZS Děčín - Děčín - Louny