Rozpis zápasů a turnajů  - 4.TŘÍDA – ZÁŘÍ 2018

 

  1.9. - 0.00 - 0.00 - ZS Louny - přátelský zápas na velké hřiště - čas bude upřesněn

  Mostečtí Lvi

  2.9.  – 8.45 – 17-00 - ZS Děčín – turnaj A i B tým – sraz 7.45

  8.45 – Louny A – CVB Chomutov A            / Louny B – CVB Chomutov B

10.30 – Louny A – HC Česká Lípa A             / Louny B – HC Česká Lípa B

11.30 – Louny A – HC Děčín A                     / Louny B – HC Děčín B

12.30 – oběd

14.45 – Louny A – HC Meteor Třemošná A  / Louny B – HC Meteor Třemošná B

16.45 – vyhlášení výsledků  

Nominace: Zíval(b), Trefný(b), Janeček, Jenček, Kanta, Kocián, Koukal, Krejčík, Laube, Mašek, Morávek, Novotný, Oberst, Rabas, Sázavský, Slavíček, Witoš, Záruba, Zeman, Zörner (náhradníci: Stejskal, Votavová)

V případě, že bude ještě někdo na dovolené, tak prosím včas dát vědět, aby mohl jet náhradník.

Děti budo mít na turaji zajištěn oběd.

 

  9.9. – 9.00 – 10.30 – ZS Louny – přátelský zápas na velké hřiště – sraz 8.00

HC Roudnice

 

15.9. – 9.00 – 10.30 – ZS Louny – přátelský zápas na velké hřiště – sraz 8.00

HK Kralupy nad Vltavou

 

22.9. – 13.00 – 14.45 – ZS Kralupy – přátelský zápas na velké hřiště – sraz 12.00

HK Kralupy nad Vltavou

 

29.9. – 9.00 – 12.00 – ZS Louny – mistrovský turnaj B tým – sraz 8.00 

  9.00 – Piráti Chomutov B

11.00 – HC Děčín B

 

29-30.9. – 0.00 – 0.00 – ZS Děčín – mistrovský turnaj A tým – sraz 0.00 

  0.00 – HC Roudnice

  0.00 – HC Děčín A

Mistrovské turnaje v roce 2018:

SRAZ JE VŽDY HODINU PŘED ZAČÁTKEM TURNAJE(ZÁPASU)

 

29.9.18 – 9.00-12.00 - ZS Louny – Louny B, Děčín B, Varnsdorf, Chomutov B

29-30.9.18 – ZS Děčín – Louny A, Děčín A, Roudnice

13.10.18 – ZS Louny – Louny A, Litoměřice, Chomutov A

13-14.10.18 – ZS Bílina – Louny B, Bílina, Děčín A

20-21.10.18 – ZS Bílina – Louny A, Bílina, Chomutov B

20-21.10.18 – ZS Děčín – Louny B, Děčín B, Most A

4.11.18 - 10.00 - 12.00 – ZS Ústí – Louny A, Ústí, Most B

3-4.11.18 – ZS Klášterec – Louny B, Klášterec, Litoměřice

10-11.11.18 – ZS Roudnice – Louny B, Roudnice, Chomutov A

11.11.18 - 11.00 - 14.00 – ZS Louny – Louny A, Ústí, Kadaň

17.11.18 – 9.00 – 12.00 - ZS Louny – Louny B, Děčín A, Ústí

18.11.18 - 11.00 - 13.00 - ZS Litvínov – Louny A, Litvínov, Chomutov A

2.12.18 – 9.00 – 12.00 – ZS Louny – Louny A, Litoměřice, Děčín B

1-2.12.18 – ZS Kadaň – Louny B, Kadaň, Litvínov

8.12.18 – 9.00 – 12.00 – ZS Louny – Louny A, Kadaň, Klášterec

8-9.12.18 – ZS Děčín – Louny B, Ústí, Děčín A

15-16.12.18 – ZS Roudnice – Louny A, Roudnice, Litvínov

15-16.12.18 – ZS Klášterec – Louny B, Chomutov A, Klášterec

 

Mistrovské zápasy v roce 2019 na velké hřiště:

5.1.19 – ZS Děčín – Děčín – Louny

6.1.19 – 15.00 - ZS Louny – Louny – Litvíno

12-13.1.19 – ZS Chmutov – Chomutov A – Louny

19.1.19 – 9.00 – ZS Louny – Louny – Most

26-27.1.19 – ZS Litoměřice – Litoměřice – Louny

2.2.19 – 15.30 – ZS Louny – Louny – Roudnice

3.2.19 – ZS Ústí – Ústí – Louny

9.2.19 – 15.30 – ZS Louny – Louny – Klášterec

16-17.2.19 – ZS Bílina – Bílina – Louny

23.2.19 - 9.00 – ZS Louny – Louny - Chomutov B

2-3.3.19 - ZS Kadaň – Kadaň - Louny