Výsledky

14. 3. 2019   ZS Bílina - mistrovské utkání   3 : 7

  • sestava: Řičan (b), Láník, Vyšata, Kurucz, Abashin, Beneš, Ryneš, Svítek, Šrůma, Mráz, Hromada, Ekrt M., Seydl, Hezinová, Novák
     

 9. 3. 2019   ZS Louny - mistrovské utkání s HC Roudnice   12 : 5

  • sestava: Řičan (b), Heller, Ekrt T., Beran D., Beran M., Ekrt M., Hromada, Mráz, Novák, , Šrůma, Seydl, Záruba
 

2. 3. 2019   ZS Chomutov - mistrovské utkání   10 : 3

  • sestava: Krátký ( b), Ekrt M., Háblt, Hezinová, Hromada, Jirotka, Mráz, Novák, Ryneš, Svítek, Šrůma, Abashin, Kurucz, Neubert
 
 

24. 2. 2019   ZS Litvínov . mistrovské utkání    8 : 5

  • sestava: Voráček (b) , Heller, Beran M., Beran D., Jirotka, Ekrt T., Ekrt M., Mráz, Ryneš, Kopelent, Svítek, Šrůma, Hromada, Trefný, Hezinová
 

9. 2. 2019   ZS Louny - mistrovské utkání s HC Děčín   10 : 4

  • sestava: Řičan ( b), Poděbradský, Seydl, Ryneš, Svítek, Beran D., Beran M., Ekrt T., Heller, Háblt, Oberst, Kanta, Zörner
 

7. 2. 2019   ZS Most - mistrovské utkání   13 : 1

  • sestava: Voráček ( b), Láník, Vyšata, Hezinová, Háblt, Abashin, Neubert, Hromada, Svítek, Mráz, Ryneš, Novák, Kurucz, Beneš
 
 

2. 2. 2019   ZS Louny - mistrovské utkání se Stadionem Litoměřice   14 : 5

  • sestava: Říčan ( b), Heller, Ekrt T. , Beran M., Beran D., Kopelent, Ryneš, Hezinová, Šrůma, Svítek, Mráz, Háblt, Novák, Ekrt M.
 

19. 1. 2019   ZS Ústí nad Labem - mistrovské utkání   2 : 10

  • sestava: Voráček, Havlíček, Trefný, Poděbradský, Kříž, Kopelent, Heller, Ekrt, Hezinová, Beran M., Šrůma
 

12. 1. 2019   ZS Chomutov " A" - mistrovské utkání   8 : 4

  • sestava: sestava: Voráček, Heller, Ekrt T., Trefný, Kříž, Havlíček, Poděbradský, Ryneš, Lochovský, Láník,  Kopelent
 

5. 1.2019   ZS Roudnice - mistrovské utkání   6 : 13

  • sestava: Řičan ( b), Ekrt M., Háblt, Hromada, Mráz, Novák, Seydl, Svítek, Šrůma, Ekrt T., Heller, Beran D., Beran M.
 

28. 12. 2018   ZS Louny - 21. ročník Memoriálu M. Pihrta - 4. místo

  • sestava: Voráček ( b), Řičan ( b), Heller, Beran M., Beran D., Trefný, Kopelent, Ryneš, Háblt, Šrůma, Mráz, Svítek, Ekrt M., Ekrt T., Novák, Hromada, Hezinová
 
  • Umístění týmů v turnaji:
        1. místo    HC Letci Letňany
        2. místo    HC Slavia Praha
        3. místo    HC Cešká Lípa
        4. místo    HC Slovan Louny
 
  • Výsledky vzájemných zápasů najdete zde>>
    Nejlepší hráč turnaje: Václavík Štěpán ( HC Letci Letnaňy)
    Nejlepší střelec turnaje: Heller Petr ( HC Slovan Louny)
    Nejlepší brankář - Cena Zdeňka Lávičky: Pospíšil Adam ( HC Slavia Praha)
 
    Poděkování Kraťasovy a Michalovi Hezinovi za pomoc při turnaji !!!
 
 
 
 

15.12. 2018 ZS Louny - mistrovský zápas s Piráti Chomutov   2 : 7

  • sestava: Voráček, Abashin, Kurucz, Neubert, Beneš, Hromada, Svítek, Hezinová, Mráz, Šrůma, Seydl, Háblt, Ekrt M., Novák
     

9. 12. 2018   ZS Louny - mistrovský zápas S HC Draci Bílina   23 : 1

  • sestava: Krátký(b), Havlíček, Jarý, Poděbradský, Lochovský, Kříž, Láník, Abashin, Beneš, Kurucz, Háblt, Novák E.,Trefný
 

8. 12. 2018     ZS Děčín - mistrovské utkání    4 : 9

  • sestava:  (b), Voráček, Heller, Ekrt T., Beran D., Beran M., Ryneš, Jirotka, Ekrt M., Hezinová, Hromada, Mráz, Svítek, Trefný


9. 12. 2018     ZS Louny - mistrovské utkání s HC Bílina    23 : 1

  •  sestava:  (b), Krátký, Havlíček, Jarý, Poděbradský, Lochovský, Kříž, Láník, Vyšata, Abashin, Beneš, Kurucz, Háblt, Novák E.
 
 

1. 12. 2018     ZS Louny - mistrovské utkání s HC Most   13 : 7

  • sestava: Řičan (b), Heller, Jirotka, Beran D., Beran M., Ekrt T., Ryneš, Ekrt M., Mráz, Hezinová, Háblt, Svítek, Seydl, Novák
 

25. 11. 2018     ZS Litoměřice - mistrovské utkání    2 : 17

  • sestava: Voráček ( b), EkrtT, Ekrt M., Beran M., Beran D., Jirotka, Trefný, Ryneš, Mráz, Hromada, Hezinová, Heller
 

10. 11. 2018   ZS Louny - mistrovský zápas s HC Slovan Ústí nad Labem    7 : 7

  • sestava: Říčan ( b), Ekrt T., Trefný, Beran M., Beran D., Heller, Jirotka, Šrůma, Ryneš, Kopelent, Hezinová, Svítek, Jarý, Novák
 
 

4. 11. 2018     ZS Louny - mistrovské utkání s Piráty Chomutov A    5 : 8

  • sestava: Voráček ( b), Ekrt T., Trefný, Beran D., Beran M., Šrůma, Heller, Ryneš, Jirotka, Hezinová, Ekrt M., Novák, Hromada, Svítek, Seydl, Kopelent, Háblt
 
 

3. 11. 2018     ZS Louny - mistrovské utkání s HC Verva Litvínov   10 : 9

  • sestava: Řičan ( b), Ekrt T., Trefný, Beran D., Beran M., Šrůma, Heller, Ryneš, Jirotka, Hezinová, Háblt, Ekrt M., Novák, Hromada, Svítek 
 
 

27.10.2018    ZS Louny - mistrovské utkání s HC Roudnice   13 : 9

  • sestava: Voráček ( b) , Beran M., Beran D., Ektr T. Ekrt M., Šrůma, Hezinová, Hromada, Novák, Háblt, Mráz
 
 

21.10.2018    ZS Chomutov - HC Slovan Louny - mistrovské utkání   3 : 7

  • sestava: Krátký (b), Beran D., Beran M., Ekrt T., Hezinová, Svítek, Láník, Vyšata, Poděbradský, Witoš, Jenček, Zörner

 

14.10.2018    ZS Bílina - HC Slovan Louny - mistrovské utkání   3 : 17

  • sestava: Krátký (b), Havlíček, Trefný, Beran D., Kříž, Lochovský, Beran M., Ekrt T., Jarý, Jirotka, Kopelent, Háblt, Ryneš, Láník

 

6.10.2018   ZS Louny - mistrovské utkání s HC Děčín   19 : 2

  • sestava: Řičan ( b), Kříž, Jarý, Lochovský, Heller, Beran M., Beran D., Ekrt T., Jirotka, Ryneš, Kopelent, Hezinová, Svítek

 

29.9.2018   ZS Sparta Praha - HC Slovan Louny - přátelské utkání   4 : 8

sestava: Voráček ( b), Hezinová, Ryneš, Beran D., Šrůma, Novák, Svítek, Trefný, Ekrt T., Ekrt M., Kopelent
 
 

28.9.2018   ZS Most  - HC Slovan Louny - mistrovské utkání   1 : 6

sestava: Voráček ( b), Hezinová, Ryneš, Beran D., Šrůma, Novák, Mráz, Trefný, Ekrt T., Ekrt M., Seydl, Háblt, Kopelent
 
 

22.9.2018   ZS Louny - mistrovské utkání se Stadionem Litoměřice   19 : 3

Sestava: Řičan ( b), Beran M., Hezinová, Ryneš, Beran D., Heller, Šrůma, Novák, Mráz, Trefný, Ekrt T., Ekrt M., Seydl, Háblt

    

16. 9. 2018   ZS Ústí nad Labem  - HC Slovan Louny - mistrovské utkání   4 : 10

sestava: Voráček ( b), Beran M., Hezinová, Ryneš, Beran D., Heller, Šrůma, Mráz, Ekrt T., Ekrt M., Seydl, Jirotka

 

8. 9. 2018   ZS Louny - přátelské utkání s HC Verva Litvínov    10 : 3

sestava: Voráček ( b), Říčan ( b), Beran M, Beran D, Heller, Trefný, Kopelent, Ekrt T, Hezinová, Ryneš, Mráz, Novák E, Jirotka, Svítek

 

2. 9. 2018   ZS Louny - přátelské utkání s HC Slovan Ústí nad Labem    5 : 3

sestava: Řičan ( b), Beran M., Jirotka, Ekrt T., Heller, Ryneš, Svítek, Háblt, Hezinová, Ekrt M., Novák E., Seydl, 4 hráči z HC Most  
 

 

25. 8. 2018   ZS Sparta Praha - turnaj ročníku 2008 - 2. místo

  • sestava: Voráček ( b), Jirotka, Beran M., Beran D., Ekrt T., Heller, Trefný, Hezinová, Ryneš, Kopelent, Novák E., Šrůma, Hromada
  • výsledky zápasů:
  • Hradec Králové – Slovan Louny     6 : 5
  • HC Příbram – Slovan Louny           1 : 16
  • HC Sparta Praha – Slovan Louny   3 : 8
 
 

22. 8. 2018   ZS Slavia - HC Slovan Louny - přátelské utkání     5 : 3

  • sestava: Voráček ( b), Beran M., Beran D., Ekrt T., Heller, Jirotka, Háblt, Hezinová, Hromada, Mráz, Novák E., Ryneš, Šrůma, Trefný, Kopelent

 

HC Slovan Louny - Piráti Chomutov   5 : 14 ( 2 : 3, 1 : 7, 2 : 4)