Zápasy

PRAVIDLA PRO NOMINACI

  1. Docházka a zdravotní stav
  2. Nasazení a chuť v tréninku i zápasech
  3. Trenér a výkonnost

Cílem je, aby hráli všechny děti co nejvíce smysluplných zápasů.

 

PRO RODIČE

Rodiče prosíme, aby při  trénincích a zápasech "neviseli" na mantinelu a stáli v ochozech za zábradlím, dětem umožní se lépe soustředit na trénink a zápas. Při zápase uvítáme fandění.

DĚKUJEME ZA DODRŽOVÁNÍ PRAVIDEL. TRENÉŘI VŠECH ROČNÍKŮ!!!

 

!!! OMLUVENKY HLASTE OBRATEM DO DISKUSE NEBO DO SKUPINY NA VIBER!!!!!

 

 
 

ZÁŘÍ:


28.09.2018   ZS Most - mistrovské utkání ( sraz ve 12:30)

sestava: doplníme
 
 

29.09:2018   ZS Sparta Praha - přátalské utkání ( sraz v 8 hod)

popis: přátelské utkání, led 9 - 11 hod
adresa: TIPSPORT ARENA, Za Elektrárnou 419, 170 00 Praha 7
sestava:          
 
 

ŘÍJEN:

6.10.2018   ZS Louny - mistrovské utkání s HC Děčín ( sraz v 8:15 hod)

sestava:

 

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ ( ULK LMŽD) v sezóně 2017/2018:

16.09.2018          Ústí - Louny, 10:00 ( U5003)
22.09.2018          Louny - Litoměřice, 9:00 ( U5008)
28.09.2018          Most - Louny, 13:30 ( U5014)
06.10.2018          Louny - Děčín, 9:00 U5017
14.10.2018          Bílina - Louny, 9.00 U5025
21.10.2018          Chomutov B - Louny, 11:30 U5026
27.10.2018          Louny - Roudnice, 8:30 U5035
03.11.2018          Litvínov - Louny, 15:00 ( U5037)
04.11.2018          Louny - Chomutov A U5044
10.11.2018          Louny - Ústí U5048
24-25.11.2018     Litoměřice - Louny U5053
01.12.2018          Louny - Most 08:30 U5059
08.12.2018          Děčín - Louny U5062
09.12.2018          Louny - Bílina 09:00 U5070
15.12.2018          Louny - Chomutov B U5071
05.01.2019          Roudnice - Louny U5080
06.01.2019          Louny - Litvínov U5082
12-13.1.2019       Chomutov A - Louny U5089
19-20.1.2019       Ústí - Louny U5093
02.02.2019          Louny - Litoměřice U5098
03.02.2019          Most - Louny U5104
09.02.2019          Louny - Děčín U5107
16-17.2.2010       Bílina - Louny U5115
2-3.3.2019          Chomutov B - Louny U5116
09.03.2019         Louny - Roudnice U5125
17.03.2019         Litvínov - Louny, 10:00 ( U5127)
23.03.2019         Louny - Chomutov A U5134