Zápasy

PRAVIDLA PRO NOMINACI

  1. Docházka a zdravotní stav
  2. Nasazení a chuť v tréninku i zápasech
  3. Trenér a výkonnost

Cílem je, aby hráli všechny děti co nejvíce smysluplných zápasů.

 

PRO RODIČE

Rodiče prosíme, aby při  trénincích a zápasech "neviseli" na mantinelu a stáli v ochozech za zábradlím, dětem umožní se lépe soustředit na trénink a zápas. Při zápase uvítáme fandění.

DĚKUJEME ZA DODRŽOVÁNÍ PRAVIDEL. TRENÉŘI VŠECH ROČNÍKŮ!!!

 

!!! OMLUVENKY HLASTE OBRATEM DO DISKUSE NEBO DO SKUPINY NA VIBER!!!!!

 

 
 
 

ÚNOR:

 

Ne 24. 2. 2019   ZS Litvínov - mistrovské utkání ( sraz v 8:00 hod)

  • sestava: Voráček (b) , Heller, Beran M., Beran D., Jirotka, Ekrt T., Ekrt M., Mráz, Ryneš, Kopelent, Svítek, Šrůma, Hromada, Trefný, Hezinova

Út 26. 2. 2019   ZS Louny - přípravné utkání s HC DIJON ( sraz v 8:40 hod)

  • sestava: Řičan ( b), Hezinová, Šrůma, Mráz, Háblt, Novák, Ekrt M., Neubert, Abashin, Beneš, Svítek, Hromada
  • led: 9:30 - 11:30 hod
     

BŘEZEN:

 

So 2. 3. 2019   ZS Chomutov - mistrovské utkání ( sraz v 10:15 hod)

  • sestava: 
     

So 9. 3. 2019   ZS Louny - mistrovské utkání s HC Roudnice ( sraz v 8:15 hod)

 

Čt 14. 3. 2019 ZS Bílina - mistrovské utkání ( sraz v 16 hod)

 
 

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ ( ULK LMŽD) v sezóně 2017/2018:

 
16.09.2018          Ústí - Louny, 10:00 ( U5003)
22.09.2018          Louny - Litoměřice, 9:00 ( U5008)
28.09.2018          Most - Louny, 13:30 ( U5014)
06.10.2018          Louny - Děčín, 9:00 ( U5017)
14.10.2018          Bílina - Louny, 9.00 ( U5025)
21.10.2018          Chomutov B - Louny, 11:30 ( U5026)
27.10.2018          Louny - Roudnice, 8:30 ( U5035)
03.11.2018          Louny - Litvínov, 08:30 ( U5037)
04.11.2018          Louny - Chomutov A, 9.00 ( U5044)
10.11.2018          Louny - Ústí, 9:00 ( U5048)
25.11.2018          Litoměřice - Louny, 11:00 ( U5053)

01.12.2018          Louny - Most 08:30 U5059
08.12.2018          Děčín - Louny, 9:45 ( U5062)
09.12.2018          Louny - Bílina, 09:00 ( U5070)
15.12.2018          Louny - Chomutov B, 9:00 ( U5071)
05.01.2019          Roudnice - Louny, 9:30 ( U5080)
12.1.2019           Chomutov A - Louny, 12 hod ( U5089)
19.1.2019           Ústí - Louny, 10:15 ( U5093)
02.02.2019          Louny - Litoměřice, 9 hod ( U5098)
07.02.2019          Most - Louny, 16:00 čtvrtek ( U5104)
09.02.2019          Louny - Děčín, 9 hod ( U5107)
24.2.2019           Litvínov - Louny, 9:00 ( U5082)
2.3.2019           Chomutov B - Louny, 11:15 hod ( U5116)
9.3.2019            Louny - Roudnice, 9 hod ( U5125)
14.3.2019           Bílina - Louny, 17 hod čtvrtek ( U5115)
17.03.2019         Litvínov - Louny, 10:00 ( U5127)
23. 3. 2019         Louny - Chomutov A, 9 hod ( U5134)