Zápasy

PRAVIDLA PRO NOMINACI

  1. Docházka a zdravotní stav
  2. Nasazení a chuť v tréninku i zápasech
  3. Trenér a výkonnost

Cílem je, aby hráli všechny děti co nejvíce smysluplných zápasů.

 

PRO RODIČE

Rodiče prosíme, aby při  trénincích a zápasech "neviseli" na mantinelu a stáli v ochozech za zábradlím, dětem umožní se lépe soustředit na trénink a zápas. Při zápase uvítáme fandění.

DĚKUJEME ZA DODRŽOVÁNÍ PRAVIDEL. TRENÉŘI VŠECH ROČNÍKŮ!!!

 

!!! OMLUVENKY HLASTE OBRATEM DO DISKUSE NEBO DO SKUPINY NA VIBER!!!!!

 

 
 
 

ŘÍJEN:

 

8. 12. 2018     ZS Děčín - mistrovské utkání ( sraz v 8:45 hod)

  • sestava:  (b), Voráček, Heller, Ekrt T., Beran D., Beran M., Ryneš, Jirotka, Ekrt M., Hezinová, Hromada, Mráz, Svítek, Trefný
 
 

9. 12. 2018     ZS Louny - mistrovské utkání s HC Bílina ( sraz v 8:15 hod)

  •  sestava:  (b), Krátký, Havlíček, Jarý, Poděbradský, Lochovský, Kříž, Láník, Vyšata, Abashin, Beneš, Kurucz, Háblt, Novák E.,
 
 
 

Po.-St. 17.12. - 19.12. 2018 ZS Bílina - Christmas Cup

  • soupeři : HC Draci Bílina(CZ), South Stars(CZ), HC Litvínov 07(CZ), Czech Stars 08(CZ), Hockey Flaming Stars(CZ), HC Litvínov 08(CZ), Czech Stars Team 07(CZ), Young Talents(CZ), HT Slovacko(SK),Mostečtí Lvi(CZ), White Bears 08(RUS), Dukla Trenčín(SK), Hokeja Klubs Tukums(LV), Avantgard Hockey(EU), North Stars(CZ)
  • sestava: Voráček, Krátký(b), Kříž, Havlíček,Lochovský, Jarý, Poděbradský, Láník, Vyšata, Trefný, Kopelent, Heller, Ekrt T., Beran D., Beran M., Jirotka, Ryneš
  • zápasy:

                 

  Po 17.12.   14:10    HC Slovan Louny - Young Talents                 sraz 13:10

                                       16:30   Slavnostní zahájení

                                        17:00  Dovednostní soutěže 

:                    Út  18.12.   9:00     HC Slovan Louny - Czech Stars Team 07      sraz 8:00

                                        13:00    HC Slovan Louny - HC Litvínov 08                 sraz 12:00
 
                                        15:30     HC Slovan Louny - HT Slovácko                   sraz 14:30
                    
                     St 19.12.     podle umístění ve skupině
 

 

 
 

28. 12. 2018     ZS Louny - Memoriál M. Pihrta, turnaj ročníku 2008 ( sraz 7:15 hod)

  • popis: turnaj ročníku 2008, led 8 - 17 hod
  • soupeři: HC Slavia Praha, HC Letci Letňany, HC Česká Lípa
  • sestava

 

 
 

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ ( ULK LMŽD) v sezóně 2017/2018:

 
16.09.2018          Ústí - Louny, 10:00 ( U5003)
22.09.2018          Louny - Litoměřice, 9:00 ( U5008)
28.09.2018          Most - Louny, 13:30 ( U5014)
06.10.2018          Louny - Děčín, 9:00 ( U5017)
14.10.2018          Bílina - Louny, 9.00 ( U5025)
21.10.2018          Chomutov B - Louny, 11:30 ( U5026)
27.10.2018          Louny - Roudnice, 8:30 ( U5035)
03.11.2018          Louny - Litvínov, 08:30 ( U5037)
04.11.2018          Louny - Chomutov A, 9.00 ( U5044)
10.11.2018          Louny - Ústí, 9:00 ( U5048)
25.11.2018          Litoměřice - Louny, 11:00 ( U5053)

01.12.2018          Louny - Most 08:30 U5059
08.12.2018          Děčín - Louny, 9:45 ( U5062)
09.12.2018          Louny - Bílina, 09:00 ( U5070)
15.12.2018          Louny - Chomutov B, 9:00 ( U5071)
05.01.2019          Roudnice - Louny, 9:30 ( U5080)
06.01.2019          Litvínov - Louny U5082
12-13.1.2019       Chomutov A - Louny U5089
19.1.2019           Ústí - Louny, 10:15 ( U5093)
02.02.2019          Louny - Litoměřice U5098
03.02.2019          Most - Louny U5104
09.02.2019          Louny - Děčín U5107
16-17.2.2010       Bílina - Louny U5115
2-3.3.2019          Chomutov B - Louny U5116
09.03.2019         Louny - Roudnice U5125
17.03.2019         Litvínov - Louny, 10:00 ( U5127)
23.03.2019         Louny - Chomutov A U5134