Zápasy:

SRAZ JE 60 MINUT PŘED ZÁPASEM

PRAVIDLA PRO NOMINACI

  1. Zdravotní stav
  2. Docházka ( účast na tréninku 70% a víc)
  3. Nasazení a chuť v tréninku i zápasech
  4. Výkonnost
  • sestava se může měnit dle zdravotní stavu a docházky dětí.  
  • nezapomeňte zápasové dresy :) 
  • na zápasy vždy v klubovém oblečení     

 

 

ROZPIS  UTKÁNÍ SEZÓNA 2017/2018

 

Ne 4.3. 2018 ZS Chomutov - mistrovské utkání, sraz

  • soupeř: HC Piráti Chomutov
  • sestava:
  • zápas: není rozlosováno

 

 

St 7.3. 2018 ZS Litoměřice - mistrovské utkání, sraz v

  • soupeř: HC Stadion Litoměřice
  • sestava:
  • zápas: zatím neoficiálně cca 17:00

 

 

Ne 11.3. 2018 ZS Louny - mistrovské utkání, sraz v 8:00

  • soupeř: SK Kadaň
  • sestava:
  • zápas: 9:00 - 11:00

 

 

Po 12.3. 2018 ZS Kadaň - mistrovské utkání, odjezd v 15:15 od ZS autobusem

  • soupeř: SK Kadaň
  • sestava:
  • zápas: 17:00 - 19:00

 

 

St 14.3. 2018 ZS Louny - mistrovské utkání, sraz ve 14:30

  • soupeř: HC Most "A"
  • sestava:
  • zápas: 15:30 - 17:30

 

 

So 17.3. 2018 ZS Hořovice - turnaj

  • soupeř: HC Spartak Žebrák + 4další
  • sestava:
  • turnaj: 9:45 - 19:00

 

 

Ne 18.3. 2018 ZS Klášterec - mistrovské utkání, sraz v 8:00

  • soupeř: HC Klášterec
  • sestava:
  • zápas: 9:00 - 11:00

 

 

St 21.3. 2018 ZS Ústí - mistrovské utkání, sraz v 16:30

  • soupeř: HC Slovan Ústí nad Labem
  • sestava:
  • zápas: 17:30 - 19:30

 

 

So 24.3. 2018 ZS Louny - mistrovské utkání, sraz v 8:00

  • soupeř: HC Piráti Chomutov
  • sestava:
  • zápas: 9:00 - 11:00

 

 

 

 

TURNAJE 2018:

So 17.3. 2018 ZS Hořovice - turnaj

  • soupeř: HC Spartak Žebrák + 4další
  • sestava:
  • turnaj: 9:45 - 19:00

 

Pá - Ne 6.4. - 8.4. 2018 ZS Česká Lípa - turnaj 6-10 mužstev

  • soupeř:
  • sestava:
  • turnaj: bude doplněno

 

 

Mistrovská utkání:

 

Datum                            Domácí            Hosté           Začátek   Výsledek     Kde          č.utkání

 

10.9.2017 Ne Louny B Most B 09:00 14:5 Louny U5002
 
16.9.2017 So Roudnice Louny B 09:30  10: 0 Roudnice U5004
 
24.9.2017 Ne Louny B Nejdek 10:00  2 : 7 Louny U5005
 
28.9.2017 Čt Most B Louny B 9:00 3 : 16 Most U5008
 
1.10.2017 Ne Louny B Roudnice 09:00 5 : 6 Louny U5010
 
7.10.2017 So Nejdek Louny B 11:30 10 : 3 Nejdek U5011
 
14.10.2017 So Louny B Most B 13:30 3 : 14 Louny U5014
 
15.10.2017 Ne Roudnice Louny B 11:30 11 : 4 Roudnice U5016
 
21.10.2017 So Louny B Nejdek 12:00 3 : 5 Louny U5017
 
27.10.2017 Most B Louny B 15:00 11 : 0 Most U5020
 
28.10.2017 So Louny B Roudnice 09:00 2 : 7 Louny U5022
 
4.11.2017 So Nejdek Louny B 11:30 5 : 6 Nejdek U5023
 
19.11.2017 Ne Louny B Litoměřice 15:00 8 : 7 Louny U5510
 
25.11.2017 So Děčín Louny B 14:00 2:14 Děčín U5515
 
3.12.2017 Ne Louny B Bílina 08:00 23:0 Louny U5521
 
10.12.2017 Ne Most A Louny B 12:00 8 : 7 Most U5528
 
2018              
7.1.2018 Ne Kadaň Louny B přeloženo na 12.3.   Kadaň U5541
14.1.2018 Ne Louny B Klášterec 09:00  3:10 Louny U5543
18.1.2018 Čt Litvínov Louny B 16:00 10:3 Litvínov U5567
3.2.2018 So Louny B Ústí 11:00  7 : 2 Louny U5577
4.2.2018 Ne Litoměřice  Louny B bude přeloženo na 7.3.   Litoměřice U5588
11.2.2018 Ne Louny B Děčín 11:30 4:10 Louny U5593
14.2.2018 St Litvínov Louny B 15:00 5 : 4 Litvínov U5645
17.2.2018 So Bílina Louny B 15:45 18:6 Bílina U5599
25.2.2018 Ne Louny B Most A přeloženo na 14.3. 15:30   Louny U5606
4.3.2018 Ne Chomutov Louny B     Chomutov U5610
11.3.2018 Ne Louny B Kadaň 09:00   Louny U5619
18.3.2018 Ne Klášterec Louny B 09:00   Klášterec U5621
24.3.2018 So Louny B Chomutov 09:00   Louny U5532
21.3.2018 So Ústí Louny B 17:30   Ústí U5655